Rutīna

 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
Kā jūs izbēgat no garlaicīgas dzīves, rutīnas un mājas-darbs-mājas? Nerodu vairs sevī spēku, jo jūtos kā veca ome, kurai jaunība jau aiz muguras, jo neko nedaru. Kāpēc nedaru? Nezinu. Draugs arī neko negrib darīt, tikai mājās gulēt un viss. Gribu attīstīties, gribu baudīt visu un vienmēr, bet nemāku vairs! Sasodīts, jaunība tač ir skaista un tā ir viena. Jāizbauda līdz pēdējam!!!
12.03.2015 01:03 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Neteiktu, ka man ir baigā rutīna bijusi kādā brīdī, bet ļoti labi palīdz izbraucieni kaut vai tepat, pa Latviju. Arī vienkārša atpūta lauku mājās der.
Ziemas periodā, kad dienas šķiet pavisam īsas, tad nekur daudz vazāties arī negribas, bet vasaras sezonā pilnīgi pretēji.
Varbūt atrodi kādu jaunu hobiju? Man šķiet, ka katram vajadzīga kāda aizraušanās (vismaz viena).
12.03.2015 17:11 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Skatos filmas uz datora, ejam ar draugu uz kino, pa veikaliem, uz sporta zāli vai arī vienkārši sēžu pie tv vai youtube skatos video. Ņemot vērā, ka es vecumdienās netaisos būt šķība un greiza, es neuztraucos par jaunības pazaudēšanu :D
12.03.2015 17:28 |
 
Reitings 819
Reģ: 10.01.2010
Sportot, celot kaut nedelas nogales pa Latviju, Igauniju, kaut uz 1 dienu, tas nav dargi, lielakos celojumos var braukt paris reizes gada. Katru menesi aizej uz labu restoranu, lai rodas svetku sajuta. Darbam ir japatik un japiepilda tad ari bus prieks dzive.
12.03.2015 19:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits