Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

jūsu padoms

 
Reitings 7
Reģ: 21.02.2015
tātad, es eju 9.klasē, šonedēļ skolā bija projektu nedēļa, uz skolu bija jāiet otrdien, trešdien, ceturtdien. pirmdien un piektdien nebija jāiet. bet es uz tām 3 dienām uz skolu neaizgāju,jo slikti jutos un kad skolotāja skolā draudzenei jautāja vai es būšot skolā, draudzene atbildēja skolotājai,ka es nebūšot,bet ,ka es projektu aiznesīšot pirmdien viņai,bet skolotāja ir atbildējusi,ka ,lai es nemaz nenesot viņai to projektu,ka ja es viņai viņu došu viņa man viņu atsviedīs atpakaļ sejā. viņa tā atbildēja,jo ir uzēdusies uz manīm par to,ka kavēju tik daudz skolu, bet pēdējā laikā kavēju skolu,jo kā nekā bija ziema un bieži slimoju un slima jau uz skolu nejiešu! bet pats labākais ir tas,ka man tā projekta atzīme ies uz atestātu un ja viņa man nepieņems to projektu ,tad man uz atestāta sanāks,ka būs nv vai n !? bet manuprāt viņai nav nemaz tādas tiesības nepieņemt manu projektu,kā nekā man ir attaisnojoš iemesls kāpēc es nebiju tās dienas skolā. Gribēju jums pajautāt vai nezināt vai arī nevarat izdomāt kādu iemeslu ,ko es viņai varētu pateikt pretī kāpēc viņai būtu jāpieņem mans projekts?
visu mācību gadu līdz šim viņa man visu laiku teica,lai es cenšos ,sāku labāk mācīties utt.,jo kā nekā 9.klase,bet tagad ,kad es cenšos un uztaisu labi projektu ,lai varētu viņu nodot,es uzzinu šo. ņem un mani iegāž,nesaprotu šitik stulbas skolotājas.
21.02.2015 23:46 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Ej un skaidrojies pie mācību pārzines.

Nezinu nevienu skolu, kurā kaut kādas projektu nedēļas atzīmes tiktu rakstītas atestātā.
21.02.2015 23:48 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Gribēju jums pajautāt vai nezināt vai arī nevarat izdomāt kādu iemeslu ,ko es viņai varētu pateikt pretī kāpēc viņai būtu jāpieņem mans projekts?

100 reizes atvainojies un lūdzies uz ceļos, lai Tev to projektu pieņem ;)
21.02.2015 23:50 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
NAv ne jausmas kā tagad viss notiek un vai projektu atzīmes raksta atestātā (manā laikā tā nebija), bet ja būs ārsta zīme un attaisnojošs iemesls, tad uz kāda pamata var nepieņemt darbu?
21.02.2015 23:53 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Nu principā es tev ieteiktu iet un gatavoties latviešu valodas eksāmenam, kas strauji tuvojas lieliem soļiem :D:D

Par projektu - tev vajag attaisnojumu. Ja esi kavējusi trīs dienas, tad kā attaisnojošā zīme der tavas mammas zīme, ka esi slimojusi. Ja tev ir šī zīme, projekts IR jāpieņem. Ja skolotāja atsakās to darīt, es tev ieteiktu doties pie metodiķa un izrunāt problēmu, bet ne iz sērijas "TĀ TRAKĀ UČENE NEŅEM MANU PROJEKTU ZOMG ATLAIDIET VIŅU VISI SKOLOTĀJI SUXXX", bet paskaidro savu situāciju, ka biji apslimusi, un, lūk, mammas zīme tev arī ir, tāpēc tavs projekts ir jāpieņem (ja, protams, tev tāds ir).
21.02.2015 23:56 |
 
Reitings 7
Reģ: 21.02.2015
par to zīmi arī labs. vecāku zīme var būt 3 dienas ,bet ja neesi vairāk par 3 dienām skolā,tad ir jābūt ārsta zīmei, bet viņa man ir piektdienā arī ielikusi neattaisnotas stundas, tikai kādā sakarā,ja piektdien nebija jāiet uz skolu? tad sanāk,ka man tagad ir 4 neattaisnotas dienas un tagad viņa var nepieņemt arī vecāku rakstītu zīmi,bet šitā ir speciāla iegāšana ,to uzreiz var pateikt,jo piektdien nebija jāiet uz skolu,tad kādā sakarā viņa liek neattaisnotas stundas dienā kad nav jāiet uz skolu?
21.02.2015 23:56 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Neviens skolotājs no sajūsmas nesitīs plaukstas par kavējumiem. Pret mācībspēku vajadzētu izturēties ar cieņu nevis piešūt klāt stulbumu.

Šobrīd daudz ir atkarīgs no Tavas skolotājas labvēlības un pretimnākšanas, bet ar Tavu pašreizējo attieksmi to būs grūtāk panākt.. :)
21.02.2015 23:57 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Visus faktus ir jānorāda augstākstāvošajām personām skolā, kas atrisinās šo problēmu. Ja skolotāja nepieņems projektu, ej uzreiz pie mācību pārzines.
21.02.2015 23:59 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Neviens skolotājs no sajūsmas nesitīs plaukstas par kavējumiem. Pret mācībspēku vajadzētu izturēties ar cieņu nevis piešūt klāt stulbumu.


Ir tādi, kam nekas nav jāšuj, no dabas dots un labi turas.


Celine, ej pie ģimenes ārsta, informē, ka esi tās 4 dienas bijusi slima, palūdz zīmi. Ja nedod, tad skaties e-klasē, ja dienā x stundas nav bijušas, tad tur nevar ielikt neattaisnotus kavējumus. Jāiet pie mācību pārzines/sociālā pārziņa(?) ar vecāku zīmi, sakot, ka ārsta zīmi neprasīji, jo rēķinājies, ka tiksi atpakaļ ierindā pa 3 dienām.
22.02.2015 00:03 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Piekrītu ctn. Precīzi manas domas! Viens skolotājs neko nevar izdarīt, ja ir ārsta zīme. Kaut pie direktora var iet - taisnība ir Tavā pusē ;)
22.02.2015 00:08 |
 
Reitings 217
Reģ: 18.11.2014
nesaprotu šitik stulbas skolotājas.

Tajā pašā laikā skolotāja var domāt par tevi to pašu!
22.02.2015 00:11 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja neesmu pārpratusi.. projektu nedēļa bija šonedēļ un meitene pat vēl nav tikusies aci pret aci ar skolotāju. Sākumā, lai cilvēcīgi parunā. Ja nu nekādi neizdodas sarunāt, tad var domāt, ko darīt tālāk.

Ne jau visi ģimenes ārsti raksta zīmes ar atpakaļejošu datumu.. :)
22.02.2015 00:12 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
laboju... nevis zīmes, bet gan slimības lapas..
22.02.2015 00:12 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Cormeum, zīme un slimības lapa ir divas dažādas lietas. Slimības lapas neraksta, zīmes - mierīgi. Jo īpaši šajā sezonā, kad bronhīts ir katram trešajam.
22.02.2015 00:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits