Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Nāku pasūdzēt savu bēdu- meita (2,5 mēn.) kategoriski atsakās no krūts, rīko histērijas, raud un krūti neparko neņem. Laikam tas tāpēc, ka baroju jaukti. Meitenes, kas ir barojušas jaukti, cik ilgi jums tāda veida barošana sanāca? Man bija mērķis ar krūti nobarot līdz 6 mēnešiem, bet izskatās, ka neizdosies. Es gan mēdzu savu pienu atslaukt un dot no pudeles, bet jūtu, ka tā jau mazais piena daudzums strauji samazinās.
22.10.2015 12:35 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Bet vispār, man arī 3.trimestrī pasliktinājusies atmiņa. Reizēm nevaru atcerēties dažu dienu senus notikumus. Paliek neomolīgi

Man bija tieši tāpat! Riktīgi atmiņas traucējumi. Tā kā tas ir normāli...:)
22.10.2015 12:37 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Mereda, man šķiet, ka vislielāko ļaunumu organismam nodara saldumi, ātrās uzkodas, trekni cepti ēdieni. Un piens nebūt nav kaitīgs. Es esmu kefīra tantiņa, katru reizi kad ejam veikalā nopērku kefīra paku, katru dienu dzeru kefīru, citreiz vakariņas aizvietoju ar kefīru. Man ļoti garšo kefīrs :-D, citreiz litru paku izdzeru, bet ar to mana ēstgriba mazinās, un palīdz puncim iziet.
Sākumā man bija piens, es dzēru glāzēm pienu jo man ļoti garšoja pieniņš. :-)
22.10.2015 12:38 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Man bail, ka pēc nedēļas vai divām tas piens piebesīs. Pirmajā trimestrī arī kādu laiku uzsēdos, tās pašas dedzināšanas dēļ, bet pēc laika kuņģis sāka protestēt - nepatīkami burbuļoja, negremoja to pienu vai kas tur..

Vispār kalcijs ir ne tikai piena produktos. Vienkārši iegūglē "kalcijs produktos" un atradīsi alternatīvas. Ir gan jūras kāpostos, gan pupiņās, zaļumos, bietēs, ķīnas kāpostā utt.
22.10.2015 12:42 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Vilionata, pasviedi man labu ideju. Varbūt nopirkšu kefīru rītdienai un paskatīšos, kā būs ar dedzināšanu. Lai gan jogurts ne vienmēr ir palīdzējis, un tas jau arī raudzēts.
Savulaik garšoja kefīrs ar svaigi piegrieztiem zaļumiem. Grūtniecības laikā varētu būt tieši tas, ko vajag..
22.10.2015 12:45 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Varbūt kefīrs ir jauns līmenis :-D
22.10.2015 12:47 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Leo_leo
Ap tiem 3 mēnešiem mainās piena veidošanās process. Vairs krūtī iepriekš piens nesarodas, t. i., piens veidojas zīšanas brīdī. Tātad bērnam ir vairāk jāpiepūlas, lai pienu izzīstu, jo piens pats vairs mutē netek kā iepriekš.
Diezgan loģiski, ka bērns grib ērto pudeli nevis neērto krūti. Risinājums ir atkarīgs no tā, ko vēlies. Saglabāt krūts barošanu vai pāriet uz maisījumu. Ja pirmo, tad vienīgais risinājums ir atteikties no pudeles līdz 6 mēnešu vecumam un zīdīt tikai un vienīgi no krūts.
22.10.2015 12:48 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Piena produkti man ļoti garšo. Es pirmajā trimestrī ļoti, ļoti dzēru kefīru. Brokastīs, pusdienās, vakariņās man bija kefīrs. Tagad ik pa laikam dzeru pienu. Vienā reizē spēju izdzert pat pus litru piena. Agrāk sierus neēdu, tagad tā ēdu viņu. Skābos krējumus ēdu karotēm. :)Organisms pats pieprasa un ņem pretī ko tev tajā brīdī vajag. Ja nesanāk apēst biezpienu, tad nepārdzīvo, organismam tajā brīdī nevajag to. :)

Es jau no sākta gala nevaru ieēst gaļu. Nu neko, neuzspiežu sev to, ja jāēd man obligāti gaļa, jo dzelzs vajag. Man 26.nedēļas asinsanalīzēs uzrādīja, ka dzelzs ir līmenī. Ir mazliet, mazliet par 0.3 nokrities, bet viss ir labi. Es ēdu visu citu, kas satur dzelzi un ievērojot nosacījumu, ka 2 h nelietot piena produktus. :)
22.10.2015 12:48 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
No pudeles atteikties nevaru, jo ar ko tad es to bērnu barošu? Es no abām krūtīm varēju atslaukt 40 ml, tagad nu jau vairs tikai 30....Bet gribas jau kaut vai lai tas mazumiņš nepazūd, zāļu deva tā teikt...
22.10.2015 12:50 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Mr.Penguin, man arī gaļa ne īpaši, bet arī iepriekš ne īpaši patika, toties es ēdu ļoti daudz zaļumus, ļoti, katru dienu, eju uz tirgu un sapērku pilnu maisu, darbā ņemu līdzi ēdienu, un tas neeksistē bez kaudzes zaļumu, un zaļumi ir arī labs dzelzs avots. Nav tā, ka no gaļas atsakos pavisam,retu reizi gatavoju liellopu, bet vista man nepatīk, un cūka ar vairs īsti ne.
22.10.2015 12:54 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
roniitis, esmu pašlaik 28.nedēļā un visi kā viens man saka, ka man ir mazs puncis. Laikam mans mazais brīnums arī iegūlies tuvāk mugurai. :D Ehh, ja vēl zinātu, kas mani tur tā cītīgi skārda un pēdējās dienās sāk kādus nervus spiest, ka sāp, būtu vēl foršāk, bet neko :D. Gaidu, gaidu decembra sākumu, tad arī zināšu.:)
22.10.2015 12:56 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Vilionata, es šad tad mazu, mazu gabaliņu apēdu. Bet pēdējo reizi, kad ēdu vistu, likās, ka ir ok, bet, kad draugs sāka ēst man slikti palika no smakas. Domāju, ka man visas vakariņas drīz būs ārā. Tad nu tagad es neriskēju ēst gaļu. Jā, mērces ēdu, bet gaļu neņemu.
Jā, es ļoti ēdu daudz zaļumus, dārzeņus, augļus. Ēdu visu, kas tajā brīdī gribās. :)

Bet pirms mēneša, es tā uzkritu virsū mājās kūpinātam speķim. Sajutu smaržu un viss, ļoti sagribējās, tad nu notiesāju vairākas rupjmaizes šķēlītes ar speķi un sīpolu. :)
22.10.2015 13:00 |
 
10 gadi
Reitings 984
Reģ: 29.01.2009
Mr.Penguin,nu man jau arii tikai 26 nedeeljaas pateica,ka buus meitene.Bet man ieksheeji joprojaam liekas,ka buus puika.Es pat vaardinjus vairaak skatos puiku,nekaa meitenju.Man pat peec vecmaaminju noteikshanas metodeem buutu jaabuut puikai.:-D:-DTaa,ka es arii gaidu decembra saakumu,kad tieshaam uzzinaashu,ieraugot savu mazo briinumu:-D
22.10.2015 13:02 |
 
Reitings 1234
Reģ: 10.12.2014
A,man atkal problēma. Esmu pārgājusi no jauktās barošanas uz tikai krūtsbarošanu un tagad liekas,ka veidojas krūts sastrēgums vienā krūtī.. nezinu,ko darīt.:-/
Daydreamer , man pirms dzemdībām noteica,ka bērns puncī sver aptuveni 2,500kg. Piedzima man 2,510kg. Domājams,ka diezgan precīzi.:-)
22.10.2015 13:05 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Esmu pārgājusi no jauktās barošanas uz tikai krūtsbarošanu un tagad liekas,ka veidojas krūts sastrēgums vienā krūtī.. nezinu,ko darīt.

Sastrēgumu tikai izslaukt vai lai bērns izēd - citādi neizdosies dabūt ārā.
22.10.2015 13:09 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
minkalinka, varbūt pamēģini nedaudz atslaukt, bet tikai tik daudz, lai to daudzumu noņemtu.
22.10.2015 13:09 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
roniitis, tu ta dzīvē redzēsi, es tikai USG, kas arī nav zināms vai rādīsies man, ka beigās būs vien janvāra vidus jāgaida. :D
Tik smieklīgi ir kā visi min, kas tad man būs. :D Pašlaik vairākums saka, ka būs puisītis, bet es arī itkā domāju, ka puisītis, bet man intuīcija ir slikta. :D
22.10.2015 13:10 |
 
Reitings 1234
Reģ: 10.12.2014
Es jau tā daru, bet bail,ka atkal sapildīsies tik daudz,ka bērns neizēdīs krūti tukšu. Man jau pirms 3ned bija šis krūts sastrēgums ar visu lielo 39temp. Itkā tiku tam pāri, viss bija ok, bet tagad kā pāris dienas jau baroju tikai ar krūti(neatslaucot), tā atkal tās pašas sajūtas klāt kā tad,kad veidojās tas sastrēgums. :-/:-|:-(
22.10.2015 13:13 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Nav jēgas minēt, kas būs tas būs, lieki iespringt uz dzimumu ar nevajadzētu, es vispār klusēju, jo man zemapziņā bija doma, cik neforši ja tu gaidi un domā par vienu dzimumu, lai gan nav apstiprinājuma, bet beigās ir cits, tā negodīgi, bet tādas sajūtas pārņēma mani. Man būs meitiņa, mēs sirdī tā domājām, bet centāmies skaļi nepaust, jo arī puisītis būtu mūsu mīļums un svētība. :-)
22.10.2015 13:27 |
 
10 gadi
Reitings 755
Reģ: 29.01.2009
Man bēbim rīt mēnesītis un man piena prakstiski nav. Pa dienu nevar izpumpēt pat vienai kārtīgai ēdienreizei.
Sākumā ļoti pārdzīvoju, bet nu a ko es varu darīt ja nav?! Dzeru tējas, pumpeju lidz krūtis jau tā sāp, ka vairs skarties klāt negribas..
Pirmās 3 nedēļas baroju jaukti, bet bija diena, kad man pieniņa pietika. Bet nu šonedēļ piena vnk nav. Bet nu ar to maisījumu ar es vai prātā jūku.. Jau no paša sākuma, kad nācās piebarot dodam Frisolac gold. Izmēģinājām Milupa, to atvēma. Mēģinājām Frisolac comfort, no tā bija šķidrs vēders un no paredzētās devas bērns nebija paēdis, brēca, prasija vēl.. tas nu dodam to pašu gold, bet kopš nebaroju jaukti, berns vairak atgrūž. Nedodu biežāk kā ik pa 3-4h..

Un kā ir citām. Man bērns ikdienu pavada spiežot un īdot. Jau nervi man netur, jo nezinu kā bērnam palidzet. Saprotu, ka no maisījuma var but ciets puncis, bet cauru dienu berns mokas. Paliek sarkans un id.. Jaunnedēļ mums mēneša apskate, tad jautāšu visu ko vien var savai dokai, varbut vajadzetu pakonsulteties ar gastroenterologu? Cik ar savu doku runāju pa telefonu, tad viņa noveļ visu uz kolikām, liek dot espumisan.. bet viņš man visu dienu mocas.. (t)

Un vēl jautājums par K vitamīnu. Vienu devu iedevu nedēļas vecumā, otra bija jādod mēneša vecumā?
22.10.2015 13:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits