Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
RDzN liek bērnu modināt?????? Man likās, ka mana vīra māte ir sajukusi prātā vēl no "viņas" laikiem.


jā , jo laiž ārā tikai kad svars sāk kāpt , kas loģiski notiek ēdot , manai svars kritās diezgan strauji + mana ilgi nekakāja un man bezmazvai lika ar varu tam bērnam zarnas aizpildīt , tad viņa pakakāja un svars bija vēl zemāks , es lūdzos meitai , lai viņa nekakā pirms svēršanās , pēc kuras teiks laidīs vai nelaidīs mājās ... :)
man visu laiku uzsvēra , ka jābaro katras 3h! Tad atnāca mana mamma un mani nomierināja , ka bērns saldi gulēdams bada nāvē nenomirs , ka man nav jāklausa ko man saka citu , es esmu mamma un es zinu kā manambērnam būs vislabāk.
17.02.2016 17:30 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
ShabbyEve
Jā, man savs bērns vēl nav piedzimis, bet nekur nerakstu, ka mana izpratne par bērna pielāgošanos ģimenei ir tā, ka bērns neraudās :D Un gudra esmu, jā. Profesija tāda un esmu uzaudzinājusi no dzimšanas bērnu ar īpašām vajadzībām, kā arī darbā strādājusi gan ar jaundzimušajiem, gan divgadniekiem, gan piecgadniekiem.
Kāpēc grūtnieču beztēmā nevarētu rakstīt savu viedokli, ja esmu grūtniece?
Par gulēšanu un istabu, tas ir tikai mans viedoklis. Reālajā dzīvē bērna pirmajā pusgadā man pat nebūs tā cita istaba, kur viņu ielikt, jo māja remontā :D
Par grāmatām, no visām ko esmu izlasījusi, tāda neprofesionāla literatūra piesaista - Bērnu audzināšana franču gaumē.
Bet nu kašķis jau foršs, kā jau iepriekš komentēju, lai kāds būtu viedoklis, pretējais būs sliktāks. Un es iepriekš nemaz neteicu par savām ekspektācijām, un to kā es darīšu. Jo kad piedzims bērns tad es redzēšu, kas tieši šim konkrētajam bērnam būs vajadzīgs.
17.02.2016 17:30 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Vispār manStradiņos lika bērnu celt ik pēc 2h barot un man bērns baigi nekritās svarā! :-/
17.02.2016 17:37 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Sunset.

Tavi komentāri ir kā naivai meitenei! Ir labi sapñot, bet jābūt reālai.

Tavās franču grāmatās neraksta, ka bērns dzīvi izmaina par 360 grādiem??? Ne vienmēr tas nozīmē, ka uz slikto pusi, bet sapñot par dzemdībām, kuras varētu izbaudīt ar vecmāti mājās un par brīnumbērnu? Lūdzu!!!! :D


Tas, ka wee saka, ka viñai bērns mierīgs utt., tas ir tådēł, ka viña cilvēks pa dzīvi savādāks. Viñai uz daudz ko vienalga, kas nav slikti. Tikai citas salasās par wee 5 min dzemdībām, superbērnu un tad domā- Jā! Man arī tā būs :D
17.02.2016 17:39 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu sava loģika jau tur ir , kamēr tas notiek pa dienu , bet nu naktī man šķiet tas ir lieki , jo pa lielam tā jau tas bērns pierod ēst naktī , ja viņa diena ar nakti ne ar ko neatškiras, izņemot gaišs vai tumšš aiz loga
17.02.2016 17:40 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
man kā parasti gribas teikt , ka tas ir vecāku attieksmes jautājums



Tieshi taa. Jo vecakiem veseliigaaka un mierigaaka attieksme pret bernu un vinja vajadzibaam, jo pashiem vieglaak. Nu mana meita celjas pa naktiim, nu neko, pieceljos, zinu ko vinja grib un eju atpakalj gultaa. Man taa nav baigaa katastrofa, jo zinu, ka pa dienu kopaa ieism guleet... Tapec daudzi shokaa, kaa es ta ar otro bernu "iekritu" un patureju. Nuu, jaapbedina, neiekritu, pati gribeeju un plaanojaam, jo ar vienu bernu tieku galaa ljoti labi. Saplanoju savu dienu un dzivojamies taa...
17.02.2016 17:42 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Mr.Penguin, jā, attiecībā uz sevi vēl jāiet, ja gribu to visu salabot. Bet es vēl neesmu pieteikusies. Attiecībā uz mazo jāskatās vai paliks labāk vai nē. Ja paliek labāk var neiet otro reizi. Mums vēl martā fizioterapeita konsultācija, redzēs ko tas teiks. Nu jā, tā metode tāda īpatnēja un ar tās palīdzību it kā liek ķermenim pašam sevi ārstēt. Bet kā īsti nepieskaroties pacientam ko tādu var paveikt, man nav skaidrs :-O

ShabbyEve, ne tikai RDzN. Es dzemdēju citā LV galā, arī tur man lika mazo ik pa 2 h modināt (gan dienā, gan naktī) un barot. Un ar visu to viņa pārāk strauji kritās svarā un mūs nelaida laicīgi ārā no slimnīcas. Sākumā mājās arī modināju jebkurā diennakts laikā ik pa 2 h (pēc ārstu norādes), bet tad sapratu, ka man tā bērna žēl.
17.02.2016 17:45 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
wee, tev vajadzeetu dzivot UK. Te neko nespiezh, te neko neparbauda, te nav visadi daudzie arsti, pie arsta ej tad, kad kaut kas saap, viss. :D Nav nekas jacelj, bernam jadod est tikai tad, kad vins grib. Ja raud tad paskaties pamperu, pabaro, uztaisi skin to skin kontaktu. Viss, visi ieteikumi :D

Mums vienigais nosacijums bija sagaidit pirmo kaksi :D , kaa sagaidi ej majas. Ja nokritas berns par 10% svaraa, tas arii nekas. Vai varbut man arii gadijas brinumberns, kuram nebija nekadu problemu...:-D:-D
17.02.2016 17:45 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu mana pieredze ar diviem bērniem ir tāda, ka nav vienādu bērnu! :D Viens gulēs, cits negulēs - un tas nav atkarīgs no ēdiena, zobiem, karstuma, aukstuma, gultiņas vai kādiem cities faktoriem (lielākoties), bet vnk tāds bērns un viss. Mans puika (otrais bērns), no sākuma naktīs negulēja pāris mēnešus, tad kādus 4 mēnešus gulēja visu pilnu nakti, tad nāca zobi - ar traku caureju un temperatūru, īdēšanu un niķošnos. Tagad ir ik pārnaktis - kad guļ visu nakti, vai pāris reizes mostās uz ēšanu. Ar meitu bija pavisam savādāk. Zobus vispār nemanīju. Secinājumi? Māte viena, apstākļi tādi paši, pieeja nemainīga, bet bērnu uzvedība un režīms, jūtīgums atšķiras. Tāpat atšķiras arī dzimums un par šo varu komentēt - ka puikas no meitenēm tiešām atšķiras pašos pamatos teju it visā. Man abi bērni ir gudri un mierīgi, bet redzu, ka puika informāciju saprot un uztver savādāk, viņam ir pavisam cita pieeja lietām, nu un - arī mācās nedaudz lēnāk. Teiksim tā - stāvēt sāka jau 6 mēnešos, bet no dīvāna joprojām nemāk pareizi nokāpt, lai cik reizes ir rādīts un skaidrots (šobrīd astoņi mēneši). Meita - stāvēt sāka krietni vēlāk, bet no dīvāna nokāpt pareizi iemācījās pēc vienas rādīšanas reizes. Tas ir tiki tāds neliels piemērs... Mantiņas: meita tās ļoti rūpīgi grozīja un pētīja, kamēr dēls - dauza un mēģina plēst, lai saprastu kā tas darbojas.

Tāpēc visām tām, kuras tik ļoti slavē savu vienīgo supermierīgo bērnu, kurš vēl piedevām ir meitenīte - priecājaties, bet neesat naivas. Tas nav jūsu nopelns! Ja būtu divi vai vairāki bērni, situācija varētu izskatīties pavisam savādāk, jo bērni ir dažādi paši par sevi.
17.02.2016 17:49 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Story, vai tad UK arī nav katru mēnesi jave pie pediatra atrādīties lidz pusgadam ?

Ai kaut kādā ziņā tomēr gribētu lai arī mums būtu ka pie katra sūda (atvainojos) ārsti netaisa katastrofu! :-)
17.02.2016 17:49 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
salasās par wee 5 min dzemdībām


ak , ja būtu 5 min , iestājos 7:00 ar atvērumu 8cm , 8:30 piedzima meita , no ,kā man pašai likās ,pirmās sāpes līdz bērnam 5h 35 min , bet arī man likās , ka dzemdībās miršu no sāpēm , kā jau visām :-) gan jau ka būtu ātrāk , ja es nekristu panikā , nespiestu ciet kājas un visādi citādi nepretotos tam , kam jānotiek :D man teica , ka es nedzemdēju , meita pati piedzima :D
17.02.2016 17:49 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
ShabbyEve
Bet kā tu vari zināt kāds es pa dzīvi cilvēks? :D
Pati nepaliec smieklīga un naiva :) Un neuztraucies, es neesmu naiva. Ja nepatīk mans viedoklis, vari taču nepiekrist, bet dzīvo savu dzīvi tālāk. Griez viņu pa 360grādiem cik uziet, kā Tu vari zināt kāda ir mana dzīve līdz bērna dzimšanai? :D
Nav īsti godīgi nolikt grūtnieci grūtnieču tēmā tikai tāpēc, ka tu esi dzemdējusi, bet es ne. Ko tu gribi panākt? Iebiedēt, ka mana dzīve būs briesmīga? Kā tu vari zināt cik liela un smaga ir mana pieredze ar zīdaiņiem? Nav tāda labāk un pareizāk. Protams, ne es barošu ar maisījumu speciāli, ne likšu bērnu citā istabā. Ko piesējies vispār? :D Gribi pierādīt, ka nevar piedzemdēt mājās tikai tāpēc, ka tu varbūt nedzemdēji mājās? Un neaizmirsti, ka tas ir tikai viedoklis - teksts, ko rakstu. Nē, mājās nedzemdēšu, jo varu to tik pat normāli izdarīt slimnīcā.
Labi, es no šī foruma off. Pārāk negatīvi paliek.
17.02.2016 17:50 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Es dzemdëju UK, tādēł man šoks. Izskatās, ka Padomijas pēdas ir atstājušas nospiedumus. Iedomājaties, jūs modina, lai paēstu?? Nu nē!!!!! tad nav brīnums, ka daudzām tie bērni neguł :(
17.02.2016 17:51 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Story, medicīnas ziņa , tā būtu mana paradīze, es zinu , man tiešām patīk viņu med. sistēma (l)
Par tām obligātām vizītēm , nu es biju tik uz dažām , man pat tagad meitai nav konkrēta ģ.ā .. es esmu gana droša par savām zināšanām un man nav kritiski zināt cik precīzi mans bērns sver, es taču pēc drēbēm redzu, ka bērns aug , redzu ka viņš ir dzīvespriecīgs un attīstās ar katru dienu . + man ārti iznesa prātu par potēm un tas arī bija iemesls kapēc es pārstāju tur iet. Vienreiz pateici un viss nu nav katru reizi jāliek man justies vainīgai par to par ko es nejūtos vainīga ....:-)
17.02.2016 17:57 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Iedomājaties, jūs modina, lai paēstu?? Nu nē!!!!!

Ja es savus bērnus nemodinātu ik pa divām stundām, tie ātri vien aizmigtu mūža miegā.. Ir bērniņi, kurus ir jāmodina, kurus ir jāskubina uz ēšanu!
Un par pašiem bērniem, piekrītu Neonam - nav divu vienādu bērnu! Man ir dvīņi, kurus baroju, audzināju vienādi, bet katrs bija un ir pilnīgi atšķirīgs no otra!
17.02.2016 17:59 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Story, vai tad UK arī nav katru mēnesi jave pie pediatra atrādīties lidz pusgadam ?



Nu slimnica vini parbauda to bernu - redzi, kaut ko veel un tad atnak uz majam nonem analizes, nosver, moshka veel kadu reizi atnaaca, neatceros. Tad jaiet uz tuvako bernu centru, lai nosvertu bernu, katru menesi. Parbauda svaru un tad vari uzdot jautajumus, kuri tevi nomaac... nu es pajautaaju, nekad atbildi nesanjeemu :D Nee, sanjemu, bet tadu ka apiemeram, svars labs, viss ok, lupas nav sausas, tatad skidrums nepietrukst, viss ok bernam, neuztraucies utt... Taa svershanas es nez cik ilgi notiek, bet es pati majas shad tad nosveru, paskatos tabulaa, jaa viss sakrit, nav ko uztraukties, jo vinji ta pat neko man nepalidzetu :D Berns ed tik cik eed, ar varu es vinju nevaru piespiest est. Tad potes dazhas, un kad paliek gads, tad jau tur atkal japilda anketa, lai parbauditu berna attistibu, nezinu varbut man tas HiTech berns, bet visu vinja jau dara daudz senaak, nekaa tajaa tabulaa.
17.02.2016 17:59 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
man kā parasti gribas teikt , ka tas ir vecāku attieksmes jautājums


Šim, protams, piekrītu. Man arī kaut kā netraucē tas, ka bērns naktī ceļas. Nu ir jau šad tad pagrūti un nāk tas miegs, bet... Kādreiz pienāks diena, kad bērni izaugs un pametīs mūsu mājas un varu saderēt, ka es gremdēšos saldās atmiņās par mazo kunkulīti, kura dēļ nācās naktīs celties, slaucīt puņķaino degunteli, gulēt stīvai uz vieniem sāniem, kamēr mazais ķermenītis blakus izgāzies kā zvaigznīte mierīgi šņāc un vēl daudz tādu "neērtu" brīžu, kuri patiesībā arī nozīmē "būt par vecākiem".
17.02.2016 17:59 |
 
10 gadi
Reitings 4293
Reģ: 03.08.2009
bērni ir dažādi paši par sevi
.

+++++++ Par šo derētu atcerēties! :) Es nejūtos bērna samērā mierīgumu kaut kā nopelnījusi, bet pateicīga jūtos gan, paklausoties kā dažām paziņām iet, ka bērnu nevar izlaist no rokām, jo bļauj ļooooti daudz un neguļ savā gultiņā utt. Un ne jau tāpēc, ka slikti vecāki.
17.02.2016 17:59 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Iedomājaties, jūs modina, lai paēstu?? Nu nē!!!!! tad nav brīnums, ka daudzām tie bērni neguł


nu jā, tas ir tas par ko es jau otrā tēma runāju pirms 2 gadiem . Es tiešām domāju , ka šāda nakts celšana no dzimšanas var ietekmēt zīdaiņi uztveri un attieksmi pret dienas ritmu ....
17.02.2016 18:01 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
wee, vari lūdzu padalīties kada ziņā iznesa pratu par potēm? Ikmēneša vakcīnas potēm?
17.02.2016 18:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!