Sieviešu sterilizācija.

 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/185928/nekad-neesmu-gribejusi-un-negribesu-bernus---latviete-veic-sterilizaciju-23-gadu-vecuma

Jūsu domas un komentāri? Es domāju, ka viņa izdarīja pareizo izvēli, vismaz nedzims nevēlams bērns.
20.02.2015 09:14 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
kubiete!!! PR viņai šobrīd radi tu,nevis viņa,jo tu par viņu runā,turklāt ne jau vienu teikumu.
20.02.2015 15:41 |
 
Reitings 111
Reģ: 03.07.2013
Vai tas liedz cilvēkam izpausties?Tas,ka sabiedrība nesaprot..bet kāpēc,kāpēc par to jārunā,kāpēc nevar paklusēt,kāpēc,kāpēc? Nu..tāpēc,ka ir ļoti interesanti pavērot šo smieklīgo ažiotāžu.Jo to radām MĒS,kas runājam,nevis VIŅA.

Ja tā būtu tikai iekšēja nepieciešamība, sev sevis pašas apliecināšanai, tad viņa to turētu sevi, nevis plaši publicētu, popularizētu un taisītu šovu. Nenobriedušiem prātiem tāda sterializācijas reklāma ir bīstama, un ja nu kāda pusaudze hormonu vētras laika iedomājas cik tas ir kruti, es ar tā gribu.
Vislabākā aizsardzība pret grūtniecību ir atturēšanās.:'-(
20.02.2015 15:44 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
1. te ir forums, kur sitam klaču
2. tema nav manis veidota
3. blgu izplata vina savu!
4. delfops, kasjauns un citviet raikstus neizvietoju es:-P
20.02.2015 15:44 |
 
10 gadi
Reitings 4026
Reģ: 02.01.2011
atcerējos neseno rakstu par tēvu, kurš novāca savas 3 meitas- lai šo sterilizācijas reklāmu tulko un reklamē tajā valstī, vismaz būs jēga.
p.s. kādā līmenī Taizemē ir medicīna? tur viss ok? viņa tur nevarēja saķert kādu nelāgu slimību šādas procedūras laikā?
20.02.2015 15:45 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
Ja tā būtu tikai iekšēja nepieciešamība, sev sevis pašas apliecināšanai, tad viņa to turētu sevi, nevis plaši publicētu, popularizētu un taisītu šovu. +
20.02.2015 15:46 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Jūs pašas palasījāt viņas blogu, kuras aizstāv viņas dzelžaino uzskatu? Es noveltīju dažas minūtes un nesaprotu, uz ko Jūs cenšaties norādīt. Nav jābūt ģēnijam, lai no viņas tekstiem taptu skaidrs pat mazam bērnam, ka viņa ir pilnīgi apmaldījusies sevī. Viņa nespēj pati sev normāli paskaidrot, kāpēc to dara. No vienas puses piesauc feminismu, tad to daļēji noraida, tad iejauc mākslu, tad jau runā par to, ka dzemde viņai asociējas ar dzimumu, kurā īsti nejūtas labi, bet vienlaikus dzimumu mainīt negrib. Tas ir protests, mērķis pievērst sev uzmanību, meitenei ir bijuši vai ir kādi psiholoģiski pārdzīvojumi, ir redzams, ka ir problēmas ar uzmanības trūkumu, pašapliecināšanos un viņa izvēlējas radikālu soli un paveica to, ko gribēja-piesaistīja visas sabiedrības uzmanību sev, bet patiesībā visi tagad runā par to, ka sterilizācija ir atbalstāma vai nav, kaut gan kādam vajadzētu sirsnīgi aprunāties ar šo meiteni, kādam labam psihologam, kurš saprastu, kas viņai sāp.
20.02.2015 15:47 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
ja nu kāda pusaudze hormonu vētras laika iedomājas
slippery slope!!! Tas, ka operāciju var veikt pieaugušas sievietes ir viena lieta. Ja arī kāda pubertētei cauri ejoša pusaudze sadomāsies, "cik tas kruti", tad varēs vien sēdēt un par to domāt, neko vairāk, jo neviens taču viņai to operāciju nepiekritīs veikt.
20.02.2015 15:48 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Nu ļoti labi, šādiem arī nav jāvairojas. Cilvēku tacu pasaulē daudz, ko jūs uztracaties, 30 gados, ja vispār nāks pie prāta, adoptēs kadu mazu aziātu, ko tur pārdzīvot. Skaidrs ir tas, ka šī meitene jau vairākus gadus mēģina no studentes kļūt par mākslinieci un, lai kāds viņai pievērstu uzmanību un vispār pasūtītu darbus pie viņas, vinai vnk vajag popularitāti, tāpēc ari šo savu lēmumu publicējusi.
20.02.2015 15:53 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Palasot blogu viss ir skaidrs - meitenei ir nopietnas problēmas, neizlēmība un viņai šis viss ir šovs. Šāda popularitātes celšana neko labu viņai nesniegs. Labāk būtu piedomājusi pie sava izteiksmes veida, nevis sējusi olvadus.
20.02.2015 15:57 |
 
Reitings 111
Reģ: 03.07.2013
slippery slope!!! Tas, ka operāciju var veikt pieaugušas sievietes ir viena lieta. Ja arī kāda pubertētei cauri ejoša pusaudze sadomāsies, "cik tas kruti", tad varēs vien sēdēt un par to domāt, neko vairāk, jo neviens taču viņai to operāciju nepiekritīs veikt.


Papelnīs naudu Narvesenā, aizbrauks uz Taizemi un uztaisīs, tur diez vai pasi prasīs
20.02.2015 15:57 |
 
10 gadi
Reitings 3515
Reģ: 05.08.2013
Kaitiņa ģebila, man nav nekas pretī, jo esmu atklājusi faktu, ka nodarbojoties ar seksu rodas bērni. WOW
20.02.2015 15:59 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Papelnīs naudu Narvesenā, aizbrauks uz Taizemi un uztaisīs, tur diez vai pasi prasīs
Ak, jel, protams, pubertātes vecuma meitene 1) sapelnīs reālu čupu ar naudu un tad 2) to izmantos nevis drēbēm / jaunam telefonam / popmūzikas koncertam , bet gan plānotam braucienam uz citu valsti un ķirurģiskai operācijai.
Un pasi viņai neprasīs nekur, ne lidostā, kāpjot lidmašīnā, ne ārstniecības iestādē.
Ļoti reālistisks scenārijs.
Ai, paga, ja tā otrreiz padomā, tad - pilnīgi pretēji, tur nav ne kripatiņas ticamības.
20.02.2015 16:04 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Te nu laikam zem katra kubietes vārda varu parakstīties.

Stella, Tu nu krietni pārspīlē un, škiet, nemaz nelasi, par ko meitenes raksta. Nu nav sabiedrība tik uzbāzīga ar dzemdešanu, man vispār šķiet neviens nav teicis ko tādu, un, ja pati, tad drīzāk prikola kādu komentu esmu izmetusi. Un tāpat, nosienot olvadus, muti otram neviens nenosien...replikas, izteikumi un dzemdēšanas bakstījumi tāpat var nākt no jebkura (ja nu tādu cilvēku sabiedrībā apgrozies).
Jebkurā gadījumā, normāla sieviete arī izdarot jebkādu korekciju savā ķermenī, diez vai klārētu apkārt to visu. Tā ir dziļi personiska lieta, tāpat tas, ar ko tu guli. Līdz ar to arī praidi utml izpausmes man liekas slimas. Un mani neuztrauc, ja kāds vecis guļ ar veci un sieviete ar sievieti vai visi kopā, slimi liekas lepoties ar to.
20.02.2015 16:21 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Lexxie
Redzi, praidi tiek rīkoti nevis tādēļ, lai paradītu - kurš ar kuru, bet tādēļ, lai sabiedŗību iepazīstinātu arī ar citas orientācijas esamību. Pēc tādas analoģijas - par seksu runāt vispār nevajadzētu, jo nevienam nav jāzin, ka tas ir. Tas ir dziļi intīms process - kādēļ par to runāt riņķī apkārt? Kā labāk, kādas pozas, kas tas vispār ir - nemaz nerunājot par prezervatīvu un lubrikantu reklāmām. Un fui - pieejamību pārtikas veikalos.

Es uzskatu, pat ne tik ļoti saistīti ar šo gadījumu - par to IR jārunā.
Un es jau paskaidroju, ka uz dzemdēšanu mudina arī šajā diskusijā. Jeb velies teikt - viņas lēmuma apšaubīšana, kur par argumentu tiek izvirzīts apgalvojums, ka viņa pēc gadiem gribēs izmantot savu dzemdi ir reāls atbalsts viņas lēmumam? Nevis norāde uz to, ka viņai vajadzēs dzemdēt? :D Jo visas taču grib bērnus? Ar laiku, bet tomēr.
Tāpat tas norāda uz to, ka sabiedrība šādus lemumus asociē ar maza bērna vēlmēm - bet, atvainojiet, viņa ir pieaudzis cilvēks. Kopš kura laika tas netiek uzskatīts par apvainojumu, ja pieauguša cilvēka lēmumu nosauc par untumu, kaprīzi un tad pompozi viņu salīdzina ar mazu bērnu, kurš nožēlos savu lēmumu? Un te bija pāris, kuras teicās pēc gadiem pakratīt viņas virzienā ar pirkstu un teikt "es tacu teicu, ka gribēs bērnus" nokauninot.

Es saprotu, ka šeit neiet spalvas pa gaisu piecstāvīgiem vārdiem, bet Tu vari vienlīdz daudz pateikt ar lamāšanos kā bez tās. Kopējo kontekstu tas nemaina, tikai agresijas pakāpi saturā.
20.02.2015 16:38 |
 
Reitings 45
Reģ: 04.02.2015
Ja uzmanīgi sekso, tad parasti arī nekādas šaizītes nenotiek.
20.02.2015 16:38 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Ezīši to dara uzmanīgi, bet redz kā - vēl nav izmiruši. :D
20.02.2015 16:40 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
ūs pašas palasījāt viņas blogu, kuras aizstāv viņas dzelžaino uzskatu? Es noveltīju dažas minūtes un nesaprotu, uz ko Jūs cenšaties norādīt. Nav jābūt ģēnijam, lai no viņas tekstiem taptu skaidrs pat mazam bērnam, ka viņa ir pilnīgi apmaldījusies sevī. Viņa nespēj pati sev normāli paskaidrot, kāpēc to dara. No vienas puses piesauc feminismu, tad to daļēji noraida, tad iejauc mākslu, tad jau runā par to, ka dzemde viņai asociējas ar dzimumu, kurā īsti nejūtas labi, bet vienlaikus dzimumu mainīt negrib. Tas ir protests, mērķis pievērst sev uzmanību, meitenei ir bijuši vai ir kādi psiholoģiski pārdzīvojumi, ir redzams, ka ir problēmas ar uzmanības trūkumu, pašapliecināšanos un viņa izvēlējas radikālu soli un paveica to, ko gribēja-piesaistīja visas sabiedrības uzmanību sev, bet patiesībā visi tagad runā par to, ka sterilizācija ir atbalstāma vai nav, kaut gan kādam vajadzētu sirsnīgi aprunāties ar šo meiteni, kādam labam psihologam, kurš saprastu, kas viņai sāp.
+
20.02.2015 16:40 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
cālī par šo runā , te skatos kas jauns- tāpat .
20.02.2015 16:47 |
 
10 gadi
Reitings 3059
Reģ: 09.10.2009
Pilnīgi vienalga.
20.02.2015 16:49 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Stella

Mūsdienās orientāciju dažādība ir zināma arī bez masu pasākumiem, tas nav jaunums. Par seksu runāt ir ok, bet kādā kontekstā. Ja speciālisti analizē/apraksta/skaidro/iesaka kaut ko pa tēmu, ok. Ja man mazpazīstami cilvēki sāktu stāstīt savus piedzīvojumus un aizraušanās, tad wtf. Ar tuviem cilvēkiem man neviena tēma nebūtu tabu - nedz draudzenes gultas piedzīvojumi, nedz kāda atzīšanās homoseksuālismā. Te arī cilvēkam būtu jābūt izvēlei, ko redzēt/dzirdēt. Sanāk, ka mans ceļš krustojas ar praidistiem, gribot negribot to balagānu redzu. Ar citām lietām tā nav - attiecīgās tv pārraides ir mana izvēle, uz Erotu bez manas gribas neviens nedzen, arī seksšopos nevelk iekšā. Vēlreiz saku, man vienalga, kas ar ko guļ, arī Erotā un attiecīgajos veikalos esmu bijusi, bet tā ir mana izvēle.
20.02.2015 16:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!