Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Mums izskatas berns nemiles karstumu, tapec tagad vins jutas ok, Vienreiz pec dibena mazgasanas lupa triceja un pats likas sajusma no tadas jaunas sajutas. Tıesi cik gradu nezinu, bet nu pa nakti mums karsti tiesam nav, rokas vesas, par ko sausminas viramate-vina laikam gribetu bernu satit vilnas segas.
Manejais ari baigi nepiedalas auklesana, jo vnk fiziski nav tik daudz klat, bet kad ir tad sikais tiek nodots vina rokas-lai maina pamperus, lai palidz mazgat un pilnigi bez sirdsapzinas parmetumiem atstaju, kad ari histeriski kliedz, tad tik pabaroju un atdodu. Es vinam pasaku-ne es viena tak vinu taisiju :D
02.11.2015 23:18 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Anne - sveicieni ari no manis! (l)

Nu, ko es nakama? :-D
03.11.2015 05:40 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Dominika!!!
Man Tev jautājums :-)
Tavs puika nezelēja knupi, ja? Kā bija ar pirkstiņiem? Mana meita neņem knupi, bet labprā kulaciņu, rādītājpirkstu...man tas nepatīk, nezinu, kā būs ar atradināšanu.
03.11.2015 05:48 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Madonna, ja, mans galigi nenema knupi, bet ari pirkstu neziida. Man ja likas, ka kulacins mute vai raditajpirksts tik vien sava veida nomierinasanas ir. Trakak ir ja patstavigi zelee raditajpirkstu.
Ja bail par atradinasanu, tad es noteikti nemtu ara pirkstu no mutites. Varbut var dod zhlembat kadu miljlupatinu vai ko tamlidzigu?
Un vai tas notiek nepartraukti vai tikai tad, kad meita grib nomierinaties? Un cik sen tas sakas?


Vispar ja ta padoma, tad mans pirmas nedelas stuma mute pirkstu un par cik man ir viena draudzene, kurai berns uz skolinu Kanada aizgaja ar ikski mute, es savejam vislaik nemu pirkstinu ara no mutes :)
03.11.2015 06:03 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Man gan pediatre gan ari dzemdibu nama teica, ka optimala gaisa temperatura jaundzimusajam ir +18 gradi. Ka siltummilei liekas, ka tas ir biskin par zemu, man visi 25 butu labi... bet nu pieturesos pie kadiem +21-22 plus gaisa mitrinatajs.
Un pec aukstam rocinam un kajinam nevar vadities isti vadities vai bernam ir auksti, jo ka jau te mineja tas ir ekstremiates, kur berninam vel nav tik laba asins cirkulacija. Es vislaik vadijos pec deguna - ja snipis ir silts, tad viss ok.

Ar matiem man ir ta - pec katras grutniecibas palik arvien biezaki un nesavaldigaki. Saauga tie saucamie baby hair uz pieres un ari "bakenes" liek par sevi manit :-D abas grutniecibas ar matiem neko nedaru un pie friziera neeju. Nu vismaz tagad bus ko bojat, jo saknes ataugusas ka nekad (s)

Man atkal hormonu iespaida dikti savairojas dzimumzimes. Nav ta ka vinas traucetu, bet nu tiiik daudz!
03.11.2015 06:26 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Undiya, esmu no salīgajiem un man 17-18 grādi nebūtu pieņemami. Draugs ir siltais tips, bet vienmēr bijis tā, ka kurinās māju, lai man nav auksti, pat, ja viņam liekas,ka ir ok.

Un mums mazais vēl nav piedzimis, bet es jau ar viņu izrunāju, ka viņam būs jāpalīdz man. Pirmām kārtām, lai pats iepazīstas kārtīgi ar savu mazo Un otram kārtām kā teica, ka mazuli radījām abi, tad abi arī iesaistās. Es viņu esmu nostādījusi fakta priekšā, ka darba diena vakaros viņš uzņemsies rūpes par mazo, cik varēs un kadu brīvdienu rītu ļaus man pagulēt. Es pabarošu, bet viņš tālāk visu pats. Es viņam ik pa laikam to atgādinu. Un es nevarētu izturēt, ja vīrietis neiesaistītos. :'-( Jā, mājās lielāko daļu darbus daru es, bet bērnu audzināšanā ir jāiesaistās abiem.
03.11.2015 07:51 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Mūsu pediatre uzskata, ka mājā jābūt 23 grādiem.

Madonna, manējais arī neņēma knupi. Pirmos mēnešus arī pirkst visu laiku bija mutē, tagad jau retāk un retāk, tāpēc man liekas, ka tas pāriet pats no sevis.

Anne, ļoti rets vārds :-)
03.11.2015 08:13 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Bērnu nevajag pārtuntulēt. Optimāli ir 20-21 grāds. Mums pagājšziem bija problēmas ar apkuri, tad nu bēbis nodzīvoja savu pirmo pusgadu 17-19 grādos. Ne slimoja, nekā. Pierada, īpaši biezi arī neģērbu un bija labi. Draudzenei dzīvoklī ap 25 grādiem, sīkais bodijā, kreklā un biksēs vai zeķubiksēs pa istabu ņemas. Slimo vienā slimošanā, laukā vispār nevar vest. Atnāca pie manis, sēž pufaikās un trīc. Tagad tik esmu iebraukusi nelielās auzās, ar jauno apkures katlu dienas vidējā temperatūra ir 24 grādi. Bail, ka meita nepierod un nesāk slimot.
03.11.2015 08:17 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Paldies, Dominika un Anne!
Kad kāds kreņķitis uznāk, tad roka būs mutē. Mīļlupatiņas mums ir, bet mazajai neinteresē.
Nē, nu es saprotu, ka pirkstiņi un pasaule tiek iepazīta caur muti. Cerēsim, kā, Annes gadījumā, pārejoši.
Mums mājās ir 23-24°, siltumu neslēdzu iekšā, naktī varbūt nokrītas par pāris grādiem, bet pati šortos desoju pa māju.
03.11.2015 08:50 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Lollipop nesatraucies. Tev bērns jau liels un viņam termoregulācija ir jau sakārtojusies. Manējie ir dzīvojuši gan 17, gan 25 grādos un slimošanu tas neietekmē. Kad istabā silts, tad kamēr mazi - dzīvoja pampī un mazā krekliņā vai pavisam pliki un tici vai nē, bet arī savos 17 ar lielāko prieku dzīvoja ar plikiem dupšiem un rūdījās. Ja arī saslimst reizēm, tad no citiem, kas pusslimi bijuši dārziņā, bet savādāk tiešām bērniem ir bijis vienalga kāda temperatūra telpās. Un Lollipop tu jau nezini vai istabas temperatūra ir vainojama draudzenes bērna slimošanā.
03.11.2015 08:56 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
carrrie - tev ir absolūta taisnība, istabas temperatūra ir tikai viens no faktoriem, kas ietekmē to bērnu. Puisēnam ir divas māsas, kuras no skolas un dārziņa atnes mājās visas iespējamās slimības. Man jau bail ciemos iet... Tomēr, kad ejam laukā staigāt, tad redzu, kā puisēns tup ratos sabozies kā zvirbulēns un viņam ir auksti, lai gan saģērbs ir biezāk par manu peli. Man atkal otra galējība, aizejam kaut kur ciemos siltākā vidē, visi bērni kā bērni, bet manējā ar slapju galvu vienā boģikā apkārt drasē - viņai karsts. Nav jēgas smukas drēbes mugurā vilkt, ja tās tiek pa vienai novilktas.:-/
03.11.2015 09:09 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Lollipop, bet kāpēc 25 grādos ģērbj zeķubikses vai bikses? Liekas, ka auksti?! Mēs bijām vienā dzīvoklī, kur 23-24 grādi, tur sīko izģērbu līdz pamperam+bodijam, jo nu karsti viņam bija!
Undiya, nu, tev jāpieliek vecis pie vietas, jo viens ir nepiedalīties, bet otrs - atļauties piekasīties!!!
03.11.2015 09:11 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Virdzinija - draudzene uzskata, ka bērnam auksti. Pati visu laiku atkārto, ka viņa savus bērnus netuntulējot un ejot laukā plāni ģērbjot. Es mīļā miera labad turu muti ciet. Zinu, ka pie viņas ejot, ir jāģērbjas pēc sīpola principa. Žēl vienīgi, ka es nevaru sekot meitas piemēram un sēdēt pie druškas apenēs (viņas vīram droši vien rastos jautājumi:-D).
03.11.2015 09:18 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.11.2010
Sveikas! :)

Man atkal jautājums - rīt dodos pie daktera uz otro vizīti, teica, ka ņemšot uzskaitē, būs visas lielās pārbaudes un analīzes. Man 10+5w sanāk. Tas tak nav pirmais skrīnings, vai ne? :D

Es vienkārši nesaprotu atšķirību starp vizīti un skrīningu. To tak taisa pēc 12 nedēļas, vai es kļūdos?
03.11.2015 09:32 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
skrīnings būs, vismaz jābūt, uz 12 nedēļām. Uzskaitē jau taisa vienkārši analīzes, svēršanos, sirdspukstus, spiedienu utt.
03.11.2015 09:34 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.11.2010
Teddy, skaidrs, paldies!

Tātad jāgatavojas pēc divām nedēļām atkal iet pie ārsta.
03.11.2015 09:36 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Skrīnings ir asins analīzes uz ģenētiku(dauna sindroms u.c. briesmīgi vārdi) + 1.USG.
03.11.2015 09:40 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Man istaba ir no +20 līdz +24 C. Pa nakti tiešām ir 24 C, un regulēju 1 radiatoru uz nulli, jo stipri par karstu. Meita 2 mēnešus bez segas guļ, bet es nezinu vai viņai karsti vai vienkārši viņai patīk segas ar kājām spert nost :D
Undiya, vai vīrs tieši uz vakaru/nakti tev par temperatūru aizrāda? Jo man arī it kā pa nakti šķiet daudz karstāk, kaut pa dienu istabā ir tāda pati temperatūra. Parcik viņš pa dienu nav mājās, viņš vienkàrši nesaprot. :)

Madonna , meita nedēļu pāri 3 mēnešiem paņēma knupi. Visu laiku pirms tam spļāva ārā, kādu mēnesi nedevu, un kaut kā nesen iedevu pēc ēšanas, un kaut kā aizgāja, bet ne līdz galam. Spļauj citreiz ārā, un es pa dienu īpaši nedodu.
Kulaciņu savu mutē ņem, atļauju, pirkstus tikai manus grib zelēt :D
03.11.2015 10:19 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Beidzot būšu sagaidījusi mēnesi garo rindu pie Baranovskas. Jau ir 10 nedēļas vajadzētu būt, ka paņems uzreiz uzskaitē. Beidzot ir arī nelabumi pārgājuši, jūtos daudz maz labi.
03.11.2015 10:27 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Manejais puisis atkal knupi nema forsi, tas man ari palidzeja biezi, bet tagad vins atklaja, ka vinam ir rokas, knupi negrib tik loti un rokas tık mute kopa ar jacinas piedurknem. (t)
03.11.2015 10:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits