Favel-Ak,tu jaukā dāma! (l) Paldies,par ieteikumiem. Radio viņai ar lielām,parocīgām pogām jau nopirkām vasarā. Tad nu ar meitu viņai uzdāvinājām mīkstu ,superīgu halātu,aitādas cības,kūku,un meitas pàštaisītu apsveikumj,kuru viņa var izlasīt ar pirkstiem braucot pāri pa lapu. Viņai bija neizsakāms prieks! Un man līdz ar to-arī! (l)
AneteOz
Labrīt
Garastāvoklis tā nevisai
Vakar atkal biju Rīgā un katru reizu, kad atgriežos savā pilsētā, tāda, kā mini depresija. Gribas pārvākties uz dzīvi Rīgā, bet vēl jāpabeidz augstskola, paldies dievam, daudz nav palicis.
man gan otrādi - tikko kā atgriežos Rīgā, tā garīgais pagalam :( :D
labprāt padzīvotu kaukur ārpus Rīgas, ja būtu tāda iespēja :)
Esmu sakārtojusi, izmazgājusi māju, tagad domāju iedzert kafiju, kuru šodien vispār neesmu dzērusi.
Aizdomājos - ka Latvijā mājās man vairs nav interneta, nezinu kāpēc, ko es tur darīšu, kad atgriezīšos. :D Neko pieslēgt nevēlos, jo īpaši daudz tur neuzturos. Būs jābrauc uz laukiem. :)
Cau! mirstu no garlaicibas... vīrs uz kursiem Aizbrauca, būs majas tikai tīt ap šo laiku.. :( vakarā gribētos vīnu, bet man tak antibiotikas jādzer.. vot kā man neiet :(
gribētu vēl ēst sataisīt, bet īsti jau nav jēkas, jo kas tad ēdīs.. jāuzaicina nez ciemos kāds, bet īsti nav ko šobrīd, visiem plāni 5dienai alkoholiski, bet man tak nedrīkst. ..
Intervija bija 50 minūtes, ceru, ka tas ir uz labu! Bet vispār biju pārsteigta par konkurenci savā sfērā, vadītāja teica, ka esot bijuši 112 derīgi un atbilstoši pieteikumi. :-O
ņam ņam, kaut kā nevedas tik labi kā gribētos, tad atalgojums par zemu, tad vēl kaut kas. :-)
Skatos, ka piektdienā visas par darbu vien runā :D Nu tad es arī padalīšos, ka jūtos ļoti laimīga, jo izskatās, ka pavisam drīz sāksies mans sapņu brīvais darba grafiks, kad pati sev noteikšu darba laiku, uz ko ceru jau vairākus gadus. Šodien pieņēmu darbā cilvēku. Es tagad vienkārši staroju no laimes (l)
Marīī vienkārši ir vēlme smelties idejas par iespējām šaut divus zaķus ar vienu šāvienu- būt pilna laika mammai un piedalīties naudas vairošanai, palielinot ģimenes iespējas finansiāli ;) Kāpēc gan ne? :)