Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iegraabos

 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Beztemaa jau cepos par to ka jau atkal nemaceju veikalaa pateikt ‘nee’.

Vakar pirku jaunu tonaalo un prasiju ,ka man vajag arii otinju.
Meitene saaka skaidrot ,ka man redz japerkot apaljaa jo taa esot vislabaakaa.

Un protams nopirku.

Taa kaa negribeju kaveet jo bija ‘randinsh’ ar maneejo pat nepaskatijos kaa taa ota izskataas.
Shorit atverot , tieshi tada pati ka mana puudera ota tikai nedaudz mazaaka. Taada skrobe. Nebutu vel tik traki,ja vinja butu labas kvalitaates, bet shorit izmantoju un tik looti daudz ‘matinji’ naaca nost.

Domju, kas zin,vabut tikai pirmajaa reizee taa buus, bet tikko iznjemu araa’pabraucu’ nedaudz pa roku un matinji veljoprojaam krit araa.

Man seja kut(100 pinkt vel paris ‘matinji’ no otas ir man uz seju) un atgaadina par to ,ka jau atkal nemaceju vnk pateikt Nee. Un izmetu £30 bezmazvai miskastee.
Un shii nav pirmaa reize ,kad es vnk nemaku pateikt nee un ietekmejos no taa ko man pardeveji saka , beigas nozeloju.

Kaa ir ar Jums? Vienmeer peerkat to ko vajag? Vai ir naacies ‘iegraabties’.

Draugs mani mierinjaa ,ka gadaas :-D vinsh pirms 3 gadiem parka iegaja veikalaa lai nopirktu Iphone iznaaca ar HTC tikai tapec,ka pardevejs maaceja paardot :-D
06.02.2015 10:03 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10495
Reģ: 29.01.2009
Iegrābties ir smieklīgi, ja vien tie nav pēdējie centi :)
Tavā gadījumā, - tomēr bija "randiņš" un būs ota pēdu kutināšanai :D
06.02.2015 10:06 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Jā, mani vasarā Spicē apvārdoja. Nopirku pīlingu un toniku pa kādiem 60 euro. Neteiktu, ka produkti slikti, toniks vēl ilgi man ies, bet nu nevaru arī teikt, ka ir baigi super. Mani var viegli pierunāt kaut ko nopirkt. Diemžēl. Jāaudzina raksturs.
06.02.2015 10:06 |
 
Reitings 480
Reģ: 20.10.2009
Man gan nevar iestāstīt šitādas lietas :D pati esmu no tiem, kam labi izdodas pārliecināt cilvēkus un pierunāt uz lietām, tāpēc zinu un uzreiz redzu, kad to mēģina izdarīt ar mani!
06.02.2015 10:08 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Jaa, draugs jau par mani smeejaas. Teica ja man nebutu mati man matu skuvekli pardeveja tikuntaa varetu pardot. :s

Skrobe. Jaaruda raxturs.
06.02.2015 10:09 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Keiko - Ehh man kripatinju Tavu raksturu!
06.02.2015 10:10 |
 
Reitings 298
Reģ: 11.02.2014
Man pilnigi neko nevar iesmērēt! Pati brīnos par sevi, bet pirmkārt jau eju ar līkumu tādiem- nāciet izmēģiniet un jums noteikti šis ir vajadzīgs :-D
Man raksturs briesmīgs un ja kaada vsp nak mana virzienaa, tad tiek veltiits skatiens- (e).... visiem mistiski pariet velme man kaut ko piedavat :-D
06.02.2015 10:13 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es arī saku, nē, ja piedāvā. Šobrīd tas, nē, ir tāds nedrošs, jo negribas aizvainot cilvēkus, bet nu, lai beidz man iesmērēt lietas. :D Saprotu, ka viņu darbs, bet man vēl nav pēdējā laikā gadījies, ka man kaut ko iesmērē. Pēdējo reizi tā notika 15 gadu vecumā, kad iesmērēja man dārgu tušu un teica, ka laba un man tādu vajag. :D
06.02.2015 10:14 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Tadi mazo 'bodishu' pardeveji kuri parasti naak klaat un megina pardot roku kreemus un telefona vaacinjus utt mani neietekmaa, tiem vnk pasaku 'nee paldies' pat neapstaajos.

Man ir grutak ar to,ja jau pie pardeveeja ko peerku un shie sak runat vel par kaadu produktu.

Piemeram shoreiz pirku tonalo tatad saruna jau bija uzsakta.

Pagajusho reizi pirku clinique kreemu un nopardeva man arii kkadu toniku naktij lai arii man tadu nemaz nevajadzeja :-/
06.02.2015 10:18 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Neatceros, ka man kāds kādreiz būtu kaut ko iesmērējis vai pierunājis nopirkt :-P parasti Riga Plaza ignorēju tās meitenes, kuras tur piedāvā kaut kādus līdzekļus roku vai nagu kopšanai vai kam tur, jā esmu bezkaunīga, bet es apzinos, ka mani tas neinteresē un lai ko viņas piedāvātu, man to nevajag, jo nelietoju tādas lietas.
Mani var apvārdot vienīgi konditorejās un virtuļu veikalos :D
06.02.2015 10:19 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
es vienkārši esmu iemācījusies uzreiz pateikt, ka man nevajag palīdzību un labāk pati visam cauri izburos :) pārsvarā visu pērku online, bet UK gan uz tām 3 for 2 boots vai superdrug mani vienmēr ievilināja, kad bija jānosit stunda pusdienas laikā :D

Mans ieteikums - ja zini, ka tev jāpērk kaut kas dārgāks (labas otas, piemēram), palasi atsauksmes online. Atlasi vairākus produktus, kurus gribi apskatīt dzīvē un tad jau ar visu to ej uz veikalu. Ne vienmēr meitenes, kas tur strādā zina ko pārdod, tādēļ es parasti pati visu izmeklēju - tušas, otas, pūderus, krēmus... un tad, ja eju uz veikalu izvēlēties, skatos jau pēc smaržas, krāsas utt, kas man patīk!
06.02.2015 10:21 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
es gan nekad neuzkjeros uz tie paardeveejiem. Neesmu veel sastapusi paardeveju, kas prastu atbildeet uz maniem jautajumiem, parasti es zinu vairak neka vinjas, tad kadelj lai es pirktu to ko vinjas man iesaka ?! :D
06.02.2015 10:23 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Nu, tā kā man visa tā pārdošanas psiholoģija un cilvēku zombēšana ir skaidra, es vairs īsti neļaujos pierunāties. Es vispār ļooti reti runāju ar pārdevējiem un prasu viņiem padomu.
Kas man no pēdējā laika vilšanām - Faberlic roku krēms. Protams, ka tā ir tāda individuāla lieta - vienam patiks un derēs, otram nē. Bet man pirms pirkšanas konsultante pilnu galvu sastāstīja. :D Un pirms gada, Ziemassvētkos, vienā tirdziņā pirku higiēnisko lūpukrāsu. Tur arī pārdevēja teica "jā, jā, ja tev sprēgā lūpas un ir sausas, tad būs ļoooti laba lūpukrāsa" un sūds vien bija, a es 4 ls samaksāju. Tāpēc cenšos arvien vairāk paļauties uz sevi, tad arī nav jāšķendējas uz kādiem random pārdevējiem un jāgriež zobi.
06.02.2015 10:27 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Nē, uz mani tas neiedarbojas, noklausos sakāmo, laipni pasaku paldies un dodos tālāk, visādiem tādiem Plazas stendiem ar tekstu - tas Jums, nāciet pamēģināt uzmanību nepievēršu, reiz gan aizgāju tur kur matus taisa, meitene man rādīja kaut kādu baigi kruto taisnotāju pa lielām summām, centās mani pārliecināt, ka man vajag .. nu es paskatījos, ko viņa man parādīs, protams, nekā wow nebija, pateicu paldies, ka informēja, tagad zināšu, ka tādi ir un devos tālāk :) Citreiz ļoti nepatīk, ja veikalā tikai kaut ko skatos (piemēram Body shop`ā, Douglasā un jau nāk man klāt un cenšas pārliecināt, ka tieši tas produkts jāņem) parasti pasaku paldies, bet vēl pati paskatīšos, lai gan ja godīgi - tas manī rada vēlmi doties prom nevis ko iegādāties, patīk pašai visu aplūkot :)

Pirmā un pēdējā reize, kad man kaut ko iesmērēja, bija, šķiet, kādos padsmit (vienpadsmit, divpadsmit gados varbūt) kad mamma ļāva pašai izvēlēties sev džinsas un iedeva naudiņu, protams, devos uz RCT, bet tur jau pamērīt neko baigi nevar .. tad nu noskatījos baigi smukās, bet tur lāga pamērīt nevarēja, kad pārdevēja jau rāva vaļā to dvieli vai ko, ar ko mani aizsedza, lai pateiktu, cik burvīgi izskatās :D Beigās, protams, arī nopirku un, šķiet, ne reizi neuzvilku, jo mājās sapratu, ka garām Joprojām kā pierādījums šai neveiksmei bikses gulst mana skapja augšā :D Kopš tās reizes šādām vietām metu līkumu iespēju robežās, jo nepatīk tā atmosfēra (izņēmums tik vien, cik kā kādas vasaras laiviņas nopirkt) :D
06.02.2015 10:27 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Man nevar iesmērēt to,kas man neinteresē. Neesmu viegli apvārdojama. Mani var pastumt pirkt,kaut ko ,ja esmu jau 80% pārliecināta,kad man to vajag un svārstos starp nē un jā..ja piedāvā atlaide,tad 98%piekrītu.
ja man cena šķitīs krietni par augstu, tad man neko neiesmērēs,lai arī kā man tā lieta interesētu, jo apzinos,ka varu to pašu nopirkt, kaut kur par lētāku cenu
06.02.2015 10:30 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Cheeky*
Nekad neko ( izņemot pārbaudītas liets )nepērc steigā, tad arī tev neviens neko neiesmērēs :D
Jo tikai Tu vislabāk zini ko tev vajag, nevis pārdevējs :-)
06.02.2015 10:33 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Ja arī iegrābjos, tad pārsvarā tikai savas vainas dēļ, jo pārdevējos cenšos neklausīties. Pērku tikai to, ko man vajag. Vajadzības gadījumā man nav problēmu pateikt stingru nē :)
06.02.2015 10:36 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
pēdējā neveiksmīgā iegrābšanās bija apģērbu veikalā uz matīsa/čaka stūra. Man vajadzēja jaunus svārciņus. iegāju veikalā . pārdevēja kā uzmācība muša. nesa visu pēc kārtas un mēģināja iesmērēt,kaut ko. iepatikās vieni ofisa tipa brunči ,uzmērīju...pārdevēja lielīja, cik labas kvalitātes un bla,bla. cena bija liela..beigās nolaida 50%, nopirku. pēc tam uzvilku 1x un sāka plīst pa vīlēm. ieteiktu neiet uz veikalu,kur rakstīts 50% atlaide un ir uzmācība krievu pārdevēja. blakus veikalā ir viss oki un nopirktā maiciņa neplīst, taču no tā veikala gan ir jāizvairās.
06.02.2015 10:36 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Ziile Jaa piekritu! Eh neko, samierinashos ar savu pirkumu un vairs steigaa neieshu veikalaa. Bet tonalais vismaz forsh :-D:-P
06.02.2015 10:45 |
 
Reitings 102
Reģ: 11.12.2014
Atcerējos stāstu par viasat konsultantu,kurš pārdeva kanālu ''paku'' cilvēkam,kuram nav tv. :-D
06.02.2015 10:50 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Vilšanās reizēm gadās, bet es pērku tikai to, ko pati gribu, padomus neprasu konsultantiem un pierunāt sev kaut ko nopirkt neļauju.
06.02.2015 10:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits