Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāda iespēja?

 
Reitings 53
Reģ: 09.02.2015
Sveikas! Šobrīd esmu apjukusi un vēlos dzirdēt viedokļus no malas.
Mana situācija īsumā:
Attiecībās ar puisi esmu 4 gadus, abiem 20. Pēdējo pusgadu dzīvojam kopā, pēdējos mēnešus viss tikai bruka un juka. Pirms dažām dienām beidzot izrunājāmies un viņš vēlas šķirties, jo jūtas jau kādu laiku ir pazudušas un viņš domā, ka mūsu attiecībās nekas vairs nevar mainīties, bet kā ar nazi nogriezt visu tomēr nevēlas, jo esmu tomēr viņa pirmā mīlestība un kaut ko viņš pret mani jutīšot vienmēr, kā arī nevēlas būt kretīns manās acīs, tāpēc izvākties uzreiz neliks, tikai mēneša beigās. Tā kā faktiski mēs jau izšķīrāmies. Bet jocīgākā daļa - kopš tās sarunas, mūsu attiecības ir tikai uzlabojušās - vairs neburkšķam viens uz otru kā agrāk, esam kļuvuši brīvāki, atklātāki, jautrāki, jaukāki un pat mīļāki, iejūtīgāki viens pret otru. Jāatzīst, ka vēl bija arī sekss... Ne reizi vien... Un, šķiet, daudz labāks, kā jebkad. :D
Vakar atkal saruna, jo viņš par to atkal ir daudz domājis un sajuties nedrošs par savu lēmumu. It kā skatoties uz mani un nesaprot, ko pats īsti vēlas. Pēc ilgiem laikiem komplimenti, ka es esmu tik skaista, seksīga u.c. (t) Bet tajā pašā laikā domā, ka viņa lēmums ir tas pareizais un ka laikam labāk būtu neatkāpties no tā... It kā ir izlēmis, bet nav pārliecināts.
Tad nu domāju - cik liela ir iespēja, ka viņš pārdomās? Jo pēdējās dienās esmu pārliecinājusies, ka manas jūtas pret viņu nav mainījušās - ļoti stipri mīlu viņu par spīti visam, kas piedzīvots (un nē, nav mani ne krāpis, ne sitis...), un viņš patiesībā ir reti labs cilvēks. Un izskatās, ka tās pārmaiņas attiecībās, pēc kurām mēs abi ilgojāmies, notiek tieši tagad, kad teorētiski esam it kā izšķīrušies. Katrā ziņā esmu cerību pilna un ar tendenci nepadoties, tomēr gribētos dzirdēt viedokli no malas. :)
09.02.2015 10:20 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Te ir daudz variantu , -

varbūt viņam ir jūtu pret tevi ,

varbūt esi tikkai rezerves variants ,kamēr sameklēs īsto un piemēroto .

varbūt tik tiešām nezin ko grib un domā ko labot .
09.02.2015 10:29 |
 
Reitings 700
Reģ: 19.11.2014
Interesanti sarežģīts gadījums.
Bet nu - domāju, ja pašķirsieties, tad viņš arī sapratīs varbūt, ka tomēr vēlas būt kopā un ja, ir vērojami uzlabojumi, kāpēc tad šķirties, ja abiem labi?!
Es novēlu jums veiksmi un saprast vienam otru, kas priekš jums abiem ir labākais variants. ;)
09.02.2015 10:30 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Es domāju, ka laiks visu saliks pa vietām. Tu neko daudz šobrīd nevari darīt un mainīt, jo tiesības lemt ir arī viņam. Atliek tikai gaidīt, vērot un turpināt izturēties tikpat nepiespiesti un dabiski. :)
09.02.2015 10:34 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Man sen atpakaļ bija attiecības,kas uzlabojās arī tieši tad,kad mēs izšķīrāmies. Puisis it kā teica,ka ir muļķis,ka ir mani pametis,bet līdz galam atpakaļ kopā nesagājām,lai gan uzvedāmies tā it kā būtu. Rezultātu pati saproti,jau pirmajā teikumā. ;-) Beigās sapratu,ka puisim,neskatoties uz to,ka ir jūtas pret mani un grib mani paturēt,acis šaudījās arī citur,un,nē,nes nerunāju par citām meitenēm,bet gan to brīvības sajūtu,kad nav nevienam jāatskaitās,jārēķinās ar kādu citu,izņemot sevi, un citām tamlīdzīgām ekstrām.
Es iesaku pagaidām tomēr ieturēt tādu kā emocionālo distancīti,lai vienkārši nesasapņojies par daudz,visādi var gadīties. :-)
09.02.2015 10:36 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Atliek tikai gaidīt, vērot un turpināt izturēties tikpat nepiespiesti un dabiski.


Man šķiet, ka šajā gadījumā patiesi laiks visu saliks pareizajās vietās. ;)
09.02.2015 10:36 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Man ir versija - jūs vēl neesat nobrieduši nopietnām attiecībām. Sākot dzīvot kopā puisis juties tā, it kā aste būtu iežmiegta durvis, respektīvi, zaudēta daļa brīvības, jo attiecības kļūst nopietnākas. "Izšķiroties" viņš ir ieguvis relatīvu brīvības sajūtu, tāpēc arī attiecības uzlabojas, jo pēc viņa domām attiecību vairs nav. Vienkāršs spriedums - jūs abi esiet pārāk jauni un prātā nenobrieduši nopietnām attiecībām.
09.02.2015 10:41 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Es domāju, ka viņš vienkārši nezina ko grib, tas arī viss. Manam draugs ir līdzīgs, viņš nekad nezina 100 procenti ko viņs grib. Vienu dienu viņš saka tā, otru atkal jau šitā. (Ne par mūsu attiecībām, lai nerastos jautājumi.) Tādēļ es īsti uz viņa tā līdz galam nevaru paļauties. Divu gadu laikā, esmu to pieņēmusi, ka viņš tāds ir un tur neko es nevaru izdarīt. Domas maina kā zeķes. Es domāju, ka problēma ir tajā, ka tavs puisis nezina, ko grib. Bet, protams, jums jau ir savādāka situācija.
09.02.2015 11:53 |
 
Reitings 178
Reģ: 22.01.2015
Kārtējais piemērs, ka viss ir labi līdz brīdim, kad cilvēki sāk dzīvot kopā :D
09.02.2015 12:41 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Kārtējais piemērs, ka viss ir labi līdz brīdim, kad cilvēki sāk dzīvot kopā


Diemžēl ir diezgan daudz pāru, kas neiztur to sākuma posmu, kad jāiedzīvojas.
Vienai paziņai arī bija 4 gadus attiecības, abiem 20 gadu, ievācās dzīvot kopā un pēc 4 mēnešiem attiecības izjuka.
09.02.2015 12:48 |
 
Reitings 135
Reģ: 04.02.2015
Man nav tā veiksmīgākā pieredze šādā gadījumā - es gribēju šķirties, puisis nē. Visu izrunājām, sarunājām palikt draugi, bet.. tomēr kkā vēl novilkām 8 mēnešus, no kuriem kādi 3 bija pat ļoti ok, bet pārējie bija arvien briesmīgāki un beigas un šķiršanās jau vispār bija drausmīgas.
09.02.2015 12:51 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
Manuprāt, sāc kravāties.. Pirmā mīlestība jau reti paliek kopā uz mūžu mūžiem, puišiem grūti ( kā mana pirmā mīlestība, jā ,biju arī viņa pirmā mīlestība, teica - es tevi mīlu un mīlēšu, bet man gribās izmēģināt arī ko citu ). Zinu, ka viņa vārdi bija patiesi, jo viņš vēl jo projām ( pagājuši jau kādi 7 gadi ) uztraucas, rūpējas par mani, brīžiem izspļauj greizsirdīgas frāzes, lai gan abi esam stabilās attiecībās :)
Pēc šķiršanās vēl ilgi satikāmies, līdz uzradās citi cilvēki

ceru, ka tev viss nokārtosies, veiksi :)
09.02.2015 13:30 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Man pilnīgi izklausās, ka abi vienkārši sajutāt brīvības garšu, kad viens otram it kā nekas neskaitāties (neesat kopā), līdz ar to nav arī nekādu pienākumu, atbildības. Kā arī paliek atklāta opcija tikties ar citiem cilvēkiem, jo neesat taču kopā.
Protams, tādas "attiecības" ir vieglāk uzturēt nekā ikdienas kompromisu mākslu, kad tā kaisle un lielā mīla var arī kaut kur paplēnēt. Nedomāju, ka esošā situācija ir paliekoša.
09.02.2015 13:38 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Baudi šīs attiecības , ja gribi , bet atceries , ka viņš var aiziet .
09.02.2015 13:54 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Man šķiet, ka viņš šobrīd vēl pieturās pie tevis, jo nav atradis citu vietā vai arī vienkārši būt brīvs, bet ar brīvu pieeju seksam, kas viņam šobrīd arī ir. ;)
09.02.2015 13:56 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Man šķiet, ka viņš šobrīd vēl pieturās pie tevis, jo nav atradis citu vietā

++++
09.02.2015 13:58 |
 
Reitings 53
Reģ: 09.02.2015
Paldies, meitenes, par komentāriem. :) Interesanti palasīt un padomāt, kaut brīžiem arī ir sāpīgi, bet no tā jau šoreiz nevar izbēgt...
Piekrītu tam, ka problēma ir tur, ka viņš tiešām pats nesaprot, ko grib. Un man šķiet, ka nemaz nesaprot, ko gribēt, jo mēs pa lielam viens otram esam pirmie (pirms viņa man bija vairākas, viņam - vienas īsas un nenopietnas attiecības, bez seksa) un līdz ar to viņam ir tā ziņkāre, kā tad būtu ar citām u.c. Jo lielāka cilvēkam ir pieredze, jo vieglāk ir saprast, ko vēlas un ko ne, izšķirt prioritātes. Bet ja pieredzes nav... Njā.
09.02.2015 15:18 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Jums ir kaut kādas problēmas attiecībās? Kas ir pasliktinājies? Kāds ir iemesls, kāpēc viņš domā par šķiršanos? Ja ir kādas nopietnas problēmas un abi gribat un spējat to atrisināt, tad uz priekšu, bet, ja viņš vienkārši nezina ko grib un saka, ka nezina ko jūt, un tas nozīmē to, ka apsver iespēju, ka varētu pamēģināt ar citām, tad laid viņu vaļā.
09.02.2015 15:25 |
 
Reitings 53
Reģ: 09.02.2015
kampanella, drīzāk jau ir tas otrais variants. Katrā ziņā, turēt jau viņu neturēšu, ar varu jau mīļš nekļūsi. Bet, ja beigās sanāktu tā, ka pēc tam viņš saprastu un nožēlotu to, ko ir izdarījis, man būtu ļoti, ļoti žēl.
09.02.2015 15:34 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Bet tajā pašā laikā domā, ka viņa lēmums ir tas pareizais un ka laikam labāk būtu neatkāpties no tā... It kā ir izlēmis, bet nav pārliecināts.
Pie velna tādu čali! Es mantas sakrāmētu un uz neredzēšanos.. Nevienam nav tiesības cūkāties ar manu sirdi..
09.02.2015 15:46 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Labāk vajadzēja uzreiz katram iet uz savu pusi, un padzīvot atsevišķi, nevis dzīvot kopā, bet nebūt kopā.

Beigās Tev tikai vēl vairāk tas sāpēs.
09.02.2015 16:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits