Meklēju pēc padoma...

 
Reitings 206
Reģ: 07.02.2015
Sveikas!

Centīšos pavisam īsi izklāstīt situāciju, kurā nepieciešams kāds vārds no malas,jo tas mani no iekšas ēd nost.
Dzīvoju ar vecākiem 2-istabu dzīvoklī. Ar mammu labas attiecības, ar tēvu,ja godīgi - nekādas. Arī mamma ar tēvu nesatiek, jo viņa attieksme pret māti ir drausmīga, kā pret zemu vietu. Atsevišķi nedzīvoju,jo manā pilsētā dzīvokļu cenas ir oi, oi, oi cik augstas (lai to nopirktu), bet uz īri - burtiski nekā nav, taču visu laiku ko meklēju. Pati arī strādāju šajā pilsētā, kur dzīvoju.
Tā kā mums ar mammu ar tēvu ir katastrofālas attiecības, tad viņš dzīvo vienā istabā, bet mēs otrā. Mūsu laime ir tajās dienās, kad viņš pazūd uz Rīgu un mēs varam vienas būt dzīvoklī. Jūs nevarat iedomāties,kāds tad mums ir atvieglojums un brīvība!!!
Tēvs uzskata, ka visā viņš ir karalis. Mājās kārtībai ir jābūt tikai tādai,kādu viņš izveido - tur jāstāv tam, tur tam. Ja mēs noliekam ko savādāk vai iekārtojam kā mums patīk, viss tiek nolikts atpakaļ kā viņam patīk un gribās. Piemēram, vannas istabā ir skapīši,bet tajos taču nekas nedrīkst stāvēt - ne kādi līdzekļi, ne tualetes papīrs, labākajā gadījumā tikai zobu pasta un zobu birstītes. Uz vannas malas šampūniem un dušas želejām ir jāstāv tādā kārtībā, kādā viņš tos sakārto,lai gan pats neko no tā visa neizmanto. Nemaz nerunāsim - sieviešu higiēnas lietas tur nevar stāvēt, viss tiek izmests ārā. Ja veļas mašīnā būs mūsu drēbes, visas jāņem ārā un jātur bļodā, bet pats savus kreklus tur var likt. PAT - uz veļas auklas drēbes sakārs pa savai gaume!Virtuvē tik māk ņemt tīros šķīvjus un pannu, bet nomazgāt NEKAD nav mazgājis. Pie papīrgroza tik saliek tukšo taru,lai mēs nesam ārā. Pat otrā istabā stāv aiz durvīm un klausās,ko mēs abas runājam. Un es te varētu vēl uzskaitīt 100 un 1 *** situāciju. Parazīts-ne cilvēks!!!
Mani viss šitas stulbums vnk ēd no iekšas nost! Es nespēju tādos apstākļos dzīvot. Ja mamma viņam ko aizrāda, piemēram,ka ar smilšainām kurpēm iet pa paklāju, viņš tikai viņai rupji 10 vārdus pasaka un viss. Vēl piebilst-es jau te mazāk dzīvoju, pašas vien tīrīsat. Beigās arī tā sanāk,jo negribas vēlāk te blusas un pašām pa to zemaino paklāju staigāt (tēva istabai sanāk visu laiku iet cauri,jo ir dzīvoklī caurstaigājamās istabas).
Ja nopērkam istabā sev ko jaunu vai zābakus, mēteli, virtuvei ko, dušai, tad uzreiz brauc virsū,ka redz,mums jau nauda ir, bet viņam ir tikai minimālā alga. NAV TĀ,izbraucis pa kluso nez kādas ārzemes, visu ko no jaunākajām tehnoloģijām pērk, apavu pāri nez cik jauni, mašīnā taču degviela arī jālej un atradām/zinām,ka viņam ir daudz tūkstoši iekrāti... NEKAUNĪGS cilvēks un MELIS!!! Naudu mums nekad nav devis,pašas labi iztiekam (es un mamma) pa savām algām kopā.
Agrāk mammai draudēja,ka šķirsies,bet tagad nu pieklusis. Mamma jautāja,kad ies projām, tad atbilde ir - kad iešu,tad aiziešu. Mēs būtu tiešām laimīgākie cilvēki!!!

Es tiešām nesaprotu-kā ātrāk likt šim cilvēkam kur aizvākties no mūsu dzīves???(e) Cita dzīvokļa atrašana diemžēl ir šeit liela problēma,jo,lai nopirktu,tiešām tādas naudas mums nav...

Piedodiet par garo penteri,bet man tiešām gribas ar kādu izrunāties, meklēt kādu risinājumu...:'-(
07.02.2015 12:23 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Tavs tēvs tāds ir bijis vienmēr vai šādi izturās tikai pēdējos gadus/mēnešus?

Bet nu jā, uzskatu, ka jāmēģina jebkāds variants, lai tiktu prom. Kaut vai atrast lēti kādu istabiņu, tad pamazām censties iekrāt un uzlabot dzīves apstākļus.
07.02.2015 14:03 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Iespejams, ka atkartoshos, jo neizlasiju visus komentaarus, bet kam isti pieder shis dzivoklis?? Nav apdomaata iespeeja par to, ka varat so dzivokli samainit pret 2viem 1istabas? Vai pardot?

Jo, ja man tados apstakljos butu jaadziivo, es jau sen butu noirejusi kaut ko citu. Un vienalga kur.
07.02.2015 14:07 |
 
Reitings 206
Reģ: 07.02.2015
Dzīvoklis pirkts pēc kāzām. Patiesībā par manas mammas naudu, bet to nekādīgi nevarēs pierādīt, jo tēvs gudrs būdams uzreiz to uzrakstīja uz sava vārda.

Tēvs ar savu kārtību bijis vienmēr,bet situācija saasinātāka bijusi pēdējos gadus.

Visu laiku skatos kādu variantu,kur mums projām iet. Nevar dzīvot šādos apstākļos un ar tādu attieksmi. Nepietiek viņam,ka visi bērni no viņa novērsušies,vēl pārējo visu bendē.
07.02.2015 14:11 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
šķiršanās process nav nedz ilgs, nedz ļoti dārgs. Pati šķīros, bija man bērns, bet tas aizņēma no prasības iesniegšanas līdz tiesai, kādus 3-4 mēnešus. Maksāja 10 gadus atpakaļ tas 50 latus, tagad arētu būt kaut kas ap 100 eiro, bet kas tas ir 100 eiro, pet tādu suņa dzīvi.
Protams šajā gadījmā, ja tēvam ir sakari un finanses atļauj, dzīvoklis noteikti nonāks viņam, bet ja abas ar māti strādājas, tad noīrēt kaut vai vienistabas dzīvoklīti un sākt visu no nulles būtu labāks variants, nekā dzīvot kopā ar tādu tirānu, un būt viņam par kalponi.
Arī man ar tēvu nav diez ko labas atticības, bet es neļauju sev kāpt uz galvas, vienmēr cērtu pretī, ja kaut ko sliktu pasaka, un tas nekas, ka dzīvoju viņa mājā, sevi pazemot neļaušu. Jo ir man vēl arī dzīvoklis un jebkurā momentā varēšu aiziet, kad sagribēšu.
07.02.2015 14:13 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
saasinātāka bijusi pēdējos gadus.


Tad jau tas notiek vairaakus gadus, nu nezinu, nezinu.... es neiztureetu, kaut 20 km talaak, bet butu jau sen prom.
07.02.2015 14:13 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Protams, ka ta laulība nav normāla, bet man sķiet arī slima tā pieaugušas sievietes un viņas mātes kopā būšana, gan morāli, gan fiziski, pat vienā istabā. Iesaku, jums visiem 3 dzīvot katram savu dzīvi un atbildēt par sevi. Tev jādzīvo sava - izvācies no mātes un tēva dzīvokļa un ļauj taču viņiem vienreiz savu dzīvi kārtot pašiem. Visticamāk, te ir bijis sens variants, pārim piedzima bērns, un sieviete sāka dzīvot kopā ar bērnu, vīru izstumjot no savas dzīves. Vīrietis morāli vājš, neprata tikt galā ar situāciju un kļuva par emocionālu varmāku. Skati pasauli no prizmas - mainīt vari tikai sevi un savu attieksmi, tad pārējie mainīsies tev līdz. Mēģini augt morāli, bet to nevar izdarīt, kamēr sēdi pie mammas istabā un skaiti pātarus, ka tēvs tas sliktais. IZVĀCIES!
07.02.2015 14:15 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Nepietiek viņam,ka visi bērni no viņa novērsušies,vēl pārējo visu bendē.

Kur dzīvo pārējie, ko saka par jūsu situčiju, vai nevarētu viņiem lūgt kādu palīdzību, vismaz padzīvot pie viņiem, kamēr pati ar mammu neatradīsi citu dzīvesvietu
07.02.2015 14:17 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
es laikam nemaz tik ilgi nepieļautu ko tādu. kam tas dzīvoklis pieder? Ja ne viņam, tad arī attiecīgi smuki sapako visas viņa mantas aiz durvīm, atslēgu nomainīt
07.02.2015 14:17 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Varbūt skarbi pateicu, bet vienmēr visās konfliktsituācijās upuris un cietējs ir pats izvēlējies savu lomu, bieži vēl briesmīgāks par varmāku. Tāpēc gaudošana, cik tēvs slikts, un es laba, te īsti nepalīdz. Nesen lasīju rakstu par bērnības truamām, vecāku eitekmi, un profesionāli psihologi atzina, ka ta ir katra paša cilvēka izvēle, visu mūžu ciest un vaimanāt, kaa nu tur vecāku vaina bijusi, vai arī aizmirst, piedot, palaist gaisā to aizvainojumu un dzīvot savu dzīvi laimīgi.
07.02.2015 14:19 |
 
Reitings 206
Reģ: 07.02.2015
avene2,pārējie arī mudina par šķiršanos. Ja dzīvoklis nebūtu uz tēva vārda,es sen būtu dzīvoklim atslēgu nomainījusi un viņa mantas koridorī izmetusi. Diemžēl-nevar...
07.02.2015 14:22 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Dzīvoklis pirkts pēc kāzām. Patiesībā par manas mammas naudu, bet to nekādīgi nevarēs pierādīt, jo tēvs gudrs būdams uzreiz to uzrakstīja uz sava vārda.


nu tad dzivoklis uz puseeem dalaas, puse teevam, puse maatei. Tak pardodat sadalat naudu un miers. Visvairaak, manii rada nesaprashanu shaadi cilveeki kaa autore un vinjas mamma, jau vairakus gadus dzivo shaadi, bet izeja netiek isti mekleeta, lai izshkjirtos pa daargu, lai iziretu - neder, lai nopirktu pa dargu - kaa jau sunset mineja, ljauj tak tiem vecaakiem izrunaties, saki, lai mamma panjem teeti aiz rokas, apsedina virtuvee pie galda un ar teeju un cepumiem izrunaa. Teevam ir saape, vins ir palicis viens un sho saapi vinjsh izrada pret jums shaadi.

Nee, ir gadijumi, kad tieshaam neko nevar izdariit, kaa manam viram ar teevu, tur esam meginajushi visaadi, bet vins visu muzhu bijis taads kads bijis un tas ir daudz savadaak, bet ja tas noticis pedejos gadu, lai tava mamma "patin filmu" atpaklaj un piedomaa, kas veicinajis shaadu teeva uzvedibu.
07.02.2015 14:22 |
 
Reitings 206
Reģ: 07.02.2015
sunset,saprotu tavu domu komentāros. Ja nav kur iet,tad protams jāpacieš šī situācija. Pie pirmās izdevības lasīšos projām.
Brālis ar māsu pie sevis nevar izmitināt. Nav tik liela platība un pašiem savas ģimenes ir.
07.02.2015 14:23 |
 
Reitings 206
Reģ: 07.02.2015
Cik mamma nav mēģinājusi runāt. Tēvs tak neklausās!!! Vienmēr tik atbild - ej ***, tu esi muļķe, neko nesaproti utt. Kāds vēl tur dialogs?
07.02.2015 14:24 |
 
Reitings 281
Reģ: 29.01.2009
a jūs nevarat viņam mīksto uzlikt? Dzīvojiet savu dzīvi un pilnīgi ignorējiet visas viņa prasības, ja viņš kautko ņemās pasakat, jā jā un darat vien pa savam. Man jau šķiet ilgākā laika periodā viņam tas apriebtos un pats negribēs mājās vairs nākt.
07.02.2015 14:24 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
vienmēr visās konfliktsituācijās upuris un cietējs ir pats izvēlējies savu lomu, bieži vēl briesmīgāks par varmāku.


Rudzīša meita ierunājās? :-D
07.02.2015 14:27 |
 
Reitings 170
Reģ: 31.05.2012
Ja manta iegādāta laulības laikā, jebkurā gadījumā dalās uz pusēm, ja nav izdarīta atzīme par šķirtu mantu.

1 veids kā atbrīvoties ir mammai izprovocēt, ka tēvs iesit, tad izsaukt policiju. Pēc jaunā likuma viņš nedrīkstēs līdz laulības šķiršanai atgriezties mājās pat ja dzīvoklis pieder viņam.

Bet pats svarīgākais ir tiešām gribēt kko darīt, nevis visas iespējas noraidīt. Jo tādā gadījumā vienīgā iespēja ir palikt un nečīkstēt.
07.02.2015 14:28 |
 
Reitings 206
Reģ: 07.02.2015
Mēs arī ignorējam, daram vienalga pa savam. No savas istabas metam viņa mantas ārā,lai bāž kur grib. Viņš mājās ir no 5dienas-7dienas vakaram un tad brauc uz Rīgu pārējās dienas. Zinam,ka viņam tur ir cita vecene, izrādās,ka man jau ir pusbrālis un viņam ir iekrāti tūkstoši, šeit mājās stāv.
07.02.2015 14:29 |
 
Reitings 206
Reģ: 07.02.2015
Mīlīte,es arī mammai piedāvāju variantu,ka viņu apsūdzēt rokas pacelšanā pret sievu!
Visādus veidus meklēju kā no šī *** atbrīvoties!
07.02.2015 14:30 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
iņš mājās ir no 5dienas-7dienas vakaram un tad brauc uz Rīgu pārējās dienas.


nu tad kas tur dazas dienas nepaciest vinu? Vairaak ar mammu pavadat laiku arpus maajas briivdienaas, ejat uz teatri, kino, pastaigu!
07.02.2015 14:31 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Mīlīte, nav jāprovocē, ne tikai fiziska vardarbība ir pamats pagaidu aizsardzības nodibināšanai. Civilprocesa likuma 250.45 pants.
07.02.2015 14:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits