Slinks vīrietis

 
Reitings 81
Reģ: 01.08.2014
Sveikas meitenes! :)

Tātad mana situācija:


Nesen uzsākām kopdzīvi, bet sāk parādīties vīrietī tumšā puse. Piemēram, vakardien, lieku aiziet uz veikalu iepirkties (pašai darbs beidzas stipri vēlāk nekā viņam),bet sagaidu atbildi „nē,slinkums”, atbildu „tad rīt ēst netaisīšu” uz ko man atcērt „badā jau nepalikšu, aiziešu pie mammas”. Nesen vakariņojām,protams, glāzē ielej tikai sev kolu un es no tās nedrīkstu dzert, jo būs taču jālej pa jaunam. Nerunāsim par to, ka mājas darbos vispār nepiedalās (to arī neuzspiežu, bet nevajag jau visu mest kur pagādās) . Esmu teikusi, ka nejūtos forši, ka tā dara, bet rezultāta nekāda. Pats „uzmet spalvu” un nesaprot ko es „cepos”. Pēdējā laikā šķiet, ka man mājās ir mazs bērns nevis vīrietis. Tātad jautājums: Vai mana intuīcija nemelo un tiešām no šāda vīrieša labāk bēgt?
19.03.2015 21:10 |
 
Reitings 176
Reģ: 03.03.2015
Man vienkārši šķiet loģiski, ja stāv rozā un balts dvielis, tad baltais viņa. Ja stāv balts un zils, tad zilais ir viņa.


Par šito mazliet sasmējos (nejau ar ļaunu domāts) :D Man arī droši vien tas šķistu loģiski (balts un rozā - rozā ir sieviešu krāsa. Balts un zils - zilais vīrietim, tātad sievietei šoreiz baltais). Bet ej un atrodi tādu vīrieti kas šādā pat veidā izspriedīs, kura krāsa šoreiz viņējā. :D
20.03.2015 04:15 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
šoreiz vainīga ir audzināšana .

Manējais labi gatavo , nav slinks .Bet zinu ka būs darbi kas man tikkai būs jadara .

Manam patīk nomest drēbes , zeķes izmētāt , vienmēr dabon mizā .

Bet ēst gatavo lieliski , mērces , kartupeļus, pankūkas cep , gaļu māk visādi gatavot . (l)(l)(l)

Katram ir savi mīnusi , jamāk ar to samierināties. (l)(l)(l)
20.03.2015 08:09 |
 
Reitings 81
Reģ: 01.08.2014
Tiešām meitenes paldies par atbildēm, šodien māju nekārtošu!:-D
20.03.2015 08:11 |
 
Reitings 649
Reģ: 31.08.2012
Viņš ir pieradis ka visu viņa vietā darīja mamma. Un tagad yo sagaida no Tevis.
20.03.2015 08:38 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Mans vīrietis 23 gados vada savu uzņēmumu, rūpējas par manu labsajūtu, un vēl paspēj sataisīt vakariņas, nomazgāt traukus un noskatītites vakarā ar mani kādu filmu. Pati strādāju varētu teikt visu dienu un nav laika tam. Kad varu izdaru. Neesmu dzirdējusi kādreiz no viņa vārdus - man slinkums. Nobučoju dažas vardes pirms satiku princi :-D tātad netaisi sevi pa upuri un dodies tālāk dzīvē.
20.03.2015 08:38 |
 
10 gadi
Reitings 6212
Reģ: 01.04.2009
Iepriekšējās attiecībās to piedzīvoju. Tur arī bija tā, ka mamma bija visu darījusi, izlutinājusi. Kā dēls un vīrs mājās, tā pati skrien pie plīts ko gatavot un kārtot māju. Tas jau nekas, ka pati strādāja pilnas slodzes darbu. Viņu ģimenē tas bija normāli - ja esi sieviete, tad dari sieviešu darbus, bez maz vai zem veču goda kaut ko palīdzēt. Es cīnījos, cīnījos, strīdējos, strīdējos, bet tā arī neko nepanācu un esam šķirti (tiesa, ne tikai šo iemeslu dēļ).
Tā kā nu nezinu, cik viegli būs autores gadījumā. Protams, nav jau arī tā, ka vīrietim viss jādara, kamēr dāma nagus lako utt., bet izrādīt vēlmi palīdzēt vai palīdzēt, ja sieviete palūdz ir tikai normāli.
20.03.2015 08:45 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Mans puisis nav īsti slinks, bet šad tad parādās kaut kādas ar darīšanu saistītas dīvainības, piemēram, visbiežāk, kad pārnāk mājās no darba un ir pagatavotas vakariņas, gaida, kad es visu nolikšu viņam priekšā. Pēdējā laikā sāku novērot, ka tas jau kļūst par ieradumu - ja es ko daru un neesmu nolikusi viņam priekšā šķīvi ar ēdienu, kaut stundām sēdēs un gaidīs, bet pats necelsies un neieliks šķīvī. Reizēm sajūtos kā kalpone, jo cilvēkam rokas un kājas ir, bet tik sēž un gaida, kad kā karalim visu uz paplātes pados. Saprotu, pēc darba noguris, bet tāpat kaut kā liekas jocīgi. Kad jautāju, kas par lietu, kāpēc neēd, tā arī atbild: "Nav iedots / ielikts."
20.03.2015 08:50 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Pēc problēmas izlasīšanas pirmā doma ir - ej prom no viņa!
Bet apzinos, ka pati tā nedarītu, censtos izdresēt viņu, jo tomēr ja jau būtu sākuši dzīvot kopā, tad būtu jūtas un varētu jau pieciest sadzīviskas lietas... Attieksme gan viņam smagi pieklibo, gan par kolu, gan veikalu...un vēl mammu piesauc :D

Es ar savu draugu arī esmu kopā kādus 3 gadus (aptuveni) un tagad kopš novembra dzīvojam kopā, vēl neesam viens no otra aizmukuši :-P ir jau visādi sīkumi un tā, bet pa lielam viņam nav problēmu izdarīt kaut ko mājas lietās - veikals, misene, grīdu izslaucīt/izsūkt...grūtāk iet ar trauku mazgāšanu, bet nu, es cenšos pieņemt to trūkumu :D
20.03.2015 08:52 |
 
10 gadi
Reitings 718
Reģ: 01.12.2009
Gudra sieviete var pārmācīt vīrieti, bet jautājums vai tev tas ir vajadzīgs, tas tiešām ir kā audzināt bērnu...
20.03.2015 08:57 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es varu teikt, ka katru dienu gatavot vakariņas mani nogurdina, kur nu vēl kalpot vīrietim, pienest ēdienu, berzt māju, nu gan...tad sanāk kad atnāku no darba, man ir vēl viena darba slodze ;-)
Ļoti žēl, ka Tev tā...
20.03.2015 09:03 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Gurri1, ja sieviete pati arī strādā, tad tas tiešām ir grūti, bet manā gadījumā - es nestrādāju, tikai mācos, pārsvarā dzīvoju no viņa ienākumiem, tāpēc man ir pienākums viņam uztaisīt ēst. Par to padošanu... nujā, tas ir laikam tāds pašcieņas un sirdsapziņas jautājums.
20.03.2015 09:06 |
 
Reitings 298
Reģ: 11.02.2014
Ah, es zinu šito variantu.
No sākuma viss bija forsi, viens par otru rūpējāmies, bet tad viņš savu rūpēšanos pārtrauca...
palika nevīžīgs- zeķes mētājās istabā, apenes pie gultas, bieži vien netīrie trauki pie gultas varēja dienām stāvēt, jo bija slinkums nomazgāt, es vācu protams, jo tādu cūku kūti es nespēju paciest, runāju, stāstiju, viņš saņēmās uz pāris dienām un tad atkal nekā (e) es vārijos dusmās un gribēju viņam vienu kāju ar vaska strēmelēm naktī novaksēt un galvas vidu izskūt :-D Un šitais- gudra sieviete izmācīs....:-D gudra sieviete būtu sen jau sapratusi, ka nav jēgas un aizgājusi. Attiecībās ir jājūtās labi, nevis kā kalponei.
Beigās man piegriezās un es vairs tā nevarēju, salūzu, aizgāju. Esmu viena jau ļoti sen, bet par kalponi tad labāk esmu sev pati nevis kaut kādam izlaistam tēviņam. :-P
20.03.2015 09:36 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Neiekarotā pilsēta, Tu visu dzīvi nestrādāsi? Tas nav pārmetums. Bet es neticu, ka pēkšņi sākot strādāt kaut kas mainīsies, naivi būtu ticēt, ka pēkšņi viņš sāks gatavot ēst un tīrīt māju :-D , ja vīrietis ir tāds barojams bērns, tad nu tāds arī viņš būs, kaut 2 slodzes strādāsi...
Saku no tā ko redzu, ko kolēģes ir teikušas, un kurām ir tādi vīri, kas neko mājās negrib darīt un neko arī nedarīs, jo uzskata ka tas sievietei jādara ;-)
20.03.2015 09:47 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Riebjas slinki vīrieši. Nez, vai tu tādu pārmācīsi, zināmā mērā vainīga audzināšana.
20.03.2015 09:51 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
tādi vīri, kas neko mājās negrib darīt un neko arī nedarīs, jo uzskata ka tas sievietei jādara

šādu uzskatu no vīriešu puses es totāli neciešu :-D bet apzinos, ka attiecību sākumā būtu akla un ar viņu krāmētos, līdzīgi kā Lita16 situācijā (t)
20.03.2015 09:52 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
Labāk adoptēt :D :D :-D
Bet , jā, viņš nemainīsies, noteikti paies vel kādas paris attiecības, līdz cilvēks sāks domat..
20.03.2015 09:53 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Bet es neticu, ka pēkšņi sākot strādāt kaut kas mainīsies, naivi būtu ticēt, ka pēkšņi viņš sāks gatavot ēst un tīrīt māju.


Periodā, kad man bija darbs un viņam nebija, viņš man arī vakaros taisīja ēst, varēju nākt mājās pie silta šķīvja. Nav runa par to, ka viņš neprot un negrib taisīt ēst, ir runa par to, ka viņš šobrīd ir pieradis tieši pie tā, ka es viņu appuišoju tieši saistībā ar ēšanu. Man nav grūti pagatavot viņam ēst, taču uzskatu, ka cilvēkam nevajadzētu sēdēt un truli gaidīt, kamēr atnes šķīvi kā restorānā. Domāju, ja es tagad sāktu strādāt, viņš ātri vien apjaustu, ka viņam vairs netiks viss nolikts priekšā kā kungam, jo man nebūtu laika. Vienkārši neizprotu, kas tas ir, ka tā par nevarību, bļin.
20.03.2015 10:00 |
 
Reitings 538
Reģ: 15.02.2015
Un kurš pie šādiem vīriešiem vainīgs? Vientuļās mammas!
20.03.2015 10:01 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Nu Agī, lai cik neizklausītos negatīvi, viņas saka, ja jaunībā nebūtu tādas muļķes bijušas, tad nebūtu precējušas tādu, 2 tādas kolēģes man ir,, kurām vīri ir tādi kundziņi. Kad bija jaunas tad nekas, piedzima bērni un vīrietis nevīžoja pat piedalīties bērnu audzināšanā, sievietei ne tikai jādalās ar pabalstu, bet arī bērns jāizauklē un vīrs jāpabaro, mājai sakoptai jābūt un vīrieša pienākums tikai darbs, naudas peļņa, ar kuru tāpat ģimeni neuztur, ar laiku pat uzprasīt lai kaut ko nopērk būs naudas izspiešana un pēc 15 attiecību gadiem neeksistēs vairs ziedi, dzimšanas dienas dāvan būs gatavās zobu sāpes ;-)
20.03.2015 10:02 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Par dvieļiem runājot- vai nav vienalga, kādas krāsas dvieli vīrietis paņems? Tas tak ir totāls dzīves sīkums. Lai vēl par to ceptos....
20.03.2015 11:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)