Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 24
Reģ: 30.08.2016
Sorry, jāpārformulē jautājums. Kaut kā debīli pajautāju. Kā jūs domājat kāpēc ir tàdas asiņošanas bez sāpēm un sonogrāfijā vienmer viss ir labi?! Analīzes,urina analīzes un asinsspiediens man visu laiku ir perfekts. Dakteri arī neko nesaka.
02.09.2016 12:53 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
ElizabeteAnna, tā kā neesmu ārsts, pati pameklēju informāciju online -
"The doctor did a pelvic exam and found some bacteria on my cervix that had been irritating it. That's what had caused the bleeding."
"i started spotting in the 2nd month of my pregnancy with my first son. i immediately freaked out as i had miscarried five months prior. i went to my ob/gyn for an exam and she found a large polyp, which she explained was a small mass filled with blood hanging from my cervix. it sounded horrible, but she said that though it wasn't common, it wasn't unusual either so i shouldn't worry. "
02.09.2016 13:09 |
 
Reitings 24
Reģ: 30.08.2016
Mjaaa, man tonuss. Bet sonogrāfijā mazulis dikti smuki kustējās un centās sūkāt īkšķīti :-) (l)
02.09.2016 18:34 |
 
Reitings 347
Reģ: 07.03.2013
Čau, nezinu ko vairs domāt, piefiksēju, ka vairākas dienas, mazo jūtu kustamies tikai vienā vēdera pusē - varbūt vēl kādai tā ir bijis? Otra vēdera lejas daļa sāp, nevaru ne piecelties, ne pastaigāt tā īsti, daktere teica, ka mazais nervu nospiežot, bet nu nezinu, nezinu:-/
Esošās māmiņas, pēc kura noteiktā datuma jums piedzima mazais, respektīvi, USG nosaka vienu datumu, taču mātes pasē rakstīts par divām dienām vēlāk.
04.09.2016 14:03 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Man kustības labajā pusē. Izsecināju pati, ka gan jau mazais cilvēks pagriezies uz sāna uz labo pusi. Tā arī bija, daktere to apstiprināja. Visas ekstremitātes labajā pusē un muguriņa kreisajā, tādēļ arī nejūtu neko kreisajā pusē. Bet nu tādas tik trakas sāpes man nav.
05.09.2016 15:48 |
 
Reitings 333
Reģ: 27.05.2010
Šodien pirmais skrīnings, nevaru jau sagaidīt, lai uzzinātu vai viss kārtībā! :-)
Saulainu dienu visām! (l)
06.09.2016 08:51 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Man bija tāpat kā Kukuruza, dupsis kreisajā pusē un kājiņas labajā līdz ar to labā puse tika bakstīta nemaņā. :D
Mums bija nozīmēts 8. un 10. jūnijs, bet piedzima 31. maijā. Domāju tam īsti nav nozīmes - mazais dzims kad gribēs nevis kad būs noteiktais datums. :D
06.09.2016 09:22 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Man kustības arī vairāk labajā pusē, tur jūtu arī kājiņas, kas reizēm ļoti sāpīgi izstiepjas līdz ribām un spiež tik stipri, ka jābrīnās, kur tam mazajam cilvēciņam ir tāds spēks :D Kreisajā pusē reizēm izlien kaut kāds izcilnītis, kad mazais gorās, pieļauju, ka tas ir dupsis, bet ceturtdien usg redzēšu konkrēti. Sāpes gan man nekādas nav. Mums vakar sākās 34. nedēļa :)
06.09.2016 09:58 |
 
Reitings 61
Reģ: 29.01.2009
meitenes, kad un kur stājāties uzskaitē? kuru dakteri iesakat? Es pati vēl nevaru izlemt, Jūrmalas slimnīcā vai kaut kur Rīgā
06.09.2016 21:52 |
 
Reitings 191
Reģ: 10.07.2016
sunday - Es dzemdēju Rīgas slimnīcā, bet Jūrmala esot ļoti laba, un iesaku tur. Lai gan dzemdību procesā vecmāte un ārsti bija ļoti atsaucīgi un labi (izņemot naktsmaiņā)
06.09.2016 21:59 |
 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 13.05.2011
Labrīt,
Rīt mums sākas 20.nedēļa, kā laiks skrien, nākamnedēļ zināsim, kas mums gaidāms :) Es nevaru sagaidīt to brīdi - tāds uztraukums un pie reizes iestāsies miers, jo varēs sākt gādāt bērniņam mantas. Nevaru sagaidīt, kad varešu nopirkt pirmās drēbītes. :-D
Klau, vai kāda var ieteikt no pieredzes labu vecmāti, ar kuru slēgt līgumu Rīgas dzemdību namā?
07.09.2016 10:53 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
_elcha_, es ar jau mazāk kā pēc nedēļas uz otro lielo USG, ļoti ceru, ka uzzināsim, kas mums gaidāms :) Jo cik ar nav dzirdēts, ka sagriezies tā, ka nevar īsti redzēt (t) Nav tas tik ļoti svarīgi, bet vienkārši gribam zināt tieši tāda paša iemesla pēc - lai var kaut ko lēnītēm sākt gādāt :) Lielos pirkumus gan atstāsim uz novembri, decembri, bet kaut ko no mazākām lietiņām droši vien sākšu skatīties jau ar oktobri (l)
Un par vecmātēm - es vienu brīdi gandrīz visu internetu pārskatīju, tā arī gudra netiku, tādēļ līgumu neslēgšu, iespējams, braukšu uz RDZN, bet iespējams uz Siguldu :)
07.09.2016 10:58 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Esmu 36.nedēļā. Visu laiku visas analīzes ir bijušas labas. Vakar zvanīju uz savu klīniku par urīna analīzēm un asinīm, asinis ok kā vienmēr, bet urīnā leikocīti un olbaltums. Ceru, ka nepareizi nodevu urīnu un viss tur ir ok, bet jau paspēju visādas šausmas salasīties. Šodien aizbraukšu uz klīniku atdot atkārtotu paraudziņu. Māsiņa teica pa telefonu - vēlmas šonedēļ atkārtot, bet nu es jau netaisos vilkt to garumā, tādēļ šodien jau tas ir jāizdara. Vakar reiba galva un paātrināta sirds darbība ik pa brīdim bija, vot laikam sastresojos kā jau manā dabā.:-/
07.09.2016 11:05 |
 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 13.05.2011
Persephon
Jā, tie stāsti ir dzirdēti par to, ka mazais slēpjas. Es ļoti ceru, ka mums abām mazie neslēpsies, lai mēs laicīgi varētu šturmēt veikalus :-D Jā, piekrītu, mēs arī lielos pirkumus- ratus, gultu pirksim vēlāk, bet ņemot vērā to, cik ātri laiks skrien, jāsāk skatīties, kādas firmas ratus labāk, kādu gultiņu labāk utt. Kad pirmais mazulis pieteicies, tad ir tada neziņa un galīgi nepalīdz tas, ka informācija un viedokļi ir tik daudz :-O:-D
Es pašlaik būšu priecīga gan par meitenīti, gan par puiku :)
Man māsai ar pirmo sīko bija noslēgts līgums ar vecmāti, kura pašlaik praktizējot Siguldā. Māsa teica, ka esot laba, tikai es uz Siguldu nebraukšu :-) vēl ir doma parunāt ar vienu draudzeni, kura specializējās ginekoloģija, varbūt viņa man ieteiks 8-)
07.09.2016 11:15 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Kukuruza, man gandrīz visu grūtniecības laiku leikocīti uzrādās. Tagad esmu piešāvusies savādāk savākt urīnu, tad uzrāda mazāk, bet tāpat ir. Lai gan nieres pārbaudītas un tur viss ir labi. Par olbaltumiem gan neko nezinu. Bet leikocīti var uzrādīties arī no piena sēnes. Tevi nav piemeklējusi?
07.09.2016 11:26 |
 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 13.05.2011
ha, likās, ka nekādas dramatiskas izmaiņas nav notikušas, man pat kolēģi izsaka komplimentus, ka neko īsti nevar pamanīt, bet šodien uzvilku tādu blūzīti ar dekoltē un ak, vai - manas krūtis :-D(l)tās it tik tvirtas un uzbriedušas :-D:-D(s) kas notiks līdz 40. nedēļai?! :-D
07.09.2016 12:30 |
 
Reitings 491
Reģ: 24.08.2014
Kukuruza - pirms tam apmazgājies, nodod rīta urīnu. ( ja to visu dari, tad nezinu ko vel ieteikt).
07.09.2016 12:37 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Ratiņus mēs pirksim trīs vienā - zinu, ka gribu mazāk vai vairāk klasiskā stila neitrālās krāsās ar lieliem riteņiem :) Rēķinamies ar apmēram 500 eiro, patīk arī tā pati Roan Marita, vēl Camarelo rati šķiet glīti :) Drauga māsa savam mazajam nopirka Tako Dalga, nu tik smuki, tieši pa manai gaumei, bet nu tādus pašus jau, protams, nepirksim (l)

Bet man ir draudzenes, kas atbalsta tikai Emmaljunga un citus dārgos ratus, pērk labāk lietotus tos par tiem pašiem apmēram 500 eiro, nevis mazāk krutas firmas, bet jaunus (t) Man būtu žēl pa lietotiem ratiem tādas naudas atdod un par jauniem četru ciparu skaitli arīdzan :-D
Un gultiņu gribu baltu, sirdī iekritušas Troll :) Bet mājaslapa tāda jancīga, neredzu cenas :-/ Varbūt kāda zina, kādēļ tā? (t)
07.09.2016 12:39 |
 
Reitings 10096
Reģ: 19.11.2014
Kukuruza, man sliktas analīzes bija pēdējā mēnesī, kad aizmirsu urīnu mājās un māsiņa lika ieiet turpat tualetē un izdarīt visu! Pirms tam vienmēr lecu vannā fiksi apmazgāties un turpat arī uzreiz trauciņā iekšā. Tā tiešām var gadīties! Kaut gan tad es arī burtiski pirms stundas biju mazgājusies, bet kaut kas tur nesanāca tā kā nākas toreiz!
Man nekādas papildus pārbaudes vairs netaisīja, jo bija jau 9.mēnesis un vecmāte teica, ka, ja man tiešām būtu kādas problēmas, tad es tā mierīgi te nestāvētu.. galvassāpes un vēl kaut kādas sāpes būtu.
07.09.2016 12:45 |
 
10 gadi
Reitings 6444
Reģ: 29.01.2009
ir ir cenas Troll gultām - jāspiež tikai uz Internetveikalu - un tālāk jau visas cenas var redzēt. :) Mēs pirkām lietotu Troll gultiņu, sanāca 2x lētāk.
Ar ratiem ir grūtāk, jo ir daudz dažādas atsauksmes, bieži vien ne tās labākās, tāpēc šobrīd orientējamies uz Camarelo ratiem 3vienā.
07.09.2016 12:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits