Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 7
Reģ: 13.09.2016
Lea2 , Mademoiselle! Man arī februāris, 6. februāris. :-)
Es arī lietoju dzērveņu koncentrāta tabletes nierakmeņu dēļ, ģinekoloģe pati ieteica. :)
20.10.2016 19:30 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
Mīļš paldies par apsveikumiem, meitenes!(l)
Tagad arī mana kārta padalīties ar manu dzemdību stāstu.
Sajūtas, ka lielā dienā tūliņ jau klāt bija jau sestdienas vakarpusē un svētdien no rīta - vēdera lejasdaļā bija izteikti spiedoša sajūta, brīžiem šķita, ka mazā ar kājām atspiežas pret manām ribām un galviņu spiež uz leju. Tiesa gan nebiju 100% pārliecināta, ka tie tiešām ir dzemdību priekšvēstneši, nevis treniņkontrakcijas. Svētdien dienas pirmajā pusē nedaudz pamocījos un vīram jau smējos, ka mūsu ieplānoto šopingu nāksies atcelt un varam jau tagad braukt uz Siguldu, bet tā kā mums abiem gribējās izkustēties un kopumā jutos abi, tad aizbraucām šopingā, aizbraucām ciemos, atbraucot mājās vēl vannas istabu izšrubīju. :D Pēc tam jau vakarā atkārtoti sākās tā spiedošā sajūta un nelielas sāpes vēdera lejas daļā par kurām arī te ar jums konsultējos.
Kādu stundu sekoju līdzi sāpēm un laikiem, bet tā kā nekādas regularitātes nebija, tad padomāju, ka nu šovakar diez vai dzemdēšu.
Ap pusnakti devāmies pie miera. Īsi pēc 3:30 pamodos, aizgāju uz tualeti, ierāpos atpakaļ gultā, grozījos no vieniem sāniem uz otriem, apsēdos, sapratu, ka man miegs nevienā acī, jūtos moža un enerģijas pilna un gāju uz virtuvi, domāju - pasēdēšu netā, iedzeršu tēju un tad gan jau vai nu miegs uznāks vai rīts jau būs klāt.
Tad sākās maratons iešanai uz tualeti, ik pēc 5-7 minūtēm gāju un apsēsties uz poda šķita tiiiik ērti (atvainojos par detaļām :D ). Tam visam pa vidu uzvārīju sev kumelīšu tēju, apēdu pārīti biezpiena plāceņus, pabaroju kaķīti, samīļoju kaķīti un tad sākās īstās kontrakcijas -regulāras, intervāliem arvien samazinoties un samazinoties, pārdzīvoju kontrakcijas atstutējoties pret virtuves skapīšiem.
Vīru vēl nebija gatava modināt, jo pie sevis domāju, ka ģļotu korķis taču vēl nav bijis, ūdeņi arī neiet, pagaidīšu līdz 5:00 un ja viss turpināsies, tad modināšu vīru.
Kārtējā iešana uz tualeti un skatos - asinis, padaudz!!! Sabijos, bet sapratu, ka tas ir gļotu korķis un tad gan uzreiz gāju vīru modināt un prasīju kur brauksim - tepat uz dzemdību namu vai uz Siguldu kā bijām plānojuši, biju dikti satraukusies dēļ tām asinīm. Vīrs sazvanīja ātros, izstāstīja situāciju un ātrie teica, lai droši braucam kur bijām plānojuši, ka tas viss normāli.
Pa vidu kontrakcijām saliku pēdējās mantas līdzi ņemšanai, saģērbos un braucām, es vēl savu tējas krūzi līdzi paņēmu un pa ceļam dzēru.
Visu ceļu bija kontrakcijas, intervāli mazāki un mazāki. Vīrs tik godam turējās un stūrēja, kamēr es tur mocījos iekrampēdamās mašīnas rokturī.
Atbraucām uz slimnīcu ap 6:00, izstāstīju cikos sākās kontrakcijas, aizveda mani uz apskati, iztaustīja un teica - jau gandrīz pilns atvērums, pie pirmajām dzemdībām tas ļoti labi.
Pēc tam apguldīja mani, pieslēdza to tonīšu aparātu un teica, ka gaidīsim kamēr ūdeņi noiet.
Gulēju, runājos ar vīru, pārdzīvoju kontrakcijas.
Pēc brītiņa aizveda mūs uz ģimenes palātu un teica, lai turpinām gaidīt kamēr noies ūdeņi un ļoti gribēsies spiest. Mocījos, gaidīju, šūpojos uz bumbas, bet visefektīvāk palīdzēja gulēšana gultā uz sāna un pie lielās sāpes iekrampēšanās vīram rokā. Sāpēja arvien vairāk un vairāk, ļoti gribējās spiest. Atnāca vecmāte, prasīja kā ir, pateicu, ka ūdeņi neiet, bet spiest gribas, izlēma mani vest jau uz dzemedību zāli, pārdūra ūdeņus un tad jau pamazām sākās atbildīgākais darbs un tad jau 8:35 mana mazā meitiņa bija klāt. (l)(l)(l) (šo teikumu rakstot pilnas acis ar prieka un laimes asarām (l)). Vīrs arī beigu beigās bija blakus visu laiku.(l)
_
Piedošanu, ka tik gari. :-)
20.10.2016 19:46 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Cik ātri un izklausās tik viegli :-)
Sveicu (l)
20.10.2016 19:56 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Sonrisa, nu gan forši, ka jau ar tādu atvērumu ieradies.
Raksti, ka ērti bija uz sāna, es atkal iedomājos kā man bija, ka sēdēt vai gulēt nevarēju, tā šķebīgi paliek.:-D:-D
20.10.2016 20:09 |
 
10 gadi
Reitings 6444
Reģ: 29.01.2009
Sonrisa
(l)(l)(l) Pēc šādiem stāstiņiem man pazūd bailes par dzemdībām!! :D
21.10.2016 10:21 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Sonrisa, tik jauks stāsts (l)
Vēl pirms neilga laika biju noskaņojusies visu pirkt jaunu, bet aizvakar tikām pie Troll Anna Glider balta šūpulīša - pirku fb andelē, lietotu, bet nu ja reiz gandrīz kā jauns, neredzēju iemeslu, kādēļ lai neieekonomētu vairāk kā pusi no tās naudiņas, ko maksā jauns veikalā .. 8-) Un šodien ar draugu brauksim lūkot mazlietotus ratus - ja tiešām būs tādi, kā pārdevējs stāsta (kā jauni) - droši vien ņemsim ciet (l) Tik forši jau gādāt ko mazajam, it kā vēl laiciņš ir, bet atlikt uz pēdējo brīdi, kad visi svētki, kaut kā dikt inegribas (l)
Citādāk jūtos labi, plusiņā tikai nepilni 4 kg, daktere paslavēja :-D
21.10.2016 10:40 |
 
Reitings 633
Reģ: 29.01.2009
Bijām šodien uz USG, uzzinājām, ka gaidām meitiņu (l)
Es gan tāpat priecātos arī par dēliņu :)
Galvenais, ka viss kārtībā un aug kā nākas :)
21.10.2016 14:38 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Šodien izmantoju pašreizējā stāvokļa privilēģijas-palūdzu vīram braukt uz Alfu pēc Subway maizītes ar vistu un papriku.Nekad vēl nebija neko tā kārojies kā šobrīd to maizīti! :-D
21.10.2016 21:13 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Ebe, juhuuuuuu, apsveicu (l)(l)(l)
21.10.2016 21:23 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Apsveicu, Ebe! Cik tavam jaunēklim būs, kad dzims otrais?
Man atkal pārdomas... Manam puikam jau 2 gadi, biju klusībā domājusi/cerējusi nākamgad piestrādāt pie otrā. Bet nesen vadītāja pateica, ka ies dekrētā, un piedāvāja man viņas vietu. Protams, ka pieņemšu, bet tas arī nozīmē, ka nākamgad nesanāks... Tāda neliela skumja.
21.10.2016 21:26 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ebe, apsveicu! :)
21.10.2016 21:48 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Paldies,paldies!(l)
Lielajam puikam būs 3,5 gadi,kad bēbis ieradīsies pasaulē. starp citu, es pauugstinājumu darbā pieņēmu pagājuššā gada aprīlī,februārī iešu dekrētā.Ir jau fiksi pēc darba uzsākšanas jaunajā pozicijā,bet darbs noteikti var pagaidīt :-)
21.10.2016 21:51 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Kristya. - 23. septembris; Dēliņš klāt 20.09.
Sandra.ece - 26. Septembris (pēc US – 20.09.); Dēliņš klāt 16.09.
UVA - septembra beigas, oktobra sākums; Meitiņa klāt 08.10.
Rebel* - 1. oktobris; Meitiņa klāt 05.10.
Kukuruza - 3. oktobris; Dēliņš klāt 06.10.
kristino4ka1 - 4. oktobris;
Odri - 13. oktobris;
havaja - oktobra vidus; Dēliņš klāt 11.10.
mistalee_ - 17. oktobris; Dēliņš klāt 13.10.
grumpy but gorgeous - 20. oktobris;
AneteOz - oktobra 20tajos datumos ; Meitiņa klāt 20.10.
Sonrisa - 22. oktobris; Meitiņa klāt 17.10.
Kristīne,* - 28. oktobris;
sg.sg – novembra sākums;
Meitene-zeltene - 4. novembris;
Peekaboo1 - 4. novembris;
raven - 14. novembris;
Miss_Tiina - 18. novembris;
Pikaboo - 18. novembris;
Brazil - 22. novembris;
Little Fox - 27. novembris
taira - novembra beigas
22.10.2016 14:47 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Ebe,
Apsveicu (l)
22.10.2016 17:12 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
Robīte Paldies! (l) Jā, pārāk izmocīta pēc tam nejutos. Ja godīgi, tad daudz grūtāk bija kontrakcijas un šūšanas procesu izturēt.
-
Brazil Nu re! :-) Vismaz nedaudz būšu tevi nomierinājusi. :-)
-
Kukuruza Kā tu pārdzīvoji kontrakcijas? Staigājot?
Esot vēl mājās man palīdzēja notupšanās četrrāpus, bet tad vēl kontrakcijas bija ļoti vājas, salīdzinot ar tām, kas bija esot jau slimnīcā.
Par atvērumu - jā, es biju ļooooti priecīga, kad izdzirdēju, ka gandrīz pilns atvērums.(l)
-
Persephon (s):-)
22.10.2016 19:27 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Sonrisa, es staigāju gar sienām vai arī biju iekrampējusies izlietnē. Man šķita, ka izlauzīšu to slimnīcas izlietni. :-D
22.10.2016 19:32 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.04.2010
Man neviena neatbildēja, mēģināšu vēlreiz :-P
Sveikas!
Padalieties, lūdzu, pieredzē tās, kurām bērni ar mazu vecuma starpību (līdz 2 g).
Kāda bērniem ir vecuma starpība? Kas notiek starplaikā, kad beidzas pirmais BKA, bet vēl nav sācies 2. dekrēts? Kā labāk - strādāt pa vidam vai nestrādāt? Ja nestrādāt, tad kā to "noorganizēt", lai nav jāatgriežas darbā uz 2-3 mēnešiem? Padalieties, lūdzu, jebkādā pieredzē ar bērniem, kuriem maza vecuma starpība! :-)
22.10.2016 20:21 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Khkh,paldies! (l)
22.10.2016 20:45 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
Kukuruza Piedod, sasmējos.:-D Es kaut kā pat neiedomājos par staigāšanu, varbūt būtu vieglāk. Man savukārt šķita, ka es vīram milzīgu zilumu uz rokas uztaisīšu.(s):-D
Bet nu viss, pietiks par kontrakcijām runāt, brrrr, negribu vairs kontrakcijas atcerēties.:-D
Vienīgi mazs jautājums - jūs ar vīru pielietojāt kādu kursos rādītu pozu sāpju pārdzīvošanai?
Man vīrs vienā brīdī mēğināja muguru masēt, bet es uzreiz teicu, lai nepieskaras, šķita, ka tas tikai traucē un neko nepalīdz.
Tāpat pa miglu atceros, ka kušināju viņu, dusmīgi teicu, lai nerunā un brīžiem ļoti uzstājīgi prasīju ūdeni vai sūdzējos kāpēc nedod ūdeni.(s) Tagad domāju - nabaga vīrs, es tik nejauka brīžiem biju, bet nu viņš saka, ka viss normāli un ka saprot, ka tajā brīdī visādas emocijas iet pa gaisu.:-)
22.10.2016 20:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits