Cīņa pret homoseksuālistu propogandu.

 
Reitings 230
Reģ: 20.01.2015
Kādi ir jūsu viedokļi par šo tēmu? Vai jūs atbalstāt? Nosodāt? Esat neitrālas/li? Es pats personīgi uzskatu, ka tie ir slimi cilvēki, kurus ar propogandas palīdzību mēģina integrēt sabiedrībā.

Izcili par šo tēmu savā dziesmā ir izpaudies izcilais latviešu dziesminieks Kaspars Dimiters
https://www.youtube.com/watch?v=TnqQEhgqEgk
07.03.2015 23:56 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Violetta1, ne pa tēmu, bet man tava patreizējā profila bilde atgādina tamponu :-|
08.03.2015 06:40 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Violetta1, ne pa tēmu, bet man tava patreizējā profila bilde atgādina tamponu
++
08.03.2015 06:58 |
 
Reitings 386
Reģ: 15.11.2014
Viennozīmīgi ,ka !
08.03.2015 08:02 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Katrs savā guļamistabā var darīt ko grib, tas ka ļoti publicē savu orjentāciju gan man nepatīk, kam tas vajadzīgs?
08.03.2015 08:11 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Esmu pet propogandu, katrs, lai dara, kaa grib, bet citus tajaa neiesaista!
Dazkart liekas, ka visa taa afisheeshanas ir tikai taapec, lai izraisitu papildu konfliktus.
08.03.2015 08:41 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
Tiešām kaut kā biju domājis, ka šeit esošās dāmas, kas tik atklāti diskutē par visdāžādākajām tēmām, tostarp, par tādām, par kurām no savām vecāmmātēm būtu pa ausi dabūjušas, ir tik tumsonīgas n neiecietīgas..

Esmu vīlies. Es saprotu tādus mazus puņķutapas kā šīs diskusijas autors, kurš Latvijas homofobu un tumosnības izgudrotāju Dimiteru nosauc par izcilu, bet Jūs...


Kāpēc viņis "vēlas" "afišēties"? Tas ir pirmais, kas normāli domājošajam ir skaidrs- jo viņi vēlas būt vienlīdzīgi- neslēpties, lai kādam citam neizraisītu NESAPROTAMAS dusmas un citādas sajūtas. "Viņi" vēlas būt vienlīdzīgi ne tikai darbā, profesijā, veikalā, u.c., bet arī privātajā dzīvē. Jūs varat parkā skūpstīties un viņi nevar? Ar ko viņi ir sliktāki? Jūs domājat, ka viņiem nav jūtu? Jā, varbūt, ir vērstas pret savu dzimumu, bet jūtas=jūtas.


Un, kas tad ir, ka bērni to redz? Kas notika, kad Jūs pirmo reizi TO uzzinājāt? Mainījāt orientāciju? Dabūjāt nedziedināmu traumu? TĀDA IR DZĪVE!! Tā DZĪVĒ NOTIEK! :-D Ne Jūs noteiksiet citiem cilvēkiem orientāciju.

Lai nu kā- visiem homofobiem iesaku aizbraukt uz vienu no visfantastiskākajām ballītēm, kur esmu bijis- Londonas praidu! :D Un paķeriet Dimiteru līdzi! :-D Es apsolu- Jūs mainīsiet savas 19. gadsimta domas..
08.03.2015 09:25 |
 
10 gadi
Reitings 264
Reģ: 02.12.2012
Deputāte Inga Bite nesen OTV raidījumā ''Par un Pret'' (tēma - partnerattiecības) izteicās, ka vēloties likumiski reģistrēt savas attiecības, viendzimuma pāri pieprasot īpašas privilēģijas. Uzsverot, ka būt homoseksuālam - tā ir izvēle. Manuprāt, šī sieviete lieliski atspoguļo lielas sabiedrības daļas tumsonību, jo šādos jautājumos ir jāatkāpjās no savām personīgajām simpātijām un antipātijām, un jāparaugās racionāli - pirmkārt, homoseksuāli cilvēki ir cilvēki - pēc astoņpadsmit - tik pat pieauguši un spriestspējīgi (reizēm lielākā mērā) kā ikviens pilngadīgs pilsonis, otrkārt - viņi kā sabiedrības locekļi ir pelnījuši likumisko aizsardzību, treškārt - visi pretargumenti ir patiesi vāji.

Kāds tiešām tic, ka, ja viendzimuma pāri iegūs līdzvērtīgas tiesības, šādu pāru kļūs vairāk? Tiešām orientācija ir kaut kas tik nenoturīgs? Kāpēc tad homoseksuālisms kā tāds nav iznīcis, ja jau tas ticis tik ļoti iegrožots? Vai arī - ka tā dēļ varētu pasliktināties demogrāfiskā situācija... Pilnīgs siers. Ja visi vadītos pēc šādas loģikas, vispār netiktu pieņemti jauni cilvēktiesību likumi.
Agrāk man šķita - patiešām, kāda jēga viņiem iet un demonstrēties, bet tagad, kad esmu guvusi izpratni par to, cik neloģiska ir valsts oficiālā nostāja, saprotu, ka šīs demonstrācijas patiesībā ir nevis par to, kurš ar kuru grib gulēt, bet gan par veselo saprātu.
08.03.2015 09:51 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Piekrītu - katrs savā guļamistabā dara, ko grib. Un nevajag jaukt homoseksuālus cilvēkus vienā maisā ar pedofīliem utt.
Tāpēc, ka ja cilvēkam ir cita orientācija un viņš mīl otru tādu pašu cilvēku, tur viss ir kārtībā! Plus es nesaprotu bļaušanu par to, ka homoseksuāļi nedrīkst adoptēt bērnus.. Jums tiešām liekas, ka tas bērns būs tik ļoti nelaimīgs uzaug ģimenē ar divām mammām/ tētiem?
Katram sava seksualitāte, ja bērnam patiks pretējais dzimums, tad patiks, to neitekmēs vecāki. Tāpat kā heteroseksuāliem vecākiem ir bērni, kas ar laiku saprot, ka ir homoseksuāli..
Lielajiem noliedzējiem vajadzētu padomāt, cik bieži tēvi, patēvi u.c pareizi orientēti vīrieši bieži izvaro, pazemo savas meitas, pameitas.. Pret to vajadzētu cīnīties!
08.03.2015 10:27 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
vesels cilvēks neizrādās ar savu orientāciju


Tiešām? Tik tiešām? Pārīši uz ielas neskūpstās? Visos medijos nav raksti par to kā iekarot, pavedināt utt.? Tiešām neizrāda?

Es savus bērnus audzināšu tā, lai viņi cienītu visus - vecus, slimus, nabadzīgus, homoseksuālus utt. cilvēkus. Visus, kas nav nevienam neko ļaunu nodarījuši. Ja ir, tad tā jau ir cita tēma.
08.03.2015 10:29 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
homoseksuālisti to vien dara kā kladzina apkārt paskatieties man ir hromosomu novirze

Kādu homoseksuāli personīgi pazīsti? Neviens no tiem, kurus pazīstu, nav īpaši izrādījis un nekladzina apkārt,ka ir homoseksuāls. Drīzāk apkārt lieki nerunā,jo baidās. Vai arī es vienkārši uzturos sakarīgu cilvēku kompānijās!

Runājot par cilvēku no dabas aspekta... par to, ka bioloģiski pēcnācējus var radīt tikai vīrietis un sieviete un viss pārējais nav dabisks... Neaizmirstiet,ka sava dzimuma partnerus izvēlas arī dzīvnieku pasaulē. Kā arī, ja ir vēlēšanās dzīvot pēc iespējas 'dabiskākā' vidē, iesaku izmest datorus un iet dzīvot uz mežu.

Savukārt tām dāmā, kuras salīdzina homoseksuālismu ar kādu novirzi, piemēram, pedofiliju, nekrofiliju,zoofiliju... Nu nopietni? Homoseksuālisms ir divu cilvēku abpusēja izvēle stāties seksuālās attiecībās, pedofilija, zoofilija un nekrofilija ir vienpusēja tieksme. Pirmajā (otrajā) gadījumā pat piespiedu tieksme.

Un vispār,vai tos taureņus vēderā ir tā iespējams kontrolēt? Tas tāds retorisks jautājum,s domājot par to,kāpēc tad ir tā kā ir.

08.03.2015 10:48 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
pašļi jūs visi homofobisti pašapmierināties.

08.03.2015 10:53 |
 
Reitings 463
Reģ: 25.10.2012
o viņi vēlas būt vienlīdzīgi- neslēpties, lai kādam citam neizraisītu NESAPROTAMAS dusmas un citādas sajūtas. "Viņi" vēlas būt vienlīdzīgi ne tikai darbā, profesijā, veikalā, u.c., bet arī privātajā dzīvē. Jūs varat parkā skūpstīties un viņi nevar? Ar ko viņi ir sliktāki? Jūs domājat, ka viņiem nav jūtu? Jā, varbūt, ir vērstas pret savu dzimumu, bet jūtas=jūtas.


Ārprāc, nabadziņi!
Es pzīstu vairākus geju pārus. Neviens viņus neapbižo ne darbā, ne ārpus darba.
Viņi kā cilvēki ir forši un man netraucē viņu orientācija. Konkrēti man pazīstamie paši nekad nav iesaistījušies šajos praidos un neuzstāda to kā kaut ko īpašu - tieši tādēļ, ka nejūtās nekādā ziņā diskiriminēti sabiedrībā!

Un, kas tad ir, ka bērni to redz? Kas notika, kad Jūs pirmo reizi TO uzzinājāt? Mainījāt orientāciju? Dabūjāt nedziedināmu traumu? TĀDA IR DZĪVE!! Tā DZĪVĒ NOTIEK! Ne Jūs noteiksiet citiem cilvēkiem orientāciju.


Te jau vairs nav runa par to, ka bērni redz! Te jau bērniem bērnu dārzos plāno sniegt grāmatiņas ar "izglītojošu" materiālu!
Es domāju, ka tas nopietnu iespaidu var atstāt uz bērnu attīstību, īpaši, ja vecākiem ir vienalga par šo tēmu.
Protams, ir izdevīgāk, lai izaug degradēta, vāja sabiedrība, tāpēc jau arī notiek šādas kampaņas.
08.03.2015 11:00 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
Viņi kā cilvēki ir forši un man netraucē viņu orientācija. Konkrēti man pazīstamie paši nekad nav iesaistījušies šajos praidos un neuzstāda to kā kaut ko īpašu - tieši tādēļ, ka nejūtās nekādā ziņā diskiriminēti sabiedrībā!


Vai tiešām? Tad, kāpēc šāda diskusija? Aiz gara laika? Nedomāju gan.. Kamēr vien būs šādas diskusijas- būs arī citādāk orientēti cilvēki, kas baidīsies iet praidos, zinot, ka atradīsies tādi homofobi un citādi stulbi cilvēki, kas viņus nories.

Un, ja vēl par bērniem- bērniem ir VIENALGA, kas ar ko skūpstās. Viņi NEZINA, kā ir jābūt, un kas ir labi vai slikti. MĒS esam tie, kas viņiem radām traumu, par kaut ko, par ko viņiem nav ne jausmas, kas tas vispār ir. ;-)
08.03.2015 11:16 |
 
Reitings 273
Reģ: 24.02.2015
homīši ir labi ja 5-7% pasaulē, bet pasaules elite - oligarhi homoseksuālisma propagandas kampaņā iegulda milzīgus līdzekļus, lai arī citi tādi kļūtu un samazinātos iedzīvotāju skaits

ja rietumos tas ir izdevies un iedzīvotājs skaits ir ja ne samazinājies tad vismaz neaug lielāks

tad grūtāk ir musulmaņu valstīs, kur katru gadu to skaits pieaug par vairāk desmitiem miljonu

un musulmaņi ir ļoti neiecietīgi pret homīšiem, tas būtu maigi teikts
08.03.2015 11:23 |
 
Reitings 463
Reģ: 25.10.2012
Šāda diskusija tāpēc, ka šis viss ir pārspīleti!! Kāpēc visiem viņiem vajadzētu iet praidos??
Varbūt normāi orientētajiem tad arī vajadzētu iet praidos? Es nesaprotu īsti to praida jēgu... protests +svētki..
Jā, ir daudz kas nesakārtots likumu ziņā priekš viņiem. Bet ne jau praidā to risināt!


Un par bērniem - tieši tā, maziem ir vienalga, tāpēc ir jāmāca saprast, kas ir pareizi, kas nē.
Par orientācijām var sākt runāt un skaidrot, kad bērns ir atbilstošā vecumā, nevis 3 un 4 gadiņos!
08.03.2015 11:36 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Nav tādas homoseksuālisma propagandas - vienkārši mūsdienās par to vairs nerunā kā par slimību/to neslēpj! Bet parādība kā tāda ir eksistējusi vienmēr, un ierakt galvu smiltīs būtu infantili. Viss, uz ko viņi tiecas - tikt uztvertiem kā normāliem cilvēkiem, un tas ir cilvēcīgi saprotams.
Aplipināt citus ar orientāciju nav iespējams! Man viņi varētu reklamēties, kamēr nelabi paliek, es mīlēšu tikai vīriešus :)
08.03.2015 11:39 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Vienmēr esmu bijusi geju tiesību aizstāvju pusē un man žēl, ka neesmu varējusi darīt vairāk kā vien parakstīt pāris petīcijas un boikotēt dažus uzņēmumus. Es no sirds ceru, ka Latvijā ieviesīs partnerattiecību reģistrāciju un sabiedrība izglītosies jautājumos, kas saistīta ar homoseksualitāti. Un kas attiecas par "bērni to redz" - man viena kolēģe dārziņā ir homoseksuāla. Bērniem bija viens jautājums no sērijas "āā... Tā arī var būt?" un viss, ne vairs jautājumu, nekā. Tie, kas bļauj, ka bērniem nevajag neko stāstīt - bērniem stāsta viņu vecumam atbilsoši un tapēc, lai izveidotu sapratni, ka ja viņi vai viņu draugi tā jūtas, tad tas ir pavisam normali un dabiski. Nekādas "propogandas" šeit būt nevar, jo to, kas tev patīk un seksuāli uzvelk, tu izvēlēties nevari, tas iedzimst.
Vienīgais, ko es propogandēju ir tolerance, educated opnion un demokrātiska sabiedrība! :-D
08.03.2015 11:44 |
 
Reitings 273
Reģ: 24.02.2015
tikt uztvertiem kā normāliem cilvēkiem


tur jau tā lieta ka viņi nav normāli, bet slimi galvā
08.03.2015 11:46 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Cik zinu, viņi ir psihiski pieskaitāmi, tāpēc par slimiem saukt nav pamata.
08.03.2015 11:47 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Tieši kādā veidā viņi ir slimi galvā?
08.03.2015 11:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits