Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 114
Reģ: 07.04.2011
Drēbītes es pērku jau no kāda 4tā mēneša - uz mani visādas māņticības nedarbojas :-)
Ir gan jaunas no veikaliem, jaunas no ebay/aliexpress, gan humpalās pirktās, gan arī atdotas, apmēram vienādās proporcijās. Tā kā laicīgi un palēnām visu pirku, tad nekādu robu finansēs nejūtu, lai gan summiņa kopā gan jau savācās... Vēl priekšā lielie pirkumi - rati, gultiņa + kumode ;-)
13.08.2015 11:21 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Mereda man jau ar ļoti pa ātru, 8 ned. , bet man vienkārši visu interesē jau sākt skatīties :D līdz ar to baidos, ka netīšām jau sākšu pirkt :)

Bet takā saistībā ar darbu savai ārstei lūgšu ātrāk mani laist prom no darba, tad arī domāju tajā posmā, kad tikšu prom sākšu visu gādāt :)

Jā man ar kumode jāpērk, jo mazajm lietas nebūtu kur likt.
13.08.2015 11:29 |
 
Reitings 389
Reģ: 19.12.2012
Meitenes, es ar savu ņaudienu iespraukšos.. manas asins analīzes no pirmā skrīninga nav pieejamas joprojām, nodevu aizvakar no rīta... Zvanīšu šodien dakterei runāt par gatavajām urīnanalīzēm, un prasīšu, vai tas ir normāli, ka tik ilgi.
Atvainojos, ka ņaudu, bet TIIIIK ļoti gribas zināt, ka viss ok!
Lai jums forša diena :)
13.08.2015 11:34 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
AnneBelle,es Tev pāris linkus iemetīšu par bēbju mašīnas vannītēm (par krēsliņu mute neveras saukt). Aktuālie testi par drošāko atzīst Cybex Aton 4



http://www.autobild.de/kindersitze/babyschalen/

Ja interesē drošība, ergonomiskums, izmantoto materiālu nekaitīgums, vari apskatīties!
13.08.2015 11:34 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Man šobrīd 6 nedēļa. Nolēmām līdz tai 12. nedēļai nevienam pašam neko neteikt. Tāpēc būtu dīvaini sākt stiept mājās mazu bērnu drēbītes. :D
Vispār ārkārtīgi daudz darba būs jāizdara. Istaba pilnīgi jāpārtaisa, lai būtu vieta mazulim.
13.08.2015 11:37 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
Man ir divi grūtnieču bikšu pāri un tās bikses man ļoooti patīk, varētu arī pēc dzemdībām valkāt :D Jo man nepatīk bikses ar zemo vidukli, a te tā mīkstā jostas daļa baigi laba. Vēl man ir kādas 3 harēmtipa bikses. Vīram riebjas, bet man šobrīd arī ir topā, kad nav tik karsts ārā. Pārsvarā gan staigāju svārkos un šortos. H&M bija akcija vasaras precēm un nopirku 3 dažādus šortus, vnk paņēmu lielāku izmēru nekā mans parastais un tā kā nebija džinsu šorti, tad ļoti labi der. Nopirku arī vienus grūtnieču džinsu šortus, bet man kkā puncis zemu novietojies un nav ērti tajos šortos. Ja kāda grib, varu atdod. 40 izmērs.

No drēbēm es laikam pirkšu tikai tās, kas man pietrūks un nebūs draudzeņu dotajās mantās. Jo man jau tagad ir dikti daudz to drēbju, pat visādu ziemas siltie lācīši utt. Nesmādēju dotās mantas, jo mazulei jau tāpat tās drēbes drīz vien nederēs un rotācija varēs turpināties :D

Vakar dabūju vanniņu un pārtinamo virsmu, arī lietotu bet izskatās gluži kā jaunas. Vīrs gan uzdeva jautājumu - kāpēc vajag bērnam vanniņu ja mums ir duša. Un duškabīnei taču esot padziļinājums, kur var bērnu ielikt :D
13.08.2015 12:09 |
 
Reitings 110
Reģ: 02.08.2015
Laura208 es domāju, ka tev nav par ko uztaukties. Ja tavām analīzēm kkas nebūtu kārtībā, daktere noteikti zvanītu un ziņotu.
13.08.2015 12:13 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Jā, mēs ar neko nesakam, nu labi zin mana mamma un labākās draudzenes tas arī viss. Darbā ar neko nesaku vēl, mazums, kas tās pirmās 12 ned tādas vārīgas. Bet ja nu gadījumā sākšu kko pirkt, vedīšu uz mammas dzīvokli, tur neviens neredzēs :D

Oih man būs laikam jāliek cita grīda, jo šī ir lakota koka, domāju ka nebūs laba mazajam kad sāks rāpot.
Un jā jābrīvē vieta gultiņai un kumodei, jo lielajā skapī mazā mantas būs baigi samētāti labāk lai viss atvilknēs.

Anna Shirley kur pirki grūtnieču dzinsus/bikses arī h&m? Skatījos vakar diezgan ir ok ar izvēli.
13.08.2015 12:15 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Laura208 tās tev pirmās analīzes? Vai taisīji Gulbī?

Kad man bij pirmās, es saņēmu tajā pašā dienas vidū.(t)
13.08.2015 12:15 |
 
Reitings 343
Reģ: 01.09.2012
Es sāku bēbim pirkt drēbes tikai sākot ar 30to nedēļu, nezinu, kas būtu bijis ja sāktu jau kādā 8tajā, pilnīgi nevajadzīga lieta.
13.08.2015 12:17 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
always_sarcastic*, pirku H&M! Tad, kad es pirku, tad izvēle bija tik minimāla sākot ar 38 izmēru, ka nācās nopirkt nedaudz lielāku, bet tagad jau vairs nevar redzēt, ka lielāks izmērs. Pārsvarā bija bikses 34-36 izmēram! Nu pilnīgi kreizī!
13.08.2015 12:19 |
 
Reitings 1234
Reģ: 10.12.2014
Man daudz par agru shkjita pirkt dreebiites,kaadaa 20nedeeljaa, kur nu 8tajaa.. Bet nu taa jau katra pasha griba un dariishana. Es gan laikam visu laiku baidiijos par mazo,lai nekas peekshnji nenotiktu. Tagad,kad esmu 31nedeeljaaa, tad arii sakam visu saruupeet. Guultinja jau bija,ratinjus nopirkaam pirms nedeeljas, lielaakaa dalja dreebes ir atdotas, dazhas esmu pirkusi pati, paartinamo atdos maasa,jo nopirka, bet pati nelietoja, veel atlikushi paaris siikumi un kumode.
Maneejam arii bija neizpratne par vannu, tieshi taadi pashi mineejumi,ka var tak mazgaat saveejaa. Taapat par paartinamo- varot tak gultaa paartiit. :D Un veel visaadi smiekliigi mineejumi.:-D
13.08.2015 12:44 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Man starp draudzenēm un ģimenē pirmajai sāka bērni dzimt un tad nu pirku visu jaunu. Tagad pēc vairāk kā 5 gadiem ar trešo jau ir tā, ka drēbes un citas bērnu lietas rotē pa ģimenes mazajiem, jo nu jau mūsu ar vīra vecākiem kopā ir 12 mazbērni :)
13.08.2015 12:55 |
 
Reitings 389
Reģ: 19.12.2012
pele11 un always_sarcastic, jap, tās bija Gulbī un pirmās! Un atbildes atnāca pirms brīža. Nezinu, kas tur bija aizķēries.
Paniku atceļu un atviegloti nopūšos :)
13.08.2015 13:18 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
minkalinka
Man vēl aizvien šķiet,ka pārtināma virsma ir lieka naudas izmešana, jo to visu var izdarīt gultā, apakšā paliekot to speciālo paladziņu bēbjiem :D tāpēc mums tāda nebūs.

Par drēbēm runājot, mums jauns būs tikai komplektiņš uz dzemdību namu, pārejās drēbes jau tiklīdz uzzinājām dzimumu, ir jau tik daudz, ka vismaz līdz bērna pus gadam neko nevajadzēs pirkt, nu tikai tīri tik, cik pašiem kaut kas iekritīs acīs :D
Manuprāt, tās cenas, kas ir veikalos par vienu bodiju vai kleitiņu, ir neadekvāti augstas. Par cik, mēs paši sev nepērkam nekādas dārgās drēbēs, jo tas, kas rakstīts uz birkas, mums nerūp, tad arī priekš bērna neredzu jēgu baigi tērēties un iespringt uz jaunām drēbēm, ja apkārt ir tik daudz bērnu, no kuriem tās drēbes var dabūt, jo nu nevar tas mazulis tās drēbītes novalkāt un tā nauda noderēs vēlāk gan knupjiem,gan pudelītēm, gan visam pārējam. Bet nu katrs jau dara kā uzskata par pareizu, šeit nav tāda viena pareizā viedokļa ;-)

Bet par to,ka 8 nedēļās būtu tā kā par ātru domāt par drēbēm, maisījumiem utt. piekrītu. Nav ko skriet laikam pa priekšu.
13.08.2015 13:19 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Par daudz aizspriedumaini esam, jp neko traģisku nesaskatu ja grūtniecības sākumā pāris domā par jaunām drēbītēm, ratiņiem utt. Lai jau!!!!
13.08.2015 13:25 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Nezinu, kam šo jautājumu prasīt, bet vai ir kaut kāda starpība pabalstu ziņā, kad noteiktajā termiņā grūtniece aiziet dekrētā vai aiziet no darba pavisam?
13.08.2015 13:26 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Man vēl aizvien šķiet,ka pārtināma virsma ir lieka naudas izmešana, jo to visu var izdarīt gultā, apakšā paliekot to speciālo paladziņu bēbjiem


Kā nu kuram. Es vēl nepilnos 11 mēnešos izmantoju pārtinamo virsmu, kuru uzlieku uz bērna gultiņas. Gultā mainīt pamperu man bija fiziski grūti, jo sāpēja mugura un sākumā nevarēju apsēsties. Pārtinamā virsma man ļoti patīk.

Par drēbītēm - lielu daļu sasūtīju no aliexpress, diezgan daudz bodijus iepirku Rimi uz atlaidēm. 2-3 eur par bodiju man neliekas liela cena. Kvalitāte par to cenu arī laba, krāsa nezūd un nenoveļas. Vienīgi sāk parādīties neizmazgājami traipi no ēdiena vai arī pamanos sakrāsot mazgāšanas laikā.:-D Tagad vairāk ir atdotas lietotas kleitiņas un biksiņas, kā arī omes dāvina jaunas štātes.8-)
13.08.2015 13:34 |
 
Reitings 389
Reģ: 19.12.2012
Anne Shirley, sasmējos par to dušu :D
13.08.2015 13:57 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Es zinu, ka daudzas drebites mums būs no radu bērniem. Mums nav aizspriedumi pret lietotām drēbītēm. Protams būs pirmie komplekti uz slimnīcu jauni. Un arī , ja kaut kas iekritīs acīs arī nopirksim.

Par pārtinamo virsmu vēl domāju, jo nekad nevar zināt kā pati jutīšos, varbūt, ka partinamā virsma būs tieši vajadzīga. Par bērna vannu arī domāju, ka pirksim, jo mums ir tik tizla duša, ka nu bez vannas zīdainim neiztikt. Kumode arī vajag, jo mums ir iebūvēts skapis sienā, ka tur vietas mums nav un vēlos,lai visas zīdaiņa drēbītes ir vienu viet, lai pašai nav jāstaigā no vienas istabas uz otru.


Bet kad un cik ātri pirkt zīdaiņa pūriņu nevajadzētu pārmest. Lai katrs dara kā vēlas un uzskata par pareizu. Nu nepatīk, ka es vēlos kaut ko lēnām iegādāties bērniņam, bet kāds cits blakām tev pārmet, kā tu tā? A ja nu jaut kas slikts notiek, utt? Nu nav smuki tā no citiem. :-| Pati drīz taisos sākt kaut ko lēnām pirkt, bet nestāšu nevienam, savādāk daudzi nesaprot. Vismaz mana mamma vēl atbalsta un sak, lai droši pērku, kad vēlos. Jo tagad nav tie laiki, kādi bija agrāk.
13.08.2015 14:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!