Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Laikam tā nevajadzēja.

 
Reitings 11
Reģ: 17.01.2015
Sveikas meitenes! Šobrīd sēžu un mokos par to, ko esmu izdarījusi. Ir tā, ka šobrīd esmu bez attiecībām un biju domājusi, ka man tās kādu laiku arī negribēsies. Kā jau brīva meitene, staigāju uz randiņiem, bet tālāk neko negribu un neviens tā arī īsti neinteresē. Bet tad pirms neilga laiciņa, man uzrakstīja viens puisis ar ko mēs mācījāmies vienā skolā, ar viņu jau skolas laikos jau bija simpātijas, bet tālāk netika darīts līdz uz pēdējo skolas gadu mēs salaidām žetonvakarā, bez maz vai beidzot esam viens pie otra esam tikuši klāt un nezini kur pirmais ķerties, pievilkšanās bija acīm redzama, bet viss beidzās tikai ar pabučošanos. Un tgd jau pagājuši vairāki gadi, sarakstoties uzzināju, ka viņš dzīvo 15 min braucienā no manis, mana darba vieta ir tur pat pāri ielai no viņa mājas un vēl visādas sakritības. Rakstot viņš apjautājās kā ar puišiem un es viņam atbildēju, ka šobrīd attiecības nevēlos. Beigās palikām pie tā, ka kādu dienu sarunāsim tikties. Līdz tas notika vakardien, pie viņa notika maza pasēdēšana, es piekritu atbraukt, man nekādas tādas baigās sajūtas vai nodomu pret viņu nebija līdz es viņu ieraudzīju. Sirds apmeta kūleni sāku satraukties, tātad pirmā pazīme, ka kaut kas ir :D un vakara gaitā viens no otra nevarējām acis nolaist, pļāpājām un visu laiku gribējās viņam pieskarties, vilka kā ar magnētu un viņam acīm redzot arī, jo jau vienā brīdī roka bija uz ceļiem un jau viņam pieskaroties sajutu kaut kādus karstuma viļņus. Kad vakars jau bija pie beigām man bija jādodas projām, bet viņš lūdz, lai es palieku, negrib mani nekur laist projām, ka beidzot esam satikušies un, ka viņam patīku. Es piekritu, bet piekrītot jau nojautu uz to, kas turpināsies, tālāk jau vairs viens otra nevarējām atlipt, rocıņu turēšana, maigošanās utt. Kas pārējie ciemiņi bija aizgājuši, mēs gājām gulēt un, tad viss notika. Tā bija uzreiz visa jūti ķimija pat tajā ziņā mums saskanēja, pa vairākām reizēm un vēl no rīta divas reizes, kamēr jau man bija jādodas projām. Bet kpc šobrīd sēžu un mokos? Jo pēc tam sazinoties viņš atbildēja, ka pirms kko darīt vajag kārtīgi apdomāt un, ka nevēlas neko sasteigt, bet tādas sarunas kā, kad tiksimies nebija. Vnk jauki parakstījāmies un viss. Tgd sēžu un domāju vai man rīkoties, jo parasti es neko nedarīju, puiši paši ir vienmēr izrādījuši iniciatīvu, bet šeit mums abiem ir tas, ka gan viņam meitenes daudz pievērš uzmanību plus vēl bijusī neliek mieru ar ko bija vairākus gadus kopā un tas pats tieši arī man,tikai šeit ir tas, ka man neviens pilnībā neinteresē, domas ir tikai pie viņa. Tikai kpc, lai tas viss nevarētu turpināties, jo man tāda sajūta ir ja es pati necīnīšos par savu laimi, tad arī nekas nenotiks. Bet te atkal nezinu ko iesāks, lai viņu neaizbaidītu, jo jau savas domas izteicu, ka gribētu kaut ko vairāk ar viņu. Un pašai vēl tās stulbās sajūtas par to, ka varbūt nevajadzēja tik ātri atdoties, jo būtībā puisis jau ir dabūjis to lietu. Nezinu, jums pēc pieredzes ir kaut kad turpmāk izveidojies, ja esat atdevušās pašā attiecību sākumā?
05.02.2015 13:41 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Nedomāju, ka nakts piedzīvojumi pie vainas.
Varbūt pārāk ātri ar viņu sazinājies no rīta? Varbūt nobijās, ka nu tik sāksies? Nogaidi nedēļu un tad uzaicini uz kādu sabiedrisku vietu (lai nav iespējas nonākt līdz gultai) tikties kā draugiem. Tad arī sapratīsi savu vietu viņa dzīvē. Bet es novēlu tev saņemt randiņa uzaicinājumu pirms pati tādu izteiksi :)
06.02.2015 07:19 |
 
Reitings 502
Reģ: 24.02.2014
Galu galā - nebūs šis vīrietis, būs cits!
05.02.2015 21:10 |
 
Reitings 502
Reģ: 24.02.2014
Lai kāds būtu rezultāts, es Tavā vietā vienkārši priecātos, par to kas bija, nevis apcerētu ''kā būtu, ja būtu". Forši taču kaislīgs sekss, nekas nosodāms, manuprāt, pat ja pirmajā reizē. Nav jau nekas briesmīgs noticis :-D

Paldies cheeky, forši tādus stāstus palasīt! (l)
05.02.2015 21:08 |
 
10 gadi
Reitings 892
Reģ: 28.11.2010
Neons, tipiskā ļaunā 1x mēnesī devēja :D
05.02.2015 17:22 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tēmas nosaukums ir piemērots.

Apvainoties uz puisi būtu muļķīgi, jo viņš jau Tevi ar varu gultā neievilka.. pati viņam iepriekš rakstīji, ka nevēlies attiecības..

Manuprāt, ''cīņa par vīrieša sirdi'' romantiski izklausās tikai uz papīra... realitātē tas ir graujoši pašcieņai :)
05.02.2015 17:18 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
mcgh, pamazs tas limits veselam gadam! :D
05.02.2015 17:09 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Viņš tevi uztver kā vienas nakts meiteni,neko vairāk, ja gribētu ko vairāk, sen būtu tevi saticis. Un kādas vēl jums attiecības. :D Nekā jums tur nebija, tikai pliks sekss.
05.02.2015 17:07 |
 
10 gadi
Reitings 892
Reģ: 28.11.2010
Neons viņa vnk iztērēja vienā vakarā visas savas gada došanas reizes :D
05.02.2015 17:03 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Fascinē, ka no sākuma n-tās reizes pārgulēja nakts laikā un tagad, redz, kaut kādu ledus karalieni grasās "ieslēgt". :D :D :D Ar to vajadzēja sākt, nevis pabeigt! Tagad puisim gar šo "ledus karalieni" būs pilnīgi vienalga. ;-)

Iesākumā apjēdz, ko īsti tu vēlies (un beidz visiem kladzināt, ka attiecības tev nevajag, jo tās vajag visiem, tikai neviens nezina, kad pienāks īstais brīdis...) un iemācies atšķirt prastu kaisli, no "no kaut kā vairāk". Tad nebūs pārmetumu, ka pārgulēji, bet puisis atšuva.
05.02.2015 16:10 |
 
Reitings 378
Reģ: 24.05.2010
Cheeky- super (l)
Mans iepriekšējais stāsts arī bija uz to pusi, tikai ar savādākām beigām.. bet ticu un zinu,ka tam visam tā bija jābūt :-)
05.02.2015 15:57 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Rakstot viņš apjautājās kā ar puišiem un es viņam atbildēju, ka šobrīd attiecības nevēlos.

Es domāju, ka tu skaidri un gaiši devi mājienu, ka attiecības tev nevajag. Varbūt puisis tevi uztvēra, kā vienas nakts meiteni, pie tam tu neliki viņam vilties.

P.S Man patika cheeky* love story. Mūsu bija līdzīgs.
05.02.2015 15:47 |
 
Reitings 95
Reģ: 28.10.2014
Pēc manas pieredzes- bija līdzīgi, tieši tā kā stāsti, un vēl šobrīd to varu nosaukt tikai un vienīgi par milzīgu seksuālo ķīmiju mūsu starpā! Tik labi kā ar viņu- nav bijis arī esot ilgstošās un mīlošās attiecībās, tā nu tas ir.

Es arī gribēju ko vairāk, jo visas šīs sajūtas, lika domāt, ka tur kaut kam ir jābūt! Kopumā šādi "ņemamies" jau vairāk kā 6 gadus, ar vairākiem pārtraukumiem, kad biju attiecībās vai uz ilgu laiku sastrīdējāmies utt.

Tad pēc divu gadu pārtraukuma satikāmies atkal, viņš bija gatavs attiecībām, vismaz tā teica un izturējās, bet, jā, kopš atkal ar viņu pārgulēju viss aizgāja vecajās sliedēs..
Nu sakiet, ko gribiet! Bet nu vajag tos džekus ilgāk pakaitināt..
Tagad gan nešausti sevi vairs..
05.02.2015 15:43 |
 
Reitings 341
Reģ: 13.01.2011
Es nesaprotu.... kāpēc tiek uzsvērts, ka puisim gribējās seksu? Diskusijas autorei bija piespiedu sekss? :-D jo pēc teksta spriežot, nu te ir 100% bijusi abpusēja vēlme! Nevienam neko nevar pārmest!
05.02.2015 15:36 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Man ļoti patika cheeky* stāsts, nekas, ka neīstajā diskusijā!(l)
Autorei - man arī izskatās, ka puisis attiecības nevēlas, gribēja seksu un to arī dabūja. Lai cik ļoti daļai meiteņu (tai skaitā man) to negribētos pieņemt, bet šādi vīrieši ir un ne mazā skaitā.
05.02.2015 15:33 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Nepārdzīvo, tas viens - bija ķīmija un viss ok.Izdari pirmo gājienu,lai viņš atbild ja jā ok,ja nē arī ok.Nesafantazējies.
Mans draugs man teica,ka ja mēs būtu pārgulējuši pirmajā naktī,viņš ar mani attiecības neveidotu.Toties zinu arī vienu pārīti,kuri ir kopā 7 gadus un pirmajā reizē pārgulēja.Tā kā cik cilvēku tik attiecību modeļu.
05.02.2015 15:27 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Es arī domāju, ka te nav ko pārdzīvot par nakti uzreiz.

Ne jau no ielas savāci viņu uz pa taisno uz gultu, bet gan vecas simpātijas un kaisle abu starpā. Kāpēc, lai vienreiz mūžā nebūtu bijusi tāda nakts.

Es mēģinātu neuzbāzties, bet liktu par sevi manīt, kaut vai uzrakstīt, ka ceru, ka tas tik vienkārši nebeigsies. Nu ja beigsies, tad būs jaukas atmiņas. Pārcensties arī nevajag. :)
05.02.2015 15:24 |
 
Reitings 341
Reģ: 13.01.2011
Vismaz dabūji kaislīgu nakti un rītu :)
Domāju, ka nav racionāli nostādīt vīrieti sliktās personas lomā par to vien, ka abiem gribējās seksu, un otrā rītā viņš nav gatavs dibināt nopietnas attiecības.
Laiks rādīs. Galu galā, ja tas notika vakar, tad cik stundas kopš incidenta vispār ir pagājušas? :-D
05.02.2015 15:16 |
 
Reitings 95
Reģ: 28.10.2014
Pietika jau ar to, ko Tu viņam nodarīji naktī un no rīta.

AHAHAHAHA :D
05.02.2015 15:06 |
 
Reitings 6
Reģ: 20.01.2015
Līdz tas notika vakardien,

Domāju emocijas šobrīd ir sakāpinātas. Nogaidi un skaties reakciju.
05.02.2015 15:03 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Un pašai vēl tās stulbās sajūtas par to, ka varbūt nevajadzēja tik ātri atdoties, jo būtībā puisis jau ir dabūjis to lietu



Iedomājies, ka čalis gan jau tagad jūtas tāpat. Seksuāli izmantots, sirds salauzta.



pirms kko darīt vajag kārtīgi apdomāt un, ka nevēlas neko sasteigt, bet tādas sarunas kā, kad tiksimies nebija.


Viņa teksts uz to tieši norāda - pārdzīvo, ka par ātru sasteidzis (atdevies Tev). Negrib tikties, jo kauns acīs skatīties. Atļauj viņam atgūties, un nemeties virsū kā lauvene ievainotam zebras bērnam. Pietika jau ar to, ko Tu viņam nodarīji naktī un no rīta. :-|:-/:-D
05.02.2015 14:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits