Sieviešu sterilizācija.

 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/185928/nekad-neesmu-gribejusi-un-negribesu-bernus---latviete-veic-sterilizaciju-23-gadu-vecuma

Jūsu domas un komentāri? Es domāju, ka viņa izdarīja pareizo izvēli, vismaz nedzims nevēlams bērns.
20.02.2015 09:14 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Un ar Erota reklāmām tavs ceļš nekrustojas? Tāpat, vibratoru reklāmas neizlec sānjoslās ar tēmu nesaistītās mājas lapās līdzās nocenotām smaržām? Beidz muļķoties. Arī par Praidiem brīdina iepriekš - izvēlies apvadceļu.
Labi nav jēgas šai diskusijai. Skaidrs ko Tu centies pateikt un ko izvēlies ignorēt.
20.02.2015 17:00 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
viņa ir pilnīgi apmaldījusies sevī. Viņa nespēj pati sev normāli paskaidrot, kāpēc to dara. No vienas puses piesauc feminismu, tad to daļēji noraida, tad iejauc mākslu, tad jau runā par to, ka dzemde viņai asociējas ar dzimumu, kurā īsti nejūtas labi, bet vienlaikus dzimumu mainīt negrib.
Labs :D Tas vēl vairāk apstiprina manu un pārējo līdzīgu domājošo viedokli. ;)

Domāju,ka tad,kad viņa nožēlos,viņa vai nu kaunēsies to publiski atzīt,vai nu iestāsies pret sterelizāciju. :D Tas tik būtu labs.
Jāsaka diemžēl,ka daudzas jaunās sievietes sekos viņas piemēram un sterelizēs sevi,jo redz šobrīd vēlas dzerstīties,atdoties visiem pēc kārtas un bērni taču ni un fuj un pē.

Jā,es pati esmu domājusi kādreiz dzīvē veikt šo procedūru,bet tas noteikti būs pieklājīgā vecumā,kad nostāja jau tiešām ir izveidojusies dzelžaina+ir vēl citi daži aspekti,kuri šai meitenei nav,kas man liek nostāties par šādas operācijas veikšanu sev.
Taču,lai vai cik ļoti es bērnus negribētu ne 23 gados,ne šobrīd,es neiedomātos to veikt,jo dzīve var apmest mūs kājām gaisā momentā,izskatās,ka arī to ne visas saprot,jo nav pieredzējušas,bet tas viss nāk ar laiku.;-)
20.02.2015 17:10 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Katrs var ar sevi darīt ko grib.
20.02.2015 17:13 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Un neviena no ilgterminja kontracepcijas metodeem shai nedereeja, vai ne? Tik traki problemaatiski reizi piecos gados hormonaalo spiraali nomainiit. Vai arii sho traki biedeeja tas nelaimiigais plus/miinus 1%, kas "iekriit", ja jau beernus neveelas, tad aborts iekrishanas gadiijumaa nebuutu liela nelaime. Un, ja buus blakusefekti, ko tad? Neko. Tabletes var nomainiit uz citaam, spiraali var iznjemt, bet shajaa gadiijumaa, ja nu kas, varees riit hormonaalos preparaatus visu atlikusho dziivi vai skriet ar galvu sienaa. Bet taa jau pashas briivaa izveele.

Bet vispaar katrs dara, ko pats veelas, tikai nez kaada velna peec tas viss jaapublicee. Kaut kaadas infantilas selfiju karalienes, tusinju karalji, pus-neadekvaata sterilizeeta buutne utt. Kombuliene gan kaut kur pazudusi, sen nav maniita nevienaa zinju portaalaa.

8-)
20.02.2015 17:35 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
laika gaitā gan jau pārlapošu visas lapaspuses ar komentāriem, bet smieklīgi liekas tas, ka, ja šeit kāda pasaka, ka bērnus neplāno un gaida gadus sterilizācijai, tā sākas vistu kūts un nokaunināšana (maigajā versijā), bet kad to pašu izdara vēl jaunāka sieviete, tad sitam plaukstiņas par drosmīgu izvēli.
es vēl krāju, sēžu un domāju.
20.02.2015 17:38 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Kāda vistu kūts vai nokaunināšana? :D Šeit neviena nemin,ka to nevar darīt,vai to darīt būtu grēks,tā vien liekas,ka dažas speciāli grib uztaisīties par nabaga cietējām šajā tēmā,kuras ir taču ar tik kardināli atšķirīgiem uzskatiem,kurus ļaunais cosmo atkal cenšas ierobežot. :D
Tak neviens jums neliedz sterelizēties,tikai atsevišķai grupai ir loģiska spriestspēja par to,ka tādas lietas vajadzētu veikt saprātīgā vecumā pie attiecīgas brieduma pakāpes,bet nu to jauniem cilvēkiem jau arī nesaprast. :D
20.02.2015 17:42 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
canis lupus, ja nesaproti, ko uzrakstu, tad neizfantazē tālāk.
20.02.2015 17:45 |
 
Reitings 111
Reģ: 03.07.2013
Bet vispaar katrs dara, ko pats veelas, tikai nez kaada velna peec tas viss jaapublicee. Kaut kaadas infantilas selfiju karalienes, tusinju karalji, pus-neadekvaata sterilizeeta buutne utt. Kombuliene gan kaut kur pazudusi, sen nav maniita nevienaa zinju portaalaa.
++

Jā Kombuliene bija labā, nez kā viņai tur iet, arī Magone ar Venti sen nav kašķējusies. :-O
20.02.2015 17:46 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
tikai atsevišķai grupai ir loģiska spriestspēja par to,ka tādas lietas vajadzētu veikt saprātīgā vecumā pie attiecīgas brieduma pakāpes,bet nu to jauniem cilvēkiem jau arī nesaprast.


Laikam, esmu sasniegusi to brieduma pakāpi, kad mana dedukcija atļauj saprast - briedums nav viennozīmīgs. Tas nav kā hipotēze, tas ir mānīgs un ļoti nekonkrēts. Ar vecumu briedumam ir ļoti niecīgs sakars.
Un, jā - caurmērā šādi apgalvojumi ieskauj šo diskusiju. Tas, ka Tu uzskati, ka īstais lēmums jāpieņem 35 gadu vecumā, jo tad ir Briedums, nenozīmē, ka Tev ir taisnība. Un šāda sevis nostādīšana, itkā pārākā pozīcijā, liecina par brieduma trūkumu nevis esamību, jaunā meitene.
20.02.2015 17:53 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
Jūs pašas palasījāt viņas blogu, kuras aizstāv viņas dzelžaino uzskatu? Es noveltīju dažas minūtes un nesaprotu, uz ko Jūs cenšaties norādīt. Nav jābūt ģēnijam, lai no viņas tekstiem taptu skaidrs pat mazam bērnam, ka viņa ir pilnīgi apmaldījusies sevī. Viņa nespēj pati sev normāli paskaidrot, kāpēc to dara. No vienas puses piesauc feminismu, tad to daļēji noraida, tad iejauc mākslu, tad jau runā par to, ka dzemde viņai asociējas ar dzimumu, kurā īsti nejūtas labi, bet vienlaikus dzimumu mainīt negrib. Tas ir protests, mērķis pievērst sev uzmanību, meitenei ir bijuši vai ir kādi psiholoģiski pārdzīvojumi, ir redzams, ka ir problēmas ar uzmanības trūkumu, pašapliecināšanos un viņa izvēlējas radikālu soli un paveica to, ko gribēja-piesaistīja visas sabiedrības uzmanību sev, bet patiesībā visi tagad runā par to, ka sterilizācija ir atbalstāma vai nav, kaut gan kādam vajadzētu sirsnīgi aprunāties ar šo meiteni, kādam labam psihologam, kurš saprastu, kas viņai sāp.
++

diemzēl meitene labi parada ka nav pat lidz 23 agdiem izaugusi prata. Visas domas, ideja un etc. bija mums skolas laikos kas līdzigs ap 14 it gadiem. Nu neko. lai dara ko grib. vians kermenis



stulbi ir sev PR tada veida taisit.
20.02.2015 17:58 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
. Skaidrs ir tas, ka šī meitene jau vairākus gadus mēģina no studentes kļūt par mākslinieci un, lai kāds viņai pievērstu uzmanību un vispār pasūtītu darbus pie viņas, vinai vnk vajag popularitāti, tāpēc ari šo savu lēmumu publicējusi.
+
20.02.2015 17:59 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Domāju, ka tā ir katra paša izvēle. Nožēlos, nenožēlos, man vienalga, nav mana dzīve. Bet uzskatu, ka šāda rīcība bija vairāk kā protests, līdz galam neaizdomājoties vai nākotnē gribēs bērnus.

Par to vai ir normāli negribēt bērnus, tad tur man nebūs korekts viedoklis, jo es bērnus vienmēr esmu gribējusi, bet pieņemu, ka ne visām dzīves mērķis ir sevi atražot.
20.02.2015 18:00 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man patīk, kā Jansone raksta:
Mani visvairāk izbrīdina nevis viņas lēmums, bet tas, ka, redz, sabiedrība ir aizspriedumaina. Es gan to nejūtu. Kaut vai lasot šo diskusiju.. Te daudzas ir tik solidāras un mūsdienīgas domāšanā, ka vēl aiz rokas to meiteni vēlreiz uz Taizemi aizvilktu, ja vajadzētu. Tāpat kā runājot par visādiem citiem dīvaiņiem- tagad tas viss ir tik normāli, ka, ja nedod Dievs iepīkstēsies, ka nesaproti, uzreiz puse uzmetīsies virsū, ka tu esi ļauna, stulba un bezjūtīga maita. Meitenei nav par ko uztraukties. Mūsdienu pasaule pati vēl olvadus izgriezīs, ja vajadzēs Bez sarkasma, tā ir.
20.02.2015 18:05 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
WOOOOOHOOOO cosmo jau otro dienu pēc kārtas svētki :D :D

Tās, kas uzskata šo meiteni par lesbieti - jums mamma bērnībā nestāstīja, kā rodas bērni? :D Tiešām jābūt prātā vājam, lai sievieti, kura uztraucas par grūtniecības risku, uzskatītu par homoseksuālu. Bet protams, saprotu, pohuj par to visu, galvenais, ka viņai īsi mati, tad jau automātiski lesbiete :D Transseksuāla pie tam vēl. Ar 50 psiholoģiskām traumām. LOL

Lūdzu turpiniet šo diskusiju, mani fascinē kā jebkas vairāk par kosmētiku un Kardašjanu šajā forumā vienmēr izraisa milzīgu viesuļvētru, neizpratni un visgudru nosodījumu :D :D
20.02.2015 18:06 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
Lielaka dala nenosoda, bet atbalsta tadu lemumu. Nav viosiem sevi jaatražo. Un reti kura par homoserksualiati runaja. :-P
20.02.2015 18:09 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Protams, protams - nav visiem sevi jāatražo. Un atbalsta, jo uzskata, ka slimiem vairoties nav nepieciešams.
Ja izdari ko ārpus konservatīvās sabiedrības pieņemtajiem standartiem - esi slims un pelnījis tapt izraidīts. Jau kuro reizi šis izskan.
20.02.2015 18:10 |
 
Reitings 727
Reģ: 01.08.2014
Nu Mētra pati publiski paudusi, ka viņai iedots links uz šo diskusiju, lai nu tad dalās savās pārdomās :D Lezbiete vai nelezbiete, feminsti vai nefiministes , māksliniece vai dīvains PR :)
Komentāru skaits gan nav tik liels, kā viņa sapratusi :D
20.02.2015 18:13 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
Vina ir brivs cilveks ar tiesiba ar savu kermensi darit ko vien velas. Tikai nav skaļu jabauro un jatelo nez kadu varoni un visur PR jataisa. Nu sudiga maksliniece un viss. Kuru pirms tam neviens nezinaja.
20.02.2015 18:14 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
Nu Mētra pati publiski paudusi, ka viņai iedots links uz šo diskusiju, lai nu tad dalās savās pārdomās Lezbiete vai nelezbiete, feminsti vai nefiministes , māksliniece vai dīvains PR
Komentāru skaits gan nav tik liels, kā viņa sapratusi
vinai teica ka cāli, atceris.lv sapforuma un viriesu forumos par šo runa:D Lai skrien palasit.:-D:-D:-D
20.02.2015 18:15 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Oho,kura viņu nosauca par slimu? Jautāju,jo tiešām nemanīju pati.


Lielaka dala nenosoda, bet atbalsta tadu lemumu.
+++
Es arī nesaprotu,kas ir tik nesaprotams dažos viedokļos,kāpēc daļai ir jāspurojas tik ļoti pretī. Šums ir par to,ka šādā vecumā tāds lēmums nav prātīgs,bet izskatās,ka diskusija vienkārši ir neproduktīva,jo ir daļa,kas uzskata,ka 23 gadu vecumā cilvēks ir gana dzīvesgudrs(īpaši pasvītroju šo vārdu, jo tas tomēr ir kas savādāks par fizikālo lielumu ķīmsisko šķidumu aprēķiniem).
20.02.2015 18:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits