Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Eksperimenti ar kosmētiku?

 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Cik burvīga diena, lai parunātu par kaut ko skaistu (l)

Gribētu uzklausīt cosmiešu pieredzes ar ikdienā lietoto kosmētiku, gan dekoratīvo, gan kopjošo - konkrētai funkcijai domātos jūs bieži maināt? Piemēram, šomēnes izmantoju vienas firmas sejas krēmu, nākammēnes pamēģināšu citu, tad atkal citu vai arī, atradušas piemērotu, lietojat ilgstoši?

Tā sanācis, ka neilgā laika posmā man ir vai būs beigusies gandrīz visa pamatkosmētika, tāpēc tagad domāju, vai pieturēties pie iepriekšējās vai notestēt ko jaunu. Gadi arī iet ... Alternatīvām lasu jūsu diskusijas, cosmiešu blogus, čekoju pinterest ieteikumus, wow, iespaidīgi. Jūs visu kosmētiku izlietojat vai daļu gadās arī izmest kā nepiemērotu?
19.02.2015 13:51 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Man patīk savus kosmētikas līdzekļus mainīt. Jo, pirmkārt, saka, ka rodas pieradums un vairs nav tā efekta. Un arī gribas izmēģināt ko jaunu. Neesmu atklājusi vēl nevienu tādu super produktu no kura negribētu atteikties.
19.02.2015 13:54 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Mainu, gribas izmēģināt visu, atkārtoti gandrīz neko (ar izņēmumu - 1-2 produkti) nepērku. Taču tajā pašā laikā mainu tikai tad, kad iepriekšējais izlietots nevis krāju kosmētikas kalnus.
19.02.2015 13:58 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Zīmolus ik pa laikam pamainu, bet ne tad, ja ar konkreto zīmolu esmu super apmierināta. Piemēram, tagad nopirku vēl vienu 100ml burku ar savu iecienīto Elizabeth Arden kremu, kaut gan iepriekšējais vēl nebija ne pusē. Vienkārši esmu pārliecināta par savām jūtām :) Otra lieta ir, ka gada laikiem mainoties, mainās ādas vajadzības un tad ir kāda cita maska jāpaliek vai vēl šis tas jāpamaina.
Ir lietas, ko gribas izmēģināt, šobrīd tas ir Claudalie un La Roche Posay, bet tā stingri ņemot nav nekas no esošā, kas būtu pietiekami "beidzies", lai pasūtītu pilnos izmērus. Patīk gan BeautyBox, gan arī "ceļojumu kastītes", kur viss ir pietiekami mazizmēra, lai var labi notestēt, bet nav jāmet ārā liela burka, tad ja nepatīk. Nesen nopirku EA kastīti - toniks patīk, serums it kā ok, skrubis patīk, dienas krems meh... Tātad droši vien vajag pilnizmēra toniku :) Šobrīd gaidu NUXE komplektiņu ar salveno sauso eļļu un miceālo ūdeni. Feelunique, kur pirku bija diezgn liela izvēle daudziem zīmoliem.

Ar dekoratīvo ir cits stāsts. Par fetišiem :-D
19.02.2015 14:07 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Ja atrodu kaut ko labu, tad cenšos pie tā arī pieturēties (lai gan ne vienmēr izdodas, jo tāda stulba sajūta, ka "jāatrod taču vēl kāds rezerves variants, ja nu šo vairs nevarēs dabūt").
Par lietām, kuras tā arī neesmu īsti sev piemērotas atradusi - protams, mēģinu atkal un atkal citas.
Produktus, kas man neder, parasti atdodu mammai, jo viņas āda "ņem pretī" gandrīz visu.
19.02.2015 14:07 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Ir pāris lietas, kuras lietoju ilgstoši vienas un tās pašas. Bet pārsvarā mainu, jo neesmu nekādus ideālus atradusi (t) ir arī eksperimentu sekas skapī sakrājušas, bet nav simtos un pat ne padsmitos...kādas dažas tikai :-D
19.02.2015 14:08 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Neesmu no eksperimentētājām. Pieturos pie lietām, kas manai ādai patīk un piestāv.
19.02.2015 14:28 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Dekoratīvo kosmētiku izlietoju ilgi (ja neskaita tušu un lūpukrāsu). Nekā daudz jau arī nav. Ja apmierina, tad palieku pie tā paša un pērku atkārtoti.

Kopjošo kosmētiku mainu, jo tā īsti vēl neesmu atradusi savējo. Biju atradusi, bet ar pārvākšnaos uz citu valsti, nācās uzsākt meklējumus no jauna, jo te ir grūtāk dabūt to, pie kā biju jau pieradusi... Kopumā tomēr cenšos vispirms izlietot un tad pirkt jaunu, ja produkts galīgi nav kaut kāds pretīgs.
19.02.2015 15:50 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Man patīk izmēģināt vis kaut ko jaunu, taču ar laiku ir izkristalizējušies līdzekļi, pie kuriem labprāt atgriežos un kuri vienmēr ir plauktā. Jāsaka, ka esmu konstatējusi, ka ādas kopšanas ziņa vispiemērotākie un visefektīvākie līdzekļi manai ādai ir no aptieku klāsta: Avene, La Roche-Posay, Kiehl's. Ir zīmoli kurus gribu iemīlēt, visu laiku kaut ko mēģinu, bet kaut kā līdz galam nepatīk.
Dekoratīvo bieži mainu, jo visu laiku iznāk kaut kas jauns. ko gribas izmēģināt, taču arī šeit ir favorīti, kurus labprāt pērku atkārtoti un izlietoju līdz galam.
Ja kaut kas man neder, tad cenšos atdot mammai vai māsai, vai kolēģēm. Citreiz arī blogā rīkoju gan tirdziņus, gan arī atdošanas. Jo daudzas lietas maksā lielu naudu un negribas, lai vienkārši ietu postā.
Ja atrodu kaut ko, ko jau ilgu laiku nelietoju un atvērts jau sen, tad bez nožēlas metu ārā.
19.02.2015 18:45 |
 
10 gadi
Reitings 892
Reģ: 28.11.2010
Proteīna maska uz sejas vakarā (l)
19.02.2015 18:48 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vēl par dekoratīvo - parasti "niez pirksti" pamēģināt, ja ir kaut kas jauns nācis klajā. Ne nu tā, ka n-tās ēnas vai kaudzi tonālos pērku, bet, ja kaut kas man nav, tad atļaujos šad tad nopirkt izmēģinājumā kārtā kādu populārāko produktu, ko ikdienā gluži nelietoju vai vispār neesmu mēģinājusi (piem., meteorītus).
19.02.2015 18:52 |
 
Reitings 73
Reģ: 15.02.2015
Nekad nemainu, jo reizi gadā iegādājos visus nepieciešamos kosmētikas līdzekļus un visu gadu ar to lietoju. :-)
19.02.2015 19:01 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Eksperimentēju, jo vienmēr liekas, ka kaut kur zāle ir zaļāka :D

Dažās pozīcijās gan favorīti ir atrasti, piemēram, ar matu kosmētiku pašlaik esmu ļoti apmierināta. Ar sejas ādas kopšanu gan kā pa kalniem, nespēju tikt ar sevi skaidrībā, tāpēc mainu līdzekļus bieži, reti ko izlietojot līdz beigām.

Bet domāju, ja tevi izlietotā kosmētika apmierināja, tad pieturies pie tās pašas. Nu, ja ādas tips nav mainījies un neprasās pret anti-age produktiem.
19.02.2015 19:15 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Ir lietas, ko perku atkartoti, bet tadi produkti ir tikai dazji. Man patik pamainit kosmetiku, jo vienmer ir tik daudz jaunumu un gribas visu pameginat. Atkartoti pirkt liekas kaut kaa garlaicigi.
Nekad neperku vienus un tos pashus tonalos, skropstu tushas, luupu kraasas.
Patiesiba ir tikai divi produkti, ko perku atkartoti - Madaras shampuuns un Madaras tonejoshais fluiids sejai.
19.02.2015 19:45 |
 
Reitings 461
Reģ: 05.02.2015
Kopjošo kosmētiku cenšos lietot vismaz mēnesi, lai saprastu, vai der.
Visbiežāk man jau ir kāds favorīts, kuru parasti pērku atkārtoti. Tiklīdz beidzas favorīts, pamēģinu kaut ko jaunu un tad pēc tā izlietošanas vai palietošanas atkal atgriežos pie favorīta, jo tādā veidā āda nepierod pie favorīta, bet paralēli tiek izmēģināts kaut kas jauns. Ja nu tomēr nostums favorītu no plauktiņiem.
Dekoratīvās kosmētikas man ir maz un tiek lietots ilgstoši, jo tur parasti zinu, ko man vajag.
19.02.2015 19:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits