Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

skruļļaini, pūkaini mati

 
Reitings 18
Reģ: 25.08.2014
Čau. Man ļoti vajadzētu, lai Jūs palīdzat man atrast veidu, kā tikt pie taisniem sakārtotiem matie. Lieta tāda, ka tie ir pārlieku skruļļaini un pūkaini, keratīns arī diemžēl ātri izmazgājas un pēc tā mati leikas trauslāki paliekam. Gribu, lai iesakat kādu frizētavu, kurā veic ķīmisko matu taisnošanu, kas pēc iespējas mazāk bojātu matus un neizmaksātu astronomiskās cenas. Man mati īsi šobrīd, bet gribas, lai ir savāktāki, jo tie skruļļainie galīgi nepiestāv pretstatā taisniem. :D Laikam vēl šajā gs. nav nekas tāds izgudrots, kas ļautu pāriet uz taisniem matiem, neizgrūžot milzīgas naudas summas par liekām atjaunošanas reizēm. :D
22.02.2015 21:11 |
 
Reitings 279
Reģ: 04.01.2015
Varbūt pamēģini vienkārši atrast labu frizūru sev? Mēģini viņus tīt uz ruļļiem,ali sanāktu skaistas matu lokas, Jo kāpēc gan jābojā savi mati ar visādu ķīmiju?
Es gan nezinu,nevienu frizētavu un nevienu pakalpojumu,kas nebojātu matus :-/
22.02.2015 21:16 |
 
Reitings 18
Reģ: 25.08.2014
Nezinu, vai manā gadījumā, kad mati ir izteikti skruļļaini, jēga tīt lokas. :D Tādēļ itkā apsvēru iespēju ielikt ķīmiju, lai gan prims 4 gadiem, kad liku, no sākuma izskatījaš ok, tad bojājās. Protams negribētos atkal sabojāt. :D
22.02.2015 21:37 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Par kādu ķīmisko taisnošanu Tu domā? Nesaprotu,kā ķīmiskās,ja tās,ko domāju,var kaitēt matiem mazāk kā keratīns...
24.02.2015 22:03 |
 
Reitings 252
Reģ: 12.12.2014
Es gadus atpakaļ lietoju ķīmisko taisnotāju - man skruļļaini un pukaini dabīgie mati, bet ar to līdzekļu kompleksu bija taisni līdz atauga. Atceros, ka bija komplekts no kādiem vairakiem toveriem, līdzīgi lika ka keratīnu (arī esmu mēģinājusi), bet neatceros, kā tieši sauca tos produktus, kaut kas ar Henna Magic Straight, bet variācijas viņiem ir daudz...

Matus it ka pasus baigi nebojāja, taču novēroju, ka tie palika plānāki.
24.02.2015 22:13 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Iesaku palasīt netā par "hair relaxing", produkts tā arī saucas - "hair relaxer". Ļoti daudz melnākaino sieviešu regulāri lieto - sktuļļainos tad sauc par "natural hair", bet taisnos "relaxed". Cik saprotu, tad tas darbojas līdzīgi kā ilgviļņi, tikai uz otru pusi. Parasti iesaka to ķīmiju likt uz ieļļotiem matiem, lai pasargātu matu. Palasi, paskaties par kuru produktu labākas atsauksmes un sūti tik ebejā aukšā :) man arī šķiet, ka frizieris tev šajā gadījumā īpaši nepalīdzēs, jo tā kā šajos platuma grādos ir maz cilvēku ar riktīgi izteiktām čirkām, tad lielajam vairumam frizieru nav ne jausmas, ko ar čirkām darīt :-)
24.02.2015 22:17 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
kad mati ir izteikti skruļļaini, jēga tīt lokas.


Sruļļaini matiem ir tāda laba īpašība, ka tiem ir ilgviļņu efekts uz lokošanu. Lokas piedos sakārtotības efektu.

Man ir lokaini mati, kuri pūkojas. Es esmu atradusi pareizos līdzekļus, kas palīdz pret matu bojāšanos. Un pats galvenais - matus ieveidot ar apaļo suku un siltu (ne karstu!!) gaisu, tā es varu gan iztaisnot, gan galus ieveidot.
24.02.2015 22:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits