Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 467
Reģ: 31.03.2010
Atradu nr
19.03.2016 10:39 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Tas konsultatīvais telefons priekš manis ir liels fufelis. Es pēc zvana ar viņiem dusmīgāka palieku, un nenormāli uzvelkos. Bet tā varbūt mana problēma tikai.

Vispār, es ar viņiem vienā telpā esmu ilgu laiku strādājusi. Tur viens "dakteris" mūžīgi ar austiņām ausīs atplīsis pa visu krēslu krāāc. Un bieži atvelkas pālī. Vēlāk jau viņu atlaida.
19.03.2016 10:40 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Kad es zvanīju, tad (pati vainīga) gaidīju nez kādu brīnumainu konsultāciju. Toreiz vīlos, jo man tikai pateica: "Tējas, tējas." Pēc kāda laika sapratu, ka pareizi jau viss ir, un es vienkārši cerēju uz kaut kādu maģisku zāļu ieteikumu, kas kā ar roku noņems slikto pašsajūtu un mani uz karstām pēdām izārstēs (kā jau daudzas grūtnieces, kas tikko stāvoklī un attopas pie fakta, ka nekādas zāles nevar lietot).
Bet principā man visu pateica pareizi un sūdzēties nevaru. :-) Bija tikai jāpieņem realitāte.
19.03.2016 11:06 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Par blogiem, jā to pirmo jau labu laiku atpakaļ biju lasijusi, bet nu pasmaidīju..
Es esmu viena no tām kurām arī dzerot kafiju bērns neguļ, bet tas nemaina faktu ka es dzeru kafiju karstu , sēžam abi un brokastojam :-D
Arī mājas uzkopšanai kaut kā līdz galam nav tā ka es nevarētu to izdarīt, man bērns dievina putekļusūcēju un ari sakopt sevi varu, tas protams prasa ilgāk laika kā būtu ja būtu viena bet tas nav neiespējami un tiešām nesaprotu to mammu cepšanos par tādam lietām! :-D
19.03.2016 11:24 |
 
Reitings 1234
Reģ: 10.12.2014
Man arī kaut kā visam atrodas laiks, bērns man neguļ nez,cik stundas, bet pa pus stundiņu paspēju gan karstu kafiju izdzert, gan uzkrāsoties. Tās,kuras saka,ka nevar neko paspēt, bērna gulēšanas brīdī droši vien arī pašas blakus mazulim saldi snauž, kas arī it ne maz nav nosodāmi! ;)
19.03.2016 11:55 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Es neesmu no tām, kas pa dienu guļ. Nu nespēju gulēt, tas nav man :D Tad kamēr mazais guļ, vai neguļ, bet savā nodabā runājas, tad taisu ēst, ātri izsūknēju māju ( labi, ka viņam nekas nav pret to, pat vēl bieži aizmieg), paspēju bieži 3x dienā uztaisīt ēst sev, sakopju sevi. :) Protams ir dienas, kas mazs besītis un neko nedaru mājās :D
19.03.2016 12:20 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Arī es ar bērnu paspēju gan uzkrāsoties, gan kafiju padzert, gan māju sakārtot. Vot kas ir grūti - mācīties. Mēģinu pabeigt studijas, viegli nav, baigais morālais nogurums uznācis.
Mazā sākusi rāpot :) Spēj tik skriet viņai pakaļ :)
19.03.2016 13:43 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
kad manējais bija maziņš,es daudz ko nedarīju slinkuma pēc,lai gan laiks būtu bijis,ne vienmēr,bet būtu bijis vairāk,nekābes to izmantoju.Tagad vispār ir viegli! Vienīgi stradāt no mājām sanāk tikai tad,kad puika guļ.Tas līdzīgi gan jau kā ar mācīšanos.
19.03.2016 16:52 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Bērni ir dažādi un mātes ir dažādas. Lūk arī vienīgā patiesība. Kāda var visu paspēt, kāda nevar paspēt neko.
Var uz to paskatīties arī ikdienā no viedokļa, kāda sevi kopj, apmeklē fitnesa zāli, strādā un mācās, citai tikai viens darbs un kaķis mājās, bet staigā ar milzīgu lieko svaru, maisveidīgos negludinātos apģērbos, bez kosmētikas un netīriem matiem...

Es nedomāju, ka Instagrammātes melo. Jā, nedaudz izpušķo ikdienu vai drīzāk noklusē un atstāj aizkadrā ikdienišķās problēmas, bet dalās ar pozitīvo un skaisto mirkli.
19.03.2016 17:32 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Tātad šodien izbraukājām visus ratu veikalus sākot ar ratu depo līdz pat tālavai un atradam sev jaunus mīļus ratus EOS Camarelo , pagaidām cik sanācis izbraukt esmu starā! Vigli nesās, viegli lokās un vadāmība un amortizācija arī patīk :-)

Redzēs kā ies tālākā perspektīvā, cerams nenāksies pārdot.. :-D
19.03.2016 17:38 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Nu jā te jau vairāk runa par to ka vienai slinkums un enerģijas mazāk otrai nav slinkums un enerģijas vairalāk!
Kā saka jo vairāk darīsi jo vairāk paspēsi! Šo teicienu uz sevis esmu izjutusi un tiešām tā ir jo vairāk daru jo vairāk paspēju.
Un man bija pirmie 2 bērna dzīves mēneši kad man neko negribējās un neko nedarīju un tad pēkšņi aktivizējos! :-D
19.03.2016 17:41 |
 
10 gadi
Reitings 4293
Reģ: 03.08.2009
Es nesekoju nevienam blogam vai IG profilam, jo pati neesmu reģistrējusies IG un blogus pārsvarā man lasīt ir slinkums. Reizēm kaut ko palasu. BEt minētos rakstus es lasīju. Man tas "pasmiešanās raksts" likās tāds nedaudz ironisks, bet ne ļauni domāts. Drīzāk kā mierinājums tām mammām, kurām uznāk stress, ka citas visu paspēj ideāli un citai tas tik viegli nevedas. :) Es ar varētu pilnu Facebook profilu pielikt ar bēbja bildēm, kur mēs čillojam uz grīdas, jaukā kārtīgā istabā, bet nu es sava bērna bildes nelieku sociālajos portālos (nenosodu tos, kuri tā dara). Daudz kas ir atkarīgs no paša bērna un tā, ko mamma darīja pirms bērna. Mans darbs, piemēram, prasīja baigo multi-tasking tāpēc es varu arī bērna nomoda laikā paspēt māju izsūkt, pievākt bardaku, salikt vārīties Lieldienu olas (ko es darīju šodien) vai, piemēram, izcept pankūkas, vienā rokā turot bērnu, bet ar otru liet mīklu uz pannas :D Bet tas nenozīmē, ka es to varu un daru katru dienu. Citreiz ir besis un es vienkārši guļu kopā ar bērnu uz grīdas un apkārt ir kaujas lauks. Pusdienas aizeju paēst Alfā un vakarā izdīcu vīram pasūtīt picu :D

Ir forši ja viss ir līdzsvarā. Bet es zinu, ka ir bēbīši, kuri nav gatavi dzīvoties vieni ne 5min vai kuri ir nemitīgi jāizklaidē un jāšūpina. Un, protams, šādā situācijā neko nevar darīt kā vien mēģināt to pirmo grūto laiku izdzīvot.
19.03.2016 22:24 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Wow, cik daudzām bēbīši piedzimuši-daudz laimes visām(l)
Atceros, ka Unique tikai rakstīja, ka gaida mazo, ienāku, skatos, jau piedzemdējusi(l) Lai veselība visiem mazajiem.
Manējam jau 5.mēneši(l) Tāds džekiņš lielām acīm un bezzobaino smaidu katru dienu:-D(l)
Par tiem rakstiem- viss ir individuāli un atkarīgs no katra cilvēka, no katras ģimenes situācijas. Nevar teikt, ka ir tikai tā un nav savādāk. Mani arī biedēja, ka būs šausmīgi grūti un vispār dzīve beigusies, bet nu studēju maģistros tagad pat 5x nedēļā, gandrīz katru vakaru, nemitīgi jātaisa prezentācijas, darbi, viss angļu valodā. vēl strādāju minimāli, rakstu un kaut kā to māju uzturu tīru:-D Reizēm nav viegli, ir arī kad asaras pa gaisu, bet kopumā ir pat vairāk, nekā ok. Un bērnam veltu 80% sava laika. Ārste brīnās, ka viņš man tāds resnītis no piena, kaut gan izbraucu tik bieži. Man teorētiski vīra māte skatās bēbi, bet bieži vīrs pats ar viņu sēž un tad viņiem čomu vakari un kad atbraucu, bēbis tāds aizņemts izskatās:-D
20.03.2016 09:18 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kamēr bērns nerāpoja, man vispār nebija laika sev, jo viņam nepatika ne guktiņā, ne uz grīdas. Tikai rokās vai lielajā gultā, kur vienu nevar atstāt. Pēc tam jau palika vieglāk. Bet tāpat jau laika sev nav, jo palīgs ir tikai vīrs. Vecāki mums dzīvo tālu, tāpēc mēs varam paļauties tikai viens uz otru. Laiks divatā mums jau nav bijis vairāk nekā gadu.
20.03.2016 09:33 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Labrīt! Padalieties, lūdzu, ar maisījumu nosaukumiem kurus iecienījuši jūsu mazie!!! Friso gold mums neder, nanny care der, bet gribētos atrast kaut ko cenas ziņā pa vidam. Iepriekš mums tētis bija veikalā un nevarot izburties cauri visiem maisījumiem paņēma to nanny care. Drīz pati braukšu uz veikalu un baidos, ka arī neko nesapratīšu. Gribētu dzirdēt variantus. :D
20.03.2016 10:02 |
 
Reitings 187
Reģ: 19.08.2015
Meitenes, HCG taču nemēdz melot, ne? Kad taisīju analīzes bija 25 diena no aizdomīgās nakts, bet HCG bija
20.03.2016 10:04 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Undiya
jums ir kādi ierobežojumi?
Tā kā mmanam bērnam ir govs piena nepanesība, tad der tikai Nanny care. Bet kad to vēl nezinājām, ņēmām Friso gold-patika.
20.03.2016 10:04 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Piparene, it kā nav nekādu ierobežojumu. Iemesls kāpēc man nepatika Friso gold ir tas, ka mazais baigi daudz viņu atvēma. Naktī nē, bet, ja iedevu pa dienu un mazais kaut pēc pusstundas tik sāka velties un pērties - tik un tā viss nāca ārā. Ar krūti barojot tā nebija un ar nanny care arī tā nav.
20.03.2016 10:09 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Lenova, ja vien nav sajaukti rezultāti, tad HCG noteikti nemelo! ;)
20.03.2016 10:10 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Pa vidu mēs pirkām arī Aptamil allergy care, bet nu tas der nepanesībām, nez vai jums būtu jātērē nauda uz to, ja nav īpaša vajadzība. Bet patika.
20.03.2016 10:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits