vienkārši vāks

 
Reitings 58
Reģ: 05.12.2014
Mani laikam noēdīs bez sāls.
bet taaaas nenormāli tracina.

Piemēram šodien iepērkoties Maxima parasti pērkos nedēļai. Aiz manis stāvēja vecenīte nu 70.g veca.
redz manu produktus.
V. Ak mans dievs cik daudz. Laikam sen neesi ēdusi. (Pa krieviski runāja.) pati noliek 2.vodkas pudeles, vīnu un 2 alus buņdžas.
Es vienkārši nespēju klusēt pagriezoz un pateicu
Jūs laikam esat dzērāja.

Otrs gadījums. Daugavpili
Runāju pa telefonu Latviski pienāca vecene nu +60.g veca.Runāja pa krieviski

V.jauno meitenīt runājiet pa telefonu krieviski
E. Atvainojos kas šī par valsti
V.Latvija
E.Un valsts valoda šeit ir Latviešu.
V. Cik tu rupja kauns. Pagriezās aizgāja


Kādu jums ir bijuši gadījumi?
14.03.2015 23:35 |
 
Reitings 423
Reģ: 04.05.2011
Meow, ko tu vari muldēt..
Varbūt to pēdējo palagu vēl varētu ņemt vērā, bet pēc 10 pievemtām lapaspusēm kaut kā organiski vairs nesanāk.
Pieņemiet viens otru, cieniet viens otru, palīdziet, atbalstiet bla, bla, bla.. viss kā parasti beidzas ar to, ka latvietim jāsper solis pretī krievam un nekad otrādi. Nedod, dievs, palūgsti beigt dzerstīties Uzvaras dienā, nosauks par fašistu.
16.03.2015 16:37 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
uj uj uj, kāds apaivojums.... ko nu... labāk ieliec vēl kādu video ;) Tu vispār varēji arī atvainoties par ko tādu. Paskaidro man kādā sakarā tu vispār kaut kādu tādu video ieliki šeit un no kura gala tev izlīda pateikt, ka tā esmu es. Ar galvu slims cilvēks ko tādu var izdomāt. Ne es par Maskavu fanoju, ne par Krieviju. Es fanoju par saticību valstī, kurā dzīvoju.
16.03.2015 16:38 |
 
Reitings 538
Reģ: 15.02.2015
Un ko dod piekāpšanas :-D neko
rekā sanaca Ukrainai krieviem sadeva pilsonības faktiski brāļu tautas, a tagad saukā par fašistiem un nacistiem viņus :-D Nepateicība, pasaules alga

Baltkrievijā vispār krievu valoda ir valsts valoda un faktiski izspiež baltkrievu valodu... Bet nē redz kremlisti jau nak ar publiskām runām par to ka Batkrievijā atdzimstot rusofobija un ja ta turpinas varēs sagaidīt to pašu likteni kā Ukraina. Tā tāda sagatavošana...
http://apollo.tvnet.lv/zinas/krievijas-nacionalists-baltkrievija-ir-maksliga-valsts-kas-aiznem-krievu-teritorijas/685590


Jo draudzīgaks esi pret krieviju, krieviem, jo vairāk dabū ciest :-D

P.S Ukrainu 30 gados pievienojot psrs izraisīja mākslīgu badu kurā mira no 3 līdz 10 miljoniem cilvēku precīszu skaitu neviens nezin,

http://lv.wikipedia.org/wiki/Golodomors
16.03.2015 16:39 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Es jau augstāk minēju - es dzīvoju pozitīvismā, man nekādā mērā netraucē tas, ka es runāju latviski.

Absurdais piemērs bija domāts Tev, kas tik ļoti iestājas par kaut kādiem mistiskiem kompromisiem situācijā, kad viņiem jau tā šai valstī tik ļoti nāk pretī - attiecīgi - kā var divvalodību iedomāties nosaukt par kompromisu. :D
16.03.2015 16:39 |
 
Reitings 423
Reģ: 04.05.2011
Kur Spīdolas komentārā ir negatīvisms? Tas, ka viņa okupāciju neizpušķo?
16.03.2015 16:39 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Ar galvu slims cilvēks ko tādu var izdomāt


Kā tas ir- ar galvu slims? Sasitusies itkā neesmu, ar psihi arī viss kārtībā (jo ne jau es te cosmo rakstu tekstu blāķus un dzīvojos šeit cauru dienu, kā tu gan to dari) :)


Fano, fano par saticību, nospiežot vienu valodu un uzspiežot otru. Viva la kompromiss!
16.03.2015 16:41 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Kristiana2, atklāti sakot, man pilnīgi nepas, ko tu ņemsi vai neņemsi vērā no mana "palaga". Es visu diskusijas laiku esmu atkārtojusi, ka es esmu par to, ka Latvijā dzīvo gan krievi, gan latvieši bez kaut kādas naida kurināšanas, jo nu... jēga? Tas, ka tu visas 10 vai cik tur lapaspuses esi lasījusi to, ko gribi izlasīt, nevis uztvērusi to, ko vēlos pateikt, nu žēl. Ko es vēl citu varu pateikt? Vienīgi par šo...

Pieņemiet viens otru, cieniet viens otru, palīdziet, atbalstiet bla, bla, bla.. viss kā parasti beidzas ar to, ka latvietim jāsper solis pretī krievam un nekad otrādi. Nedod, dievs, palūgsti beigt dzerstīties Uzvaras dienā, nosauks par fašistu.



Un atkal spiežas cauri tavs personīgais apvainojums. Ne velti tik daudzas te pīkst, ka nevar normālas attiecības ar vīrieti izvedot. Kādu jums vīrieti, ja jūs pat ar parastu cilvēku nevarat saticīgi sadzīvot? :) Man vispār liekas absurdi tas, ka cilvēks, kurš pats nav piedzīvojis tos okupācijas laikus, kaut ko atļaujas par to teikt. Nu nav mums - mūsu laikā, gar to daļas. Tās ir to laiku izdzīvotas sāpes. Tās ir to cilvēku izdzīvotās sāpes. Viss reāli dzīvē notiek kā tam jānotiek. Katrs notikums lietas sabīda pa plauktiņiem. Ir bijušas arī trakākas lietas kā Lavijas okupācija, kas mainījušas pasauli, valstis, tautas. Tas ir sava veida evolūcijas process, bez tā nu nekādi.
16.03.2015 16:46 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
"Omīt, omīt, nestāsti man tos savus okupācijas stāstus, man gar tiem nav nekādas daļas!"
16.03.2015 16:48 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Kā tas ir- ar galvu slims? Sasitusies itkā neesmu, ar psihi arī viss kārtībā (jo ne jau es te cosmo rakstu tekstu blāķus un dzīvojos šeit cauru dienu, kā tu gan to dari)


Ai, nesmīdini. Tas ir tā kā kaut kāds cosmo lielākais uzbrauciens? :D Es te varu sēdēt tieši tik, cik vēlos. Šeit ik dienas sēz 20 tūkstoši cilvēku. Tas pats pavēlnieks ik dienu šeit raksta. Tāpat kā ļoti liela daļa aktīvo biedru. Man tas neliekas apvainojoši, mans brīvais laiks - ko gribu to daru ;) Tā kā neizdevās tev :)

Un ar galvu slims tas ir tā, kā tu ;)
16.03.2015 16:49 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
būtu labāk ar omīti par ko citu parunājusi, nevis berzējusi sāpīgās vietas ;)
16.03.2015 16:50 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Un ar galvu slims tas ir tā, kā tu


Un šitas jau nu gan galīgi nav bērnudārza apvainojums, vai ne? Nu ļoti inteliģenti.
16.03.2015 16:51 |
 
Reitings 492
Reģ: 29.11.2009
Ja vēl sākumā bija smieklīgi, tad nu jau ir pagalam skumji, ja ''latvieši'' šitādas muļķības runā! :-O

Un jā, man tiešām iespējams nokristu gabals, ja Latvijā pieņemtu divvalodību, un vari man vēl 100x pateikt, ka tas, ka kāds nemāk vai nerunā krievu valodā ir liels mīnuss viņam pašam, bet kāpēc man viņa būtu obligāti jāmāk, cik valodās paši krievi māk runāt? Tas, ka vairs jau nevar atrast darbu bez krievu valodas prasmēm jau ir pilnīgs absurds, nu kur vēl tālāk...

Un te neiet runa, ka man kaut kas ir pret normāliem krieviem, man ir superīgi un sirsnīgi draugi un kolēģi, kuri ir krievu tautības, bet runā latviski! Man bija kursa biedrs, kurš nāca uz latviešu plūsmas lekcijām, kaut gan tādas pašas bija arī krievu valodā. Viņš teica, ka tas ir pašsaprotami, ka dzīvojot Latvijā, jāmācās valsts valodā. Man vispār tas liekas nepareizi, ka Latvijā augstāko izglītību var iegūt arī krievu valodā. 8-)
16.03.2015 16:52 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Un šitas jau nu gan galīgi nav bērnudārza apvainojums, vai ne? Nu ļoti inteliģenti.


labāk pastāsti man cik inteliģenti bija ielikt to savu video ;)))))
16.03.2015 16:53 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
:D Tā var runāt tikai cilvēks, kam nav nekādas nojausmas par šīm lietām.

Tautai, kas aizmirst savu pagātni, nav nākotnes!
16.03.2015 16:54 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Nu ne jau es te sāku iesmiet par bērnudārza jokiem, tajā pat laikā īpaši neatpaliekot no "modes". Kaut kādas iekšējas pretrunas tevī ir, ne?
16.03.2015 16:55 |
 
Reitings 226
Reģ: 22.12.2014
Nevar meoooww vietā dabūt Kubieti atpakaļ? Pat tiem spriedelējumiem bija lielāka jēga.
16.03.2015 16:55 |
 
Reitings 423
Reģ: 04.05.2011
"Omīt, omīt, nestāsti man tos savus okupācijas stāstus, man gar tiem nav nekādas daļas!"

+++
Sasmējos :D :)

Ok, dāmas čill, Meow mums ir miera nesēja ar psiholoģes diplomu! Būsim maigo dvēseli pārpratušas.. jo kad krievs kāpj latvietim uz galvas - tā ir tautu harmonija, bet kad latvietis aizstāvās - naida kurināšana.
16.03.2015 16:55 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Es lielu atsaucību nemaz negaidīju, jo visiem tā tupā domāšana par to, ka krievi ir visa ļaunā sākums :D Tapēc man kaut kā..... hmm.... uzjautrina šis?
16.03.2015 16:56 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Ok, dāmas čill, Meow mums ir miera nesēja ar psiholoģes diplomu! Būsim maigo dvēseli pārpratušas.. jo kad krievs kāpj latvietim uz galvas - tā ir tautu harmonija, bet kad latvietis aizstāvās - naida kurināšana.


tevis pašas izdomājums. Nevienā brīdī neesmu apgalvojusi to, ka krievu kāpšana uz galvas latviešiem ir atbalstāma ;)
16.03.2015 16:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits