Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 488
Reģ: 18.04.2013
Haha, pingvīnu klubiņš mums te :D

Man interesanti bija, pašā sākumā nokritos par 5kg un tagad 31. nedēļa par 7kg pieņēmos līdz šim, tā ka mazs svara pieaugums sanāk, bet nu daktere saka,ka viss ir ok, pieņemamies svarā labi un viss ir kā jābūt :)

Jautājums - esat lidojušas ar punci ? Man ir mazais stresiņš, nākam 1dien jālido. :D
10.06.2015 16:34 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Madonna ar ložmetēju tas es nenokļūdījos, paldies (l)

khkh
- pastāsti par teipiem, lūdzu!? :D
10.06.2015 16:34 |
 
10 gadi
Reitings 755
Reģ: 29.01.2009
Madonna ar ložmetēju - zini, būs jāpamēģina :D bet ja nopietni, tad man pupeļie tiešām baigie palikuši, nemaz nebrīnītos, ka tie kg arī tur ir... (t) :D
10.06.2015 16:40 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Čau 8-)

Man 37. nedēļa un vairāk par 15 kg, bet es tos tā "nejūtu", bet besī. Visvairāk uznāca klāt 4 un 5 mēnesī, jo bija gultas režīms, biju uz saglabāšanu. Drīkstēja tikai uz tualeti aiziet un neko smagāku par grāmatu pacelt, ēdu ja kas, pilnīgi veselīgi un normas robežās, bet parcik fiziskā slodze bija tieši 0%, tad kaut kur tam svaram vajadzēja uzkrāties :D
Daktere nekaunina mani, jo visu situāciju zina, un visam ļoti seko līdzi, pat teica, ka ņemot manu situāciju, ir ok.
Šomēnes uzņēmu tikai 1 kg, ar ko lepojos, ceru pa šo mēnesi, kamēr gaidu ierodamies bebīti, neuzņemt vai pat nomest :)
10.06.2015 16:43 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
khkh, es te galīgi ne pa tēmu, bet, Tev vārds sākas ar L? Ja tā, tad pasaule ir maza :D
10.06.2015 16:49 |
 
Reitings 47
Reģ: 09.04.2014
man ir 20. nedēļa un pagaidām +3 kg, bet jūtu jau, kā top ceturtais. :D pašai jau šķiet, ka nav tik traki, ņemot vērā, ka fiziskās slodzes man tikpat kā nav, ja neskaita pastaigas ar suni un gulēšanu ļežokā. :D daktere pagaidām neko par svaru nav teikusi.
10.06.2015 16:51 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Dimdiņ, es vairs teipu nelieku, jo negribu, lai mugura pierod, pie "palīdzības", turklāt man jau mazais drīz , bet liku stabili kādus 2 mēnešus. Uzreiz iesaku likt katru nedēļu, jo tas arī ir teipa "termiņš", ja noturi 2 nedēļas, teips gan līmējas nost, gan tā darbība mazinās, jo vairs tik stipri nesavelk visu, kā 1majā nedēļā.
Tātad:
Es eju uz Raiņa bulvāri (pats centrs), veaelības centrs Medeors. Iesaku pierakstīties pie fizio Lienes, Irinas. No sākuma konsultācijā viņa uzklausa tevi, bišķi kaut ko pabaksta, paskatās, un visu izstāsta kā liks. Vari droši kaut ko papildus uzjautāt. Maksās vizīte 17€ + 5€ teips. Pēctam katru nedēļu vai katru otro 5€ tikai par teipu, nebūs vairs par vizīti :) neskatoties pie kura fizio ej pārteipot, takā tas ir forši :)
Sajūtas, protams, uzreiz lieliskas, atšķirību jut momentā un ļoti atvieglo sēdēšanu, tiešām iesaku, ko teipi (vismaz mani) ļoti izglāba.
Ā, es vēl uz turieni pie reizes eju uz gr. vingrošanu, 5€, unntad pirms vai pēc vingrošanas lieku teipu uz visu nedēļu :)

Ja ir kādi jautājumi, droši raksti PM :)
10.06.2015 16:57 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Madonna, mums viss labi, pat teiktu, ka ļoti labi. Esam iekārtojušies un tagad beidzot varu atkal pēc ilgiem laikiem izbaudīt, kā ir dzīvot mājā. Dažreiz neko vairāk nevajag kā vienkārši pasēdēt dārzā, palasīt grāmatu un uzēst zemenes! (l) Nākamnedēļ jāiet kārtot visi papīri, piektdien uz analīzēm, tagad ik pēc 2 nedēļām analīzes, lai kontrolētu dzelzi. Diemžēl laboratorija vairs nav pie mājām, ar kājam neaizstaigāt. :-/
Kā kursi? :)

khkh, visu ko pētījām un domājām, bet beigās palikām pie lielajiem, smagajiem Milli ratiem. Tā kā māja, tad svara faktors galīgi neietekmē. Izmēģināju arī ratus ar tiem mazajiem, grozāmajiem riteņiem - šausmas! Man liekas, ka neparocīgāk jau nevar būt vairs, bet redz, ka citi sajūsmā par to. :) Bet nu beidzot ir miers un nav jādomā par to vairs. :D Domāju baigi pakot, lai nobāztu līdz vajadzēs, bet reāli nemaz arī tik ilgi vairs nav jāgaida, mega pakošana nesanāk, tikai tik daudz, lai kaķis neizdomātu tur iekārtoties. :D

Atbildot uz statistikas jautājumu - man 30 nedēļas un +6. Jūtos labi, atļaujos arī bieži našķēties, jo neēdu par diviem.
10.06.2015 17:15 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
S*, man ļoti patīk Milli ratiņi, īstenībā uz tiem arī biju uzmetusi aci, jo man arī tagad privātmāja un ratu svars ir neaktuāls jautājums. Beigās kaut kā vīram iepatikās baltie Roan, un tieši Milli vajadzēja pasūtīt, jo iecerētajā krāsā nebija uz vietas, tad nu stāv man salikti Roani, un es domāju vai man patīk vai nē :D
10.06.2015 17:31 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Es mazliet izjaukšu mazos kg :D man abās pirmajās grūtniecībās bija tuvu +30kg un tagad esot 37.nedēļā ir +24kg :D un man nav grūtnieču diabēts - ārste izsecināja, ka ar mani tā ir un viss, jo vaļā no tiem kg tieku max 3 mēnešu laikā :) un smieklīgi, bet arī tajos ,mēnešos, kad apetītes nebija tāpat svars auga un pa dienu atpūšos ļoti maz - visu laiku darbojos.
10.06.2015 17:33 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Par to grūtnieču svaru es tiešām dažus ārstus apbrīnoju... Nu katrai grutniecei tas ir tiiiiiik individuāli, ka izteikt piezīmes vai kaut ko komentēt šajā sakarā ir galīgi neprofesionāli!

Pazīstu gan tādas, kuras pieņēmās par 8kg, gan tādas kurām bija 30kg klāt - un visas pēc dzemdībām atgriezās iepriekšējā svarā bez piepūles samērā īsā laikā.

Man pašai apmēram +20kg uz grūtniecības beigām. Pavisam normāls grūtnieces svars! Jā, ir smagi fiziski, bet tāds nu ir mans organisms. Ēdu kā parasti - līdz ar to tur nav nekādu pārmērību, viss ir tikai bērns, asins daudzums, ūdens, tūska, piebriedušas krūtis un pavisam nelielas tauku rezerves. Ja man kāds ārsts sāktu moralizēt, ka ir par daudz - noteikti dzirdētu "jaukus" vārdus no manas puses par profesionalitāti un zināšanām.
10.06.2015 17:48 |
 
Reitings 365
Reģ: 24.09.2012
S*, kurš Milli modelis Tev ir?
Es arī metu aci uz Milli, tik žēl, ka neviena atsauksmes nav ierakstījusi...:-/
10.06.2015 21:42 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
khkh, nu tev vēl ir nedaudz laiks apdomāt, vai patīk. :D Es, ja kas, redzēju arī baltus veikalā uz vietas. :) Vai es ko jaucu un tu negribēji baltus ratus? :D

meitene99, man ir klasiskais Milli (2015.g.). :) Es vienkārši uzreiz jau zināju, ka gribu klasiskos, lielos ratus ar lielajiem riteņiem un lielu kulbu ziemai. Nevaru vēl pateikt, kādi ir lietošanā, bet es ilgi un PAMATĪGI pētīju ratus un man bija daudz visādu sīkumu, kuriem pievērsu uzmanību, lai lietošana ir parocīga, ne vien tas vizuālais. Klasisko ratu salīdzinoši ļoti maz veikalos. :(
Tomēr ir viens BET - komplektā nāca arī autosēdeklis, kas reāli mums nav vajadzīgs, jo autosēdekli jau bijām nopirkuši un šis komplekta sēdeklis (maigi sakot) galīgi nobāl blakus nopirktajam. Diemžēl tai 2015.g. komplektācijai nav 2 in1, tikai 3 in 1. Nu tas, protams, ir mīnuss tikai gadījumā, ja nevajag 3 in 1. :)
10.06.2015 22:28 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Man bija/ir Milli light.Kulba patika,patīk grozāmie/bloķējamie riteņi. Sēžamo daļu grūti novērtēt,(visi vienādi poļu ražojumi),jo esmu iemīlējusies quinny buzz ratos,un ja vēlreiz vajadzētu izvēlēties ratus, būtu gudrāka vispār un pirktu savādāk ratus. Atsevišķi kulbu,jo tās praktiski vienādas, un ieguldītu naudu labos pastaigu ratos.
10.06.2015 22:50 |
 
Reitings 386
Reģ: 15.11.2014
Tātad par ratiem: Man Enijai bija emmaljunga rati (tādā , kā krēmkrāsā) gribējās jau baltus, bet tad es domāju, diez vai jo ātri smērējās . (pie tam pazīstot sevi, uhh) :-D
Bet otrajam bērnam, es domāju ROAN MARITA, cik zinu labi rati.
Ratus var izmantot kā šūpulīti, liela kulba, lieli riteņi, ir dažāda tipa viņiem tas Roan Marita. u.t.t.

Man vispār patīk tādi rati personīgi, kuri ir uz klasiko pusi. Lieli četri riteņi, priekšējie negrozās, un liela kulba. Ceru, ka būšu apmierināta ar Roan Marita. :-):-P
Emmmu, lai arī viņi ir dārgi rati, atdosim vienai mammai, kurai nav pārāk daudz līdzekļu lai nopirktu kko bērnam. (vienkārši jūtu, ka man ir jāpalīdz) un tā kā viņai ir zināms arī, ka būs meitenīte, tad man nav žēl (vīram arī nekas pret) , atdot visu , kas paliek par mazu. Protams, kurš nav galīgi novalkāts.
10.06.2015 23:02 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
crazyzuze, kāda emmaljunga tad tev bija, ja taisies no emmaljungas pāriet uz roan maritu? :-|
10.06.2015 23:11 |
 
Reitings 386
Reģ: 15.11.2014
Undiya, Man bija - emmmaljunga city cross. ;-) Man tie rati īstenībā ļoti nepatika. :-D Sēžamā daļa vispār, nemāku to īsti nu nekādi izskaidrot. :-D
Varēja nedaudz tos ratus pieskaitīt pie "brāķīša", jo bija maziņš defektiņš, bet tā jau tas nebūtu nekas.
Pašlaik jau vēl domāju starp abiem ratiem, bet tā gribās palīdzēt tai mammai, un viņai tādi rati būtu super. (l)
Vēl pat ir doma arī par ADAMEX SENSO 2b 1 .
10.06.2015 23:21 |
 
Reitings 386
Reģ: 15.11.2014
Protams ROANAM jau arī sēžamā daļa manuprāt tāda ne visai bērnam patīkama, bet uz to laiku, pārietu uz kādiem citiem atsevišķiem sēžamajiem ratiem. ;-)
10.06.2015 23:22 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Skaidrs. Vienkārši nodomāju, ka klasiskajai emmaljungai taču ir visas īpašības, kuras novērtē roan maritā. :)
10.06.2015 23:30 |
 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
Man uz 22 nedēļā bija +5kg, tgd iet 26 nedēļa, domāju ka vēl ir klāt kādi 2kg.
10.06.2015 23:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits