Slinks vīrietis

 
Reitings 81
Reģ: 01.08.2014
Sveikas meitenes! :)

Tātad mana situācija:


Nesen uzsākām kopdzīvi, bet sāk parādīties vīrietī tumšā puse. Piemēram, vakardien, lieku aiziet uz veikalu iepirkties (pašai darbs beidzas stipri vēlāk nekā viņam),bet sagaidu atbildi „nē,slinkums”, atbildu „tad rīt ēst netaisīšu” uz ko man atcērt „badā jau nepalikšu, aiziešu pie mammas”. Nesen vakariņojām,protams, glāzē ielej tikai sev kolu un es no tās nedrīkstu dzert, jo būs taču jālej pa jaunam. Nerunāsim par to, ka mājas darbos vispār nepiedalās (to arī neuzspiežu, bet nevajag jau visu mest kur pagādās) . Esmu teikusi, ka nejūtos forši, ka tā dara, bet rezultāta nekāda. Pats „uzmet spalvu” un nesaprot ko es „cepos”. Pēdējā laikā šķiet, ka man mājās ir mazs bērns nevis vīrietis. Tātad jautājums: Vai mana intuīcija nemelo un tiešām no šāda vīrieša labāk bēgt?
19.03.2015 21:10 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Visticamak puisis vienmer majas ir bijis mammas apaukleets un apchubinats un tas vienkarsi ir taa iegajies, ka pasam neka nav jadara, jo tapat tak viss tiks izdarits, gan zekes izmazgatas, gan drebes sakartotas un vel silts ediens pienests klat + visticamak vins ari ir slinks, ko iesakt? Neko!!! Runat vari, meginat izdomat paņemienus kā pārmācīt ari vari, bet ja pats to nesaprot un nemaz ari nevelas saprast un mainities, kaut vai tevis del un aiz cienas, tad tur neko neizdarisi. Ja nevelies vinu ucinat ka mazu bernu un vienmer par visu rupeties, tad labak bedz ko kajas nes.

Man majas ir lidzigi un ir lietas, kur tiesam saprotu, ka varbut man ir vairak jauznemas uz saviem pleciem, bet ir tadas reizes, kad gribas to sajutu, ka otrs ari taja piedalas vai vismaz ciena tevi un kad esi visu maju uzpucejusi vienkarsi nestampa ar dublainam kajam cauri, lai viss iegulditais darbs butu veja. Tiri cienas jautajums.
19.03.2015 21:32 |
 
Reitings 81
Reģ: 01.08.2014
skudrulacis

neesam 3 mēnešus kopā, lai teiktu, ka neesmu iepazinusi.
19.03.2015 21:34 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3824
Reģ: 31.10.2010
Fuj, kas tas par vīrieti? Labāk jau šķiries, kamēr vēl jūs nekas nopietns nesaista. Citādi kas būs ja jums kādreiz būs bērns? Noteikti ne pabarot, ne pārtīt mazo nevīžos, būs par slinku.
19.03.2015 21:36 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Ja cilvēki mīl viens otru, tad grib viens otram izpatikt un te nu ar to es saprotu arī rūpes un gādību ABPUSĒJI.
19.03.2015 21:37 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Abi labi. un vēl kola :D izklausās pēc 16 gadniekiem. Iesaku nomainīt attieksmi: es lieku izdarīt to un to. Maini sevi, tad nākamo atradīsi labāku vīrieti :)
19.03.2015 21:42 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Cola kkads vecuma raditajs ir ? Pieaugusie dzer tikai udenu,teju,kafijas pupinas ? :D
19.03.2015 21:57 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Es vnk nostaditu fakta prieksa, ka ir japalidz majasdarbos , ja ne, tad zaudes tevi. Te tik tiesam izklausas pec izlutinata tirlina un ar tadu gimeni veidot ir neprats.
19.03.2015 22:00 |
 
Reitings 544
Reģ: 29.01.2009
Siiidzha - es palieku pie teiciena "You don't know someone until you live with them".
Es biju kopā ar draugu 5 gadus, viņš ievācās pie manis - es izturēju divus mēnešus.
19.03.2015 22:00 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Piekrītu, ka daudz kas jauns atklājas, kad pāris sāk dzīvot kopā. Man arī sākumā ar draugu bija zināmas problēmas, viņš arī pirms tam bija par daudz apčubināts. Bet viņš ir saprotošs cilvēks, kaut kad jau atausa, ka man tie mājas darbiņi paši no sevis neizdarās :D
19.03.2015 22:03 |
 
Reitings 389
Reģ: 12.10.2014
Piekrītu iepriekšējām, ka tas nav īsti normāli. Pārtrauc tu darīt mājasdarbus. Redzēs ko teiks, kad vairs nebūs trauku no kā ēst. Varbūt pats sāks kaut ko darīt.
19.03.2015 22:05 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Ja tu viņu patiešām mīli un viņš tevi, tad jūs viens otram spēsiet panākt pretim.
19.03.2015 22:14 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Mans ar bij maminapcubinats, kad sakam dzivot kopa, bet es atri izdreseju. Palidz loti loti. Tik est negrib taisit, bet nevar jau likt but idealam it visur, kkam japaliek ari man.8-)
19.03.2015 22:15 |
 
Reitings 129
Reģ: 20.11.2014
Jautājums - kāda ir mamma un kādas Tev ar mammu attiecības? Varbūt ir vērts tā no sirds (bez pārmetumiem utt) izrunāties ar mammu un arī vērst viņas uzmanību uz to, ka dēlam tomēr jāspēj veidot sava dzīve un viņu būtu jāpalaiž vaļā no šīs pavadiņas, jāmudina uzņemties atbildību par sevi un attiecībām, darbu pie tām?
Ar manu puisi sākumā bija līdzīgi, man likās, pārāk pieradis, ka mamma visu priekšā un pakaļā izdara un čubina, bet pēc sarunām gan ar puisi, gan viņa mammu situācija radikāli mainījās. Mamma vēl aizvien ir viņa mamma un man arī ar viņa mammu ir labas attiecības, bet viņa ir palaidusi dēlu vaļā un arī puisis ir sapratis, ka viņam pašam šobrīd sava ģimene veidojas un pie tā jāstrādā. Tā kā - ne viss uzreiz ir bezcerīgi ;)
19.03.2015 22:16 |
 
Reitings 408
Reģ: 07.07.2014
Sievietēm patīk aizvainoties. Dažreiz pat prātā neienāk, ka sieviete apvainosies. Kaut kāda neatnesta tēja, vai sazin kaut ko nepajautāju - uzreiz lūpu uzmetusi un davai apvainoties. Gatavā problēma. Man nevajag sievieti, kas uzpūš problēmas visur.

Un vaina nav audzināšanā. Mamma arī - atnāk ciemos un apvainojas. Pēdējoreiz zāģēja, ka man trenuškām ceļgali izstaipīti. Vājprāts. Saka: "Vaitad es tevi tādu audzināju?..."

Piemēram, varu šampi no savas lielās krūzes dzert un man viņš negaršos ne sliktāk ne savādāk. Ciest nevaru miljons dažāda veida glāzes, krūzes, traukus...
19.03.2015 22:29 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
aiziešu pie mammas

viss kas nāk prātā ir : :D
19.03.2015 22:33 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
No saakuma izrunaajies bez zaagjeeshanas, paskaidrojot savu skatupunktu kaadaam jaabuut attieciibaam. Varbuut vinjam tas neliekaas big deal. Ja neko negrib dariit lietas labaa, tad tikai saac apsveert skjirsanos.
19.03.2015 22:35 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Es arī mazliet cīnos ar kaut ko tamlīdzīgu. Viņš nekad nevar atcerēties kur, kas jānoliek. Aizmirst kurš ir viņa dvielis un slaukas manējā, nevar iegaumēt kur jāliek netīrā veļa. Nekad smuki nepaņem savas drēbes no skapja.
Ir, ir tā mamma palutinājusi, bet mums nav tādi varianti kā - braukšu, ēdīšu, dzīvošu pie mammas, ja tev kaut kas nepatīk.

Dresēju viņu. Katru reizi lasu morāli un pukstu. Tad kādu laiku cenšas izdarīt pareizi, bet tiklīdz vairāk ar kaut ko aizņemts, tā atkal viss tiek aizmirsts un sākt likt visu kur pagadās. (t)

Esmu jau iemācījos sadzīvot.
19.03.2015 22:54 |
 
Reitings 413
Reģ: 11.05.2012
Lasu un priecājos, ka man ir tik superīgs draugs, kas man šādas liekas problēmas nesagādā! :D

Bet autorei varētu ieteikt to izrunāšanos, ko jau pieminēja dažas meitenes, bez pārmetumiem, "zāģēšanas", pavisam mierīgā garā. Par to trauku nemazgāšanu vai viņa mantu nekārtošanu, nezinu, ja pašai būtu pieņemami, ka kaut kur stūrī krājas nekārtība, tad tas ir labs līdzeklis kā cilvēkam parādīt cik tad daudz tu mājās dari un likt aizdomāties.

Bet ka uzreiz ir jāskrien prom, nezinu gan.. Bet dresūra gan pašā laikā! Veiksmi! ;-)
19.03.2015 23:13 |
 
10 gadi
Reitings 23
Reģ: 15.07.2009
Aizmirst kurš ir viņa dvielis un slaukas manējā, nevar iegaumēt kur jāliek netīrā veļa varbūt viņam tiešām ir slikta atmiņa vai problēmas ar galvu? Vai jūsu dvieļi ir pilnīgi vienādi un jūs dzīvojat vismaz 500 kvm mājā ar padsmit vannas istabām un n-tajām netīrās veļas nolikšanas vietām?
20.03.2015 00:10 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Ar galvu viss ir kārtībā, jo ar to viņš naudiņu pelna. Domāju, ka tur arī ir problēma, jo galvā visu laiku citas domas ne par to, kuras krāsas dvielis šoreiz ir viņējais.
Nav dvieļi pilnīgi identiski. Man vienkārši šķiet loģiski, ja stāv rozā un balts dvielis, tad baltais viņa. Ja stāv balts un zils, tad zilais ir viņa. Nu, nav jau pasaules gals. Nopirksim tikai 2 krāsu dvieļus, lai nākotnē izvairītos no šādām problēmām. Parasti jau kad dvieļus nomainu, tad piekodinu viņam, bet citreiz vienkārši aizlaiž gar ausi. :-/

Veļa arī teorētiski stāv vienā vietā, bet citreiz aizmirst vannasistabā kaut ko, citreiz iemet skapī atpakaļ pie tīrajām, citreiz kaut kur vispār uz grīdas atstāj vai uz krēsla.
20.03.2015 00:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits