Kāpēc Latvijā meitenes ir Gold diggers ?

 
Reitings 52
Reģ: 05.06.2014
Dzīvoju Francijā šobrīd ilgi neesmu apmeklējusi šo forumu taču palasot dažas diskusijas uzdzen nelabumu. Kāpēc sievietes tik ļoti ieciklējušās lai atrastu vīrieti kurš maksātu par visām jūsu iegribām un dāvinātu dāvanas? Vai tas ir izskaidrojams ar to, ka meitenes nāk no nabadzīgām ģimenēm un viņās ir ''pelnrušķītes sindroms" vai arī vienkārši izlutinātas un izturās it kā pasaule par to būtu jums parādā?
Kāpēc visas sludina, ka vēlās dzimumu vienlīdzību, neatkarību un patstāvību, taču jums nesķiet, ka tas nelīmējas kopā? Manuprāt būt stiprai un neatkarīgai ir tik viegli, it īpaši sajūta, ka tu neesi nevienam parādā. Protams, ja kāds dāvina dāvanas ir jauki tās akceptēt, taču paģērēt un nekad neatvērt maku kaut vai samaksāt par savu kafiju ir pazemojoši.
Mans diskusijas mērķis nav dusmīgu komentāru provokāciju, taču būtu interesanti dzirdēt argumentus kāpēc tā Latvijā tas notiek? Vai tas ir tādēl, ka sievietēm maz maksā, vai arī vienkārši Latvju zeltenēm asinīs ir 'gold diggerisms' ?

Neuztvert šo diskusiju personīgi :-D
04.02.2015 23:38 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
:-D
Man liekas, ka te daudzas gluzi vienkarsi nezina dazus attiecibu un vispar viriesu izveles pamatprincipus. Tiem veiksmigakajiem eksemplariem lielakoties vispar ir vienalga, cik sieviete pelna ( var but ari bernudarza audzinataja ar attiecigi zemiem ienakumiem). No svara ir tas, kada vina ir ka sieviete- personiba un ka vina izskatas. Un skaistakas, gudrakas un sava zina veiksmigakas sievietes ari uzstada savu latinu tadu, ka velas, jo ir viriesi, kuri to nodrosina.
Sievietes materialais stavoklis vispar nespele nekadu lomu, jo sievietei ir citi kriteriji! Tas gan neieklauj to, ka sieviesu dzimumam ir normali but par totalu parazitu, bet ir ari tadi varianti un visi ir laimigi.
05.02.2015 14:54 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
mans vīrs nevar būt man nekāds mīļotais/draugs, jo īsta mīla dzīvo tikai apstākļos, kur nav naudas

+++

Bentliju vīriešos iemīlēties principā nav iespējams - viņiem ir nauda, tātad, nekāds "soulmate" nevienai viņš nevar būt, tikai slaucama govs.

Te atkal iet galējībās - ja es teikšu, ka man patīk tumšmataini vīrieši, tad tas ir OK. Ja teikšu, ka man patīk sportiski ar 6-pack, tas arī būs OK, ja teikšu, ka mani interesē vīriesi, kam patīk metals - viss OK, ja brēkšu, ka mana kaislība ir čaļi ar motocikliem - nav problēmu, visiem tapat ir skaidrs, ka motocikls nebūt nav vienīga lieta, pēc ka es puisi vērtēšu un izvēlēšos.

ja es atļaujos iepīkstēties, ka man patīk, ka vīrietis spēj sevi nodrošināt materiāli, tad jāsecina - mani interesē TIKAI nauda un mani var "nopirkt" dajebkurš vīrietis ar dargām dāvanām un maksas parkingu.
05.02.2015 14:58 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
https://www.youtube.com/watch?v=XbYNAZxcWh4

luuk kas ir istas gold digger. Gribetos lai ari kads latvija ko lidzigu pamegina, butu interesanti pachekot, jo manuprat ari lv ir loti daudz tadu leetu skukju.

Ko es domaju par gold diggerem ka virietis? Laikam man jau no bernibas ir iemacits, ka no tadam vajag pa gabalu un nekad nesaieties ar tadam, pasam ari galigi nesaista stulbas skukes kuram tik sausmigi svarigi ir lai chalis butu naudis,kamer pasas pat normali nopelnit nejedz....man vismaz iemacija ar tadam nepities un vispar neuzskatit par sieviesu varda cienigam. Tomer gudrai un normalai sievietei naudas nozime bus diezgan maznozimiga. Vismaz mani ta audzinaja. Ka rupji sakot-nahuj tadas. Bet nu tie viriesi kuri ar tadam kko veido ari nav labaki.

Man gribetos lai ari mana sieviete stradatu un normali nopelnitu un naudu dalitu uz pusem un uz visu maksatu uz pusem, ka lielakaja dala man zinamo attiecibu. Nevis sedetu man uz kakla un neko nedaritu. Bet nu protams cilveki ir dazadi.
05.02.2015 15:00 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Dreik, un kā Tevi mācīja par mājas darbu sadalījumu? :) Šķita, ka pie sadzīves idilles apraksta kaut kas trūkst.
05.02.2015 15:06 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Neizlasiiju visu penteri :D Bet, ja autorei, dziivojot Francijaa, jaaver valjaa savs macinsh, tad teikshu atklaati - noteikti esi traki negliita vai arii ljoti stulba.

Francija jau nu pavisam noteikti nav taa valsts, kur sievietei buutu normaali maksaat par sevi randinjaa. Ja Tev, jaunkundz, francuuzis ljauj maksaat par savu kafiju, Tu vinja aciis pavisam noteikti neesi sieviete, ar kuru vins kaut ko veeleetos vai buutu ljoti ieintereseets.

Cilpo vien uz kaadu ziemeljzemi, tur tas buus pavisam ok. Ja ziemeljzemee par aukstu shkjiet, tad kaato liidz Shveices robezhai, tanii zemee arii droshi vareesi maksaat pusi, un Tev neiebildiis.

P.S. Pie savas filozofijas pieturos, un savu maku randinjos neesmu veerusi valjaa nevienaa no piemineetajaam valstiim, nedz arii kaadaa no te nepiemineetajaam, nedz arii kaads man to ir prasiijis dariit. Kaa arii uzskatu, ja dziivoju ar viirieti, tad vins nes mamutu, ja man ir nauda, tad taa ir zekjubikseem un tamponiem, ja nav, tad arii zekjubikses un tamponus viirietis nopirks. Nesuudzos un juutos labi. Ja kaada veelas buut darba zirgs, nevis sava prieka peec, bet lai speetu maksaat pusi, tad taa ir juusu izveele, un nevajag briiniities un kritizeet tos sievieshu izveeli, kura neatbilst juuseejai, taa luuk.
05.02.2015 15:13 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Anonymous, es taču par to arī runāju, ka neesmu no 'upuriem', kuras mēģina gāzt sazin kādu vezumu, pierādīt pasaulei savu Varu. Tieši otrādi, nekautrējos no vīrieša gaidīt materiālo nodrošinājumu, un tas liekas pareizi un pašsaprotami ne tikai man, bet arī dzīvesbiedram. Tikai izskatās, ka dažas te krīt no vienas galējības otrā - kur runa par naudu, tur sieviete slikta un nejēdz mīlēt. Manā skatījumā ir ļoti aprobežoti vērtēt abus partnerus pēc vienas skalas, jo tas, ko es ieguldu savā ģimenē, nav vērtējams nevienā valūtā. Esmu laimīga, tā kā Tavs Supermens lido atpakaļ, no kurienes nācis, turklāt viņš pat nav simpātisks :(
05.02.2015 15:13 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
ctn-Nu mani macija ka gimenes galva ir tevs, kas pelna lielako naudu, bet ari sievai vajadzetu stradat un normali nopelnit. lielako dalu majasdarbu daritu sieviete, bet ja vajag kaut ko salabot vai salikt, vai kaut ko kas saistas ar fizisku speku, tad logiski ka to daritu virietis.
05.02.2015 15:14 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
DieKleineHexe, :-D:-D:-D ++!
05.02.2015 15:19 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Dreik,izlasi, ko rakstīji un padomā.

Man gribetos lai ari mana sieviete stradatu un normali nopelnitu un naudu dalitu uz pusem un uz visu maksatu uz pusem, ka lielakaja dala man zinamo attiecibu.


+

lielako dalu majasdarbu daritu sieviete, bet ja vajag kaut ko salabot vai salikt, vai kaut ko kas saistas ar fizisku speku, tad logiski ka to daritu virietis.
05.02.2015 15:20 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Sievietes materialais stavoklis vispar nespele nekadu lomu, jo sievietei ir citi kriteriji!

Drīkst zināt, kādi? Izskats, gatavošana u.tml.? Vispār reizēm man ir žēl, ka nepiedzimu par vīrieti, jo vismaz Latvijā viss ir iekārtots tā, lai kalpotu vīrieša dzīvei un labsajūtai. Vīrietis uzkāpj pa karjeras kāpnēm un realizē savu potenciālu (cik nu tā kurā gadījumā ir) un intereses, tad apprec sievieti, kura viņu mājās aprūpē, laiž pasaulē bērnus un arī tos aprūpē, un visam pa virsu vēl tērē lielu daļu brīvā laika un naudas, lai uzlabotu izskatu (ar diētām, 3h manikīriem, solārijiem utt.), jo ''tāds ir sievietes pienākums'' vai kā tur, un visa šī sloga rezultātā personīgajai izaugsmei uzliek bremzes. Tajā pašā laikā vīrietis ir realizējis sevi un sieviete viņu atbrīvo no uztraukuma par kaitinošiem ikdienas sīkumiem, nodrošina, cik nu spēj, laimīgu un komfortablu ikdienas dzīvi. Būtu ideāli, ja es varētu atrast vīrieti, kurš priekš manis visu to darītu, kamēr es katru vakaru laiski atlaistos dīvānā, skatoties kā šis Playboy modelis pieguļošos bokseršortos sūknē paklāju un spēlējas ar paša dzemdētajiem bērniem (t)

Lalya, jap, tavu nostāju es sapratu :)
05.02.2015 15:23 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Vispar jau viena liela patiesiba jebkura valsti ir tada, ka jo skaistaka sieviete, jo lielaks ipatsvars viriesu, kas vinas del visu daris - ja, ja ari maksas un izdabas.
Ta tas vienkarsi daba iekartots. Es zinu, zinu, ka liela Cosmo dala tulit blaus un kerks, ka tas ir mulkibas un sekluma paraugs.. but that`s the way of the world. :'-(:-D
05.02.2015 15:26 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Vai Jūs būtu gatavas saistīt savu nākotni, piemēram, ar bohēmisku ielu muzikantu, tā ap 30, ar nestabiliem ienākumiem un bez noteiktas dzīves vietas, bet cilvēks labs, jūsu soulmate?


tagad ar bērnu , nē , pirms kāda laika , jā .... Parasti , ja šādiem cilvēkiem uzrodas nauda tad viņi neskoposies ar to. Easy come , easy go ... :)
05.02.2015 15:28 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Pēc dreika apraksta un klāt vēl ar ctn izcēlumiem - galīgi neizdevīgi būt sievietei. Jāmaksā viss uz pusēm. Un vēl mājasdarbi jādara. Un bērni gan jau ka arī jālaiž pasaulē, jādzemdē, jābaro un jāaudzina. Kamēr vīrietis tikai maksā pusi. Un kaut kad 1x gadā krānu salabo
05.02.2015 15:30 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
anonymous, pirmkart,es ticu, ka veiksmigu attiecibu pamata ir tas, ka cilveki viens otru spej darit laimigus. Daudzas sievietes gluzi vienkarsi nespej virieti darit laimigu. Un tam nav nekada sakara ar naudu , super izglitibu un zinasanam un ari ne ar pavarmakslu , jo atlausos minet, ka tie no augstaka plaukta vispar majas need vai ari algo pavarus. Tam ir vistiesakais sakars ar sievietes butibu un personibu ( nejaukt ar izveles kriterijiem , ko es mineju cita komentara, jo izvelas jau gan pec izskata, parejais nak velak).

Seit tiek pagerets, ka tikai tas, kas pasas pelna un ir lidzvertigas virietim, var kaut ko prasit. Kaut kadas mulkibas. Prasit var tas, kuram ir attiecigais pieprasijums. Prastakie ekonomikas piedavajuma un pieprasijuma likumi.
05.02.2015 15:34 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
kordelia, bet, diemžēl, tā uzskata ne tikai dreiks un viņa tētis, bet ļoti daudz puiši Latvijā. :(

"but that`s the way of the world" pie mums, Latvijā (citējot Cataleya)
05.02.2015 15:35 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Un? Kas Tevi reāli plēš? Ja viņai ir tādas prasības, tad lai dara, kā vēlas. Ja viņa neatradīs kādu, kas šis prasības apmierinās, tad paliek divi varianti - a) viņa samazinās latiņu b) negribēs to latiņu samazināt un dzīvos viena ar saviem kaķiem. Bet reāli pat tad, kā personīgi Tevi tas skar?


Un tevi plēš ko kāds domā par cita attiecībām? Šitos "katrs dzīvo kā grib" parasti saka bezviedokļu cilvēki. Tu domā, ka viņa/mēs/jūs nezina, ka katrs dzīvo kā grib? Te tacu neviens neiet jaukt attiecības ārā, jo liekas, ka kaut kas nav pareizi, bet vienkārši diskutē, runājas un principā strīdās par to kur kuram ir taisnība. Ja nevienam neplēstu tas, ko citi dara un kā citi dzīvo, tad priekš kam forumi vai komunikācija vispār nepieciešama? Lai apspriestu mīļākās nagu lakas? Ja tevi neplēš, un vēl citiem māci, lai neplēš, tad kādēļ tu vispār lasi un iesaisties šajā diskusijā? Pati pašlaik mēģini kādam cilvēkam mācīt to kā dzīvot.
05.02.2015 15:35 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
...un lai nerodas pārpratumi, mani visvairak tracina
lielako dalu majasdarbu daritu sieviete
05.02.2015 15:37 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
No svara ir tas, kada vina ir ka sieviete- personiba un ka vina izskatas. Un skaistakas, gudrakas un sava zina veiksmigakas sievietes ari uzstada savu latinu tadu, ka velas, jo ir viriesi, kuri to nodrosina.


Tev neliekas, ka arī vīrieši varbūt uzstāda latiņu atbilstoši saviem panākumiem? Un to kāda ir vīrieša personība vai kā viņš izskatās sievietes nevērtē? ;)
05.02.2015 15:39 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Nesuudzos un juutos labi. Ja kaada veelas buut darba zirgs, nevis sava prieka peec, bet lai speetu maksaat pusi, tad taa ir juusu izveele, un nevajag briiniities un kritizeet tos sievieshu izveeli, kura neatbilst juuseejai, taa luuk.


Atšķirība stap tevi un "darba zirgu" ir tāda, ka ja tavs vīrietis izdomās cirst citu priedīti, tu meklēsi nākamo, kas tev kafiju gribēs izmaksāt, bet zirgs sev kafiju tomēr varēs atļauties apmaksāt pats :)
05.02.2015 15:43 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Tev neliekas, ka arī vīrieši varbūt uzstāda latiņu atbilstoši saviem panākumiem?

Vai Tev nav ienācis prātā, ka vīrietis neaicinās uz randiņu sievieti, kas viņam neliekas atbilstoša viņa latiņai? Piepiest taču viņu nevar.
05.02.2015 15:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits