Lidzekli intimajai kopsanai

 
Reitings 10
Reģ: 17.04.2014
Sveikas, damas. :) Kadus lidzeklus lietojat intimas zonas kopsanai? Es paslaik lietoju Vagisan mazgajamo zeleju, bet gribas pameginat ko jaunu, tapec gribetu dzirdet jusu atsauksmes. P. S. Vai ir kada baiga atskiriba starp dargiem intimlidzekliem un 3 eiro vertajiem? :d. Paldies.
16.02.2015 20:06 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
nu parabēni parasti ir lai radītu putošanu,


Vispār jau nē. Parabēniem ir antibakteriāla un pretsēņu darbība. Citiem vārdiem sakot, pasargā līdzekli, lai tur nesavairojas nevēlami organismi.
P.s. Ir daudz augļu un dārzeņu, kuros jau dabīgi ir parabēni, tā kā antiparabēnistēm no uztura vajadzētu izslēgt kā minimums gurķus, burkānus, mellenes, zaļo tēju. :D :P
31.07.2015 19:54 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Es arī "skaloju plikā ūdenī" un viss kārtībā, nekādas sēnes vai citas problēmas ar mikrofloru nav. Īpaši zaļu dzīvesveidu nepiekopju un kosmētiku lietoju daudz, bet līdzeklī intīmai higiēnai es neredzu vajadzību. Manuprāt tā ir nevajadzīga gļotādas kairināšana un naudas izmešana. Bet nu, ja kaut ko dikti gribas lietot, tad parastā ziepes vai želeja nebūs labs variants. Ko ziepes nodara gļotādai var pārbaudīt iebāžot ieziepētu pirksu nāsī :)
31.07.2015 23:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits