Par realitātes transērfingu.

 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Labrīt agrajā rītā, meitenes!

Kā jau virsraksts vēsta, esmu ieinteresējusies par šo tēmu. Manās rokās ir nonākušas pirmās 2 grāmatas (zinu, ka ir vēl vairākas), vakardien izlasīju abas. Izklausās jau brīnišķīgi, turklāt, bez kādām lielām burvestībām - visam varu piekrist, viss no dzīves, tikai ikdienā parasti aizmirstas.

Vēl, protams, jāpārlasa kārtīgi, šobrīd jauniegūtā informācija manā galvā izkārtojusies visai haotiski, bet parunāties gribas!

Vai kādai ir pieredze attiecībā uz šo? Ja ne pašām, tad radiem, draugiem, mīļotajiem?
Gribu iedvesmojošus stāstus, grāmata pozitīvi uzlādēja pamatīgi!
08.02.2015 03:11 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Dīvaini ka tie kas šitam baigi seko un praktizē dabū absolūti parastas lietas.

Neesmu šo lietu aizstāve vai noliedzēja, bet par šo teikumu gan vēlējos piemetināt, ka tieši daudzas slavenības gan Latvijā, gan Holivudā ir diezgan aizrāvušās ar šīm lietām. Tāpat arī uzņēmēji.
08.02.2015 15:47 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Bet Tu jau biji tā, kas sāka runāt par Āfriku, nospriedu, ka tas Tevi tā pamatīgi satrauc. :)
Protams, protams, cilvēki, kuri negrib palīdzēt, vienmēr atradīs kaut kādus attaisnojumus.


Bet davai, tā vietā lai es studētu un strādātu, mēģinājumā kaut kad nākotnē sasniegt gana rīcībspējīgu amatu Latvijā, es labāk visu pametīšu un braukšu uz Āfriku


Atkal mani nostāda kāda varenā lomā...es esmu tikai cilvēks. Nelieku Tev neko darīt. Vienkārši muļķīgi no malas izskatās, ka tā satraucies par citiem, bet neesi gatava neko darīt.
08.02.2015 15:49 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Esmu to meiteņu pusē, kuras šito sviestu nopietni uztvert nespēj. Tā kā te jau daudzi argumenti ir pateikti, es labāk neatkārtošos.

Vispār, pozitīvai domāšanai nav ne vainas. Taču dažiem tas sanāk dabiksi, bet citi vnk ir vājāki savos prātos. Palasot dažas grāmatas gudrības, kuras te ir minētas, secināju, ka es instinktīvi domāju un rīkojos tā, kā daži te saņemot baigāko atklāsmi par to. Ar to gribu teikt, ka visticamāk wee tā dzīvotu arī bez šī bullshita izlasīšanas, jo viņà tas jau ir ielikts + kripatiņa veiksmes. Bet kāds cita lasa, klausās, piepūlās, bet čiks vien sanāk... Pasaulē pastāv harmonija. Nevar visi būt veiksmīgi un saņemt visu, ko vēlās. Ir jābūt arī cietējiem un neveiksmīgajiem. Un es noteikti neapgalvotu, ka tā ir viņu pašu vaina.

Katrā ziņā, smadzenes un nervu sistēma mums katram ir dotas tādas, kādas tās ir. Diemžēl ir daži, kuri ir ar noslieci uz pašnāvībām un depresijām, vāji. Un tam nav nekāda sakara ar nepozitīvo domāšanu, bet gan ar mentālo veselību.
08.02.2015 15:59 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Vienkārši muļķīgi no malas izskatās, ka tā satraucies par citiem, bet neesi gatava neko darīt.

Es nesatraucos, es saku, ka tas ko jūs sludināt par ''tikai un vienīgi manas pozitīvās domāšanas nopelns (l)(l)(l) '' ir gadsimtu gaitā ārkārtīgi uzlabotu ekonomisko un politisko sistēmu nopelns, un vidusšķira tagad dzīvo cepuri kuldama iepriekšējo paaudžu darba, nevis savu personīgo fantāziju, dēļ. Pietiks murgot, ka katra problēmas ir tikai un vienīgi paša vaina un pelnītas. Hitlera režīmā visi dabūja tikai to, ko Hitlers viņiem piešķīra, tas pats tagad ir Ziemeļkorejā, tas pats bija ilgus gadsimtus pasaules vēsturē, kad nedaudz karstākas vasaras dēļ visai valstij, izņemot galmu kas pēdējo graudu nodokļos savāca, nebija ko rīt, un nākamajā gadā nebija, ko sēt. Un tur fantāzijām un sapņiem nekādas nozīmes nebija, visi bija sūdos līdz ausīm, izņemot tos ar politisko varu. Tiešām jābūt apdauzītam, lai neredzētu reālās pasaules spēcīgo ietekmi pār visu sabiedrību, bet fantazētu, ka viss liktenis atkarīgs tikai no pozitīvām domām :-|
08.02.2015 16:01 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
satraucies par citiem, bet neesi gatava neko darīt
Kaut ko darīt ne noteikti nozīmē skriet uz trešās pasaules valstīm, pašam saķert visādas ļaunas slimības un mirt bēdīgā nāvē.
Kaut ko darīt ir arī - vienkārši atbalstīt tādu sistēmu, kurā tiktu sniegts atbalsts slimajiem un nabagajiem.
Un, galu galā, var arī neko nedarīt, tikai vismaz neapvainojot tos cilvēkus (un pie reizes veselo saprātu), iztēlojot, ka viņi paši vainīgi pie savām nelaimēm, kamēr tu sēdi savā tīrajā dzīvoklī un ēd vakariņas no porcelāna šķīvjiem, pateicoties tikai tam, cik pati pareizi esi domājusi.
08.02.2015 16:04 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Bet man šķiet, tas viss izskaidro, kāpēc Latvija ir tik dziļā bedrē, dziļākā nekā tās pašas kaimiņvalstis. Kā jau bagātības diskusijā parādījās, cilvēkiem nav sapratnes par naudu, jo par bagātu tiek uzskatītas meža malā suņu būdās dzīvojošas večiņas, turpretī Rīgas cacas ir ubadzes, kurām tās večiņas vēl arī saziedot varētu :D Te atkal sākas, ka visas tavas problēmas, ekonomiskās un legālās ieskaitot, ir tava zemā ezotēriskā potenciāla radītas, un valstij ne ar ko nekur un nekad nav darīšana :D Tāda ir tā reālā sabiedrība, vismaz paliela daļa no tās. Ar tādu no realitātes atrautu domāšanu protams, ka mēs esam galīgā pakaļā.

Viss, turpiniet bez manis, man tagad svarīgs darbs darāms :D
08.02.2015 16:20 |
 
Reitings 69
Reģ: 06.01.2015
Taadas lasharas :D
08.02.2015 16:54 |
 
Reitings 69
Reģ: 06.01.2015
Sen jau pieraadiits,ka viss piepildaas,ja to loti gribi.sen jau zinaatniski pieraadiits,ka ir kaads speeks augstaaks par mums.vienam tas buus Dievs,citam veel kaut kas,bet kaut kaa slavenie cilveeki pashi staasta,ka visu noeplniijushies ar pozitiivu domaashanu.nezinu kas ir tas realitates trenserfings,bet taas kas visu laiku chiikst,cik slikti pasaulee uj nabaga afrikosi,tak aizej paliidzi!nee-turi muti un saki paldies,ka tev ir viss,ko tev vajag.vecaa ievaariijuma sapeleejusii burka-tu vsp paklusee,pati ar kkaadiem staigaajoshajiem sapniem nodarbojies,vot tas ir fucking sick duude.negribi braukt un ziedot sevi afrikosiem,ziedo savu naudu,nee?kas i,zhaba dushii?labaak sev jaunu zaptes burku nopirksi,ar kuru runaaties vakaros?jo tu esi realy fail.
08.02.2015 16:59 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Daudzi cilvēki jau pašā saknē nespēj sasniegt "pozitīvo domāšanu", vēl daudzi citi to nepareizi interpretē. Ir milzīga atšķirība - prāta apzināta "pozitīvā domāšana" (jeb sevis maldināšana), lai galvenokārt gūtu materiālu labumu SEV, vai dabiska pateicība un pazemība par doto, līdz ar to prieks par esošo, īsts prieks par katru dienu, cilvēku, izdevību, kļūdām un mācībām utt.
08.02.2015 16:59 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
pē, redzētu sevi no malas, kā tādas izsalkušas hiēnas..
08.02.2015 17:01 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Tante ciiba-varbuut uzraksti luudzu ,kaadas graamatas tu domaaji,jo man ir sajuuta,ka diskuteetaajas vairaak raksta par TRANSFORMING,kaa par TRUNSURFING,kas ir kaut kas cits.
08.02.2015 17:08 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Kā jau bagātības diskusijā parādījās
Tur nu Tev nepiekrītu. Vispār bagātība / nabadzība vispār ir relatīvi jēdzieni. Vismaz es nekur neesmu manījusi precīzas definīcijas, kas kā ar nazi nogrieztu - tas ir saucams par bagātu, tas nav.
Un - nē, nedomāju vis, ka včiņas laukos tāpēc būtu uzskatāmas par bagātām. Tas, ka var izdzīvot, vēl nenozīmē, ka tā būtu pārtikusi un kvalitatīva dzīve.
Bet cilvēki ar vieniem un tādiem pašiem ienākumiem var dzīvot labi, pārtikuši, un atļauties ja ne visu, ko vien jebkurā brīdī iegribas, bet vismaz ikdienas pirkumiem īpaši nerēķināt līdzi cenas, un citi (ar tieši tādu pašu naudas summu kontā) - centrāltirgū pirkt nocenoto pārtiku, kam drīz beigsies termiņš un regulāri sūdzēties, ka nevar "galus savilkt kopā". Es neesmu pārliecināta, ka abos gadījumos cilvēki būtu vienlīdz bagāti / nabagi, lai arī finansiālais stāvoklis būtu vienāds.
Tas gan ir atkarīgs tikai no tā, kas vispār tiek saprasts ar vārdiem "bagātība" un "nabadzība". Vai ar to saprot pliku naudas summu, kas nu pieder, vai arī to, kādā stāvoklī cilvēks ir savā dzīvē (un protams, ka otrais ir ļoti atkarīgs no pirmā, tomēr tā nav 100% korelācija).
08.02.2015 17:08 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
sen jau zinaatniski pieraadiits,ka ir kaads speeks augstaaks par mums.vienam tas buus Dievs,citam veel kaut kas
Jā, kā tad, tikai nez kāpēc gandrīz visi to ir stulbā kārtā palaiduši garām - sākot ar pašiem zinātniekiem, beidzot ar masu medijiem, kas tik sensacionālus jaunumus nav pavēstījuši visai pasaulei.
Starp citu, kas tad to pierādīja, un kāpēc vēl nav pieteicies uz James Randi miljons dolāriem?

kaut kaa slavenie cilveeki pashi staasta,ka visu noeplniijushies ar pozitiivu domaashanu
Kā jau tika minēts piemērs manis ievietotajā video - nav grūti sameklēt cilvēkus, kas vinnējuši loterijā. Tas nenozīmē, ka visi, kas tajā piedalītos, vinnētu. Taču, ja Tu meklē tikai vinnētājus, tad, protams, gala rezultātā iegūsti rezultātu, ka 100% visi Tevis atrastie ir vinnējuši.

vecaa ievaariijuma sapeleejusii burka
Cik Tev gadu? Tu taču saproti, ka šis vairāk diskreditē tieši Tevis rakstīto, parādot, ka nespēj normāli argumentēt, tā vietā mētājies bērnišķīgi muļķīgiem apvainojumiem?

pati ar kkaadiem staigaajoshajiem sapniem nodarbojies,vot tas ir fucking sick duude
??? ??? ???

negribi braukt un ziedot sevi afrikosiem,ziedo savu naudu,nee
Nē, negribu. Un negribu arī atkārtoties, jo sakarā ar šo pārmetumu (kas gan tad nebija man adresēts) jau izteicos vienā no saviem iepriekšējiem komentāriem.

labaak sev jaunu zaptes burku nopirksi,ar kuru runaaties vakaros?
??? ??? ???
08.02.2015 17:20 |
 
Reitings 69
Reģ: 06.01.2015
Jā, kā tad, tikai nez kāpēc gandrīz visi to ir stulbā kārtā palaiduši garām - sākot ar pašiem zinātniekiem, beidzot ar masu medijiem, kas tik sensacionālus jaunumus nav pavēstījuši visai pasaulei.
Starp citu, kas tad to pierādīja, un kāpēc vēl nav pieteicies uz James Randi miljons dolāriem?

omg,ja tev nav smadzenes rokaasmtad not my problem.ar internetu nedraudzeejies???????????/
Kā jau tika minēts piemērs manis ievietotajā video - nav grūti sameklēt cilvēkus, kas vinnējuši loterijā. Tas nenozīmē, ka visi, kas tajā piedalītos, vinnētu. Taču, ja Tu meklē tikai vinnētājus, tad, protams, gala rezultātā iegūsti rezultātu, ka 100% visi Tevis atrastie ir vinnējuši.

Ko tu vsp gvelz,tev sajeega ir?video kkads rizhs chalis,tads pats kaa tu,tu jau ar gan jau rizha,pissudu
Cik Tev gadu? Tu taču saproti, ka šis vairāk diskreditē tieši Tevis rakstīto, parādot, ka nespēj normāli argumentēt, tā vietā mētājies bērnišķīgi muļķīgiem apvainojumiem?

tik cik tev bija,pirms tu vel biji palikusi par vecu kraki
Nē, negribu. Un negribu arī atkārtoties, jo sakarā ar šo pārmetumu (kas gan tad nebija man adresēts) jau izteicos vienā no saviem iepriekšējiem komentāriem.

nu,redz,pofig uz afrikosiem,tad nav ko teelot sveetos ganus
08.02.2015 17:27 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Jūs sabāzāt visu vienā maisā un tagad peraties ,jo kaut kam nav loģiska pamatojama ?
jūs visu tā sarezgijat , ka elementāras lietas kļuva par pasaules brīnumu .

Dzīvojat savā sarežģītajā pasaulē, un nebrīnieties ,ka viss ir tik sarežģīti ! :)
08.02.2015 17:30 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Cilvēciņ, aizej, iedzer siltu baldriānu tēju un nomierinies.
08.02.2015 17:31 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
(Mans pēdējais komentārs bija adresēts lietotājam Rezija1, nevis wee - lai nerastos pārpratumi)
08.02.2015 17:33 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Piedod, wee! Būšu sajaukusi tad tevi ar citu lietotāju.(s)
08.02.2015 17:58 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Var man piekrist var nepiekrist, bet manuprāt šī grāmata ir par to kā kļūt par lielāku egoistu :-D
08.02.2015 19:42 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Un vēl man patika, ka tad, kad īsti nezinu, ko gribas un ko sākt darīt, vajag ar sevi paauklēties, garšīgi ēst, darīt tikai to, kas patīk, kas sagādā prieku, kas ienāk prātā un tā var nonākt pie sava ceļa, kas ved pie vēlamā.


o já.... jáiet uzést torti, varbút nonákshu pie k-káda sava celja!!! :D:D:D:D par shito murgojumu gan ilgi sméjos. par páréjo- pozitíva domáshana, protams, neko sliktu nenodarís, ir jácenshas redzét dzívi krásainu, ne melnu...un jánoskanjo sevi pozitívi - tas viss ir tikai logiski ;)
08.02.2015 19:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits