Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nesanāk sarunas

 
Reitings 408
Reģ: 16.02.2014
Sveikas. Gribētos kādam pastāstīt savu, bēdu, taču nav īsti kam. Vatbūt varēsiet ieteikt kā rīkoties.
Lieta tāda, ka man liekas, ka nevienam neinteresē mans viedoklis. Es par sevi reti kaut ko kādam stāstu, jo liekas, ka vienkārši otram neinteresē mans viedoklis. Kad draudzenei kaut ko par sevi stāstu, viņa tikai atbild ar āaā vai mhmh. Taču kad stāstu par citiem, tad gan jautā ntos jautājumos, bet līdz ko sāku par sevi teikt kaut ko uzreiz vēsa attieksme. Un nav tā, ka iepriekš būtu viņai visu laiku par sevi stāstījusi, lai tagad saņemtu tādu attieksmi. Arī ar citiem cilvēkiem liekaw tā, ka man viennēr jāuztur saruna, lai neapklustu pa visam. Es vairs nezinu ko iesākt, pašvērtējums ar sāk brukt, liekas, ka nevienam neinteresēju.
12.02.2015 18:54 |
 
Reitings 143
Reģ: 11.02.2015
Tad varu teikt,varbuut skarbi,bet kas taa par draudzeni?
Ja jau skan,ka vinjai ir tiiri nospljauties.
Pameegjini aii Tu taa,kad vinja par sevi staasta,varbut vinja sapratiis,kaa tas ir ?

Kas attiecas par viedokli.. Es domaaju,ka Tev tikai taa liekas,ipasi,ja pagadijusies tada"atsauciga" draudzene,nebrinos,ka Tas pastirpinajis Tavu "paranoju" par vienaldzibu.
Bet,redz ,ka taa nav,jo kaut vai mani,sveshu cilveku ieintereseja,i Tavs viedoklis,i Tava diskusija.
Jacenshas vairak iet cilvekos,vairak diskutet sheit,visur,argumenteet savu viedokli.
Un,protams,vienmeer arii bus taadi,kuru Tavs viedoklis neinteresee.Bet - c'mon... screw them!Tas ir Tavs viedokls,un Tevi tas interese-tas ari ir pats galvenais ;)
12.02.2015 18:59 |
 
Reitings 388
Reģ: 13.01.2015
vienkarshi daudziem cilveekiem reaali neinteresee klausiities par citiem. Man arii ne iipashi interesee. Ja saveejie cilveeki tad jaa, bet ja kaut kaads pussveshs nu un shtrunts ar visu :D tad arii ir MHM un aha :D
12.02.2015 19:01 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Man arī bieži vien neinteresē, bet parasti pieklājības pēc izliekos , ka interesē tieši šāda iemesla dēļ, lai neaizvainotu cilvēku :D
12.02.2015 19:05 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Tāda "mode" paliek ar vien plašāka.
Nez kāpēc otrs gan vienmēr vēlas, lai viņu uzklausu, bet, kad nepieciešams man, tad tikai aha, mhm..

Bija nesen līdzīga diskusija, tur arī tika runāts par šito..
Man tā bēda līdzīga. Bet nav vairs tikai draugi, bet arī tādi kā paziņas!
Jopcik, cik tālu sabiedrība iet, ka nespējam pat mazliet izrādīt interesi.


(lieki teikt, ka runāju maz, bet klausos daudz. Ir man aizrādīts - kāpēc es tik reti runājot? :D)
12.02.2015 19:14 |
 
Reitings 408
Reģ: 16.02.2014
Paldies, selfij. Nedaudz nomierināji. Bet tomēr nezinu ko darīt. Kā izturēties un kā rīkoties.
12.02.2015 19:56 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Kad draudzenei kaut ko par sevi stāstu, viņa tikai atbild ar āaā vai mhmh.


Skumji, ka tāda Tev ir draudzene. Draugi jau tieši tam ir domāti, lai uzklausītu viens otru, atbalstītu un vienkārši būtu blakus. Varbūt tev jāpārdomā, vai šo meiteni vari saukt par savu draudzeni, ja reiz no viņas puses ir šāda attieksme pret tevis sacīto ;)
12.02.2015 19:56 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
aij, man arī ir viena tāda draudzene. un no tuvākajām, tāpēc besī ārā :) vienkārši, nav abām interesanta tēma, lai cik vienai no mums tā šķistu personiska un svarīga. labi, ka ir vēl citi cilvēki pasaulē.
vai arī, viņai ir kaut kāda sāpe, kas saistīta ar tevi, kaut kas skauž vai tamlīdzīgi un ar tavu problēmu ignorēšanu rāda attieksmi.
12.02.2015 19:59 |
 
Reitings 408
Reģ: 16.02.2014
Bet tāda attieksme mani ir ļoti ietekmējusi. Man ir grūti izteikt savu viedokli, jo liekas, ka visiem tāpat neinteresē. Arī stundās, kad izsauc runāt ir panatīgs stress. Īstenībā arī uzsākt sarunu ar svešu cilvēku, liek man ļooti stresot. Bezinu kā lai tam tieku pāri, kā izmainu savu domāšanu. Ar ko sākt?
12.02.2015 20:24 |
 
Reitings 143
Reģ: 11.02.2015
Sun, pirmais ar ko jaasaak ir tas,ko es Tev jau teicu.
Tev ir jaasaprot,ka Tu sev esi svariiga,un Tavs viedoklis ir Tev svariigs,jo tas ir tikai un vienigi Tavs viedoklis,un tas vai kadu tas interese,vai kadam tas patik vai nepatik-ne mazakaja mera nedrikst tevi ietekmet.
Ar stressu-vienkarsi,centies saprast,ka visa pasaule sastav no dazhadiem cilvekiem,un tas nemaz nav tik svariigi,ko citi domaa parto,ko domaaa Tu,jo katrs mes esam tapec individuals,un tapec ari vieoklis ir "savs viedoklis",jo vinji loti biezhi var nesakrist.Tur nav ko satraukties,tas vienkarsi ir pashsaprotami,tads ikdienassikums.
Kad Tu sapratiisi,cik maznoziimiigi tas ir,saistiibaa ja skataas uz lielaakaam pasaules probleemaam,tad arii pazudiis taa bailju sajuuta un nervozitaate. Un ar jauniem cilveekiem runaajot,stressinjsh no sakuma ir visiem,tas ir veseligi :) Gribas tachu pateikt visu labi unpareizi,un atstat savu labo iespaidu.Bet,meiteen,atceries,ka neskatoties NE UZ ko,galvenais ir nevis lai kaads piekrit,Bet buut tev,un palikt pie sava viedoklja,nevis mainiit to,jo kaads Tev nepiekriit,tapeec jau Tu esi unikaala ;)
12.02.2015 20:31 |
 
Reitings 339
Reģ: 04.08.2013
ā nu man arī ir tāda draudzene, kas vienmēr pamanīsies tikai savas problēmas izstāstīt, bet man tikai pieklājības pēc apjautāsies, kā man iet. dažreiz jau, protams, tas ļoti kaitina.

bet nu ar viedokļa izteikšanu gan man tādu problēmu nav, man liekas, ka tas saistīts ar to, ka pati neesi pārliecināta par sevi, tāpēc arī neesi droša par savu sakāmo.
12.02.2015 20:55 |
 
Reitings 408
Reģ: 16.02.2014
Vēlreiz paldies, selfijs. Tu esi ļoti jauks cilvēks! :)
12.02.2015 22:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits