Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 365
Reģ: 24.09.2012
Vispaar nesaprotu kaapeec jaapspriezh taadas teemas no seerijas "es nesaprotu, kaapeec citas izveelas iet uz privaatpraksi un maksaat bargu naudu...".
Ja kaada to izveelas dariit, tad visticamaak tam ir pamats.
Arii manaa gadiijumaa paaris reizes saskaaros ar drausmiigu attieksmi valsts apmaksaatajos pakalojumus un guvu nepatiikamu pieredzi. Tas arii ir iemesls, kaapeec eju uz privaatpraksi, kas nemaksaa maz. Jaa, es maksaaju ne tikai par profesionalitaati, bet arii par ATTIEKSMI. Jo man tas ir svariigi. Un es par to, ka daargi - neesmu chiiksteejusi nevienu reizi. Priecaajos, ka shaa briizha apstaaklji ljauj apmekleet shaadas maksas viziites.
Taapeec vispaar nesaprotu, kaapeec citas cepas par sho jautaajumu. Tak priecaajaties labaak, ka esat apmierinaatas ar bezmaksas apruupi nevis skaitat citu naudu.
Ar sho negribeeju nevienu personiigi aizskart, bet tieshaam nrsaprotu sho "tirgus baabu" teemu.
31.05.2015 11:17 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Turēšu īkšķus, par Tevi!

Paldies! (l)
31.05.2015 12:43 |
 
10 gadi
Reitings 1504
Reģ: 11.03.2010
kaappec uz dzemdiibu namu dreebiites mazulim ir jaagludina?
31.05.2015 12:47 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Ar sho negribeeju nevienu personiigi aizskart, bet tieshaam nrsaprotu sho "tirgus baabu" teemu.


Vienīgais, ko es darīju, bija informēju par iespēju apmeklēt privāto prakti bez maksas (izņemot pirmo reizi), jo ir meitenes, kas par šādu iespēju nav informāras.
Iemesls ir tieši valsts iestāžu attieksme, kas var būt ne tikai nepatīkama, bet arī kaitīga, ja tā pārvēršas nevērībā un laikus netiek pamanītas kādas problēmas.
Varbūt kādai meitenei, kam ar līdzekļiem nav spīdoši, šī informācija noderēs.
31.05.2015 13:09 |
 
Reitings 365
Reģ: 24.09.2012
raven, es savu pēdējo komentu uzrakstīju pēc tam, kad izlasīju vienu citu, ne Tavējo.
Tas nebija domāts kā uzbrauciens kādai. Un, protams, ka informēt citas par iespējām, kuras minēji, ir tikai pozitīvi.
Ar tirgus bābu tēmu es biju domājusi komentārus par nesapratni, kāpēc kaut kur dārgi jāmaksā, ja citur to pašu dara par pliku neko. Vēlreiz uzsveru, ka jāpriecājās par to, ja kādai ir noveicies un bezmaksas ārsts ir ok... Nevis jāizrāda sašutums par to, ka citas maksā... Ja cilvēks var atļauties, lai maksā un ne jau citiem apspriest to - kāpēc viņš tā dara.
31.05.2015 13:19 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
nu bet tas tur tāds ir? Man ir veselības apdrošināšana, un teorētiski varu arī neuztraucoties maksāt ar to. Neuzskatu par neko mega tirdzisku to, ka apspriež tādas lietas (t) tā jau nu pēdējā lieta, par ko būtu baigā neizpratne jāizrāda (t)
31.05.2015 15:33 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Sveikas sen te neesmu bijusi .

Man bija nelāga pieredze ar tiem lētajiem ārstiem un tamdēļ iešu uz prvāt praksi ar savām problēmām , braukšu no mazpilsētas uz Jelgavu pie labas gienekolģes .vizīte būs dārga , bet tur viņai usg uz vietas , Viņa strādā Rīgas dzemdību namā un man svarīgi lai varu ārstam uzticēties .
Tas pat sar kardiologu iešu par maksu , neviss ar nosūtījumu un braukšu ar uz Jelgavu . Vismaz būšu droša ka izārstēs kārtīgi.
31.05.2015 15:44 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Mr.Penguin

Pie kādas ārstes ej Jelgavā ? Es pierakstījos pie Bičevskas privāt praksē.
31.05.2015 15:47 |
 
Reitings 365
Reģ: 24.09.2012
khkh, tirdzisks ir tas, ka kāds izrāda sašutumu, par to, kāpēc kāds maksā par to, ko var izdarīt bezmaksas...
Katram taču ir izvēle - maksāt vai nē, vai tad ne?!
31.05.2015 15:49 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Pa lielam, LV veselības aprūpes sistēma ir arhaiskā līmenī. Gandrīz 3 gadu desmiti kopš neatkarības atjaunošanas, bet katram nākošajam ministram tik savs lobijs, obligātā veselības apdrošināšana vēljoprojām kā tāla vīzija. Protams, skumji, ka nākas maksāt par attieksmi.....it kā stradiņos jau daļa pasniedzēju iedresē "ārsta stāju", liekot saprast, ka pacients ir primārais. Bet, kad man nonāca ausīs ziņas, ka mūsu godājamais kardioloģijas pasniedzējs varot pateikt, ka nekonsultēs tikai par valsts nodevu, kas norādīts cenrādī, bet kā minimums 50€, pretīgi paliek. Tad es saprotu, ka realitātē katrs domā par savu labumu...
Jo valsti arī katrs slauc pa savam.
Neons itin bieži ir izcēlies ar savu neelastīgo viedokli, nepārsteidz.
31.05.2015 16:11 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
tirdzisks ir tas, ka kāds izrāda sašutumu, par to, kāpēc kāds maksā par to, ko var izdarīt bezmaksas...

Mani vienmēr smīdina, kad uz komentāru saka, ka tas esot "baigais cepiens". :D Neviens necepjās, bet kad redzu jau ne vienu vien komentāru, kurā pavīd doma "ka ir pārāk dārgi" un " kāpēc man ir jāmaksā tāda nauda", bet tai pat laikā cilvēks turpina iet un maksāt, tad loģiski ir nedaudz pabrīnīties par šādu situaciju, kad izvēle ir arī nemaksāt! Kā lai es zinu, ir šī dalībniece informēta par bezmaksas iespējām vai nav? Tāpēc arī rakstu savu komentāru, ar domu nevis pacepties cepiena dēļ, bet gan lai paustu informāciju, kas manuprāt, visiem tāpat ir zināma, tikai izbrīna fakts, ka cilvēks acīmredzami pauž savu sašutumu par dārgo maksu, taču turpina maksāt un atkla paust sašutumu...
Un nekas tirdzisks tas nu gan nav! Nevajag pārspīlēt! ;-)
31.05.2015 16:21 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Ja būtu zinājusi ka maksas ārstiem ir labāka attieksme nekkā valsts ārstiem noteikti arī pirmo grūtneicību tur ietu.Gaalvenais jau ir kvalitāte , ja var atļauties tikkai . Es arī iešu pie maksas ārstiem cerībā ka otrā grūtniecība tomēr izdosies ,jo maksāšu naudu un ārsts domās varbūt ar pilnu adevi , neviss tā pa pusei.
31.05.2015 17:36 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Tony, neesi iedomājusies, ka ārsts nekādi nevar ietekmēt tava bērna attīstību lai cik tu viņam maksātu? Vai pirmo bērnu zaudēji ārstu nolaidības dēļ, ka esi kaut ko tādu ieņēmusi galvā?
Man atkal bija savādāk - rāvos uz privātpraksi, bet ārste bija atvaļinājumā un tiku pie valsts apmaksātas ārstes. Vai nu man noveicies, vai arī neesmu tik jūtīga uz kaut kādiem attieksmes jautājumiem vai citām muļķībām, kas nav saistītas ne ar manu, ne mana bērna veselību.
31.05.2015 17:45 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
.Ja būtu zinājusi ka maksas ārstiem ir labāka attieksme nekkā valsts ārstiem noteikti arī pirmo grūtneicību tur ietu.

Ne vienmēr maksas ārstu attieksme ir labāka par valsts apmaksāto.
31.05.2015 17:46 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Vai nu man noveicies, vai arī neesmu tik jūtīga uz kaut kādiem attieksmes jautājumiem vai citām muļķībām, kas nav saistītas ne ar manu, ne mana bērna veselību.


Attieksme parādās arī tajā, ka pacientiem nevelta laiku un piemērs no dzīves: valsts apmaksāta ginekoloģe sievietei vēzi pamanīja tikai pēdējā stadijā, lai gan šī sieviete sūdzības izteica jau agrāk, tam neika pievērsta uzmanība, kā rezultātā trīs bērni pailia bez mātes.

Bet protams - vēlēties, lai no ārsta nebūtu nevīžīga attieksme ir muļķības.

Bet kā jau es iepriekš teicu - grūtniecības gadījumā var bez maksas tikt arī pie ļoti laba privātpraksē strādājoša ārsta.
31.05.2015 17:57 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Vai tā sieviete bija piekalta pie nevīžīgās ārstes, ka ar sliktu pašsajūtu nemeklēja citus ārstus un citas versijas? Ārsti arī ir tikai cilvēki, nevis kaut kādas pārestīgas būtnes, kuras visu zin un visu redz. Tāpēc mums pašiem arī ir galva uz pleciem un bišķiņ sev jāseko līdz. Vismaz man nez kāpēc šķiet, ka nav daudz tādu ārstu, kuri tīšuprāt grib aizlaist kādu tai saulē.. tāpēc es galīgi neuzskatu, ka kāds par samaksu gudrāks un acīgāks paliek. Tad jau zobus līdz 18 ar pa lielam visi zobārsti pavirši labo, jo nav ieinteresēti labi darīt savu darbu pa velti.
31.05.2015 18:24 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Man Tukumā bija ļoti feina daktere, kas bija valsts apmaksātā :)

Bet galvenais jau ir justies drošai un veselai, kaut ar dārgāko ārtsu, ja tas apmierina sievieti :)
31.05.2015 18:27 |
 
Reitings 365
Reģ: 24.09.2012
Nezinaaju, ka attieksmes jautaajums ir 'muljkjiibas'.;-)
31.05.2015 19:22 |
 
Reitings 365
Reģ: 24.09.2012
Bet galvenais jau ir justies drošai un veselai, kaut ar dārgāko ārtsu, ja tas apmierina sievieti

+++
31.05.2015 19:23 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Undiya

Pagaidām vērību pievērsīšu spiediena ārstēšanai ,arī eju pie maksas un jūnijs jau pilns tieku tikkai jūlijā .

Esmu to ieņēmusi galvā , bet nu cenšos nomainīt visus ārstus kaut vai dzemdēšu citā pilsētā Rīgā vai Jelgavā ,bet ne tur kur biju uz sistēmu pilināšanu....brrr....Un gaidīšu zaļo gaismu .
31.05.2015 19:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits