Slinks vīrietis

 
Reitings 81
Reģ: 01.08.2014
Sveikas meitenes! :)

Tātad mana situācija:


Nesen uzsākām kopdzīvi, bet sāk parādīties vīrietī tumšā puse. Piemēram, vakardien, lieku aiziet uz veikalu iepirkties (pašai darbs beidzas stipri vēlāk nekā viņam),bet sagaidu atbildi „nē,slinkums”, atbildu „tad rīt ēst netaisīšu” uz ko man atcērt „badā jau nepalikšu, aiziešu pie mammas”. Nesen vakariņojām,protams, glāzē ielej tikai sev kolu un es no tās nedrīkstu dzert, jo būs taču jālej pa jaunam. Nerunāsim par to, ka mājas darbos vispār nepiedalās (to arī neuzspiežu, bet nevajag jau visu mest kur pagādās) . Esmu teikusi, ka nejūtos forši, ka tā dara, bet rezultāta nekāda. Pats „uzmet spalvu” un nesaprot ko es „cepos”. Pēdējā laikā šķiet, ka man mājās ir mazs bērns nevis vīrietis. Tātad jautājums: Vai mana intuīcija nemelo un tiešām no šāda vīrieša labāk bēgt?
19.03.2015 21:10 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
viņas saka, ja jaunībā nebūtu tādas muļķes bijušas, tad nebūtu precējušas tādu


Par to jau es arī runāju, ka var tā iemīlēties, ka tikai vēlāk saproti, ka ir līdz kaklam un kam tādu vīrieti vajag :-/
20.03.2015 11:18 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Izlaists kā teļa pups.
Skaidri un gaiši pateiktu- vai nu sāc kaut ko darīt, vai ej pie mammas. Tā ir, ka sākumā gribas izpatikt, izpatikt, sieviete-visu varošā un darošā un vecis nabadziņš, mūžīgi piekusušais.
Tādiem slotu rokās un aiziet. Es neauklētos.
Vai nu dari kaut ko, vai trin prom. es neesmu un nekad nebūšu mājās ne apkopēja, ne pavāre, ne drēbju mazgātāja. Mājā dzīvo vairāki cilvēki un es nesaprotu šo fenomenu, ka visu dara mājās tikai viens.
Riebjas izlaisti vīrieši un izlasot šādus murgus vēljovairāk pasakos sava vīrieša vecākiem un koju dzīvei,kas ir iemācījusi savākt aiz sevīm.
20.03.2015 11:18 |
 
Reitings 249
Reģ: 25.07.2013
Izlaists kā teļa pups.
Skaidri un gaiši pateiktu- vai nu sāc kaut ko darīt, vai ej pie mammas. Tā ir, ka sākumā gribas izpatikt, izpatikt, sieviete-visu varošā un darošā un vecis nabadziņš, mūžīgi piekusušais.
Tādiem slotu rokās un aiziet. Es neauklētos.
Vai nu dari kaut ko, vai trin prom. es neesmu un nekad nebūšu mājās ne apkopēja, ne pavāre, ne drēbju mazgātāja. Mājā dzīvo vairāki cilvēki un es nesaprotu šo fenomenu, ka visu dara mājās tikai viens.
Riebjas izlaisti vīrieši un izlasot šādus murgus vēljovairāk pasakos sava vīrieša vecākiem un koju dzīvei,kas ir iemācījusi savākt aiz sevīm.


+++
20.03.2015 11:24 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Nezinu, man neliekas nekas traks :) Saprotams, ka puisītis pieradis pie mammas un tagad spurojas :D grib jaunu mammu :D Atkarīgs no viņa paša vēlmes un iq, cik ātri pieleks, ka tā tās lietas nedarbosies un tavas nostājas, jau pašā sākumā vajag nostādīt lietas, nevis ar tām samierināties. Malacis, ka situāciju neielaid. Mans trīsdesmitgadnieks arī vienreiz izspļāva, ka aizies pie mammas paēst, pat vairs neatceros, ko es viņam atbildēju, bet ar 1 reizi saprata, ka man pašai arī ir kājas un es arī viskaut kur varu aiziet. :D Tagad, ja es nevaru pagatavot, un viņš visbiežāk negrib to darīt vai iet uz veikalu, tad mēs ejam uz kafejnīcu ēst, vai viņš no turienes atnes ēdienu. Tieši tik vienkārši. Bet nekādas mammas ievilkšanas mājsaimniecības klapatās nenotiek. Ā, un vairākkārt izteicis vēlmi, lai es rūpējos par viņa drēbēm- varu izmazgāt, izkārt, salikt visas kaudzē, nešķirojot. Bet negludinu (jo man dziļi riebj to darīt) un nešķiroju, jo tad sāksies- "kur ir manas apenes un kur tu liki pelēkās zeķes otru pāri."
20.03.2015 11:44 |
 
Reitings 280
Reģ: 24.11.2009
Bēdz prom no šāda tipa puišeļiem :D Pašai dzīvē bija līdzīgi ka visur bija VIŅA MAMMA!!! Un es diemžēl vienmēr mammas skatijuma biju slikta :D Bija pat vienreiz tā ka es strādāju un draugs palika bez darba. Man darbs bija 12h 4 dienas nedēļa plus 2h vajadzēja no darba braukt mājās un jūtos vienmēr nogurusi, nebija pietiekami labs miegs un organisms vnk piekusa no slodzes. Vienreiz sēžot darbā mums pateica ka laidīs visus ātrāk, jo darba nav ko dot. Es piezvanīju savam mīļotajam un pajautāju vai viņš izsūca māju un vai izņēma vistu no saldētavas plus iztīrīja trusim būri?! uz ko viņš atbildēja ka jā visu izdarīja un tagad nezin ko darīt mokas no garlaicības. Es atbraucu mājās un biju nenormāli dusmīga, jo nekas nebija izdarīts un viņš sēdēja pie datora spēlēja spēlītes tā vietā , lai meklētu darbu :D es aiz dusmām visu pati izdarīju, bet nākošajā diena man uz skype zvanīja viņa mamma un prasīja kāpēc es pret viņas dēlu izturos tik nicinoši un visu laiku staigāju neapmierināta :D tā pagāja vel kāds pusgads un es vienkārši izmetu ''vīrieti'' no mājām pēc kā viņš atgriezās pie mammas dzīvot :D
20.03.2015 11:44 |
 
Reitings 273
Reģ: 24.02.2015
vecis ir īsts alfa

sievietei ir jāzina sava vieta - pie plīts, sievietei pašai jāgādā pārtika nevis tukši jādraud, ka netaisīs ēst
20.03.2015 11:44 |
 
Reitings 197
Reģ: 15.07.2010
Par ieliksanu skivi man ir pazistama situacija. Kad izrunajamies izradijas, ka vins vnk nezin kas jaliek. Tapec gaida , kad uzliks pavars. Tagad vnk loti konkreti pasaku- uzliec paest sev no pannas galu no katla kartupelus. Un viss. ;-)
20.03.2015 13:35 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Kucinja,

Tavam vīrietim acis pierē nav, ka neredz,ko likt? Šādi varianti ir interesanti. Kā var neredzēt, ko var uzlikt uz šķīvja? Šitā arī ir izlaidība, manuprāt.
20.03.2015 13:38 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Kucinj, tiešām interesants piemērs.
Kad jautāju savam puisim, kas par problēmu, kāpēc nevar ielikt šķīvī ēdienu, tad galvenais arguments ir: "Tu taču gatavoji, tu arī ieliec." vai dīvainākos gadījumos "Es nemāku.", bet tā tāda bēbjošanās, tad saprotu, ka varbūt vienkārši noguris. Bet izaudzināt viņu arī es neprotu. :/
20.03.2015 13:45 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Patīk Jollie_Angie komentārs :)

Īpaši šis :D
Mans trīsdesmitgadnieks arī vienreiz izspļāva, ka aizies pie mammas paēst, pat vairs neatceros, ko es viņam atbildēju, bet ar 1 reizi saprata, ka man pašai arī ir kājas un es arī viskaut kur varu aiziet.
20.03.2015 13:46 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Fui... Pasaki, ka varēs slinkot mājās, kad Tevi pilnībā nodrošinās un pašai nebūs jārukā pa diviem darbiem (viens darbs ārpus mājām, viens mājās).
20.03.2015 13:49 |
 
Reitings 197
Reģ: 15.07.2010
Nu es nezinu ka jus meitenes, bet es parasti uztaisu est vairakam dienam. Veljoforsak-nedelai. Atkauseju milzigu galas kluci un tad karbonades un kotletes top. Tapec ar saku, sodien vakarinam paredzets tas un tas. ;-)
Ka jus paspejat stradat un vel katru vakaru gatavot vakarinas? Cikos tad jus edat?! Laikam esmu pa slinku un parak izbadejusies. :-D jo atnakot no darba majas ai ka gribas est.
20.03.2015 13:56 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Meitenes, jūtu jums līdzi, bet man nav saprotami tādi memmīši, vnk šokēta esmu par ēdienu uzlikšanu, es nemāku, fantastiski :-D
Pēc visa šī, saprotu, ka man ir ļoti labi izaudzināts draugs, jo praktiski visu pārdomājot, iznāk ka mājās esmu slinkā, jo es tikai gatavoju ēst un ne jau katru dienu, šad tad draugs gatavo, māju tīra viņš - izsūc grīdu, mazgā grīdas, podus utt., drēbes ieliek veļasamšīnā pēc krāsām utt. viņš, izkar viņš, izžuvušas man noliek kaudzē viņš, ja palūdzu izgludina viņš :-D, citreiz no rīta kad taisos, paprasu, man izgludina blūzi, ļoti akurāti to māk darīt, traukus mazgā viņš visbiežāk, miskasti nekad neesmu nesusi laukā, to dara viņš (t) .
20.03.2015 13:57 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Gurri,

nu jums ir apgriezta situācija un tas arī nav ok. Pašai momentiem nav neērti? Darbi jādala uz pusēm un miers mājās.
20.03.2015 14:03 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Kucinj,


es gan taisu max 2 dienām, bet nekad nav tāda situācija bijusi,ka vecis neprotās uzlikt sev ēst. Vienmēr atnāk, izcilā visus katlu vākus, nokonstatē, ko var ēst, uzkrāmē un ēd priecīgs. Sev likt nekad nav ļāvis, jo es "nezinu,cik daudz un kas jāliek virsū". Un labi, ka tā. Šo gan, manuprāt, var labot. Nu manās acīs tā nav norma, ka vecis nevar pat piespiesties apskatīties, kas tad tajā pannā ir.
20.03.2015 14:07 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Nav neērti, jo kad tīra māju, tad jau es ar kārtoju skapi, kaut ko padarbojos, kūkas cepu :-) un novērtēju, ka otrs ir tik čakls, jo viņš nav tas tips kas var sēdēt un skatīties kā sieviete šrubē, teica, ka nepatīk sēdēt malā un neko nedarīt, domāju ja mums būtu māja, tad viss būtu nu super, jo esmu redzējusi kā laukos visu ir sataisījis, palīdzējis, tiešām cepuri nost. Mamma un tētis izaudzinājis, visu cieņu vecākiem...
20.03.2015 14:12 |
 
Reitings 197
Reģ: 15.07.2010
A ka jus sadalat darbus uz pusem? Piemeram tikai viens gatavo, bet otrs tikai izzauj debes? A ja gribas est? Vai vajag tiras drebes otrai personai? Man laikam sanak drizak organizet majas soli-zinu, ka jaizdara, kad jaizdara un tad ludzu virietim kko darit atkariba no vajadzibas. 8-)
20.03.2015 14:12 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
par taamkolas glazem nu nav normaali.

paarmaaci vinu un apsaki ka vakarinas negatavosi, vina zekes nemazgasi un seksu ar nedabus, bet nu saubos ka kaut ko lietas labaa vins daris
20.03.2015 14:45 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Gurri1, dikti noveicies ar vīrieti :)
20.03.2015 14:54 |
 
Reitings 81
Reģ: 01.08.2014
MADasaHATTER

Nav jau muļķis, to visu var atrast pie citas.
20.03.2015 15:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!