Mistika

 
Reitings 50
Reģ: 07.07.2013
Jums kādreiz ir bijis tā, ka skataties TV, un iemiegat, bet pieceļaties no tā, ka kāds iečukst ausi apmēram "izslēdz un tad ej gulēt".
un Tu piecelies, bet balss bija vīrieša, lai gan blakus neviena nav.
Man tā bija šodien, un tas godīgi sakot nedaudz sabiedēja...
10.03.2015 21:35 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
mana mamma balto spoku sievieti arī redzēja. Viņa "iegāja" iekšā sienas spogulī beigās. Mamma spoguli izmeta tajā pašā rītā. Vispār tajā dzīvoklī visu laiku bija jocīgas skaņas. Pašai miega paralīze nekad nebija, lai gan ik pa laikam cenšos to speciāli sasniegt. Apzināto sapņošanu gan esmu panākusi.
12.03.2015 09:33 |
 
Reitings 106
Reģ: 05.05.2013
man miega paralīze ir bijusi vienu reizi un es ceru ka tas vairs neatkārtosies. :D guļu pusmiegā un pēkšņi ķermenis sastingst, nevaru pakustēties un sāku dzirdēt dīvainas skaņas un sievietes kliedzienus(it kā tālumā). Tik biedējoši.. bet pēc kādas minūtes tas beidzās, es atjēdzos bet tik ļoti nāca miegs ka atkal aizmigu..
12.03.2015 10:21 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Man vēl bija vienreiz tā, ka naktī guļu uz muguras un sāku smakt nost, jūtu, ka nevaru paelpot, atveru acis, a draugs pa miegam it kā apķēris mani, tikai viņa roka, atslābināta, ar visu smagumu ir uz mana kakla. Un sanāk, ka viņš mani žņaudz nost ar savu roku, es cenšos pacelt viņa roku, bet man nav spēka, laikam tāpēc, ka miega ieteikme, nu, un, vispār, atslābināta roka jau ir smaga, un es sāku ķērkt :D ķērkt, nevis bļaut, no kā draugs pamodās un noņēma roku no mana kakla, es atelpojos un sāku braukt viņam virsū, ko viņš mani žņaudz, vispār jau? :D
12.03.2015 10:24 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Ar miegu vairs nekas saistīts,bet vēlviens baiss notikums. Ar omi virtuvē kaut ko runājam,viņa stāsta kā kara laikā viņas mazais brālītis uzdūrās mīnai,no trieciena esot tālu aizsviests un nosities. Kaut ko vēl par viņu stāsta,pēkšņi visi 4 mani suņi vienlaikus sāk blenzt logā,pilnīgā tukšā nakts melnumā.


ārprāts, man pat tagad, gaišā dienas laikā baisi palika (s)
12.03.2015 10:27 |
 
Reitings 61
Reģ: 01.07.2014
Man tieši šonakt bija "nakts piedzīvojumi", ka varu pastāstīt.

Biju mājās viena un bija ļoti labs miegs, tad atnāca draugs, ielīda gultā un man miegs pazuda, rotēju pa gultu, līdz iemigu tādā kā caurmiegā.
Šajā miegā es atvēru acis un redzu, ka istabā stāv kāds melns tēls, bet nevaru saprast, kas tas ir. Miegā nodomāju, ka man rēgojās un guļu tālāk. Tad tas tēls man ko teica, neatceros vairs ko, es sapratu, ka man nerēgojās, gribēju celties augšā, modināt draugu, bet nevaru pakustēties. Tas tēls nāk man klāt uz tā kā uzguļās virsū. Man nenormāla panika, es iekšēji kliedzu, ārdos, bet reāli no manis ne iznāk ne skaņa, nekas. Sajūta, ka esi paralizēts. Tad, kaut kā atjēdzos no šī murga. Nomierinājos un gāju gulēt tālāk, un viss atsākās, tikai šoreiz es jau tiklīdz ieraudzīju to tēlu, sāku ārdīties un bļaut (protams, reāli es ne kustējos, ne kāda skaņa iznāca no manis), līdz kādā mirklī es reālajā dzīvē iekliedzos, ka pat draugs pamodās.

Sajūta ļoti pretīga. Aizmigt vairs īsti nevarēju, bet tad es piedzīvoju ko interesantu no drauga puses. Viņš sapnī sapņoja, ka mēs mīlējamies (to viņš šorīt pastāstīja) un reāli, pa miegam, man uzmācās :D Glāstīja, skūpstīja u.t.t. :D No rīta pirmais,ko viņš jautāja, vai es naktī Tev uzmācos? :D Es saku, ka jā, viņs atbild, ka es viņam pirms paša labākā sapni "aprāvu", jo sāku ar viņu runāt un teikt, ka man negribās :D
12.03.2015 11:02 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Šajā miegā es atvēru acis un redzu, ka istabā stāv kāds melns tēls, bet nevaru saprast, kas tas ir. Miegā nodomāju, ka man rēgojās un guļu tālāk. Tad tas tēls man ko teica, neatceros vairs ko, es sapratu, ka man nerēgojās, gribēju celties augšā, modināt draugu, bet nevaru pakustēties. Tas tēls nāk man klāt uz tā kā uzguļās virsū. Man nenormāla panika, es iekšēji kliedzu, ārdos, bet reāli no manis ne iznāk ne skaņa, nekas. Sajūta, ka esi paralizēts. Tad, kaut kā atjēdzos no šī murga. Nomierinājos un gāju gulēt tālāk, un viss atsākās, tikai šoreiz es jau tiklīdz ieraudzīju to tēlu, sāku ārdīties un bļaut (protams, reāli es ne kustējos, ne kāda skaņa iznāca no manis), līdz kādā mirklī es reālajā dzīvē iekliedzos, ka pat draugs pamodās.

MIEGA PARALĪZE
12.03.2015 11:17 |
 
Reitings 61
Reģ: 01.07.2014
Undiya

Izlasīju par miega paralīze, precīzi kā notika ar mani, reti riebīga sajūta.
Raksta autors, kura lasīju, iesaka tādā situācijā sev skaļi teikt, ka tā ir miega paralīze un viss ir kārtībā, es nezinu, es tajā brīdī biju tādā stresā, ka diez vai varētu vēl pati sevi mierināt.

Tu esi ar to saskārusies?
12.03.2015 11:29 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
man citreiz ir taa, ka iemiegot ausiis skan iisa melodija, bet tas kkaads smadzenju chakars :D

bet vienreiz no riita pamostos, guleeju ar muguru pret logu, nodomaaju, ko istabaa tik gaish.. pagriezhos pret loga - aizskari valjaa. visu nakti istabaa biju tikai es, un esmu 100 % paarliecinaata, ka vakaraa aizskarus aizveeru. pa miegam arii nestaigaaju..
12.03.2015 11:48 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Savaadniece ,man nav ne jausmas. Ceru,ka neko ļaunu jau nedarītu. Bet tā segas vilkšana no māsas gultas gan bija jocīga. Un istabā tāds dīvains klusums, neizskaidrojami dīvains, ar tādu kā mazu vibrāciju.

Toreiz bieži pie sevis nodomāju - nu kāpēc man bija jāredz tas spoks? Kāpēc neviens cits to neredzēja? Dzīvojam tai mājā jau padsmit gadus, neviens neko nav redzējis.
12.03.2015 12:49 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Pasen īrēju ar draudzenēm dzīvokli. Sanāca vienai palikt pa nakti, gulēju ar galvu pret koridoru un pa nakti mani sauca vīrieša balss, lai eju pie viņa. Sauca manu vārdu. Es sastingu, acis vaļā, nevarēju pakustēties. Pec kāda laika atkal paliku viena un atkal tas pats. Es tur nespēju vairs pa dienu pat uzturēties, man bija nenormāli bail. Dienā pat likās, ka kāds man stāv aiz muguras. Un tad izvācos.
Arī lasīju par miega paralīzi...nu gan jau. Bet man tagad panika vispār vienai pa nakti kur palikt (t)
12.03.2015 12:51 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Man arī vienai bail palikt kopš tā atgadījuma. Un ja pamostos pa nakti,tad neveru acis vaļā. Paranoja kaut kāda :D
12.03.2015 12:57 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Krista123, jā. Pēdējā laikā pārgājis, bet kādreiz regulāri. Zinu, lai cik reizes tas ar tevi notiktu vienmēr ir bail tik un tā, kad tas atkārtojas. Tepat cosmo ir diskusijas, kur meitenes dalās ar savu pieredzi.
12.03.2015 13:12 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Peka, tava reakcija uz to bija ļoti dīvaina. Es būtu kliegusi un momentā visus modinājusi augšā, lai pastāstītu ko tikko redzēju.
12.03.2015 13:14 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Mums mājās ir kaut kāds gars droši vien. Mamma ir redzējusi naktī, kad vēl tētis bija dzīvs, tumšu tēlu ar melnu cepuri galvā, es esmu naktī jutusi, kā vīrieša rokas lien zem mana spilvena, un tā nebija miega paralīze, jo varēju kustēties un ieslēdzu gaismu. Kaķene bieži vien uz kaut ko neredzamu uzmet kūkumu un bēg projām. Vienreiz sanāca tā, ka esmu istabā vakarā, jūtu, ka zem gultas kaut kas kustās, tā kā skrāpē gultu un tapetes, jau sāku bārt kaķi, lai tā nedara, bet viņa, izrādās, ir koridorā un tikai tagad nāk iekšā pa durvīm no citas puses. Tas bija tā dikti neomulīgi.
12.03.2015 13:14 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
visu miegá/naktí redzéto un dzirdéto vismaz var méginát izskaidrot ar to, ka smadzenes izspélé jokus miega iespaidá nu vismaz mierinát sevi ar tádu domu. jautrák ir tad, kad spoku redz pilnígá nomodá un skaidrá prátá :D

esmu redzéjusi cilvéku kas iet pa celju un vienkárshi pazúd - nakts, pilnméness biju árá, lauku celsh, redzu iet cilvéks, man aiz muguras krúmi, mezhs, vinjam neká, es nodomaju, ka vinjsh mani visdrízák neredzéja, izlému noiet no celja, lai nav naktí garám jáiet svesham vírietim :D (toreiz padsmit gadi bija) tá nu stávu aiz koka, skatos - iet iet un pazúd... :D labákais, ka uz májám man bija jáiet uz to pusi no kurienes vinjsh náca :D tas tá, viens gadíjums no daudziem
12.03.2015 13:45 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Undiya, es zinu, pati brinos, jo man ir bailes,var teikt, no visa :D bet domāju, ka man neviens neticētu, teiktu,ka nosapņoju. Bet vairākas reizes sev no visa spēka kniebu sev rokā, lai patiešām saprastu,ka esmu nomodā.
12.03.2015 14:31 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Man apmēram 11 gadu vecumā arī gadījās kas interesants - pirmo reizi dzīvē paliku pa nakti viena dzīvoklī, aizeju gulēt, viss ok. Tad tieši 4:00 pamostos no tā, ka kāds histēriski zvanās pie durvīm un rausta tās (par laimi bija aizslēgtas), zvanu krustmātei, bet viņa neceļ. Pēc tam nākošā dienā krustmāte apgalvo, ka nav nevienu zvanu saņēmusi un rāda telefonu, kur tiešām nav fiksēts neviens mans nakts zvans, manā tel gan tie rādījās. Pie tam, šo 20 gadu laikā tā bija vienīgā nakts, kad kāds nakts vidū būtu zvanījies pie durvīm un arī vienīgā nakts, kad nakšņoju viena tajā dzīvoklī.
12.03.2015 14:43 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Arta*, neskatījies actiņā vai pēc tam pa logu?
12.03.2015 14:51 |
 
Reitings 47
Reģ: 06.03.2015
Man bijis tā, ka es esmu pusaizmigusi un te pēkšņi mani kāds pamodina, iekliedzot man ausī vārdu savu. Mani sauc, sauc tiklīdz pati pieceļos. Galvenokārt, dzīvoju viena un neviens ciemos pat nebija.
12.03.2015 16:55 |
 
Reitings 226
Reģ: 22.12.2014
Arii ir bijushas miega paraliizes, taa sajuuta ir nu tik pretiiga, un nedod dievs vel kautkas saak reegoties, man panika iestaajas. Tad censhos kustinaat kaaju, roku pirkstus kameer izdodaas.

Sho pati neatceros, bet ome staastiija. Es biju mazinja, nomira vecvecmaaminja, vinju apglabaaja. Peec kaada laika gaajaam apkopt kapu, un es esot pamaniijusi, ka nav mirshanas datums. Ome, protams, neizpratnee, kaa taa var buut, bija tachu. Ok, domaaja veelaak pazvaniit noskaidrot. Bet naakamajaa reizee kad gaajaam uz kapiem- datums bija paraadiijies.
Vinja to izskaidroja ar to, ka (vismaz pareizticiigajiem) dveesele 40 dienas neaiziet (vai nesaprot ka jaaaiziet- es iisti nezinu), liidz ar to vecvecmaaminja neesot vareejusi pienjemt to, ka jaaiet prom, un taapeec tikai peec taam 40 dienaam esot paraadiijies datums.

Un, es nezinu vai manas smadzenes speeleejas vai kaa, bet man sho rakstot shkjiet, ka vinja seezh preteejaa kreeslaa.

Un, draugs staastiija- neapzinaati pieredzeejis astraalu. Esot pieceelies, paskatiijies uz sevi, kaa vinjsh gulj, un vinjam tas nemaz neesot shkjitis diivaini, ka var veerot sevi guljam, taa kaa shis vienkaarsh iziet no maajas un saak savas dariishanas- paiet pilniigi normaala diena. Ok, izdomaa iet atpakalj maajaas, atnaak maajaas, ierauga sevi joprojaam guljam, un vienkaarshi apguljas sev virsuu un pamostaas. Pamostaas, nodomaa wtf un tad nu veelreiz celjaas.

Un sorry, rakstu no telefona. :)
12.03.2015 17:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits