Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Būtībā bija tā, ka man dzemdības ne pavisam nesākāk klasiski - ar kontrakcijām, kā man visi mēģināja iestāstīt. Sarāva vēderu sāpīgi, kā vēdergraizes, neatlaida veselu stundu, līdz sapratu, ka jādodas uz slimnīcu skatīties, kas notiek. Kamēr tiku līdz turienei, pārgāja, sāku jau domāt, vai vispār kāpt ārā no mašīnas. :D Pēc pārbaudes secināja, ka ir nedaudz pavēries dzemdes kakls un gaidīsim dažas stundas, skatīsimies, vai kas iet tālāk. Neko vairāk par vieglām mēnešreizu sāpēm nejutu, līdz pēc divām stundām atnāca ārsts un pēc pārbaudes secināja, ka viss turpina vērties un vajadzētu durt pušu augļūdeņus (ko es ļoti nevēlējos kādreiz darīt). Vecmāte teica, ka ja nedursim, dzemdēšu tikai pēc diennakts, taču mājās mani nelaidīs. Biju nobažījusies, ka pa diennakti pārguršu, tādēļ zvanīju savai dūlai un izlēmām, ka dursim. Pēc tam tad nu sākās īstā jautrība ar visām kontrakcijām. Iztiku sākumā bez stimulēšanas, bet vecmātei likās, ka man ir pārāk īsas kontrakcijas, tādēļ pirms spiešanas man tomēr iedeva kaut kādu tableti aiz vaiga. Spiedu pati (dūla man vienā pusē, vīrs otrā atbalstīja), bet kontrakcijas vēl aizvien bija pārāk īsas un tādēļ nevarēju pietiekami labi spiest, tādēļ šie izdomāja, ka jādod vēl viena tablete + jālaiž vēnā tas oksidocīns. Kad mazā jau gandrīz bija ārā, ārste redzēja, ka kaut kas traucē viņai tikt un pēdējās kontrakcijas laikā veica iegriezumu, lai veiksmīgi var izstumt. Tādēļ tās šuves.
Iztiku bez EA, nevienu brīdi pat nebija prātā ko tādu prasīt, lai gan sāpes bija nopietnas. Kopumā dzemdības ilga 8 ar pusi stundas.

Mazā mums ir ļoti mierīga, raud reti. Pat naktīs, kad grib ēst, nevis raud, bet vnk staipās ar dažādām urkšķošām skaņām, līdz pamanu. :D Un knupi pat nedodam. Lai arī grūtniecības laikā biju ļoti nervoza un visi man teica, kāds man būs nemierīgs bērns, varu apgalvot, ka tās ir pilnīgas muļķības...
Naktīs sākumā mums lika viņu modināt pat ik pēc 2 h, jo viņa bija tik mierīga, ka pati necēlās ēst un ēdot miga ciet pie krūts. Vajadzēja kutināt un likt zem ūdens (daktere lika tā darīt, lai ēd) :'-(. Tagad jau nemodinām vairs - ceļas divas reizes naktī, paēd, nomainām pamperu un guļ tālāk man blakus. Reizēm vienīgi sten, kad ir gāzes un liek mammai masēt punci vismaz pusstundu no vietas. :D
14.04.2015 16:22 |
 
Reitings 10098
Reģ: 19.11.2014
Cik patīkami lasīt tādu, ne visai spraigu, dzemdību stāstu. Malacis, lai bēbei veselība! (l)
14.04.2015 16:25 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Paldies par sveicieniem! :))

Esmu jau rakstījusi te laikam. Vārdu meitai mans vīrs nosapņoja. Mēs pat vēl kopā nebijām, tikai pazīstami, bet viņš jau redzēja sapnī, ka mums piedzimst meitiņa ar šādu vārdu.
14.04.2015 16:26 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Undiya, es šo to noklusēju, lai visām mierīgāk. :D Nav ko baidīt pirms laika ar savu pieredzi. Jo iznākums taču ir labs un viss ir kārtībā.
14.04.2015 16:27 |
 
Reitings 10098
Reģ: 19.11.2014
Haha, paldies.:-D
Par spīti visam ko esmu lasījusi - nebaidos. Drīzāk jau tagad degu nepacietībā un gaidu to dienu, kad tas viss notiks un varēšu ieraudzīt savu bēbi.
14.04.2015 16:33 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Kakene, sirsnīgs sveiciens Tev un meitiņai, jūs nu gan esat brašules , veselību, pacietību un lai viss jums forši :))
14.04.2015 17:46 |
 
10 gadi
Reitings 755
Reģ: 29.01.2009
Sirsnīgi sveicieni kakene5 !! (l)

Tikko noskatījos beztabu sižetu, kur dvīņu rati nelien liftā... un aizdomājos, vai parastie rati kas dotmāti vienam mazulim, visi lien liftā? Dzīvoju 3. stāva, 9stāvu ēkā. Vēl gan neesam nobrieduši pirkt ratus, lai gan dažus esam papētījuši. Bet interesētu citu pieredze tieši ar ratiem un liftu...varbut ir kadi konkreti, kas noteikti nelien liftā
14.04.2015 19:56 |
 
Reitings 300
Reģ: 18.01.2011
Sveikas meitenes!
esmu pirmā mazulīša gaidībās.testu uztaisīju aprīļa sākumā, nākamajā dienā uztaisiju analīzes gulbī, uzrādīja ka hcg 1060. 5dien dodos pie ārstes, bet esmu ne pa jokam satraukusies, jo neatceros, kad pēdējo reiz ir bijušas MR. Stresi darbā radija savu un tam kkā nepievērsu uzmanību. Tagad domāju vai tas, ka neatceros, daudz ko ietekmē? Varbūt kādai arī tā ir bijis. Kāda ir bijusi dakteres attieksme? ;)
14.04.2015 20:04 |
 
Reitings 10098
Reģ: 19.11.2014
belisima, es, piemēram, nevarēšu pateikt aptuveno datumu, kad bērns varētu būt ieņemts. MR sākuma un beigu datumu zinu tikai tā aptuveni, jo nekad nav bijusi vajadzība pievērst tam pastiprinātu uzmanību. Nu, man parasti mēneša beigās sākās un nākamā mēneša sākuma datumos vēl bija. Tā arī teikšu. Es domāju, ka tas neradīs baigās problēmas, jo ir taču citas metodes kā noteikt aptuveno grūtniecības laiku. :)
14.04.2015 20:22 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
blank, pirms pirkšanas nomēriet liftu. Mēs tā darījām, lai piemeklētu ratus.

Nezinu, ko teiktu par MR, bet vērtē jau daudz ko pēc tām. Gan dzemdību datumu, gan USG rezultātus.
14.04.2015 20:33 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
belisima
Pirmie USG diezgan precīzi nosaka laiku, tā ka nav nekas traģisks, ja pēdējos MR datumus neatceries.
kakene5
Vienmēr prieks palasīt dzemdību stāstus un ka viss izdevies lieliski! Apsveicu! :)
14.04.2015 21:41 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Nu un vēlreiz piesakos - man mazais gaidāms novembrī, dzīvoju Bauskā. Varbūt te ir kādas topošās māmiņas arī no manas puses? :) Vēl pārāk agri tādas lietas plānot, bet es labprāt iepazītos ar kādu potenciālo ratu stumdīšanas biedreni. :)
14.04.2015 21:45 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
Kakene, paldies par stāstu. Tāds pozitīvs skats (l)

Man šodien bija pirmā trimestra skrīnings. Gaidu vēl analīžu rezultātus, bet USG viss esot lieliski, redzēju pat kā mazais staipās. Nebiju domājusi, ka tik mazā laikā kkas arī notiek, bet redz ka notiek :D

Par tām MR - man, piemeŗam, atšķiras datums par 2 ned kas sanāktu pēc MR un USG. Bet man tas cikls tā bišku planēja tā kā tā var būt. Daktere vadās pēc USG.
14.04.2015 22:29 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Anne, manējais jau tai laikā kūleņue meta :D Oi, cik tās ir foršas atmiņas :) Un mums jau arī 1.skrīningā daktere tomēr precīzi noteica, ka būs puisēns.
15.04.2015 09:23 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Madonna ar ložmetēju, kā tev iet? :) Biju palaidusi garām, ka tu arī beidzot sāc pieņemties svarā. :D
15.04.2015 10:11 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Rīt ieripoju 19. nedēļā. Ir klāt 0,5 kg, pieņemu ka no ēšanas, jo man garšo ēst, un nebūt ne veselīgi. Vēl joprojām gaidu kad pēc nedēļas būs otrais usg, un cerams, zināšu dzimumu. (l)
15.04.2015 10:16 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Neko, S*, šodien saņēmu pasūtījumu, kur iekšā mana grūtnieču josta, nu tāds nieru sildītājs :-P :-D
Šodien braucu apavu medībās, mums jau +24, a man pat balerīnas vēl nav iepirktas, pērnās tik spilgtās krāsās, ka nu nevaru. Nu jā, iesniedzu nodokļu deklarāciju, ceru uz lielo piķi :-D:-D ratiem un matracim ( zinu, kādus pirksim, tikai nezinu, kur uz vietas apčamdīt), jau apskatījos, kas no mantām jāpērk. Dikti uzrunāja tas spainis, nevis vanniņa, kur mazuli pičina.
Gaidu, kad manā pastaigu maršrutā.....uzslies WC :-D pagājušo gadu bija, šogad noziedēja. Man patīk sēdēt ārā, lasīt, staigāties, bet....nu pāris stundas ir ok, a vēlāk...uz mājām tak neskriešu. Tādas man globālas likstas!

Kas Tev jaunāks, S*, kad atvaļinājums sākas?
Mani sīpoli un tomāti baigi zaļo :-D:-D
15.04.2015 10:29 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
blank, pirms ratu pirkšanas nomēriet gan liftu, ja ir bažas, ka varētu nelīst iekšā rati. Atceros, kā braucām ciemos pie vīra krustmātes, kas dzīvo 602.sērijas daudzstāvenē, un mūsu ABC Design rati liftā nebija iedabūjami. Tā kā uz 9.stāvu stiept negribējām, tad nācās jaukt ārā - es paņēmu kulbu ar bērnu, vīrs - rāmi(t)
15.04.2015 10:38 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Patiesi iesaku veikt mērus liftam un ratiem. Kad piedzima meita, mēs bijām ievākušies jaunajā projektā, kas pat vēl līdz galam nebija pabeigts. Liftā varēja tikt tikai rati bez kompanjona. :-/ Labi, ka mums bija drošs rajons un slēdzama kāpņu telpa, tā nu ratus varēju mierīgi atstāt, kur vēlējos vai arī reizēm vienkārši liku ratus liftā un sūtīju uz mūsu 3. stāvu,un ar meitu rokās devos pa kāpnēm augšā.
15.04.2015 10:56 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Madonna ar ložmetēju, mums līdz +24 vēl tālu. Diezgan kaitinoši, jo man neder ne tikai salīdzinoši jaunais rudens/pavasara mētelis, bet jau pat vecais, nobāztais (platais) mētelis. :( Atvaļinājums man no maija vidus, vēl jāpastrādā. Gaidu zemeņu sezonu, jau vairs nevaru nociesties. Arī gribas vietējos labumus, bet šogad siltumnīca nespīd. :'-(
P.S. Kas tas par mazgājamo spaini? :D
15.04.2015 20:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)