Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Sonrisa,
jums šūpulītis?:) es pirku parasto, standarta izmēru.
09.08.2016 18:40 |
 
Reitings 491
Reģ: 24.08.2014
Jaunās un esošās utt mammas, varbūt kādai vajag pakaviņu? Es nopirku, bet saprotu, ka nejēdzu ar viņu rīkoties :D stāv malā un 30euro izmesti zemē.
09.08.2016 20:04 |
 
Reitings 154
Reģ: 18.12.2014
Šodien manam džekiņam termiņš, bet, kā jau paredzēju, izskatās, ka mazulis sev vēlāk dzimšanas dienu ieplānojis.
4.augustā biju uz apskati, ģinekoloģe teica, ka kuru katru brīdi būs klāt, bet vēl jau mēs divi vienā. Gaidām ;)
09.08.2016 20:11 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Samanta63, es iegādājos šādu. Pagaidām, kamēr puncis vēl nav pavisam liels, izmantoju tikai daļu. Bet tā ir ērtāk gulēt. Vēlāk gan jau noderēs arī pārējās daļas.
09.08.2016 20:15 |
 
Reitings 491
Reģ: 24.08.2014
Raven - man bebis jau ir, vnk domāju, ka barošanai būs ērtāk, bet nē, nemāku darboties :D
09.08.2016 20:18 |
 
Reitings 334
Reģ: 19.11.2014
Es ar' vēl 2in1 :D šodien biju uz ierosināšanu.. Tagad atsūtija mājās - gaidam, ja nekā tad rīt vēlreiz uz slimnīcu. :-|
09.08.2016 20:48 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
khkh Nē, koka gultiņa parastā, tikai izmērs nav tas biežāk pieejamais.:-):-D
09.08.2016 21:05 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Dienvida 16.maijs Bumbulis klāt! 17.05.
Leila999 22.maijs Bumbulis klāt! 18.05.
mazais33 24.maijs Bumbulis klāt! 3.06.
klementine 29.maijs Bumbulis klāt! Datums?
paranoid 8.jūnijs Bumbulis klāt! Datums?
Agresīvā Grūte 8.jūnijs Bumbulis klāt! 31.05.
Vatsons 15.jūnijs Bumbulis klāt! 25.06.
Samanta63 26.jūnijs Bumbulis klāt! 3.07.
callmetwisted 22.jūnijs Bumbulis klāt! 22.06.
Astrīda 23.jūnijs Bumbulis klāt! 21.05
Favim 23.jūnijs Bumbulis klāt! 13.06.
smileforme7 25.jūnijs Bumbulis klāt! 7.07.
sen_sen 4.-5.jūlijs Bumbulis klāt! 29.06.
Doe 8.jūlijs Bumbulis klāt! 15.07.
gaarfield 14.jūlijs Bumbulis klāt! 26.07.
zeldito 22.jūlijs Bumbulis klāt! 1.08.
Shadow Seeker 28.jūlijs
exDellicious 3.augusts
Pulvermuca 9.augusts
Dantessa 25.augusts
09.08.2016 21:50 |
 
Reitings 443
Reģ: 25.01.2014
Samanta63 - atsūti kāds tev ir tas pakavins, ja vēl pieejams :)
10.08.2016 09:50 |
 
Reitings 10096
Reģ: 19.11.2014
Man gan šūpulītim bija, gan gultiņai ir tas pats kokosa/griķu matracis. Šūpulītī gan pirmos 2 mēnešus klāju apakšā biezu, gaisa caurlaidīgu segu, bet pēc tam jau gulēja uz parasta matrača. Man gan pilnīgi vienalga uz kuru pusi tas matracis ir. Tāda jūtama atšķirība nemaz nav viņu taustot. Vismaz man. :D
Man vispār liekas, ka ir bišķiņ pārspīlēta tā gulēšana uz cietas virsmas un bla, bla, bla.. Kad bērns mammas vēderā bija salocījies 10 līkumos, tad nekas, bet tikko kā piedzimst tā gan mudīgi uz grīdas jāliek gulēt, lai mugura taisna.
10.08.2016 12:31 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Man 17. nedēļa, vēderu vēl nevar dikti manīt, ir riepiņa un var jau apmēram nojaust, bet tā konkrēti pateikt - domāju, ka nē, vismaz neviens neko nav prasījis 8-)
Svars man ir - 3 kg, bet par to neuztraucos, sliktumu dēļ neko vairāk par dažiem augļiem un jogurtu nevarēju ieēst, tagad ar baigi skatos, no daudz kā paliek slikti :( Un nogurums/miegainîba nekur nav atstājies, varētu gulēt un gulēt |-)
10.08.2016 15:28 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Šo jautājumu jau ieliku citā grupā, bet ielikšu arī šeit...
Šodien uzrakstīju aptuvenu sarakstu lietām, kas būtu jāiegādājas, pirms dēliņš piedzimst - apkopoju internetā pieejamos saraktus :-D
Man nav ne jausmas, vai viss no tā man būs vajadzīgs. Piemēram, es nezinu, vai sterilizators ir ļoti nepieciešams, vai arī nē.
Beigās ieliku apģērbu, jo par to man ir visvairāk jautājumu. Dažiem vārdiem es pat īsti nezinu nozīmi. Tie ir dzirdēti, bet, ja man iedotu šos priekšmetus, nezinu, vai tos spētu atšķirt pēc nosaukumiem - lācītis, rāpulītis. Tāds vārds, kā "lācīte", man vispār is svešs :-D
...
Gultiņa
Matracis
2 palagi
2 gultas veļas komplekti
Ūdensnecaurlaidīgais paladziņš
Kokvilnas sedziņa
Vilnas sedziņa
Gultas aizsargmalas
Pakaviņš
Ceļojumu gulta
Guļammaiss
...
Vanniņa
Ūdens termometrs
2 dvieļi
Bērnu šķidrās ziepes
Vate un spirta šķīdums nabas kopšanai
Švamme
...
Mitrās salvetes vai parastas salvetes
Eļļiņa ādai
Pārtinamais galdiņš
Kokvilnas autiņi un paladziņi
...
Nagu šķēres
Ķemme
...
Rati
Autokrēsliņš
...
Pret koliku pilieni
Deguna aspiratos
Termometrs
...
Barošanas krēsliņš
Krūštura ieliknīši
Piena pumpis
2 pudelītes
Birste pudelīšu tīrīšanai
Sterilizators ?
Ziede krūšu galiem
Barošanas krēsliņš
2 priekšautiņi (lacīte?)
...
Šūpuļkrēsliņš
Aktivitāšu paklājuņš
Košļājamā mantiņa
Grabulis ratiem
...
Drēbju mazgājamais līdzeklis
3 vai 4 lācīši
3 rāpulīši
3 vai 4 bodiji
2 vai 3 biezās jaciņas vai džemperīši
Pāris plānu cimdiņu
2 pāri vilnas zeķītes vai zābaciņi
Bieza cepurīte
Kombinezons
2 vai 3 pidžammas
Komplets braukšanai mājās
10.08.2016 20:07 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Čau! Neesmu ierakstījusies šeit jau baigi ilgi! Tik daudz jaunu grūtnieču parādījies. :O Forši, apsveicu visas, kuras gaida mazuļus un, kuras pa šo laiku jau piedzemdējušas. (l)
Man 37 nedēļas un 6 dienas! Mazajai viss labi. Daktere teica, ka bebis jau noslīdējis uz leju un kuru katru brīdi var sākties dzemdības, atliek vien gaidīt. Es nevaru vien sagaidīt! :)
Sākumā tā uztraucos par savu svaru, a beigu beigās 10kg tikai plusā! Forši, nebūs daudz ko dzīt!
Vēders pilns ar strijām, esmu tīģeris!
10.08.2016 20:11 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
raven, saraksts ļoti sakarīgs, žēl, ka savējo izdzēsu, jo man pašai dikti patīk mans saraksts, vēl šodien ir viss vajadzīgais, tikai štrunta pakavs lieks :-D.
Pakomentēšu dažas lietas no savas pieredzes. Tev varbūt būs citādāk, bet iespējams, ka būs iemesls apdomāt vai vajag pirkt uzreiz vai mazliet nogaidīt un pašai izvērtēt, kad mazulis jau būs klāt. Kad kādu laiku padzīvots ar mazo cilvēku, tad var saprast vai tās lietas, kas ir uz jautājuma zīmi, ir tiešām vajadzīgs :-)
Pakaviņš - man nav vēl noderējis, Mums 3 mēn. Ceru, ka noderēs, kad velsies
Ceļojumu gulta - kad braucam ciemos, tad rati ir līdzi un mazais guļ kulbā vai man blakus un nav bijusi vajadzība pēc tādas.
Guļammaiss - iztiekam visur ar segu. Ja baidies, ka vilks uz galvas, tad var nofiksēt aizpraužot aiz matrača.
Nagu šķēres - man ir knaiblītes. Godīgi sakot, nesaprotu kā tik mazus nadziņus vispār iespējams ar šķērēm nogriezt (t)
Pārtinamais galdiņš - ieteiktu ņemt pārtinamo virsmu, tā aizņems mazāk vietas (ja vieta vispar ir problēma ;-))
Sterilizators ? - es sterilizēju vārot 5 min ūdenī. Iespējams, ja sterilizācija jāveic biežāk kā reizi nedēlā kā es to daru, tad ir praktiskāk, ka ir tāds aparāts, bet to sapratīsi tikai vēlāk.
Šūpuļkrēsliņš - lieku pagaidām autosēdeklītī, bet drīz pārvāksimies uz barošanas krēsliņu, kas paredzēts no 3mēn. Pagaidām nav izrādījis vēlmi, lai kaut kas šūpotos vai kratītos :-D
Grabulis ratiem - arī iztiekam bez, tāpat arī cik redzu, mammām, kurām bebji lielāki, arī tāds nav. Parasti visādi grabuļi ir kulbā salikti.
Sarakstu papildinātu ar šampūnu, eko veļas mīkstinātāju, knupi, kartupeļu cieti dupša pūderēšanai, bepanthen dziedēšanai vai sausai ādiņai, cinka ziedi vai sudocream dupša iekaisumiem.
Ja nosauktās drēbes ir līdz 3 mēn., tad visas tavas minētās drēbes man ir x3. Man tā ir ērtāk, ka retāk jāslēdz iekšā veļasmašīna. Kad mazais sāk atvemt, tad ļoti ātri viss piesmērēsies. Neaizmirsti, ka arī cepurītes vajag vismaz 2 gab., lai var mainīt. Vēlams, lai cepurītes ir sienamas, zeķītes un cimdiņi gari, lai tas viss nekrīt nost.
Dantessa, jā, svars ir ļoti maz nācis klāt, vairāk kā pusi atstāsi slimnīcā un vēl daļu vedīsi mājās :-)
10.08.2016 22:44 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Laikam jau ar tām vajadzīgajām lietām ir stipri individuāli, katrai mammai citāda pieredze ar to, kas noderējis, kas nē. Varu pakomentēt no savas pieredzes (mazajam tagad gads):
-Gultiņā līdz šim no gultas veļas ir bijis tikai palags - tie man ir divi, kurus mainu. Segu sākumā bija bail segt, lai mazais neuzrautu uz sejas, vēlāk, kad paaugās, ja kādreiz uzsedzu, vienmēr nospārdīja, ja sabāzu aiz matrača, tāpat kaut kā izlīda ārā no viņas. Iztiku aukstajos brīžos (pirms/pēc apkures pieslēgšanas) ar guļammaisu, bet tā pārsvarā mazais guļ vienkārši pidžamā, bez segas, dzīvoklī silts.
-Ceļojumu gultiņa noder, jo samērā bieži nākas nakšņot vietās, kur gulta atrodas ar galvgali pie sienas, līdz ar to ārmalā mazo nav droši likt, bet pa vidu starp mani un vīru viņam nav ērti + tas arī vismaz sākumā nav drošs variants. Ceļojumu gultiņa problēmu atrisina.
-Pārtinamais galdiņš - sākumā biju nopirkusi vienkārši pārtinamo virsmu, domāju, ka iztikšu, bet pēc dzemdībām dažus mēnešus bija stipras muguras sāpes, tā ka nācās nopirkt galdiņu "perfektajā" augstumā. Iekārtoju vannasistabā blakus izlietnei, superērti, vēl tagad izmantoju.
-Nagu šķēres - man ir arī knaiblītes, bet es tieši ar tām nesaprotu, kā to var paveikt :-D
-Sterilizatoru diez vai ir vērts uzreiz pirkt, man, piemēram, galīgi nebūtu noderējis, jo vispār bija tikai viena pudele, priekš ūdens.
-Pakaviņš nav noderējis.
-Šūpuļkrēsliņš nav noderējis, bet, cik dzirdēts, lielākajai daļai mazuļu patīkot.
-Par drēbju daudzumu - man laikam ļoti tīrīgs bērns patrāpījies, bet gada laikā max 10 reizes ir gadījies, ka dienas laikā jāpārvelk drēbes, jo kaut kas sasmērējies. Bet tomēr drēbes pirku vairāk, jo gribas, lai retāk veļasmašīna jādarbina (mazā drēbes pārsvarā gaišas, bet man pašai gaišo maz).
Dienvidas minētās lietas - knupis u.c. - arī noderēja.
10.08.2016 23:23 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Dantessa, jā, svars ir ļoti maz nācis klāt, vairāk kā pusi atstāsi slimnīcā un vēl daļu vedīsi mājās

Par šo es arī biju sapriecājusies (man bija kopā 12 kg plusā) :-D Beigu beigās slimnīcā atstāju tikai sešus. Un tie atlikušie seši diezgan ilgi nāca nost.
10.08.2016 23:26 |
 
Reitings 519
Reģ: 16.03.2010
Man pakavs arī pagaidām nav noderējis. Pārtinamais galds gan liekas laba lieta, jo apakšējā plauktā var salikt visu vajadzīgo ( pamperus, drēbītes utt.).
Man grūtniecības laikā bija + 18kg, mājās no slimnīcas atbraucu ar +5kg, vēl 2 liekie palikuši. Strijas nav nevienas, vismaz neesmu pamanījusi. :-D
10.08.2016 23:46 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
7 kg man palika slimnīcā, pirmā mēneša laikā zaudēju vēl 5, tagad 5 vēl palikuši. Jāatzīstas, ka tīri labi patīk šie liekie 5. Tā ir, ka visu mūžu ir būts dabīgi skinny :-D
Es pārtinamo virsmu esmu ieriktējusi uz gultiņas, kamēr mazais aizņem tikai pusi, tikmēr ir ļoti ērti. Redzēs, ko vēlāk teikšu, kad būs jācilā tā virsma, jo mazais tik strauji aug :-)
11.08.2016 00:18 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Pārtinamais galds, manuprāt, ir laba štelle. Man gan ir tikai virsma, bet draudzenes bijušais vīrs pašlaik taisa arī galdu.. būs forši.. vismaz pamperi un mitrās salvetes stāvēs uz vietas nevis mētāsies sazin kur.
Es tūliņ pagooglēšu kādu bildi, kur ir līdzīgas strijas kā man.. jūs nobīsaties. :D
11.08.2016 08:20 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015

Nu vot, strijas apmēram šādas, tikai vēl daudz vairāk, vēl daudz tumšākas un dziļākas!
Es pat negribu domāt par to kāds man vēders būs pēc tam, kad piedzemdēšu. :-O
11.08.2016 08:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits