Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Laikam tā nevajadzēja.

 
Reitings 11
Reģ: 17.01.2015
Sveikas meitenes! Šobrīd sēžu un mokos par to, ko esmu izdarījusi. Ir tā, ka šobrīd esmu bez attiecībām un biju domājusi, ka man tās kādu laiku arī negribēsies. Kā jau brīva meitene, staigāju uz randiņiem, bet tālāk neko negribu un neviens tā arī īsti neinteresē. Bet tad pirms neilga laiciņa, man uzrakstīja viens puisis ar ko mēs mācījāmies vienā skolā, ar viņu jau skolas laikos jau bija simpātijas, bet tālāk netika darīts līdz uz pēdējo skolas gadu mēs salaidām žetonvakarā, bez maz vai beidzot esam viens pie otra esam tikuši klāt un nezini kur pirmais ķerties, pievilkšanās bija acīm redzama, bet viss beidzās tikai ar pabučošanos. Un tgd jau pagājuši vairāki gadi, sarakstoties uzzināju, ka viņš dzīvo 15 min braucienā no manis, mana darba vieta ir tur pat pāri ielai no viņa mājas un vēl visādas sakritības. Rakstot viņš apjautājās kā ar puišiem un es viņam atbildēju, ka šobrīd attiecības nevēlos. Beigās palikām pie tā, ka kādu dienu sarunāsim tikties. Līdz tas notika vakardien, pie viņa notika maza pasēdēšana, es piekritu atbraukt, man nekādas tādas baigās sajūtas vai nodomu pret viņu nebija līdz es viņu ieraudzīju. Sirds apmeta kūleni sāku satraukties, tātad pirmā pazīme, ka kaut kas ir :D un vakara gaitā viens no otra nevarējām acis nolaist, pļāpājām un visu laiku gribējās viņam pieskarties, vilka kā ar magnētu un viņam acīm redzot arī, jo jau vienā brīdī roka bija uz ceļiem un jau viņam pieskaroties sajutu kaut kādus karstuma viļņus. Kad vakars jau bija pie beigām man bija jādodas projām, bet viņš lūdz, lai es palieku, negrib mani nekur laist projām, ka beidzot esam satikušies un, ka viņam patīku. Es piekritu, bet piekrītot jau nojautu uz to, kas turpināsies, tālāk jau vairs viens otra nevarējām atlipt, rocıņu turēšana, maigošanās utt. Kas pārējie ciemiņi bija aizgājuši, mēs gājām gulēt un, tad viss notika. Tā bija uzreiz visa jūti ķimija pat tajā ziņā mums saskanēja, pa vairākām reizēm un vēl no rīta divas reizes, kamēr jau man bija jādodas projām. Bet kpc šobrīd sēžu un mokos? Jo pēc tam sazinoties viņš atbildēja, ka pirms kko darīt vajag kārtīgi apdomāt un, ka nevēlas neko sasteigt, bet tādas sarunas kā, kad tiksimies nebija. Vnk jauki parakstījāmies un viss. Tgd sēžu un domāju vai man rīkoties, jo parasti es neko nedarīju, puiši paši ir vienmēr izrādījuši iniciatīvu, bet šeit mums abiem ir tas, ka gan viņam meitenes daudz pievērš uzmanību plus vēl bijusī neliek mieru ar ko bija vairākus gadus kopā un tas pats tieši arī man,tikai šeit ir tas, ka man neviens pilnībā neinteresē, domas ir tikai pie viņa. Tikai kpc, lai tas viss nevarētu turpināties, jo man tāda sajūta ir ja es pati necīnīšos par savu laimi, tad arī nekas nenotiks. Bet te atkal nezinu ko iesāks, lai viņu neaizbaidītu, jo jau savas domas izteicu, ka gribētu kaut ko vairāk ar viņu. Un pašai vēl tās stulbās sajūtas par to, ka varbūt nevajadzēja tik ātri atdoties, jo būtībā puisis jau ir dabūjis to lietu. Nezinu, jums pēc pieredzes ir kaut kad turpmāk izveidojies, ja esat atdevušās pašā attiecību sākumā?
05.02.2015 13:41 |
 
Reitings 11
Reģ: 17.01.2015
Atvainojos par drukas kļūdām, rakstīju no telefona.
05.02.2015 13:44 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Jo pēc tam sazinoties viņš atbildēja, ka pirms kko darīt vajag kārtīgi apdomāt un, ka nevēlas neko sasteigt, bet tādas sarunas kā, kad tiksimies nebija

Puisis vienkārši dabūja ko gribēja.
05.02.2015 13:45 |
 
Reitings 350
Reģ: 01.07.2012
Kapec tu bremzee,ja tik lloti patiik? (t)
Bet,ja negribi tagad būt kopā ar viņu,vari viņam pateikt,ka kādu laiciņu vēl gribi pabūt draugi,neko negribi sasteigt,pavadīt kopā laiku utt,bet kopā neskaitīties.
05.02.2015 13:46 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Nedomā vairs par to kā nevajadzēja darīt - vienkārši tam nekāda jēga nav, jo kas izdarīts, tas izdarīts. Dod ziņu viņam, ka tev patika pavadītais laiks un labprāt atkal tiktos ar viņu, viss pārējais lai paliek viņa paša rokās.
05.02.2015 13:46 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
ka pirms kko darīt vajag kārtīgi apdomāt


Varbūt viņam nepatika, ka uzreiz atdevies viņam, varbūt Tev vajadzēja atteikt, nevis uzreiz piekrist ar viņu likties gultā ... viņš vienkārši varbūt tevi pārbaudija, cik tālu Tu iesi jau pirmajā "randiņā".

(pārāk daudz "varbūt") :D
05.02.2015 13:49 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Jo pēc tam sazinoties viņš atbildēja, ka pirms kko darīt vajag kārtīgi apdomāt un, ka nevēlas neko sasteigt, bet tādas sarunas kā, kad tiksimies nebija

:D :D :D
05.02.2015 13:50 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
+ chérr padomam ;)
05.02.2015 13:50 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Pomatrosil i brosil.. Un ko Tu vari izdarīt tādā situācijā? Plēsties par to, kurš Tev skaidri un gaiši teicis, ka redz, esmu tāds Romeo, man bariem skrien meičas pakaļ un vēl bijusī. Redz, viņam bija tāda iekāre, ka agrāk to nav teicis. Secinājumus dari pati.

Paej maliņā un vēro situāciju. Ja būs, tad būs - ja nē, nu ko darīt..
05.02.2015 13:51 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ja viņš ir no tiem, kas aizmūk pēc pirma seksa, tad nu i nafig, aizmirsti. Pat ja būtu mīlējusies ar viņu trešajā vai piektajā tikšanās reizē, nekas nemainītos.

Un vēl, neesmu vīriešu psihologijas eksperts, bet man šķiet, ka viņiem "sekss" nav tas pats, kā "sasteigt kaut ko". "Sasteigt" viņš negrib ar attiecībām :)
05.02.2015 13:53 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Puisis vienkārši dabūja ko gribēja.

+
man arī šķiet, ka intereses viņam vairs nav, ja jau pats iniciatīvu neizrāda un neskrien pakaļ. Viņam bija labi, bet vai viņš grib ar Tevi ko veidot? neizskatās...
05.02.2015 13:53 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Es esmu ome, bet šķiet, ka "viss" notika stipri pa ātru.
05.02.2015 13:54 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
vajadzēja, vajadzēja..
ja nebūtu noticis, iespējams, visu atlikušo mūžu domātu, ka vajadzēja tomēr iedot :D
05.02.2015 13:56 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Nu neskrien pakaļ.. esi atvērta, ja viņš gribēs, tad varbūt kāds turpinājums būs, bet nepazemo sevi.
Tik nekrist no viena grāvja otrā.. nebūt ledus karalienei vai skriet kā izmisušai pakaļ.
05.02.2015 13:58 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Pastāstīšu savu pieredzi kādā situācijā. Bija man reiz labs paziņa ar kuru ik pa laikam diezgan regulāri satikāmies,lai apmierinātu savas vajadzības. Tad uz brīdi mums šīs attiecības pārtrūka,pēc laika viņš atkal uzpeldēja ar šo vēlmi,es teicu nē un nē,vēljovairāk jo uzzināju,ka viņš tiekas ar kādu meiteni. Atkal pagāja laiks un mēs sākām runāt par tādām lietām,norādīju,ka viņam taču ir viņa randiņmeitene,uz ko saņēmu atbildi,ka tur nekas neesot. Tā kā esam diezgan atklāti viens pret otru,tad arī,protams,tam noticēju,beigās izrādījās,ka tā meitene tomēr joprojām viņam ir,viņš vienkārši gribēja pārliecināties,vai tiešām vēlas tikai viņu,rezultātā es paliku muļķes lomā (t) protams,esmu dusmīga par šādu te pavērsienu(ne jau vairs tagad :D ),bet vienkārši fakts ir tāds,ka viņš zināja,ka es neko nedarītu,ja viņš tiktos ar kādu citu. Tā nu sameloja man un dabūja ko gribēja. :)
05.02.2015 14:02 |
 
Reitings 95
Reģ: 28.10.2014
Nu bija par ātru- bija, neko vairs nemainīsi!
Nedomāju, ka viņam jāraksta, ka gribi vēl satikties, ka viņs iepatikās vai ko tamlīdzīgu..

Tu uzbūri viņam interesi dabūt sevi gultā, to viņš dabūja, tātad Tev ir jāliek viņa iekārot vēl kaut ko sevī, tiekties uz vēl kaut ko..

Varbūt esi nedaudz it kā vienaldzīga, vēsa, citāda.. Lai viņš sāk smadzeņot, ka nekas vairs nav saprotams un grib to uzzināt.. :-):-D
05.02.2015 14:03 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Cik cilveku tik viedokli.

Es droshi vien gaiditu kad sazinasies ar mani.

Ja nesazinaas, meginatu aizmirst.
05.02.2015 14:06 |
 
Reitings 11
Reģ: 17.01.2015
Paldies par padomiem, viss, protams, ir saprotams. Man jau pēc pieredzes tomēr ir tas, ka ieslēdzas ledus karaliene un bez maz vai pēc tam varu neatbildēt, bet šoreiz jūtu, ka gribu, lai kaut, kas sanāktu :)

Varbūt kādai tomēr ir bijusi pieredze tādā ziņā? Gribētos dzirdēt kko iedvesmai, ka viss vēl nav tik slikti :D :)
05.02.2015 14:07 |
 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
Labāk izdarīt un nožēlot, nekā neizdarīt un tāpat nožēlot. :)

Es neteikšu ar ko standartā beidzas šādi stāsti... Manuprāt, Tu pati to zini! ;) Tāpēc tikai viens ieteikums - neieciklējies uz viņu! ;)
05.02.2015 14:07 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Bet kpc šobrīd sēžu un mokos? Jo pēc tam sazinoties viņš atbildēja, ka pirms kko darīt vajag kārtīgi apdomāt un, ka nevēlas neko sasteigt, bet tādas sarunas kā, kad tiksimies nebija. Vnk jauki parakstījāmies un viss.

Un ko tu gaidīji? Bildinājumu? Man šķiet, ka situācija ir ļoti normāla. Kaisle ir, bet tas vien nenozīmē, ka obligāti jābūt arī nopietnām attiecībām, turklāt vēl tagad, uzreiz. Ja gribi turpinājumu, nedaudz nogaidi un tad uzraksti viņam.
05.02.2015 14:10 |
 
Reitings 95
Reģ: 28.10.2014
Tiešām neieciklējies!
Pēc pieredzes- jo vairāk gribi, jo mazāk saņem! :D
05.02.2015 14:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits