Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
uznāca dēļ tā visa šausmīgs emocionālais par svaru, ķermeni kā izskatos, ka ciskas ir drausmīgas


Cik Tev kg plusā un cik nedēļas??? Es šodien nokonstatēju, ka man 34.nedēļā ir +9 kg. Un jā, ciskas nesmukas- mīkstas un sāk saskarties kopā :( Kā citām ar svaru līdzīgā termiņā?
12.11.2015 09:29 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
22 - 23 nedēļa un + 6 - 7 kg , es jūtu, ka arī ar šādu svara pieaugumu man sāk nogurt mugura, dienas beigās jau vairs nevaru nosēdēt birojā, trakākais ir vizuālais, es jūtos neglīta, draugs man neviena slikta vārda neļauj teikt par sevi, bet es to sev atzīstu, ka man ir grūti sadzīvot ar to, ka es esmu apaļīga. :-/ Un te nav runa par punci, kas loģiski ir apaļš, bet ciskas, rokas, dibens :'-(
12.11.2015 09:37 |
 
10 gadi
Reitings 984
Reģ: 29.01.2009
Nu man ir +7kg gandriiz 36 nedeeljaas,bet tie kg reaali ir tikai veederaa.Un veel man saak pampt kaajas,taa ka domaaju svars augs.:-(
12.11.2015 09:39 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Jums ir ļoti mazs svars klāt, es tiešām apbrīnoju, ka tā. Nav par ko sūdzēties, 7kg tik daudz nedēļās ir pats minimums.
12.11.2015 09:41 |
 
10 gadi
Reitings 984
Reģ: 29.01.2009
Man vispaar peedeejaa laikaa veel pazudusi apetiite,reaali eedu reizi dienaa.Saprotu,ka par maz,bet nevaru sevi nekaadiigi piespiest eest.:-/
12.11.2015 09:44 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Vilionata pilnīgi saprotu Tevi!

Es līdz bēbim, protams arī nebiju uber tieva, bet normālas miesas būves bija dibens, kajas nekad nav bijušas kaulainas, bet neteiktu ka arī ļoti resnas, vakar svēros pie ārsta no grūniecības sākuma nākuši klāt gandrīz 6 kg, visi saka ka ir ok, es saprotu, ka esmu stāvoklī ,, bet manī tas izraisīja paniku :(

Līdz šim cītīgi sportoju, ēdu varbūt ne uber veselīgi , bet normāli un tagad tas svars klāt izraisa manī baildes, par to kā būs tālāk, jo man tagad tūlīt būs 22 ned.
12.11.2015 09:47 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Vilionata
Tev arī nav nekāds lielais svars. Diemžēl, bet ar to ir jāsadzīvo.
12.11.2015 09:49 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Es pirms grūtniecības baudz sportoju, skrēju garos gabalus (14-18 km). Tagad ir tikai pastaigas. Pamēģināju nūjošanu, bet man galīgi nepatika :D
12.11.2015 09:53 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Oi, jā, nūjošana mani arī nesaista, neesmu pat mēģinājusi, bet nē :D
12.11.2015 09:56 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Man jau pirms bēbīša bija kādi 3 - 5kg lieki, es jau saprotu, ka svars ir mazākais par ko satraukties, es to sirds apzinos, galvenais lai bēbītim labi, bet nemelosim sev, uznāk mirkļi kad no acīm sprāgst asaras. Gan jau pāries. Es tagad apņemos sevi ierobežot ar ēdienu, vakariņas ēst mazāk, vai tikai kefīru, jo dēļ drauga, es gatavoju daudz un sātīgi.
12.11.2015 10:02 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Man ir 31.nedēļa un pirmdien sveroties pie daktera, svars bija +7.9 kg. (No sākotnējā 50 kg svara)

Ēdu visu ko vēlos.. Neliedzu sev neko. :) Ir mazliet dibens lielāks, krūtīs savs svars ir, pārējais izskatās tikai vēderā. Kājas ir ok. Velkot kājās džinsus, tikai dibenam problēmas pārvilkt pāri. :D Neko, ar mani viss kārtībā, galvenais ka bērns ir vesels un aug. :) Draugs saka, ka no muguras nemaz nevar pateikt, ka esmu stāvoklī, viduklis vēl smuks ir :D.

Visi man teica, ka man tāds mazs vēders priekš šiem mēnešiem, bet daktere teica, ka pēc izmēriem vēders atbilst nedēļām. :) Viņa teica, ka visām nav jādzemdē 4+ kg bērni. :)
12.11.2015 10:23 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Tas ir forši, ka esat tik tievas un ir minimāls svara pieaugums, tiešām apskaužami, bet ne visiem tā paveicās. Es neēdu visu kas pie rokas, ātrās uzkodas neēdu, pusdienas uz darbu gatavoju sev līdzi pati, kur nav taukvielu, un tāpat pakaļa un viss cits jau izskatās baisi, laikam būšu tas % kas pēc grūtniecības būs neglīta, resna mātīte. :'-(
12.11.2015 10:26 |
 
10 gadi
Reitings 475
Reģ: 31.01.2009
Villionata, ja sportosi pēc dzemdībām (atļautajā laikā, protams un nodarbinot pareizās muskuļu grupas) un piedomāsi, ko ēdīsi, viss viegli nonāks nost! Man uz 40ned ir +16kg, kas ir 2x vairāk kā pirmajā grūtniecībā. Šoks, protams, liels, bet neko darīt... cīnīšos ar to pēc tam. Un noteikti izcīnīšos. :) Tev arī iesaku to tvert vieglāk, jo, iespējams, tu tur neko nevari mainīt - tāds tavs organisms ir. Pēc dzemdībām gan viss ir tavās rokās atkal! ;)
12.11.2015 10:31 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Vilionata - barosi ar krūti un viss ies smuki un ātri nost! Ja vēl ēdīsi sabalansēti un veselīgi, tad vispār nav ko ķert kreņķi! Man ar visu to, ka pirmās 2ned praktiski dzīvoju no šokolādēm un cepumiem svars turpina iet nost. Nu jau tikai 2kg+ un tas ir no mana "ideālā svara", nevis pirmsdzemdību.
12.11.2015 10:36 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
laikam būšu tas % kas pēc grūtniecības būs neglīta, resna mātīte.


Beidz tā domāt. Jā, man ir tāda vielmaiņa, ka ēdu visu ko gribu. Neēdu ātrās uzkodas, gatavoju ēdienu pati mājās. Un es ēdu veselīgu ēdienu. Tas man ir iegājies dabiski jau no pamatskolas. Man sevi nav nācies spiest ēst dārzeņus. Es tagad ēdu to pašu ko pirms grūtniecības. :) Saldumi arī tiek apēsti pamaz, nu neesmu kritusi uz viņiem. Būs labi. Nevajag sev tagad iestāstīt, kā būsi resna. :'-( Man nepatīk, ka grūtnieces tā runā. Piedzims mazais un atsāksi sportot. Un daudz jau paliks uz galda vēl. Tagad tu ēd tā pat veselīgi, bet badoties gan nevajadzētu. :-( Kaut gan, ko es saprotu. Bet zinu, pat, ja man nāktu vairāk kg plusā nekā tagad, es domāju, ka nepārdzīvotu, galvenais, ka mazais vesels. Jo tas man tagad ir svarīgāks par kg. No tiem es tikšu vaļā, bet, ja manis dēļ mazajam kaut kas trūktu vai kas savādāk, vot to es nekad nespētu labot vairāk. Un ļoti sev pārmestu to.
12.11.2015 10:42 |
 
10 gadi
Reitings 4293
Reģ: 03.08.2009
Vilionata, ja Tu vakariņās pasāksi ēst tikai kefīru un tā stresosi par svara pieaugumu, kā Tev liekas vai tas atstās pozitīvu iespaidu uz bēbi? Neuztraucies par šīm lietām tik ļotii, jo kādi 10kg Tev būs nost līdz tiksi mājāas pēc dzemdībām. Par uzturu, protams, jādomā, bet badošanās nav tā labākā izvēle.
12.11.2015 10:47 |
 
Reitings 797
Reģ: 29.01.2009
Vilionata, piekrītu meitenēm - neuztraucies! Tev tagad īpaši jācenšas domāt tikai labas domas, lai mazais mierīgs, harmonisks, nevis stresains, raudulīgs. Es tomēr ticu, ka mātes pārdzīvojumi grūtn.laikā nosaka mazā raksturu.
Ēd veselīgi, bet ĒD! Ja plāno barot mazo ar krūti, tad svars ātri vien kritīsies.

Protams, ikviena vēlas būt skaista un slaida, bet es pati kopš esmu stāvoklī, esmu pavērojusi jaunās māmiņas, kas ir mazliet apaļīgākas nekā varbūt ierasts (dzīvoju mazpilsētā), bet viņas ir koptas, harmoniskas, smaidīgas - tas tik ļoti aizēno svara pieaugumu un tās sievietes tikuntā ir tik fantastiski, mātišķi burvīgas! (l)
12.11.2015 11:19 |
 
Reitings 90
Reģ: 30.06.2013
Labrīt meitenes :)
Šorīt veicu glikozes slodzes testu un vispār nebija nemaz tik traki kā domāju ,cerams, ka rezultāti būs labi.
Vakardien es iesoļoju 26 nedēļās un klāt man ir nākuši +7kg.
12.11.2015 11:19 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Vilionata
Tak nomierinies. Es arī stresoju, raudāju, kad skatījos spogulī, vīra teiktajam, lai kā viņš censtos, es neticeju un vēl aizvien neticu, par to ka esmu skaista. Man uz 40ned ir +20kg, par vairāk gan jau, lai gan ēdu tieši tāpat kā pirms grūtniecības. Iespējams, tas ir vienkārši kā man ir/būs, iespējams, dēļ tā, ka iepriekš smēķēju vai tāpēc, ka tagad vairs nekustos tik daudz kā iepriekš, jo vaļoties pa ielu man tiešām burtiski ir sāīgi, bet cenšos kustēties.
Man visu mūžu ir bijis bail no tā, ka ciskas saskaries kopā, kad staigāšu vai stāvēšu, es nezinu kāpēc, bet ko tagad - raudāju ļoti, kad tas notika un sāku just, riebjas man rokas, jo milzīgas, seja arī uzpampusi, kājas labāk nemaz nepieminēt. Laulības gredzens jau sen ķēdītē ap kaklu karājas, jo pirksti ir kā sardeles un vienu rītu piecēlos vispār ar zilu zeltnesi. Bet saproti, tu reāli nevari ietekmēt to. Protams, ka es arī gribētu būt viena no tām, kam tur zem 10kg pienāk klāt, bet nu es samierinājos, ka neesmu. Vēders man arī ir milzīgs, daktere bērnu sola lielu un cer, ka piedzims līdz pirmdienai pats, vīrs mierina, ka svars pazudīs, galvenais, lai bērniņš vesels, bet nu tas ir kā spļāviens jūra - tukši vārdi, kas nepaliek galvā, jo pati tam neticu.

Tā ka redzi, tu neesi vienīgā tāda te :D
12.11.2015 12:29 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Kas ir tas, kas ietekmē to, ka bērns it kā apēd mammu???

Tas, ka vnk sieviete daudz, ko nevar ēst/jāēd prātīgi/pakāpeniski un ierobežoti kā rezultātā krīt svars?
Vai tur ir kāds gudrs process???

Man atkal ir -6kg kopš tā svara, kad paliku stāvoklī, bet nu man jau te citi skaitļi variē :-D
Un e saprotu, ka svara problēmas ir kaitinošas/satraucošas un visādi citādi neforšas, bet kaitina tie regulārie ieraksti!!! Sorī! Pirmkārt, tā tam ir jābūt, otrkārt - tak galvenais uz ko ieciklēties ir bēbis - lai viņam viss labi un viss super, kāpēc to nesaprot tik daudzas?????
12.11.2015 14:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits