Darbs vientulībā

 
Reitings 98
Reģ: 13.02.2015
Esmu diezgan liela vienpate, nepatīk atrasties lielā sabiedrības pūlī. Negribu strādāt darbu, kur visu laiku jātiekas ar cilvēkiem - viesmīle, pārdevēja, skolotāja u.t.t.
Ko labāk studēt, lai pēc iespējas mazāk būtu jākontaktējas ar cilvēkiem? Labprāt sēdētu kādā kabinetā, izdarītu ļoti rūpīgi uzticētos uzdevumus, bet, lai nav nepārtraukti saskarsme ar klientiem.
17.02.2015 22:31 |
 
Reitings 326
Reģ: 11.01.2015
Pilnīgs offtopiks, bet-
Vai esi mēģinājusi, ka zini, ka nevar?
Pamēģini šādu eksperimentu - no rīta pieceļoties, pasaki sev spogulī, ka Tev viss šodien izdosies! Un paskaties pēc kāda laika, kā mainās Tavas sajūtas. Ļoti bieži šis paņēmiens ir pieminēts psiholoģiskajās grāmatās. Protams, kas vienam der - otram ne, bet pamēģini - ja, nu, Tev der


es tev piekrītu, to sauc par domu spēku, un pati biju pārsteigta kad to atklāju, uz mani darbojas! Un ticu, ka darbojas katram cilvēkam, tikai KATRAM ir sev pašam jānotic!

Autorei iesaku ieklausīties sevī, ko tu tiešām gribi dzīvē darīt?? Nevis darbu vienatnē, bet KĀDU darbu, kas tevi aizrauj? Izdomā, kas ir tava sirdslieta un tad varēsi domāt par to, kādos apstākļos ar šo lietu darboties- vientulībā vai lielā uzņēmumā.. padomā, bet galvenais dari to, ko mīli

Ir kāds pētījums, kurš pierāda, ka citos spermijos nav viens un tas pats cilvēks? Jebšu - vai no visiem spermijiem neveidotos ES?


dažas meitenes tak te ir neaptēstas :D loģiski, ka katrs spermatozoīds ir atšķirīgs, katrā ir citāda ģenētiskā informācija jeb DNS. Kā jau te augstāk rakstija- tāpēc arī dzimst māsas un brāļi nevis Anna 1, Anna 2, Anna 3
18.02.2015 14:16 |
 
Reitings 848
Reģ: 14.04.2010
Nu arhivāram ir jābūt vismaz vēstures zināšanam, un arī nāksies kontaktēties ar cilvēkiem, bibliotekāram arī ir jākontaktējas ar cilvēkiem, nāksies vien norīt krupi un sākt socializēties.:-D
18.02.2015 21:52 |
 
Reitings 98
Reģ: 13.02.2015
Nu labi, nav jau tik traki ar to kontaktēšanos, bet negribas tā, ka pārdevējām, visu laiku liela cilvēku plūsma.
18.02.2015 21:56 |
 
Reitings 88
Reģ: 04.12.2014
Arī man nepatīk daudz kontaktēties ar svešiem cilvēkiem. Neko sliktu tur nesaskatu. :)
18.02.2015 22:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits