Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Uhhh man bēbis arī bija pārkāries pāri gultas malai , paspēju noķert. Bet ja baigā parādījās drausmīga tajā momentā, nevaru iedomāties kā būtu ja būtu nokritis, bet tas tā notiek un man liekas visiem vecākiem ir kaut reizi bērns nokritis no kaut kurienes.

Soho, bet tev jau nebija liels augstums tad domāju ka nekas traks tikai tiešām sapīte no kritiena un izbīlis, bet ja ir aizdomas ka kaut kas nav labi es droši to pateiktu pediatre un lai viņa skatās un domā.

Bet tiešām nezināju, ka tā var izkrist no auto krēsliņa , mans ik pa laikam tūse tur nepiespradzets piemēram kad baroju ar putriņu un par nēsāju arī. . Tagad zināšu ka ar to jābūt daudz uzmanīgākai.
27.12.2015 12:17 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Ui cik daudz kļūdu, piedodiet, es no telefona rakstu, nav tik ērti. :-)
27.12.2015 12:19 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Manējā arī 3 mēnešu vecumā izvēlās no gultas apmēram 50cm augstumā. Paraudāja un viss bija kārtībā, mani tikai vēl ilgi mocīja sirdsapziņa.
27.12.2015 14:23 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Kā jums šķiet un kā rīkotos, vest pie ārsta vai uz slimnīcu?


Man berns izkrita no gultas uz fliizeem :'-(:'-(:'-(, taja laikaa bijaam celojumaa, aizgajam uz aptieku, sieviete paskatijas bernu, iztaustija, acu zilites paskatijas un viss ok... Tad velak atkal pati noliku bernu uz muguras un iztaustiju visu kermeniti, nekur nekas nesapeja, nekads diskomforts nebija, vemsana nebija.
27.12.2015 15:13 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Elisa_Cc, sveiciens ar svētku mazuli (l) Gaidām stāstu :)

brunettte9, mums kursos stāstīja, ka vajag ieiet vannā un iedzert nošpu. Ja viss pāriet, tad tās ir treniņkontrakcijas, ja ne, tad process lēnām sācies. Vispār man pašai galīgi nebija šaubu, ka process tiešām sācies, lai arī viss notika lēni un es vēl 6 h notusēju pa mājām, pirms braukt uz slimnīcu, kur konstatēja, ka atvērums bija tikai 1,5 cm (t)
27.12.2015 16:03 |
 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
Saule22
Vins jau pats no ta kreslina neizkrita, sanak ka virs vinu izgaza, jo nepamanija, ka ir atsprarzets, nema ta ka no aizmigures aiz roktura un mazais izvelas uz prieksu.

Gimenes arstei rit pazvanisu, bet gan jau teiks to pasu, jo ja mazajam viss ka parasti, tad gan jau ir ok..
27.12.2015 16:04 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Bet vispār, man diezgan pagrūts pēcķeizara atkopšanās periods. Brūce vēl aizvien sāp, lai arī šuva pagaišajā nedēļā. Uzlekusi temperatūra. Aizpēros uz slimnīcu, kur visu apskatīja, uztaisīja USG, neko nekonstatēja un izrakstīja AB. Ja nekritīsies, tad būs jāstājas slimnīcā :-(

Mazais ar to vien dara kā kakā un ēd :-D Tas normāli, ka tiek piekakātis teju 8 pamperi pa dienu? Tāda šķidra, dzeltenzaļa kaka visu laiku. Baroju ik pa 2 - 3 h, izņemot naktīs, tad ļauju pašam izbadēties, bet nu tāpat kādas 2 reizes naktīs ceļās un taisa trādirīdi 1,5 h garumā. Kamēr nomaina pamperu, pabaro, tā atkal pampers piekakāts un atkal viss jāmaina un, lai nomierinātu jāliek pie otras krūts. Pagaidām ar vīru esam kā zombiji. Ceru, ka kaut kad nostabilizēsies miega ritms un tas kakāšanas un ēšanas biežums saruks? (t) Savādāk man diez ko daudz miega pa visu dienu nesavācas.
27.12.2015 16:28 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Piedodiet topošās mammas par to, ka piedrazoju diskusiju. Man vēl jautājums. Tām, kam ķeizars - cik ilgā laikā vēders savilkās un vai likāt tās pēcoperāciju vai grūtniecības jostas? Man kg jau 1/2 nokritusi, bet vēders vēl liels un ļumīgs, domāju, vai jāliek vai ne tā josta. Jo cik ārstiem slimnīcā jautāju - viens teica, lai liek, cits, lai neliek. Vēl cenšos naktīs pagulēt uz vēdera, kas it kā palīdzot.
27.12.2015 17:00 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
daydramer, viss ir ok saistībā ar bērniņu... Es gaidu bērna 3 mēnešus, atceros, ka tad jau viss ir diezgan forši! Bet nu jā - līdz tam - bieži vien visādi pigori, bet, paldies Dievam, pārejoši! :-)
27.12.2015 17:16 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Es esmu šokā meitenes, ka neesmu vienīgā, kurai tā gadījies. Man vakar bija asaras pa gaisu. Visu dienu nevarēju nomierināties. Bēbis izkrita no ratiem, bija mazs augstums, rati bija istabā, paraudāja dažas sekundes un nomierinājās. Es pati biju šoka stāvoklī, nevarēju nomierināties par savu neuzmanību, protams, ka muļķe vēl ielīdu google un izlasīju, ka sekas var parādīties tikai vēlāk, aizskrēju uz bērnu slimnīcu pārbaudīties(t) Ārsts ļoti jauks, teica, ka varēja arī nebraukt manā gadījumā, jo bēbim viss labi, bet ka pareizi darīju, jo tiešām ir daudzi gadījumi, ka bēbim sāk sāpēt galva pēc 1-2 dienām, puns parādīties. Tas viss man bija drausmīgs pārdzīvojums, lasu un brīnos, ka neesmu vienīgā. Domāju jau, ka zemē ielīdīšu no pārmetumiem...
27.12.2015 17:28 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Daydreamer, kā es atceros tavas sajūtas. Pirmais mēnesis ir vienkārši jāizdzīvo, tas nav viegls, man bija drausmīgi viss-atkopšanās, bēbis kliedza bieži un tā ir vairumam, bet tas pāries.Manējam jau 2.5 mēnešos savs režīms, lai gan neesmu īpaši uz to iespringusi. Vairs neraud, kad neguļ, bet visu laiku ņemas savā nodabā vai ar tēti, kad neesmu mājās. Pēc dzemdībām man vispār tik daudz kas bija, ka visu saskaitīt nevar. Arī infekcijas un vīrusi vieglāk ķeras klāt, man pat acī augonis iemetās un ārste teica, ka tas pēc dzemdībām ir OK:-D Par krūtīm vispār negribu atcerēties. Vēders likās šausmīgs, bet nu jau izskatās, kā pirms dzemdībām, lai gan ir normāli, ka savelkas pusgada, gada laikā. Man ļoti ērta likās pēcdzemdību josta pēc ķeizara, visu noturēja smuki un varēja pieguļošu apģērbu vilkt. Lai veicas, jautā, ja kas(l)
27.12.2015 17:34 |
 
10 gadi
Reitings 984
Reģ: 29.01.2009
daydreamer,neuztraucies maneejaa tikpat daudz kakaa un jaamaina tikpat daudz pamperu:-DManeejai veel patiik visu nochuraat un palaist purkshkji,kad tieshi maina pamperu.Tad sanaak mainiit katru reizi vienreizeejo autinju un citreiz pat dreebes.Mums,kaa mineeju ieprieksh,probleemas ar eeshanu.Siikaa ir galiigi slinka uz eeshanu,vienmeer pie pupa gulj nevis eed:-/
27.12.2015 17:56 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
daydreamer, tas ir normāli. Mums bija tā, ka katrreiz, gaidot atraudziņu, bija kaka. Tad jāmaina pampers un atkal jābaro. Ar laiku viss normalizēsies.

Es liku to jostu, kaut gan man teica DzN, ka tas nepalīdz vēderam savilkties. Vēders vai nu savelkas vai nesavelkas, tas neesot no jostas atkarīgs. Es liku, jo drošāk jutos. Man bija bail, ka tā rēta atvērsies. Jo man viena puse lēnāk dzija, jo jau DzN bija atvērusies. Par svaru neko nepateikšu, jo jau pēc 4 dienām (svēros atbraucot mājās) bija +3. Un es tad vairs tā ļoti nesekoju tiem kg.
27.12.2015 17:56 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
roniitis, ja bužini austiņu, neatsāk zīst? Un tiešām tikai guļ?? nezīž? Jo tie mazie jau arī guļot zīž un pie piena tiek.
27.12.2015 17:57 |
 
10 gadi
Reitings 984
Reģ: 29.01.2009
Annie,nu kad pabuzhinu ausitnju,vai viegli iekniebju peedinjaa tad jau pamostas-2 minuutes paziizh un atkal gulj:-DUn taa eeshana mums sanaak kaadu pusotru stundu,20 minuushu vietaa.Nez,ko riit aarste teiks.
27.12.2015 18:02 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ja kas, manējais pirmos mēnešus arī zīda +/- stundu. Es ļāvu.
27.12.2015 18:13 |
 
10 gadi
Reitings 984
Reģ: 29.01.2009
Es jau arii lautu,pie tam man slimniicaa teica dot abas kruuts vienaa baroshanas reizee.Tachu kad atnaaca gimenes aarsta maasinja,tad pateica,ka es esmu muljke ka dodu abas kruutis vienaa baroshanas reizee un mazajai jaaeed ir tikai 20 minuutes ne vairaak.Tapeec jau arii mani maac shaubas,kaa tad iisti ir pareizi.:-/
27.12.2015 18:19 |
 
Reitings 730
Reģ: 29.01.2009
daydreamer
Jostu nēsāju tikai pa dienu kādas 3 nedēļas. Vēders savilkās mēneša laikā, bet pilnībā svars beidza kristies pēc pusgada (Bet tas var būt savādāk, jo piena ražošanu pārtrauca ar tabletēm).
27.12.2015 19:35 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Meitenes, mīļš paldies par komentāriem :-)

Annie, man tas pats, viena puse šuve ne atvērusies, bet nu mazliet asinis ir un krevelīte, kamēr viss pārējais smuki jau sadzijis. Bet ārsti apskatot neko tādu neteica, ka iekaisis vai kas. Iespējams, ka man ar to jostiņu tad vajadzētu.

Skatos, ka man nav jāsatraucas, ka jūsu bebjiem bijis līdzīgs ritms sākumā. Man arī ir tā, ka maina pampi un mazais tikmēr jau visu paladziņu sakakājis. Vai nesot mazgāt dupsi uz izlietni, visas drēbes nokakātas :-D Reizēm jau smieklīgi, bet nakts vidū smiekli nenāk viss. Pagaidām man vīrs galvenais ģērbējs, mazgātājs un pampju mainītājs. Bet nu tūlīt pēc svētkiem mana idille beigsies.
27.12.2015 19:36 |
 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
daydreamer
Man mazais ari pirmo menesi daudz kakaja un aizgaja daudz pamperi. Tagad kad jau 3 menesi joprojam kaka vairakas reizes diena.
Pec keizara uzreiz man atnesa virs jostu, jo nevareju pat piecelties bez tas. Likas ka labi visu satur kopa. Panesaju kadas paris nedelas, bet ne baigi regulari. Veders diezgan saravas. Tagad man ir -5kg no grutniecibas sakuma svara, bet veders pec keizara joprojam liekas liels un lumigs :(
27.12.2015 19:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits