par greizsirdību

 
Reitings 177
Reģ: 19.06.2010
Jautājums meitenēm, kuras zina, ka viņu vīrieši ikdienā komunicē ar citām sievietēm - piemēram, situācija šāda: Dodoties uz skolas salidojumu, rodas kontakts ar bijušo skolas biedreni (4 gadus vecāku) un komunikācija turpinās arī pēc salidojuma, sarakstoties Facebookaa. Tēmas - dažādas. Gan darba (abiem līdzīga profesija), gan kopīgie paziņas, gan sadzīviski jautājumi un arī intelektuālu tēmu apspriešana.

Vīrietis nekad nav devis iemeslu greizsirdībai vai radījis kaut mazākās šaubas par savu uzticīgumu - esam kopā gandrīz 4 gadus, viens otru ļoti mīlam, tomēr apziņa, ka viņš var cauru dienu un vakaru sarakstīties ar citu sievieti, ēd mani nost. Kad vīrietim puspajokam aizrādīju par to, saņēmu atbildi, ka sarakstes drīz tiks pārtrauktas, jo jāpārrunā vien pēdējā lieta saistībā ar kādu darba piedāvājumu.

Tomēr pamanīju, ka viņš sarakstes turpina ar viņu - respektīvi, ar šo dāmu viņam ir saistošāk runāties nekā ar mani, lai gan dienas garumā abi esam online.

Tām, kuras peidzīvojušas līdzīgu situāciju - ar ko viss beidzās? Kā rīkojāties - runājāt par diskomfortu, ko šī sarakste Jums rada, vai nezaudējāt pašcieņu un izlikāties neko nezinām?
19.03.2015 14:44 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Es domāju, ka uztraukumam nav pamata.
Vismaz es neuztrauktos, ja vīrs sarakstītos pēc salidojuma ar vecu paziņu. Ja ar jaunu-tad citādāk :D

Nu man nešķistu, ka būtu jātaisa tracis, bet tā kā zinu, ka apgriestās lomās, mans vīrs sataisītu skandālu, tad es iespējams darītu to pašu. Nu tāpat-principa dēļ :-D
19.03.2015 16:25 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Lielā mērā piekrītu Neonam. Tā kā es pati mēdzu sarakstīties ar seniem paziņām, tad man tas neliekas nekas drausmīgi traks.Turklāt tās ir tikai 4 dienas!
19.03.2015 16:31 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Ja Tu viņam uzticies, tad viss būs kārtībā. Varetu saprast, ka esot attiecībās, pietrūkst komunikācija varbūt ar pretējo dzimumu, bet ja viņš neslēpj, ka sarakstaties, tad viss arī ir kārtībā. Es arī, protams, būtu greizsirdīga, tomēr skandālus rīkot nevajadzētu, jo tad viņa būs pirmā pie kā skries izrunāties utt. Galvenais runāt mierīgi, pasaki, ka Tev ne īpaši patīk šādas sarakstes ilgstošas tomēr neko aizliegt nevajag.
Varbūt esmu naiva, bet domāju, ka nekrāps Tevi, čalim tikai liekas interesanti pakomunicēt ar citu.
Kaut gan pašplūsmā šo situāciju arī nevar atstāt, pieskati gan kā viss risinās.
19.03.2015 19:26 |
 
Reitings 244
Reģ: 15.03.2015
Neturi pie sevis, ja gribes aizies pats, ja gribes paliks ;) ceru tu to saproti pati.
19.03.2015 19:27 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
es arī esmu no tām, kad nebūtu sajūsmā. vēl vairāk būtu ļoti dusmīga, jo man vispār nav pieņemams ne kaut kādas draudzenīšu būšanas, ne ilgas sarakstes ar citām dāmītēm. jā esmu greizsirdīga, katram savi putni.
19.03.2015 21:16 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Ja viņam tā otra labāk patīk, lai viņš sarakstās. Ja tu viņam ne tik ļoti patīc, tad tā jau ir tava problēma un nevajag kko mākslīgi uzspiest sev un citiem.
19.03.2015 21:21 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Viens ir, ja pats kā uzburts grib sarakstīties par visām varītēm, otrs, ja meitene pati neļauj nobeigt sarunu.
Mums reiz bija otrs gadījums, es tik ilgi biju sapūcējusies, bet sapratu, ka nav jau par ko. Vienu reizi klubā parunāja ar senu paziņu, otrajā dienā jau šī raksta un prasa par pašsajūtu, dod mājienus, ka gribētos uzēst, padzerties, bet neesot kas atved.
Tā vien gribējās uzrakstīt viņai, lai nākamreiz nodrošinās ar kotletēm ledusskapī pirms iet kaut kur ballēties. Protams, nedarīju tā, jo viņš tāpat pieklājīgi atkratījās un pateica, ka vēl nav spējīgs sēsties pie stūres.
20.03.2015 00:05 |
 
Reitings 176
Reģ: 03.03.2015
Es tai sievietei pati aizrakstiitu un taa caur pukjeem atgaadinaatu, ka vinja sarunaajas ar aiznjemtu viirieti, lai patur to praataa.


Ak jēēēēl, nu lūdzu nevajag darīt tā. Tas izskatās tiešām pazemojoši un stulbi no malas. :/
20.03.2015 01:02 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Pag, ir pagājušas 4 dienas un Tu bur drāmu?
Un Tev būtu pieņemami caurām dienām ar savu vīrieti no darba sarakstīties facebook un nonākt līdz punktam, kad satiekoties vairs nav par ko runāt?
20.03.2015 02:24 |
 
Reitings 177
Reģ: 19.06.2010
Meitenes, liels paldies par komentāriem un ieteikumiem.

Tas, kas mani uztrauc, ir fakts, ka šī paziņa ir vairāk jauniegūta, nevis jau zināms cilvēks. Vienā skolā mācījušies, bet nav bijuši tuvāk pazīstami, sakontaktējās tai salidojuma vakarā. Ar vīrieti varam runāt par visu - atklāti paudu savu nostāju, ka aizliegt komunikāciju nevēlos un man nemaz nav tādu tiesību, bet - lai apdomā savu rīcību, jo šobrīd tā mani sāpina. Arī viņš justos tāpat, ja mēs būtu mainītās lomās.

Viņš apgalvo, ka ar šo sievieti sazinās tikai profesionālu interešu dēļ - paplašināt kontaktu loku un gūt noderīgu informāciju izaugsmei darbā. Kad akcentēju, ka pieklājīgas attiecības var uzturēt arī ne bez dienām ilgas sarakstes, viņš atvainojās un uzsvēra, ka noteikti nevēlas mani sāpināt, tāpēc pārdomās savu rīcību, mazinās sarakstes intensitāti. Protams, garantijas tam man nav, un atliek vien uzticēties.

Ar prātu es apzinos, ka viņa viņu diezin vai saista kā sieviete, jo mūsu attiecības ir ļoti labas, zinu, kā viņš pret mani attiecas un tā...tomēr nav dūmu bez uguns - kaut kādu paŗmērīgi padziļinātu interesi no vīrieša par viņas gaitām es šajās vēstulēs nojautu. Tiesa, mani mierina tas, ka viņa ir krietni lielāka iniciatore sarunām, to uzturēšanai, taču man ir svarīgi, lai vīrietis spētu skaidri demonstrēt distanci un faktu, ka viņam nav vajadzības dienām ilgi ar viņu komunicēt.

Ceru, viss nokārtosies un šobrīd nesēžu vien ar aizmālētāma cīm. :)
20.03.2015 10:15 |
 
Reitings 177
Reģ: 19.06.2010
Samaara, mēs bieži čatojam FB par neikiem, atgadījumiem darbā utt. Protams, ne palagiem garām vēstulēm, bet tomēr sazināmies. Līdz šim tas nav radījis situāciju, kad dienas beigās vairs nav, par ko runāt. :)
20.03.2015 10:16 |
 
Reitings 249
Reģ: 25.07.2013
Vīrs regulāri uzraksta kādai labi pazīstamai exklases biedrenei. Nav gan tā, ka dienām sarakstās,
bet nu sarakste ir +/- regulāra.
it kā varētu uztraukties, jo ir vakari, kad viņš kādu laiku nosēž pie kompja sarakstoties ( turklāt tēma arī nav ''darbs''', bet gan dzīve, apmainīšanās ar personisku informāciju), taču par spīti visam- man par to nav ne silts, ne auksts, jo vīrs pats stāsta par visu, ļaujot arī ielūkoties vēstuļu saturā (nekad neesmu jautājusi, lai ko rāda).

kad nu sāktos slapstīšanās.. tad gan es sāktu aizdomāties.

autores gadījumā- tās tiešām ir 4 dienas, un kā jau tu manīji, sieviete sarakstē ieguldās vairāk, varbūt tavējais atbild vien pieklājības pēc?
20.03.2015 10:58 |
 
Reitings 413
Reģ: 11.05.2012
Vispār jāskatās pēc situācijas, ja vīrieša uzmanība nemainās un viņš mierīgi var atteikties uz brīdi no sarakstes, lai savādāk pavadītu to laiku, tātad tas viņu nav aizķēris un nemaz tik ļoti neinteresē. Ja savukārt, viņš "slēpjas stūrītī" ar datoru un n-tās stundas sarakstās, pats lidinās mākoņos, pēkšņi pastiprināti klausās mūziku, dungo, pārspīlēti tēlo aizņemtu, bet viņu nerro tava klātbūtne un sarunas ar tevi - nu tad ir dimbā!


Man arī gribētos piekrist šim viedoklim, ļoti jāuzmana kā viņš uzvedās...

Ja pašai būtu tāda situācija, tad liktos aizdomīgi, ka nomaina paroli, bet tas arī tikai tāpēc, ka mums laika gaitā izveidojies tā, ka vienkārši zinām viens otra paroles un tā kā abi esam diezgan greizsirdīgi, tad kādā šaubu gadījumā var "ielīst" un pārbaudīt, kas tad tur notiek, bet godīgi sakot, nekad to neesam izmantojuši... Ja draugam ir gadījušās kādas sarakstes ar meitenēm, tad es droši esmu vienmēr varējusi iet klāt un lasīt par ko viņi tur čalo vai citreiz pat pats pastāsta..

Scēnas noteikti nerīko, tas var radīt tikai nevēlamas plaisas starp jums, saglabā modrību un skaties, kas notiks tālāk, ja turpināsies vēl ilgāt, tad gan rīkojos..
20.03.2015 11:21 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
varbū viņam šī sieviete ir kaut kādā veidā izdevīga darba jautājumos, tādēļ viņš ar viņu uztur tik biežu kontaktu. Vēl variants tāds, ka ar tevi viņam vairs nav interesanti un aizrautīgāk čato ar citu sievieti. Zini kā...attiecībās ir sava rutīna, kašķi utt. Ar "svaigu" sievieti viss ir interesanti un bez drāmas :)
20.03.2015 11:27 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Viens ir, ja pats kā uzburts grib sarakstīties par visām varītēm, otrs, ja meitene pati neļauj nobeigt sarunu.

vo,vo....
es laikam drāmu netaisītu, bet arī netēlotu,ka neko neredzu un, ka tas mani nesatrauktu,ja satrauktu.
skaidri, gaiši noprasītu, čekotu kā uzvedās- ja skrietu ar pc uz poda, lai parakstītos, saprastu,ka ir auziņas, bet ja vienkārši notiktu sarakste par darbu un tā..brēku neceltu, bet turētu roku uz pulsa.
20.03.2015 11:36 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
noteikti nepazemojies un neraksti tai meitenei! bet turi acis vaļā un tiešām, kā te jau minēja, turi roku uz pulsa. Es noteikti uztrauktos un pateiktu savējam, ka man šāda situācija nepatīk, taču arī aizdomātos, kas tajā otrajā sievietē tik ļoti saista un kāpēc viņam ar viņu ir tik interesanti. Varbūt tu vari kaut ko mācīties no tā.
20.03.2015 11:43 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Neķādā gadījumā nerakstītu meitenei, man tas šķiet pazemojoši. Pie tam, meitenēm ir taisnība - tās ir 4 dienas un varbūt vīrietis tikai cenšas ar viņu komunicēt, lai jums abiem pēc tam būtu labāki apstākļi. Es droši vien skatītos, kā viņš viņai raksta (rakstības stilu - koķets, lietišķs, draudzīgs) un nogaidītu... Burt drāmu nav adekvāti, lai arī man pašai, protams, arī ļoti nepatiktu garas sarakstes.
20.03.2015 11:44 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
skaidri, gaiši noprasītu, čekotu kā uzvedās- ja skrietu ar pc uz poda, lai parakstītos, saprastu,ka ir auziņas, bet ja vienkārši notiktu sarakste par darbu un tā..brēku neceltu, bet turētu roku uz pulsa.



ļoti labi pateica :D
20.03.2015 11:45 |
 
Reitings 177
Reģ: 19.06.2010
Nu, šobrīd man vairs nav iespējas ielūkoties vēstulēs, jo paroli vairs nezinu, kā arī pārlūkā vairs nav saglabājies viņa atvērts Facebook profils. Bez tam - tā spiegošana tomēr kaut kā šķiet zem mana goda. Negribu es tādas attiecības. Ja nav savstarpējas uzticības, par kādām attiecībām vispār var runāt...

Slapstīties viņš neslapstās, arī attieksme pret mani nav sliktāka, neraugoties uz iepriekšējiem strīdiem, kas starp mums bija. Tie gan ir atrisināti ar izrunāšanos un kompromisiem, klūdu atzīšanu utt. :) Ļoti iespējams, ka viņam šī ir iespēja pamainīt rutīnu, parunāties ar citu cilvēku (sieviete arī par atsevišķām lietām samērā sakarīgi spriež), bet, ja redzēšu, jutīšu, ka viss turpinās, tad gan būs nopietnāki mēri jāpieņem.

Pagaidām atklāti esmu paudusi savas sajūtas, kā arī skaidri pateicu, ka, ja būs gājējs, tad būs - ar varu nevienu neturēšu un komunikāciju neierobežošu. Neesmu viņa mamma, pašam ir sava galva uz pleciem.

Spicēšu acis un ausis turpmākajās dienās.
20.03.2015 11:56 |
 
Reitings 273
Reģ: 24.02.2015
tas ir normāli, ja vecim ir vairākas sievietes
20.03.2015 11:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits