Rupji viirieshi

 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Mana draudzene man pastaastiija staastu,ka satiekaas ar puisi, viss ir forshi,bet vinja joki ir tik melni un rupji,ka vinjai naak raudiens,piemeeram vinjhs vinju shodien nosauca par govi,vienkaarshi jokojieties un pat neatvainojaas un pateica,ka tas bija joks.
Es vinjai teicu,ka netiekaas ar taadu idiotu,bet vinjai vinjhs patiik un vinja ir gatava vinjam piedot.
Vai juuus kaadreiz piedotu,ja juusu viirietis vai puisis ar ko ejat uz randijiem taa saukaa uz joku?>
09.03.2015 21:41 |
 
Reitings 28
Reģ: 29.01.2009
Esmu arī pieredzējusi situācijas, no puiša, kas man neliekas smieklīgas. Bet viņam tas esot licies tikai tāds joks.
Varbūt viņi domā tā pierādīt savu vīrišķību, ka vīrieši mazliet ir tādi skarbie..?
11.03.2015 01:00 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Varbūt viņi domā tā pierādīt savu vīrišķību, ka vīrieši mazliet ir tādi skarbie..?
Nu biezjaak tas ir manieru, inteligjences un izgliitiibas truukums, ja iet runa par jeeliibaam un taada veida jokiem kur gandriiz jebkursh cilveeks apvainotos. Bet nu arii jaaskataas kaa pashai ir ar humora izjuutu.
11.03.2015 01:04 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Man melnais humors patiik, bet sapraatiigaas devaas. Dazkaart kaads lamuvaards lielaakajai daljai paspruuk, tur breeku arii necelju. Bet ko tieshaam es nevaru paardziivot, ka ja ikdienaa runaa visaadas pretekliibas un jeeliibas. Nosaukshana par govi neizklausaas peec joka, bet gan peec low-life sarunvalodas liimenja.


Man arī patīk šāds humors, bet nekad neiedomātos, ka nosaukt kādu sev simpatizējošo vīrieti, piemēram, par teļu, būtu pieskaitāms pie melnā humora.
11.03.2015 01:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits