Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Kad biju gaidībās, es vispār daudz apģērbu neiegādājos, drošvien tagad darītu citādi, lai vairāk patiktu sev :D un redzu, ka ir vairāk veikalu kur ko nopirkt, turklāt man bija ziema, nekādas īpašas izvēles nebija. Nopirku tās pašas HM džinsenes, dažas reizes uzvilku, stāv skapī, ļoti neērtas, man nepatika.
HM grūtnieču drēbes man vispār likās dārgas, ņemot vērā ka tie topi utm., izskatās ļoti parasti.
Vislabākais variants ir legingi ar tuniku, rudenī/ziemā kleitas ar siltām zeķubiksēm. :-) Glītas drēbes ir Asos grūtniecēm, bet ja esi smalka tāpat, aug tik puncis, tad daudz oversize apģērbu tāpat var iegādāties.
22.07.2016 09:09 |
 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 13.05.2011
Kukuruza,
Apsveicu ar dekrēta sakumu :-)
Es skaitīju - man vēl vismaz 3 mēneši, bet ņemt vērā to, cik ātri laiks skrien, domāju, ka tas paskries ļoti ātri. Īsti dekrētā vēl negribas, jo termiņš ir mazs un paldies Dievam, pagaidām viss ir ok. Pirmā nedēļa pēc atvaļinajuma un jūtos pat ļoti ok.
Ehh, es vakar sapratu, ka man sāk spiest ofisa bikses viduklī - 13. nedēļa (l) un tagad domāju, ko labāk vilkt, lai būtu 2 lietas:
1) ērti un nespiež viduklis;
2) nevienam kolēģim neienāk vēl prātā, ka esmu stāvoklī
Izskatīju savu skapi un sapratu, ka man ir tik daudz pieguļošas lietas, vienmēr centos izcelt savu lapsenes vidukli :-D Man liekas, ka kolēģes varētu drīz sāk nojaust, ņemot vērā, ka augšdaļā velku platākas blūzītes (s)
Gribas nopirkt kaut kādu kleitu uz rudeni, lai būtu ērti. Legingos un tunikās gan uz darbu diemžēl iet nevaru. :-/
22.07.2016 10:16 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
bet ja esi smalka tāpat, aug tik puncis, tad daudz oversize apģērbu tāpat var iegādāties.

Es tieši tā arī darīju. Daudzas drēbes man atdeva mamma, viņai ir ļoti daudz visādu plandošu kleitiņu un topiņu. Arī tagad pati neko speciāli no grūtnieču apģērbiem nepērku, vienkārši skatos tādas platākas drēbes, jo man aug tikai puncis, pati joprojām esmu smalka.
Meitenes, kā ir ar B lapu. 8. augustā man to iedos daktere un tad man tā ir jāiesniedz darba devējam, ja? Un tad VSAA? Pareizi saprotu? :) Biju uz konsultāciju, bet šito aizmirsu pajautāt(s)
22.07.2016 11:55 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
mistalee_, nē, B lapas kopija tik jaiedod DD, ar B lapu uzreiz vari doties uz VSAA. Bet naudu saņemsi pēc kādām 2 nedēļām tikai, un pēc pirmās B lapas beigām, kad aptuveni piedzims bērns, otru B lapas naudu saņemsi vēl pēc mēneša.
22.07.2016 12:02 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Nu jā, tā es arī domāju, ka kopija DD. Paldies :)
22.07.2016 12:05 |
 
Reitings 293
Reģ: 19.02.2013
Par dzimumdzīvi runājot, jā, tā mums ir mazliet retāka nekā bija līdz uzzinājām, ka esmu stāvoklī, bet nekur nav pazudusi, protams, bez nekādiem akrobātikas elementiem :D
Sauļoties speciāli arī es neieteiktu, turklāt, vairāk jau tu saulīti noķersi kustoties nevis uz vietas guļot. :)
Par grūtnieču apģērbu runājot. Alfas H&M pāris dienas atpakaļ pa 40 EUR nopirku džinsenes grūtnieču, ir viņas taisnās, nav nekādas slim utt. , un man tajās ir ļoti ērti! Vēderiņas vieta būs ilgu laiku, jo paaugstinātā josta ir staipīgāka nekā auduma biksēm, kas tur pārdevās pa 30 EUR. :) Tā es vispār brīnos, ka cenas tik neatbilstoši augstas...Laikam spēlē uz to, ka grūtnieču.
Grūtnieču apģērbu esmu redzējusi tikai divos H&M , T/C Molā un Alfā...Bet man interesē, varbūt ir vēl kaut kur kādi veikaliņi ar ne īpaši augstām cenām ?
Man pirmā diena pēc atvaļinājuma...Šausmīgi negribās...Vēl jo vairāk, ka visi kolēģi jau zina par manu grūtniecību...Ja viens uzzina, tad viss aiziet tālāk, kā jau parasti tas notiek.
Pēc maniem aprēķiniem dekrētā sanāk iet novembrī, nevaru sagaidīt :D
Jā, par tiem dakteriem runājot...Man arī liekas, ka vienkārši saskrējās divu ārstu viedokļi...Protams, ceru, ka BKUS dakterītei bija taisnība, un manam uztraukumam nav pamata...Paijāju puncīti un runājos ar savu bērniņu, lai viņš netaisa jokus. Lai ir vesels un stiprs mazulītis, ka mīlu mazo ļoti stipri. :-/
22.07.2016 13:22 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Man diezgan ātri sāka traucēt ciešās bikses, zeķbikses un citi brīnumi pavasarī, tā kā jau diezgan ātri devos šopingā meklēt ko brīvāku, ērtāku. Man grūtnieču biksēs ir super ērti, apmierināja arī H&M piedāvājums. Vienīgi pieļauju, ka visas mēs nu dikti līdzīgi ģērbjamies :D
22.07.2016 13:33 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Es vispār vasarā neesmu bikšu meitene, tādēļ arī grūtniecības laikā nemaz neesmu nekādas bikses vilkusi, tikai legingus ar garākiem krekliem vai tunikām... staigāju pārsvarā kleitās. Ļoti ērti.:-)
22.07.2016 14:30 |
 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 13.05.2011
Šodien aizgāju uz stockmann, vienīgais, ko es atradu ir tunika gaiša, bet es beigās nenopirku, jo neesmu droša, ka vilkšu tādu oktobrī/novembrī uz darbu.
Jāiet būs pašturmēt H&M, kaut gan parasti diezgan skeptiski uz šo veikalu skatos, tā kvalitāte :-/ 40 euro ir tiešām daudz priekš HM džinsām :-) Es pat nevaru džinsas vilkt uz darbu.
Lea2
Darbā tā ir :-)Vienam pasaki, un visi jau zin, tāpēc es ļoti cenšos sargāties, lai neviens neuzzin. Cerams, ka izdosies. Bet nu kolēģi ir tikai cilveki, iespējams, ka būs vel labāk, ja viņi zin, nedos Tev nekādus papildus uzdevumus/saudzēs ;-)
Vispār kopš esmu stāvoklī, es kaut kā neapzināti vairs tik ļoti nečupojos ar kolēģiem, kaut kā ir vienaldzīgas tās ofisa sarunas, intrigas :-)Tagad visu laiku domas par citām lietām, citas prioritātes.
22.07.2016 14:50 |
 
Reitings 191
Reģ: 10.07.2016
kādi varianti vārdiņiem jūsu mazajiem ir izvēlēti? (l)
22.07.2016 21:35 |
 
Reitings 71
Reģ: 01.07.2014
Man 30 nedēļas jau. Visa garderobe ir nomainīta pret grūtnieču (vai vnk oversize) drēbēm. Reāli saprotu, ka nemaz tik daudz visu nevajadzēja, bet tā jau bija kā mānija, kur tik ieraugu kkādu apģērbu, kas domāts grūtniecei, tā uzreiz pirku. Pati tagad šausminos un nesaprotu, kur likšu tos 7 pārus grūtnieču bikšu :D
Bet nu jau, kad iesākām visu ko pirkt bēbim, tad jau tagad sev vispār neko vairs neskatos, labāk kko nopērku mazulītei. Esmu izveidojusi sarakstiņu, ko vajag. Tomēr ir tik daudz lietas, par kurām šaubos, vai vispār noderēs, vai ir jēga pirkt.. Piemēram, draudzene ieteica, ka viņa savam mazulim obligāti pirka jēra vilnas (?, palabojiet, ja nepareizi saku :D ) gabalu, ko likt gultiņā zem palaga, lai mazais grozoties nenosmok. Ka viņi visi ģimenē tādu izmantojuši un uzskata par lietu, ko obligāti vajagot. Es mammai prasīju, viņai pirmā dzirdēšana par tādu, netā arī īsti nekas nav par to. Nu redz, kas vienam obligāts, citam vispār nebija vajadzīgs. Un tas ir tikai viens piemērs. Protams, mana mamma par lielāko daļu kkādiem atklājumiem (kā, piemēram, slings) nezina nemaz un saka, ka viņa bez tāda iztika, heh :D
Un esmu tik ļoti nogurusi būt stāvoklī, ka bēbīša pūriņa sagatavošana man visu kompensē. Ātrāk gribu 3. skrīningu, lai ieraudzītu mazo peciņu. (l)
23.07.2016 10:23 |
 
Reitings 71
Reģ: 01.07.2014
Par vārdiņu. Man būs meitenīte. Draugs vairāk kā es domā vārdiņu, trīs reizes pāršķīris kalendāru. Patīk vairāki vārdi, bet esam sapratuši, ka tas īstais atnāks tad, kad bēbis būs piedzimis. Tāpēc viena konkrēta vēl nav. Zinu tikai to, ka nebūs Danielas, Nikolas, Rebekas, bet kkas latviskāks.
23.07.2016 10:29 |
 
Reitings 200
Reģ: 30.12.2013
Sveikas,meitenes.Gribeju pajautat-vai par uzturesanos slimnica pec dzemdibam ir jamaksa?Un vai gimenes dzemdibas ir bezmaksas?Izmekleju visu internetu,bet tur nav svaigas info.Varbut pa so laiku kaut kas jau ir mainijis!
23.07.2016 10:32 |
 
Reitings 191
Reģ: 10.07.2016
UVA - Mēs paši puiku gaidām, man ļoti iepatikās Brendons, bet bērna tētim nepatīk... Taču ir citi varianti :)
Riebeklite20 - Arī interesē šī tēma :)
23.07.2016 10:37 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Ģimenes dzemdības Latvijā ir bez maksas, vajag vienīgi krūšu rentgenu vai flurogrāvu vīrietim (īsti neatceros). :D
Mūsu pusē parastās palātas ir bez maksas, ģimenes palāta 15 euro par visām dienām kopā, bet komforta palāta 29 euro par diennakti (esošām un topošām daudzbērnu ģimenēm bez maksas). Vēl var iekasēt naudu par pēcdzemdību komplektu 14 euro (tam it kā jābūt bez maksas, nezinu ko viņi tur muhļī). Es negāju strīdēties, jo biju ļoti apmierināta ar aprūpi.
Vari apskatīties slimnīcas, kurā vēlies laist bērniņu pasaulē, mājaslapā - vajadzētu būt cenrādim. :-) Es ņemot ģimenes palātu uz divarpus dienām, neskaitot vecmāti (ar kuru slēdzu līgumu), samaksāju 29 euro ar kapeikām. :-)
23.07.2016 10:50 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Es nekādu jēru nepirku, varbūt tad kad velsies uz tāda feini, silti, bet var gadīties ka viņš tiks apvemts.
23.07.2016 10:52 |
 
Reitings 200
Reģ: 30.12.2013
AG-kas ir pecdzemdibu komplekts?
23.07.2016 10:55 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Riebeklite20 es neatceros, viss bija tādā kaifā, ka knapi ko sapratu. Atceros tikai, ka tur bija vienreizējie paladziņi, ko zem sevis likt, lai nenosmērē palagus.
23.07.2016 11:45 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Man bija atdots tāds aitas vilnas gabals, to klāju ratos zem paladziņa ziemā - tīri, lai siltāk. Bet mierīgi būtu varējusi bez kaut kā tāda iztikt un pati noteikti pat neapsvērtu pirkt.
Dzemdības parastās slimnīcās ir bez maksas. Jāmaksā varētu būt par ģimenes palātu pēc dzemdībām, ja grib, lai vīrs paliek. Ja grib slēgt līgumu ar konkrētu vecmāti vai ārstu, tad jāmaksā vairāki simti, cenas noteikti minētas katras slimnīcas mājaslapā.
23.07.2016 12:12 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
UVA
obligāti pirka jēra vilnas (?, palabojiet, ja nepareizi saku ) gabalu, ko likt gultiņā zem palaga, lai mazais grozoties nenosmok.

Aitas aada no nosmakshanas nepasargaa. Aukstaa laikaa aitas vilna var buut noderiiga ratos, bet ziemas mums vairs nav tik aukstas kaa agraak. Uzreiz es nepirktu, ja vajadzees un kad vajadzes tad arii nopirks. Ikdienaa beebi uz taada likt nebuus praktiski- kaa tiiriis? Man kulbu ratos ir ieklaats vienreizlietojamais palags, lai pasargaatu matraci un mainiit to sanaak 2x dienaa. Maajaas zem beebja konstanti ir apakashaa dvielis, lai pasargaatu visu un visus no atvemtaa piena un papmeru nopluudeem, to arii 2x dienaa jaamaina.
Es beebim pirms dzimshanas nopeerku tikai absoluuto minimu un peec tam visu paarejo, kad juutu vajadziibu. Pirms dzimshanas nopirktais mozus grozins, ko es iedomaajos par absoluutu vajadziibu, shobriid vispaar netiek lietots. Vecaku un bernu vajadzibas ir dazhadas, kas vienam ir obligati vajadzigs, otrm nav.
23.07.2016 12:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits