Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Persephon
http://www.trollonline.lv/lv/eshopping/products_catalogue/gultas_un_supulisi/supulisi/
Un es arī esu no tām, kura pirka krutus ratus lietotus, jo neviena cita amortizācija nestāvēja klāt tiem ratiem, kas man ir pats svarīgākais.
07.09.2016 12:47 |
 
Reitings 10096
Reģ: 19.11.2014
Es arī labāk pirktu lietotu Emmaljungu (protams, ja labā stāvoklī), nekā jaunus cita veida ratus par tādu pašu cenu!
Vienkārši zinu, ka nevieni citi rati (kur, nu, vēl plastmasīgie) neizturētu visu, ko mūsējie jau ir izturējuši. Stumdīt ratus, kas karājas uz puņķiem man galīgi nepatiktos. Bet protams, ja saudzīgi lieto, tad visi rati var būt vienlīdz labi.
07.09.2016 12:51 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
oho, paldies, meitenes, došos lūkot :)
piparene, es saprotu, ka noteikti tie dārgie rati tiešām ir kvalitatīvāki un vēl kādā ziņā foršāki, ja nebūtu žēl, varbūt arī paceltu budžetu par pāris simtiem, bet nu nē .. tie rati tomēr salīdzinoši tik neilgu laiku nepieciešami :) un lietotus negribu, lai gan ticu, ka ir iespējams nopirkt arī ļoti mazlietotus un tādus, kas tiešām ir bez defektiem un izskatās gandrīz kā jauni, bet nē .. man pirmajam bērniņam vismaz tādas lielās lietas tik tiešām gribas jaunas :) (t)
07.09.2016 12:52 |
 
Reitings 10096
Reģ: 19.11.2014
Par amortizāciju + piparenei! Man draudzenei ir tādi ļoti kompakti un mazi ratiņi ar plastmasas riteņiem un reāli bez amortizācijas. Pa priežu mežu nebija iespējams pastaigāties, jo viņai tik lēni bija jāstumj tie rati, lai bērns nenormāli nekratītos. Tajā pašā mans gulēja kā Dieva ausī, līgani šūpojoties!
Protams, var jau arī nestaigāt pa tiem priežu mežiem, nav spiesta lieta.. tikai tāds piemērs!
07.09.2016 12:55 |
 
Reitings 10096
Reģ: 19.11.2014
Protams ar pirmo bērnu visu gribas jaunu! Tāpat arī man bija! Bet tagad, ja būtu otrais, tad varbūt arī nopirktu lietotu Emmaljungu labā stāvoklī, bet varbūt arī šie paši būs saglabāti.. tad jau redzēs.
Mani reāli vēljoprojām ir bez lietošanas pazīmēm ādas daļā! Okey, metāla grozā ir dažas vietas, kur parādījusies nedaudz rūsa, bet es domāju, ka to arī ar speciāliem līdzekļiem var dabūt nost.
Divus gadus jau tiešām tie rati der un es netaisos pirkt jaunu sporta daļu, jo tagadēja ir vienkārši superīga, liela, mīksta un ērta!
Citiem ratiem kulba superīga, bet sēžamā daļa čušš.. zinu divas meitenes, kuras lielīja Navington ratus, bet pie sporta daļas aprāvās un pārdeva.
07.09.2016 12:59 |
 
Reitings 293
Reģ: 19.02.2013
Sveikas! (l)
Esam iesoļojuši 20. nedēļā un es ar nepacietību gaidu 13.09. USG :))
Rakstu šo komentāru un izbaudu bērniņa kustības, kuras mums jau turpinās no 02.09. (l)
Gulēt naktīs ir grūtāk, grozīties no vieniem sāniem uz otriem vispār ir kā neiespējamā misija, jo tad tiek izjaukta visa gulta, pamodināts vīrietis un arī man tas miegs vairs tik ērts nav :D
Esmu jau sākusi skatīties ratiņus internetā, bet pirkt tos pirksim veikalā uz vietas, jo vajag apčubināt, paripināt utt...Pagaidām arī ar ratiņu izvēli iet traki. Gribu lai nav ļoti lieli, plati. Dzīvoklis nav mums plašs. 3 vienā, ar amortizāciju, lieliem, pumpējamiem riteņiem, lielu apakšējo grozu (ne auduma), ar lielu kulbu, jo februāris vēl es domāju būs diezgan vēss mēnesis, lai varu mazo satuntulēt sedziņās un viņš nejustos šauri.
Pagaidām no ratiem gribētos vairāk apskatīt klātienē Navington ratus. Tie tomēr ar pārbaudītu vērtību. Manam mazajam brālītim mamma tādus bija iegādājusies jau lietotus un tie bija ar lielisku amortizāciju, liela kulba, viss tā kā vajag... :) Vēl skaisti ir Roan un ja ir vēlme iegādāties lietotus ratus, tad papētot internetā, Emaljunga var atrast sākot no 300 eur. :-)
Man tādā ziņā ir paveicies, drēbes daudz jau no mazā brālīša, vēl onkulis atsūtīs pilnus maisus ar drēbēm un mantām :D Gultiņa mums arī jau ir, tikai pakaļ jābrauc. Tik vien kā aptieciņu iegādāties, sev un bēbītim visu nepieciešamo slimnīcai un pamperus (l)
07.09.2016 13:01 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Es pirku gultiņu Troll, bet uz vietas, uz vietas ir labāki piedāvājumi, mājaslapā viss nav. Vēl man patīk no IKEA gultiņas, ir smuki modeļi vēl apvienojot ar līdzīga stila kumodi.
Poļu tipa rati man nē īpaši. Toreiz pirktu Quinny Mood ar balto rāmi un nomainītu uz 4 riteņiem, esmu redzējusi dzīvē, tādi sportiski, viegli :)
07.09.2016 13:02 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Paldies meitenes par atbildēm uz manu komentāru. Biju klīnikā, nodevu analīzes. Jā, es apmazgājos utt. Par piena sēni - it kā nevajadzētu būt. Nekādi baigi trakie izdalījumi nav, nekas nededzina, nekasās. Man nākamtrešdien vizīte tieši pie dakteres, pateikšu, lai pārbauda. Ir bijis tā, ka uzrādās leikocīti, bet nedauz. Olbaltums gan nekad.
Paraugs, ko savācu šodien bija tik gaišs, ka apstulbu, kad izgāju no tualetes. Ceru, ka tagad visu izdarīju labāk.Godīgi sakot, riebjas tās urīna analīzes, katru reizi jāprāto vai būs pietiekami pareizi savākts, ja sanāk to darīt klīnikas tualetē, nevis mājās.
07.09.2016 14:26 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Ārste man stāstīja, ka pareizi savākt urīnu, pirms tam ir jāapmazgājas, jāieliek tampons uz to laiku, jāsavāc paraugs. Gulbī arī šito dzirdēju...
07.09.2016 14:33 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Kukuruza, es ceru, ka tas bija tikai nepareizi savākta parauga dēļ.
Kā tu jūties? Galva nesāp? Nav nedaudz uztūkušas plaukstas un pēdas?
Galvenais - neuztraucies, viss būs labi :-)
07.09.2016 14:41 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Sveikas. Kad Jums Termins meitenes? Jums 1. Vai 2. Bernins? Cik daudz esat pienemusas? Ka jutaties? Termins 11. Janvari a, bet planoju sa it ara uz Ziemassvetkiem. Man ir 2. Mazulis, +4/5 kg . Nak miegs no ritiem. Negribas daudz Neko darit, iznemot tirit un gludinat;)
07.09.2016 14:46 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
raven, jūtos it kā labi. Nav ne sapampušas pēdas, ne potītes, ne plaukstas. Gredzens tāpat griežas uz riņķi. Pēc tā secinu.:-D
Galva arī nesāp. Tik vien cik vakar pareiba bišku, bet kā jau minēju, šķiet tas no manas satraukšanās.
Paldies, šodien jau neuztraucos tik ļoti un paraugs ar' tāds gaišs, smuks bija, ceru, ka viss būs super.:-D:-)
07.09.2016 14:47 |
 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 13.05.2011
Lea2
Man arī USG ir 13.09.2016. Tu taču arī pie Berģītes ej, vai ne? :) Ļoti ceru, ka arī Tavs mazais neslēpsies ;)
Dillema ar ratiem, kaut gan neesmu īpaši tam visam pievērsusies, tik paskatijos, cik maksā emalljunga rati ss.lv. Ja lietoti ir labā stāvoklī, tad varbūt patiešām ir vērts pirkt lietotus. Man arī gribētos paskatīties un aptaustīt veikalā. Es dzīvoju privātmājā, tāpēc lai mierīgi izbraukātu visas blakus esošās ielas, nepieciešami lieli riteņi un laba amortizācija. Skaista jau tā Emalljunga, arī labi esot, bet nu žēl atdot par ratiem 1500-2000 euro. Sludinājumi ir pilni ar Emmaljunga ratiem, tāpēc mani sāk mākt šaubas, vai tiešām tas nav trešreizējais tirgus? :-/
07.09.2016 15:34 |
 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 13.05.2011
Vai tiešām visumēra latviešu ģimene piktu ratus par 1500-2000 euro un tad pārdotu, vai arī nopikrti par 500 euro, un tad cenšas pārdot par 300 euro?! tādas pārdomas. :)
07.09.2016 15:35 |
 
Reitings 20
Reģ: 10.04.2016
Sveikas.nu ta man ir 22 nedelas dzemdibas noliktas uz 13 janvari.man jautajums jus ari ir mocijis aizcietejums? Es nezinu ko iesakt.un uz pusli ari baigi spiez veders tp nevaru reizem saprast gribas loti vai bik.varbut vel kadai ta ir?:-/
07.09.2016 16:19 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Zizele
man pirmais bernins! esam 35taja nedela, gaidams uz 17 oktobri! sobrid esmu +12kg un noteikti aizvilksu lidz visiem +15! no sakuma sekoju lidzi un likas, ka baigi svarigi, bet sonbrid nu tiesam ir tik pilnigi vienalhga!!:-D
12345 jap, man ir bijusi vairaki posm gr laika ar aizcietejumiem- iesak est daudz darzenus un lietot daudz skidruma!! bet.. man vajadzeja ari specialos pulverisus, lai savestu sevi kartiba! paprasi arstei vai ari aptieka vini ieteiks! visadas lietas ka plumes utt, man noteikti nelidzeja!
_elcha_ nesaprotu nu kur cilveki iztrok naudu, lai samaksatu 1500-2000 par ratiem!?? un del kam!?? it ka citi rati butu no papira un sie vienigi tur lidzi!! man liekas lv ir parak daudz "stila " lietu, sis ir viens uzskatams pieradijums!! in rest of the world par 300e tu vari dabut 3 in 1 vaipat 4 in 1, kur autosedeklitis tev kalpos lidz 4gadu vecumam!! eh... katrs dara ka grib, bet ir tacu tik daudz citu variantu kur bebim investet naudu ka sikos ratos!
07.09.2016 16:38 |
 
Reitings 20
Reģ: 10.04.2016
Havaja
Paldies tad jau tu mani nomierinaji.domaju ka man vienai tada problema
07.09.2016 16:46 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Havaja, bet tos ratus taču arī pērk tie kuri var atļauties maksāt tādu summu.
Patiesībā, tā nav nemaz liela summa Vācijā vai Skandināvijas valstīs vidusmēra cilvēkam. Latvijā tas skaitās luksus, bet tur nē.
07.09.2016 16:57 |
 
10 gadi
Reitings 6444
Reģ: 29.01.2009
Par tiem lietotiem Emmaljunga ratiem... Vai tiešām labāk pirkt lietotus no ss.lv (nezinot cik bērniem un kur/kā viņi tika lietoti) vai tomēr jaunus poļu ratus, ja neplānojam brist pa dziļām meža takām? :) Mums rajončikā viss smuki noasfaltēts, ļoti labi celiņi, visur var izbraukt...
Jo pašā sākumā bija doma par lietotu EM ratiem, bet nu viņi tomēr ir lietoti...
07.09.2016 17:04 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
Žizele Mums šodien palika 34 nedēļas. Man arī pirmais bērniņš.(l)
Svarā esmu pieņēmusies par 10 kg.
Līdz šim daktere neko par svaru nebija teikusi, bet šodien zvanot par analīžu rezultātiem, viņa man pateica, ka jāievēro diēta - nekādi kartupeļi, makaroni, rīsi, maize un, protams, pats par sevi saprotams, ka arī saldumi nē. Sīkāk neko nekomentēja.
Nākošnedēļ vizīte, būs jāizjautā vai ar svaru ir kādas problēmas.
Kā jums pārējām? Jūsu ārstes arī jums lika izslēgt no uztura visu iepriekš minēto?
07.09.2016 17:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits