Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 13.05.2011
Lea2
Domāju, ka šajā gadījumā, ja nevēlies, lai citi piesienas, var kā joku izmest, ka Tu pati nejaucies neviena privātā dzīvē. Bet nu tikai kā joku, lai vecvecāki neapvainojas. Es, protams, nezinu, kādas Jums ir attiecības, bet ja piesienas tik ļoti, ka Tev tas nepatik, Tev jādod par to ziņot. Laikam esmu tada nedaudz asa, un citu iespēju neredzētu.
Man pieredze attiecībā uz šo jautājumu nav, jo aprecējāmies pagājušā gadā, rudenī. Protams, neiztiekam bez jautājumiem, kad būs bērni, bet šādi jautājumi ir reti, jo daudzi zin, ka man raksturs ir vai nu ignorēt šādus jautājumus, vai atbildēt pretī kaut ko asu.
Varbūt Tu pati gribi precēties tagad? :-) Man mās aparecējas 5. mēnesī, nekāda vaina nebija. Protams, ja negribi traku vecmeitu ballīti un traku kāzu ballīti.
20.07.2016 12:12 |
 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 13.05.2011
Lea2
Pārlasīju vēlreiz Tavu tekstu, saprotu, ka negribi tomēr īsti :-) Tā, protams ir Tava izvēle. Zinu arī meiteni, kura aprecējas, kad mazajai bija 1 gads vai pat mazāk - izskatījās super :-)Tāds mazs, smuks pavadonis (l)
Ehh, tas atkal ne par tēmu. aizdomājos - apkārt ir vairāki pāri, kuri visu laiku kaut ko gaida ar tām kāzām. Man jau tāds nedaudz izbrīns un domas, vai tiešām nevar kaut uz zagsu aiziet sarakstīties pēc 10 gadu kopā būšanas, un ja Tev aug bērni, kuriem ir vairāk kā 5 gadi. Esmu vecmodīga. :-D
20.07.2016 12:17 |
 
Reitings 154
Reģ: 18.12.2014
Mēs apprecējāmies pagājušā gada rudenī, pēc aptuveni 20 dienām būsim trijatā. Jau pirms kāzām darbā vadītāja jautāja, kad plānojam bērnu. Uz visādiem jautājumiem par nākotnes plāniem "kad būs?" "vai plānojat?", ar vīru parasti atbildam "pie šī jautājuma tiek strādāts!" :) papildus jautājumus reti uzdod
20.07.2016 12:56 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Man pat friziere ir jautājusi kāpēc man ir tikai draugs, bet ne vīrs :D
Mēs īsti par kāzām vēl nedomājam, nav laika un nav arī tā, ka obligāti vajag. Mēs esam ģimene neskatoties ne uz kādiem papīriem :) Bet ar laiku, gan jau. Gribētos, lai mana meitiņa jau staigātu, kad precēsimies un, lai viņai arī ir atmiņas no tās dienas.
Es nevienam neko īsti neskaidroju, tik saku, ka nav laika un finanses jāsakārto, tad visi uzreiz apklust.
20.07.2016 13:45 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Es vispār nesaprotu šito prasīšanu. :-D Tā ir privāta lieta. Pati nekad neesmu iedomājusies uzbāzties kādam ar šādiem jautājumiem.
Nujā, ģimene jau ir tāpat, bet nu kā kurš uzskata - es tomēr tagad jau tiešām gribu, lai mēs visi esam zem viena uzvārda... Man tas liekas tik forši :-D(l)
Un vispār, ko tie cilvēki, piemēram, friziere gaida uz tādu jautājumu? Tagad ies stāstīt kādus sarežģītus attiecību līkločus vai vēl nezin ko?! :-D Kad pāris nolems precēties, tad nolems un viss.:-)
20.07.2016 13:48 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
aa, vēl agrāk mana atbilde bija tāda - nu iedod man kādus 3000-4000eur kāzām un precēsimies kaut rīt. Atbilde uz to - klusums. :-D
20.07.2016 13:50 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Tas raksts mani mulsina.
Mana pieredze ir pilnīgi citāda – nekur Eiropā es neesmu sastapusies ar tik profesionāliem un, galvenais, ieinteresētiem ārstiem kā Latvijā.

un
Protams, būtu lieliski, ja nebūtu jāmaksā nemaz, tomēr ziniet, kā tas ir Londonā un cik zinu arī daudz kur citur Eiropā?

Sounds like bullshit. Tātad viņa ir bijusi visās Eiropas valstīs? Ieskaitot, piemēram, Slovākiju, Čehiju, Spāniju, Portugāli, Ungāriju, u.c.?
Londona ir viena no dārgākajām pilsētām uz planētas. Loģiski, ka tur viss būs dārgs. Un tāpēc teikt, ka visā Eiropā ir tā?
Mana pirmā oficiāli noteiktā vizīte pie ārsta Londonā bija 12. grūtniecības nedēļā. Tas ir laiks, kad ultrosonogrāfijā nosaka, vai auglim nav kādi defekti, Dauna sindroms u.tml.

Divpadsmit nedēļās neko nevar noteikt. Tad tiek izmantota tikai statistika un rezultāti ir atkarīgi no tā, cik precīzi ārsts ir visu izmērījis. Man pirmajā grūtniecībā 12 nedēļās viss bija perfekti, ieskaitot analīzes, tikai vēlāk atklājās, ka nekas nav labi.
Tas ir arī iemesls, kāpēc neiespringu, kad man Norvēģijā netika veikta ultrasonogrāfija 12 nedēļās, lai gan vēlāk izrādījās, ka man tādai vajadzēja būt.
Nesaprotu arī, kāpēc viņa palika pie tā paša ārsta, ja bija tik slikti. Man nepatika mans ārsts te Norvēģijā un tagad viņš jau ir nomainīts uz citu.
Kaut kāda neizdevusies propaganda. Kaut vai salīdziniet statistiku starp Eiropas valstīm saistībā ar dzemdībām. Diemžēl Latvija neatrodas statistikas labākajā daļā :-(
20.07.2016 14:01 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
edod man kādus 3000-4000eur kāzām un precēsimies kaut rīt.

Tagad ir taaaaada valsts nodeva? :-O
raven, tas raksts ir sadzejots. Jebkuram portalam jebkursh mulkis var iesuutiit jebkaadu skribelejumu un to ne parbaudiitu, ne izlabotu var nopubliceet. Re kur beediigi slavenais Ksenijas absurda skribeleejums tika nopubliceets delfos http://ksenijakomente.lv/mediju-atbildiba-ka-ksenija-par-dziednieci-kluva Ja delfi nopubliceeja to briinumu, tad es it nemaz nebuutu paarsteigta, ja shis gruntieces stasts ir no tas pashas serijas.
20.07.2016 14:32 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Tagad ir taaaaada valsts nodeva?

Nu kāda valsts nodeva. Šajā gadījumā es runāju par kāzām ar viesu namu un fotogrāfu un viesiem, kam dod ēst un citas ekstras. Protams, ka var sarakstītites pa tiem 50eur un staigā laimīgs. Ka nu kurš vēlas. :-P
20.07.2016 14:46 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Lea2, man mamma sākumā pajautāja, vai tagad precēsimies, jo pietiecies mazais, bet es atbildēju, ka ar punci noteikti neprecēšos un atliksim to jautājumu uz vēlāku. Vispār mums neviens ar to jautājumu neuzbāžas, laikam esmu diezgan skaidri pateikusi savu nostāju, ka tālāki jautājumi nerodas. Ko domā citi, man ir vienaldzīgi. Reizēm palasot to, cik sarežģīta izrādās grūtniecība, pat priecājos, ka mēs šajā laikā neesam neko ieplānojuši un papildus ikdienas nebūšanām, nav vēl kāzu stresa. Arī es esmu 2x jau paspējusi paciemoties slimnīcā, tā, ka.. Savu pašsajūtu šajā laikā paredzēt nevaru un izdarīt to ķeksīša pēc, pilnīgi un galīgi nevēlos. Mums kāzas būs nākošgad, tā kā jau bija iecerēts pirms pieteicās bēbītis :)
20.07.2016 15:44 |
 
Reitings 213
Reģ: 04.01.2013
Mums ik pa laikam no ģimenes vēl kads komentārs vismaz par sarakstīšanos ir izspļauts :D Draugs parasti klusē, es uzreiz pasaku, ka negribu ar punci precēties ( Lai viņam nesāk kaut ko pārmest :D) . Pašlaik vēl gaidu bildinājumu, manuprāt, ja tas būs izdevies, tad kāzas ātrākais nākamvasar vai aiznākamo. Man tik gribētos, lai vismaz tas pirmais gredzentiņš ir pirkstā, bet negribu draugam neko uzspiest, zinu, ka viņš mani mīl un par to domā, tad, kad būs gatavs, lai sper soli :D
20.07.2016 16:10 |
 
Reitings 657
Reģ: 29.01.2009
Doe - lielie svecieni arī no manis! (l)
Kukuruza - mēs ar plānojam precēties septembrī, bet tad jau būs vēders ļoti redzams. Tagad domāju ko darīt ar klietu un kādu izvēlēties...
Jā, man nav kleitas vēl :-D
20.07.2016 18:37 |
 
Reitings 90
Reģ: 23.08.2010
Mēs apprecējāmies pagāšgad vasaras sākumā, tagad tūlīt būsim 3.grútniecības mēnesī. Mums atkal bija jautājumi "nu, kad tad būs pieaugums?", jo laikam vairums pienjem, ka ja precās, tad uzreiz strādā pie bērninja. Mēs nesteidzāmies, pirmo pusgadu turpinājām izsargāties. Kad pārtraucām, tad pēc pāris mēn. pieteicās mazais. :-)
20.07.2016 18:38 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Keita, es kleitu nopirku pagājušajā mēnesī tik. man ir šampanieša krāsā, gaisīga, krītoša kkeita...dikti smuka(l) mežgīnes... vēderiņš smuki izskatās, tagad 29.nedēļa man. Kāzās būs 31.
Skaties romiešu stilā kaut ko. Var atrast dikti smukas. Es katrā ziņa nejūtos tā, ka kaut ko piespiedu kārtā velku. Tādu kleitu izvēlētos arī, ja nebūtu stävoklî.:-) Bet es protams saprotu, ka gaumes un velmes ir dažādas.:-)
20.07.2016 20:43 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Doe sirsnīgi sveicieni (l) Pie daktere neļauj pamperi ātri vilkt nost, ja dakterīte nevēlas fontānu skatīties, manējais arī regulāri strūklako kā bikses nost ;-)
Lea2 man šis tiek regulāri jautāts un esmu izbesījusies. Esmu gan asi atcirtusi, gan mīļi skaidrojusi, nekas nelīdz, bet ko nu padarīsi, ka radi arī uz mutes nav krituši. Tagad nomurminu kaut ko līdzīgu - jā jā vai tupi smaidu :-D Nu nevajag man to sarakstīšanos pa 50 eur, tad neredzu jēgu vispār precēties, jo mums juridiski visas saistības ar bērnu ir sakārtotas. Rakstot šīs rindas jau atkal sāku uzvilkties, tieši tik bieži man to prasa :-D Vienu vakaru jau uzsprāgu un gandrīz biju gatava uz zagsu sperties nākamajā dienā, lai visi liktu mani beidzot mierā. Un, vēl dīvaini, ka to prasa man, nevis manam topošajam vīra kungam. It kā man būtu viņš jābildina, pēc tam viss jāorganizē un vēl jāapmaksā (t) Vispār būs vēl jāpamēģina Kukuruza variants, jo tur ir ieslēpta visas manas domas būtība. :-D
20.07.2016 22:12 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Vai valsts nodeva par laulību reģistrāciju nebija 14 eur?
21.07.2016 11:02 |
 
Reitings 293
Reģ: 19.02.2013
Dienvida Tieši tāpat jūtos arī es. Vārds vārdā nolasīji manas domas :D Kukuruzas variants arī man ļoti patika. Un vistrakākais, kas izved no pacietības ir tas, ka vienā brīdī prasa par kāzām, kad precēsimies, a otrajā pārmet, ka viņam redziet briesmīgas garastāvokļa maiņas. Jā, mēs strīdamies, bet neviens neliek jums bāzt degunu kur nevajag! (e) Un, protams, visi šie jautājumi, tieši tā pat kā Tev, arī manā gadījumā, tiek uzdoti man nevis vīrietim :D
Šodien vispār mazliet sakrenķējos...Biju pie savas dakterītes aiznest Gulbja labaratorijas asins analīžu atbildes. Nepatika viņai PAPPA UN Br BHCG, lai pierakstos uz ģenētikas konsultāciju Vienības gatvē, Bērnu slimnīcā...Zvanu, bet tā dakterīte gan pēc visiem manis nosauktajiem datiem ir neizpratnē, jo viss ir pat ļoti labi, neesmu ne tuvu riska grupai...Kādai no jums arī ir nācies doties uz turieni? Viss bija labi? Es tagad pati nesaprašanā...:-/
21.07.2016 12:09 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
raven, ai es neiedziļinājos tajā visā. Kaut kas tur atsevisķi maksaja 14eur, bet kopā bija ap 50eur, gan jau tas ar visu ceremonijas padarīšanu.
Lea2, neesmu tur sūtīta, bet iespējams, labāk pārbaudīt, nekā nelikties ne zinis. Varbūt tava dakterīte ir tāda, kura visas sūta viskaut kur...?
Man atkal bija tā, ka mana dakterīte savā usg aparātā otrajā skrīningā nebija pārliecināta par sirds asinsvadiem. Nosūtīja uz to Sadovņikova ielu uz ehogrammu. Arī biju bēdīga, bet aizgāju un speciāliste pateica, ka esot ļot smuka sirsniņa, tad nu pēc tam laimīga biju. :-D
21.07.2016 12:39 |
 
Reitings 293
Reģ: 19.02.2013
Kukuruza - Jā, patiesībā, to, ka viņai patīk viss kaut kur sūtīt savas pacientes, es sapratu Gulbī, kad māsiņa teica - Nu jā, šitā dakterīte mums jau zināma :D Bet nu jā, runāju ar to vecmāti no bērnu klīnikas, viņa arī nesaprašanā, bet nu ok, lai atbraucu uz ģenētisko konsultāciju, skatīsies, uztaisīs vēlreiz usg un asins ainu varbūt. :) Lieki tikai satrauc mani...Uz mājām gāju ar asarām acīs un domās bebim prasīju, kas tie par jociņiem spociņiem ? :-/
21.07.2016 12:51 |
 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 13.05.2011
Šodien biju pie dakteres, viss veiksmīgi, viņa piekrita, ka mēs ar vīru atsākt dzimumdzīvi :-D
Uhh, man jau 13. nedēļa aiziet (l)Bikses sāk spiest, un jūtu ka punčuks arī ir nedaudz pamanāms 8-) Tuvāko nedēļu laikā jarunā ar vadītāju, gribēšu redzēt viņa reakciju, jo viņa man tāda ļoti lietišķa, nekad papildus meocijas neizrāda.
Lea2, būs viss ok, izklausās, ka Tev ir 2 ārstu viedokļi sadūrušies un viss. Šodien tieši ar dakteri pārrunājām, ka ārstiem (tai skaitā uzņemšanā) var būt pilnīgi dažādi viedokļi.
Pārrunāju ar ginekologi savu došanos uz slimnīcu, kad pirms nedēļas bija slikti. Viņa teica, ka pirmā vieta, kur grūtniecei doties (sevišķi nakts laikā), ja paliek slikti ir uzņemšana. Tā kā šodien riktīgi izpļāpājos ar savu ginekoloģi un sapratu, ka man ir paveicies.:-)
21.07.2016 15:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits