Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

par greizsirdību

 
Reitings 177
Reģ: 19.06.2010
Jautājums meitenēm, kuras zina, ka viņu vīrieši ikdienā komunicē ar citām sievietēm - piemēram, situācija šāda: Dodoties uz skolas salidojumu, rodas kontakts ar bijušo skolas biedreni (4 gadus vecāku) un komunikācija turpinās arī pēc salidojuma, sarakstoties Facebookaa. Tēmas - dažādas. Gan darba (abiem līdzīga profesija), gan kopīgie paziņas, gan sadzīviski jautājumi un arī intelektuālu tēmu apspriešana.

Vīrietis nekad nav devis iemeslu greizsirdībai vai radījis kaut mazākās šaubas par savu uzticīgumu - esam kopā gandrīz 4 gadus, viens otru ļoti mīlam, tomēr apziņa, ka viņš var cauru dienu un vakaru sarakstīties ar citu sievieti, ēd mani nost. Kad vīrietim puspajokam aizrādīju par to, saņēmu atbildi, ka sarakstes drīz tiks pārtrauktas, jo jāpārrunā vien pēdējā lieta saistībā ar kādu darba piedāvājumu.

Tomēr pamanīju, ka viņš sarakstes turpina ar viņu - respektīvi, ar šo dāmu viņam ir saistošāk runāties nekā ar mani, lai gan dienas garumā abi esam online.

Tām, kuras peidzīvojušas līdzīgu situāciju - ar ko viss beidzās? Kā rīkojāties - runājāt par diskomfortu, ko šī sarakste Jums rada, vai nezaudējāt pašcieņu un izlikāties neko nezinām?
19.03.2015 14:44 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
No pieredzes nemācēšu atbildēt, bet, uzskatu, ka tas nav normāli, ka caurām dienām un vakariem sarakstās ar citu sievieti. Man liekas, ka dzīvē nekas nenotiek tāpat vien.
19.03.2015 14:46 |
 
Reitings 177
Reģ: 19.06.2010
Precizēšu par komunikācijas ilgumu - nu jau 4. diena. Gluži cauras dienas un vakari nav bijuši, jo bijām kopā, bet kontaktēšanās nebeidzas.

Greizsirdīga histēriķe nekad neesmu bijusi, bet uzskatu, ka šis skaidri liecina - viņam saistošāka ir cita sieviete. Vai vismaz pamazām kļūst.
19.03.2015 14:48 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Man nav bijusi tāda situācija vai vismaz es par to nezinu :D bet nu, katrā ziņā man būtu divi varianti reakcijai - vai nu es sāktu par to cepties un uzstādītu ultimātus vai arī censtos ignorēt.
Bet var jau būt, ka tiešām viņam gribas tikai cilvēcīgu komunikāciju un tāpēc sarakstās ar cilvēku, ar kuru ir par ko parunāt ;) nav jau nekāda drāma jātaisa, manuprāt.
19.03.2015 14:52 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nu pag, vinjsh tachu kaut ko mineeja par darba piedaavaajumu. Varbuut taas visas sarunas ir deelj taa, lai vinjsh vinju paarliecinaatu par to, ka vinjai vinjsh ir jaapienjem darbaa/jaaizliek par vinju labu vaardu vinjas priekshnieciibai utt.
19.03.2015 14:57 |
 
Reitings 177
Reģ: 19.06.2010
Piekrītu par cilvēcīgu komunikāciju, bet vai bez padziļinātas intereses tā būtu tik regulāra? Nevaru iedomāties, ka es ar kādu varētu tik ilgi sarakstīties, ja nejustu pret šo cilvēku dziļāku interesi.

Katrā ziņā sajūta pretīga. Apzinos, ka, taisot scēnas, varu patiešām radīt pretēju reakciju (aizliegtais auglis utt.), bet ticību viņa vārdiem par dziļāku intereses trūkumu laupa tā komunicēšanas turpināšana. Turklāt viņš, uzzinot, ka esmu saraksti lasījusi viņa FB profilā, sadusmojās apr manu rīcību un paroli mainīja.

Tā kā manī šobrīd vairāk runā emocijas, gribējās dzirdēt viedokļus un līdzīgas pieredzes, kas nedaudz apskaidrotu galvu. :'-(
19.03.2015 15:00 |
 
Reitings 177
Reģ: 19.06.2010
Krista21

Nē, pēc tam sākās ikdienišķu tēmu apspriešana - man izskatījās, ka tai idiotei tas ir tikai iemesls sarakstes atsākšanai.
19.03.2015 15:01 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Es arī dusmotos, ja mans draugs man nezinot būtu lasījis kaut kādas manas sarakstes, kuras uz viņu neattiecas...tas ir tikai normāli ;)
19.03.2015 15:02 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Kamēr nav runas par regulārām tikšanās reizēm, lai rakstās kaut gadiem.
19.03.2015 15:04 |
 
Reitings 309
Reģ: 13.03.2015
Es tai sievietei pati aizrakstiitu un taa caur pukjeem atgaadinaatu, ka vinja sarunaajas ar aiznjemtu viirieti, lai patur to praataa.
19.03.2015 15:05 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Nevaru iedomāties, ka es ar kādu varētu tik ilgi sarakstīties, ja nejustu pret šo cilvēku dziļāku interesi.

Es gan varu. Attiecīgi neredzētu neko sliktu, ja mans draugs tā darītu. Bet varbūt esmu naiva :D
19.03.2015 15:09 |
 
Reitings 177
Reģ: 19.06.2010
Par dusmošanos piekrītu, tomēr, bluedragon, es kaut kā vienmēr esmu uzskatījusi, ka vīrietim var kaut 100 vecenes kārties kaklā - ja viņš redzēs un mīlēs tikai savu sievieti, pārējās viņu neaizraus. pati tai idiotei noteikti enrakstīšu. Vismaz ne tagad.

Par to sarakstīšanos kaut gadiem... Nezinu, man emocionālā krāpšana šķiet tikpat, ja ne vēl sāpīgāka par fizisku - apziņa, ka kāda cita, redz, ir saistošāka, interesantāka. Es nevarētus adzīvot ar domu, ka manējais sarakstās ar kādu citu regulāri, daudz un ilgi. Attiecību pamatā tomēr ir šī savstarpējā sarunāšanās - interese vienam par otru, vienam par otra viedokli.
19.03.2015 15:09 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es gan nekad nerakstītu citai sievietei jo kāds/kāda kanti sit, tā pazemojoša rīcība, tas manuprāt, gan Tava vīrieša, gan viņas acīs padarīs Tevi par zemāku cilvēku, kurai ir nestabila nervu sistēma.
Bet es uzskatu, ka tas nav pieņemami šādas sarakstes, man tas būtu sāpīgi, nesaku, ka otram ir jāpārtrauc komunikāciju, taču šī ir personīga komunikācija, dziļas, ilgas sarakstes facebook, man tas liekas ļoti personīgi un attiecībās tas nebūtu pieņemami.
Izturību Tev, sākumā paskaties cik tālu aizies un tad pieņem pareizo lēmumu, vai nu Tu vai viņa, jo uz diviem beņķiem neļauj viņam sēdēt :-|
19.03.2015 15:17 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Nu vai zini.. Pati saki, ka konkrēti nezini par ko runā (vai par biznesu vai par sadzīviskām lietam), bet jau sauc to sievieti par idioti. Ja reiz tāda apsaukāšanās, tad varbūt tiešam, atvainojos, esi tik sekla un ar tevi viņam nav par ko runāt?

Otrkārt, pašai tāda pieredze nav bijusi, bet n to dienu sarakste man nebūtu pieņemama. kā Gurri saka, ,mani tas sāpinātu. Bet es to teiktu savam vīrietim nevis kā te daža ieminējās sāktu rakstīt tai sievietei. Tādi tīņu izgājieni, man no tādiem kauns būtu.
19.03.2015 15:26 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Es gan nekad nerakstītu citai sievietei jo kāds/kāda kanti sit, tā pazemojoša rīcība, tas manuprāt, gan Tava vīrieša, gan viņas acīs padarīs Tevi par zemāku cilvēku, kurai ir nestabila nervu sistēma.


+++ šim uzskatam ;-)
19.03.2015 15:28 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Man šāda situācija noteikti nepatiktu un es droši vien vīrietim pateiktu kaut ko riebīgu un lūgtu saraksti pārtraukt.
19.03.2015 15:30 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Es noteikti taisītu traci :D Bet man liekas, ka mans vīrs ko tādu neatļautos, es vismaz tā ceru, abi esam šādas tēmas pārrunājuši un abi esam diezgan greizsirdīgi, tāpēc saudzējam viens otru un ar pretējā dzimuma pārstāvjiem padziļināti nekontaktējamies.

Bet, ja es tā padomāju ar vēsu galvu, tad tev ieteiktu , protams, nestresot, scēnas netaisīt, un pa vidu nejaukties. Kā būs lemts, tā notiksies. Ja taisīsi histērijas, čekosi viņu sarakstes un jauksies pa vidu, pati sevi nostādīsi par muļķi. Te atliek vien paļauties un uzticēties vīrietim un cerēt, ka tas viss beigsies pats no sevis. Un ja nu nē, tad neko, tas ir pārbaudījums jūsu attiecībām, dzīve tādus piespēlē ik pa laikam ;)
19.03.2015 15:35 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es kaut kā par vecām paziņām daudz nesatraucos. Vīrs regulāri uzraksta kādai labi pazīstamai exklases biedrenei. Nav gan tā, ka dienām sarakstās, vien apmainās ar dažiem e-pastiem.

Mani krietni vairāk uztrauktu jaunas paziņas.

Vispār jāskatās pēc situācijas, ja vīrieša uzmanība nemainās un viņš mierīgi var atteikties uz brīdi no sarakstes, lai savādāk pavadītu to laiku, tātad tas viņu nav aizķēris un nemaz tik ļoti neinteresē. Ja savukārt, viņš "slēpjas stūrītī" ar datoru un n-tās stundas sarakstās, pats lidinās mākoņos, pēkšņi pastiprināti klausās mūziku, dungo, pārspīlēti tēlo aizņemtu, bet viņu nerro tava klātbūtne un sarunas ar tevi - nu tad ir dimbā! :-/
19.03.2015 15:36 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Vispār jāskatās pēc situācijas, ja vīrieša uzmanība nemainās un viņš mierīgi var atteikties uz brīdi no sarakstes, lai savādāk pavadītu to laiku, tātad tas viņu nav aizķēris un nemaz tik ļoti neinteresē. Ja savukārt, viņš "slēpjas stūrītī" ar datoru un n-tās stundas sarakstās, pats lidinās mākoņos, pēkšņi pastiprināti klausās mūziku, dungo, pārspīlēti tēlo aizņemtu, bet viņu nerro tava klātbūtne un sarunas ar tevi - nu tad ir dimbā!


Jāsaka, ka laikam piekrītu šim viedoklim. Pašai gan ir bijusi pieredze ar tādu "čatotāju", bet tas jau bija mazliet cits stāsts, citi apmēri. 4 dienas pēc salidojuma - to grūti novērtēt, jo nu, iedomājies pati - aizej uz skolas salidojumu, satiec tur cilvēkus, ko neesi redzējusi gadiem vai gadu desmitiem, izrādās, ka sakarīgi cilvēki, bet salidojuma laikā nesanāca visu runājamo izrunāt. Nu, papļāpās tagad FB, varbūt šī sarakste atmirs pati dabīgā nāvē. Ja tas jau kļūst kas līdzīgs augstākminētajam - tad, jā - Hjūstona, mums ir problēma :)
19.03.2015 15:59 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
ceri, ka šī sarakste nomirs dabīgā nāvē.
histērijas netaisi, bet modrību gan nezaudē
19.03.2015 16:13 |
 
Reitings 168
Reģ: 27.03.2013
Es kaut kā šito nesaprotu. Kādēļ nevar tieši vīrietim pajautāt acīs un pateikt visu to ko šeit raksti? Jūs taču kopā esat 4 gadus, nevis 4 dienas! Un ja šāda situācija ir uzradusies un tādā neesat bijuši līdz šim, tad tas ir jāizrunā, jo varbūt viņam pat prātā neienāk, ka tev tas sagādā nepatīkamas sajūtas.
Mans vīrietis gan ar citām nečato un nesarakstās, jo gan viņam gan man tas liktos savādi. Arī es ar citiem vīriešiem nesarakstos, ja nu vienīgi kaut kad ar vecajiem čomiem, bet tad pārsvarā abi ar draugu rakstām ziņas kopā, jo pa lielam visi draugi ejot gadiem ir kopēji :)
19.03.2015 16:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits