Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
jeb arī, laikam vnk mazāk jādomā par to un viss notiksies.
To tik vien darīju kā gaidīju dzemdības un katrs mazākais sīkums lika domāt, ka nu taču jābūt. Tā kā mazais iznāca, kad pats gribēja neatkarīgi no manām domām :-D
Vēders ar nav noslīdējis, bet esmu dzirdējusi, ka var arī nenoslīdēt, vismaz es tā ceru, citādi nez cik ilgi vēl staigāšu
Es nevarēju sagaidīt to vēdera noslīdēšanu. Visi tik teica, ka man vēl ilgi jāstaigā, bet pat bildē, kura uzņemta, kad man bija 9cm atvērums, var redzēt, cik ļoti augstu vēders ir un nemaz nenoslīdēja. :-D
26.06.2016 00:39 |
 
Reitings 491
Reģ: 24.08.2014
No pēdējām usg man teica- šodienas datumu, bet kā pēdējais noliktais datums -1.jūlijs. Tad nu, sēžu un gaidu :D
26.06.2016 07:39 |
 
Reitings 278
Reģ: 16.11.2009
Sen_sen, jā, bet es vēl 2in1 :-D
26.06.2016 08:47 |
 
Reitings 213
Reģ: 04.01.2013
Man vispār 1.trimestra skrīningā nebija nekādas riska grupas parādītas, vismaz ne tajā ko man sūtija uz e- pastu...Es jau uztraucos, vai kaut kas netrūkst utt., bet ja jau ārste nezvanīja tad jau viss ok :) Mums rīt būs pilnas 18 nedēļās, šī svētku nedēļa beidzot pagājā bez jebkādiem sliktumiem, pirmstam divas nedēļas nelabumi bija atgriezušies, pat nedaudz stiprāki kā pirmajā trimestrī :D Bija slikti, bet vismaz nebija jāuztraucās par to, vai mazajam viss bija labi :) Tagad dikti gaidu pirmās izteiktās kustības :) Laiks ir sācis skriet :)(l)
26.06.2016 12:49 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Sveikas foršās! (l) Un liels paldies visām par sveicieniem, lasīju šodien un priecājos!
Vakar tiku mājās no slimnīcas ar meitiņu, bet vakar sabrauca man daudz ciemiņi, nebija laika uzrakstīt neko. Pat somas vēl neesmu īsti izkrāmējusi, bet nolēmu, ka kamēr mazā čuč, paspēšu uzrakstīt savu dzemdību stāstu.
Tas varētu būt pagarš :D

Tātad, kā jau ziņoju, mani slimnīcā sāka stimulēt 21.05, bet nekas tajā 21. nenotika un tā arī nobumbulējos. Tad 22. jūnijā 9 no rīta pie manis uz slimnīcu ieradās draugs ar brokastīm un dažām mantām, kuras atstāju mājās. Vēlāk aizgāju pie ārsta uz apskati, pa nakti biju atvērusies pa 1,5 cm, kas nozīmēja, ka dzemdēšu tajā dienā un viss notiksies. Ar draugu nolēmām tikmēr aiziet paēst Stradiņu kafejnīcā pirms lielā notikuma, jo jutos ļoti slikti un vilka vēderu. Paēdu un jutu, ka nu ir baigās kontrakcijas, sāp nenormāli, grūti paiet kamēr viņas ir un tāda neērta sajūta, gribējās ielīst vai zemē, nejutos galīgi savā ādā (es slikti izciešu sāpes). Pateicu vecmātei, ka kontrakcijas ir regulāras, ik pēc 5 min un mani aizveda uz apskati. Teica, ka esot 3 cm un mani pārliks uz citu palātu, lai sagaidītu dzemdības. Draugs atnesa mantas un man prasīja vai tagad vēlos epidurālo, tā kā kontrakcijas vēlāk bija ik pēc 2-3 min un es locījos, tad teicu, ka jā. Uztaisīju klizmu un tad sēdēju palātā un raudāju, jo ļoti sāpēja. Likās tajā brīdī, ka nekas šausmīgāks nu nevar būt, draugs masēja muguru, deva dzert ūdeni, mīļoja un turēja kā var un beigās sajutos labi, ka viņš ir man blakus un nedaudz relaksējos un mazāk sāka arī sāpēt. Sagaidīju epidurālo, sāpēja, jo man ir skolioze un mīksts mugurkauls, bija grūtāk tur iedurt, bet beigās viss bija labi un nostrādāja. Tad paliku dīvaina, draugam teicu, ka mīlu viņu un atceros tikai to, ka runājām, cik man ir forši un, ka mana palāta ir dikti smuka :D Epidurālais man bija ap 19:00, gribēja jau vest dzemdēt, BET visas dzemdību zāles bija aizņemtas un mani uz turieni pārveda tikai desmitos. Vecmāte vēl teica, ka 2 meitenes, kurām bija jābūt pirms manis, nepaspēja un dzemdēja turpat palātās un, ka man paveicies, sagaidīju zāli. Jau ap 21:30 sāka iet nost epidurālais, iedeva man vēl vienu mazu devu, bet dzemdību zālē atkal sāka iet nost. Iedeva man mazītiņu devu, lai es paciestos un tad bija jāsāk spiest. Draugs blakus sēdēja un turēja man rociņu, kad sāku spiest, vecmate teica, ka redz galviņu mazajai un ar manu roku iedeva man galviņu pataustīt, lai ir stimuls turpināt spiest. Nebija viegli, man jau likās,ka nesanaks izspiest, bet beigās paskatījos uz draugu, saņēmos un mazā ārā bija. Draugs bija nostājies priekšā aiz vecmates un to visu redzēja un beigas arī nabassaiti pārgrieza. Tas man likās tik jauki, kad mazā iznāca, viņš tāā uz viņu skatījās, es apraudājos no laimes un mūs atstāja uz brīdi un abi viņai rociņas visu laiku glaudījām un priecājāmies līdz atnāca mani sašūt. Tiku pie 6 šuvītēm, bet katra šuve ir tā vērta.
Varbūt no malas neizklausās pēc paša labākā dzemdību stāsta, bet man tas liekas kā vislabākais piedzīvojums, kas man dzīvē ir bijis. (l)
Draugam vēl jautāju vai viņam tas neatstāja nekādu traumu, viņš pasmējās un teica, ka gaidīja ko trakāku pēc tā, ko visi stāsta par dzemdībām un, ka patika būt klāt tādā brīdī. Un arī pēc dzemdībām tagad tāds mīļāks, uzmanīgāks palicis, samīļo vairāk, pašai vairs nav jāprasās :D
26.06.2016 19:25 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Apsveicu tevi! Milzīgs prieks lasīt, cik lielisks atbalsts tev bijis tavs vīrietis. Noteikti pasaki paldies!
Saudzējiet viens otru un mazo čiepiņu! (l)
26.06.2016 20:42 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Super stāsts callmetwisted! (l)
Tiešām jauki lasīt kā savējais Tevi balstīja, tādiem jābūt vīriešiem manā uztverē! :-)
Interesanti, ka jau pirmajā dienā atbrauca ciemiņi, es nevienu ne acu galā redzēt negribēju. :-D
26.06.2016 23:41 |
 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 13.05.2011
callmetwisted

Sirsnīgi apsveicu ar mazās piedzimšanu!(l) Redz, cik jauki, ka ir foršs tetis blakām :)

Gribēju izstāstīt savu vakardienas piedzīvojumu. Vakar biju no rīta puses Siguldā, tur mani ap 11:30 sakoda lapsene/bite pie potites. Sākumā likās, ka nekas traks nebūs, taču braucot atpakaļ jutu, ka man tā kā spiež uz krūtīm/ grūti paelpot. Pagulēju mājās, domāju, ka pāries, bet pamostoties secināju, ka labak nav - nedaudz grūti paelpot un pampums pie potītes divreiz lielāks. Izsaucām ātros, jo nezinaju, kā labvāk rīkoties šajā situācijā, ņemot vērā, ka man 8/9 nedēļa.
Neatliekamā palīdzība iedeva vienu tavigīlu, ap kāju aptina aukstu kompresi un aizveda uz gaiļezera uzņemšanu. Gaiļezera uzņemšanā man ārsts teica, ka man būs caur sistēmu jālaiž kaut kādas hormonu zēles, lai nepaliek vēl sliktāk. Prasīju, vai tas nav bīstami man kā grūtniecei. Viņš atbildēja, ka būšot labi, nevajadzētu būt komplikācijām. Tā nu es četras stundas, lai mani novērtotu, gulēju Gaiļezera uzņemšanā. Diagnoze - sadzelta grūtniece.:-O

Ļoti ceru, ka mazo tas nekādā veidā neietekmēs :-| katrā ziņā no lapsenēm u.c. veida insektiem man jāturas pa gabalu (t)
27.06.2016 09:50 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Paldies, paldies! :)

Agresīvā - man atkal bija tā slimnīca tik ļoti noriebusies, jutos tik vientuļi un gribējās kādu cilvēku kompāniju :D


elcha - es domāju, ka tavam bebim viss būs kārtībā, tik jāuzmanās, jo šajā laikā esmu manījusi diezgan daudz bišu un lapseņu.
27.06.2016 14:58 |
 
Reitings 208
Reģ: 23.03.2016
callmetwisted, apsveicu! (l)

Tikmēr man jautājums par alerģijām grūtniecības laikā...kopš esmu stāvoklī esmu pamanījusi, ka man sejas āda palikusi nenormāli cimperlīga. Sākumā domāju, ka vienkārši sakairināta, nogurusi, taču nu jau ir par traku - praktiski no visiem krēmiem utt. metas mazas sarkanas pumpiņas. Vai tas varētu būt saistīts ar grūtniecību? Vai vēl kādai āda kļuva jutīgāka pret kādu sastāvdaļu, esot stāvoklī?
:'-(

Drīz jau finišs, tāpēc it kā ko tur vairs uztraukties, bet ja nu pēc tam nepazūd tā jutība? (t)
27.06.2016 15:03 |
 
Reitings 491
Reģ: 24.08.2014
Man atkal problēma - uz muguras augšpusē vienā pusē sametušies tādi pigmenti - brūni. Viņi tak pazudīs ar laiku, vai arī aiziet ciemos pie dermatologa?!
27.06.2016 15:14 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
AG, ja man meitina jau klat. Piedzima 13.junija, kaut kad ierakstijos te ar savu guto pieredzi ar otrajam dzemdibam. Beigas sanaca planots keizars.
Meitai kareiz sodien paliek divas nedelas :)
27.06.2016 15:23 |
 
Reitings 208
Reģ: 23.03.2016
Samanta63, par tiem esmu lasījusi dažādas versijas. Ir kam pazūd uzreiz, ir kam jāpaiet laikam, lai tiktu vaļā.. bet normāli viņi ir :) tikai apgrūtinoši
27.06.2016 15:24 |
 
Reitings 491
Reģ: 24.08.2014
Jap , google ar izmeta, ka ir kam pazūd, kam ne. Ceru, pazudīs ar laiku :)
27.06.2016 15:33 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Sveikas, meitenes!
Vakar uztaisīju 2 grūtn. testus, abi pozitīvi. Šodien biju pie Gulbja, nodevu analīzes uz hcg, rezultāts - 1935.
Sanāk, ka esmu stāvoklī, taču nevaru saprast, kā pareizi skaitīt nedēļas. No pēdējām mr vai no iespējamā ieņemšanas brīža?
Kā arī, kad būtu jāstājas uzskaitē? Vai jūs varat ieteikt labu ārstu?
Paldies! :)
27.06.2016 15:43 |
 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 13.05.2011
Laikam grūtniecības laikā mums parādās tādas lietas, kas agrāk nav bijušas. Es ari zināju, ka esmu alerģiska, bet tā lai uzpamptu lūpa un būtu grūti paelpot - tā man pirmo reizi.
Par brūnajiem pleķiem arī biju lasījusi, ka tie pazūd.

RainyDay
Apsveicu!!! :-)
Jāskaita termiņš no pēdējā menstruālā cikla pirmās dienas.
Kurā Rīgas pusē dzīvo? Ja dzivo Juglā/Berģos vai kaut kur uz to pusi, varu ieteikt labu ārsti.
27.06.2016 15:52 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
_elcha_ Paldies! :)
Esmu netālu no Juglas. Priecāšos par ieteikumu!
Sanāk tad jau ~ 6. nedēļa, ja skaita tā.
Kurā brīdī jāiet pie ārsta?
27.06.2016 16:09 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
RainyDay, nu kaut kad tuvāko nedēļu laikā ar pieraksties un aizej - lai ārste apstiprina grūtniecību :) Es pirmo reiz aizgāju laikam 6 nedēļās, bet var iet ar vēlāk mazliet :)
Es eju pie ārstes tieši pretī Dailes teātrim, varu teikt visu to labāko :)
27.06.2016 16:20 |
 
Reitings 208
Reģ: 23.03.2016
Es gāju 5./6.nedēļā kopš laika, kad zināju, ka esmu stāvoklī. Skaitot no pēdējo mēnešreižu pirmās dienas tā sanāca jau 7./8.nedēļa. Piezvanīju savai ginekoloģei un viņa apsveica un teica, lai nāku tad. :)
27.06.2016 16:31 |
 
Reitings 490
Reģ: 14.08.2014
Regulāri lasu un priecājos par šo beztēmu! Prieks par jums visām kuras ir mazā ķipara gaidībās u prieks par jums kuras jau sagaidījušas savus mazos ķipatus! Izturību jums visām un izbaudiet grūtniecību. Jo nneskatoties uz visiem sliktumiem, grūtībām šis ir pats skaistākais laiks! Ceru ka drīz arī es varēšu šo diskusiju vairs nelasīt tikai no malas, bet arī ierakstīties!! (l)
27.06.2016 16:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits