Kāpēc Latvijā meitenes ir Gold diggers ?

 
Reitings 52
Reģ: 05.06.2014
Dzīvoju Francijā šobrīd ilgi neesmu apmeklējusi šo forumu taču palasot dažas diskusijas uzdzen nelabumu. Kāpēc sievietes tik ļoti ieciklējušās lai atrastu vīrieti kurš maksātu par visām jūsu iegribām un dāvinātu dāvanas? Vai tas ir izskaidrojams ar to, ka meitenes nāk no nabadzīgām ģimenēm un viņās ir ''pelnrušķītes sindroms" vai arī vienkārši izlutinātas un izturās it kā pasaule par to būtu jums parādā?
Kāpēc visas sludina, ka vēlās dzimumu vienlīdzību, neatkarību un patstāvību, taču jums nesķiet, ka tas nelīmējas kopā? Manuprāt būt stiprai un neatkarīgai ir tik viegli, it īpaši sajūta, ka tu neesi nevienam parādā. Protams, ja kāds dāvina dāvanas ir jauki tās akceptēt, taču paģērēt un nekad neatvērt maku kaut vai samaksāt par savu kafiju ir pazemojoši.
Mans diskusijas mērķis nav dusmīgu komentāru provokāciju, taču būtu interesanti dzirdēt argumentus kāpēc tā Latvijā tas notiek? Vai tas ir tādēl, ka sievietēm maz maksā, vai arī vienkārši Latvju zeltenēm asinīs ir 'gold diggerisms' ?

Neuztvert šo diskusiju personīgi :-D
04.02.2015 23:38 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
un atkal palasot dazus komentarus liekas ka cosmo dzivo cita realitate :D bezjedzigs temats, kur tapat katrs paliks pie ta ko doma.

Bet nu es nesaprotu dazas sejienes sievietes,kas virietim sanak pec jusu stulbas logikas ka netikai japelna naudum,bet vel ari jadara majasdarbi, kas ir visistakie sievisu darbi?? Un sieviete, neko nedaritu un tupa teretu vira naudu?? Kurs tadaas attiecibas visp gribetu but? Paldies dievam, vel nav nacies ar tik stulbiem cilvekiem dzive saskrieties, tadel liekas ka seit valda pavisam cita realitate :D:D

Sievietei obligati nav japelna tikpat cik virietim, lai gan tas ir visperfektakais ja abi pelna diezgan lidzigi. un strada. Bet sievietei IR jastrada. Ja sieviete tupa sez uz vira rekina un pat nejedz sakartot maju un uztaisit garsigakakas vakarinjas, nu piedodiet,atvainojiet,tadai sievietei vertiba ir apala 0.

Lai gan ar ko es stridos? :D sejines sievietes tapat principa pec nepiekritis, lai gan patiesiba doma tapat ;)
05.02.2015 16:20 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Un tevi plēš ko kāds domā par cita attiecībām? Šitos "katrs dzīvo kā grib" parasti saka bezviedokļu cilvēki. Tu domā, ka viņa/mēs/jūs nezina, ka katrs dzīvo kā grib? Te tacu neviens neiet jaukt attiecības ārā, jo liekas, ka kaut kas nav pareizi, bet vienkārši diskutē, runājas un principā strīdās par to kur kuram ir taisnība. Ja nevienam neplēstu tas, ko citi dara un kā citi dzīvo, tad priekš kam forumi vai komunikācija vispār nepieciešama? Lai apspriestu mīļākās nagu lakas? Ja tevi neplēš, un vēl citiem māci, lai neplēš, tad kādēļ tu vispār lasi un iesaisties šajā diskusijā? Pati pašlaik mēģini kādam cilvēkam mācīt to kā dzīvot.


Pirmkārt, tas nebija adresēts Tev :D Bet kā redzu, katrs mans komentārs Tev vienu vietu plēš. Plēš, nu lai plēš. Vienīga, kura māca kādu (vispār jau visus) esi Tu un bieži runā par lietām, par kurām Tev nav nekāda nojausma. Nu tas tā, garāmejot. Bezviedokļa cilvēks? Agnes, jomajo, Tu esi smieklīga, goda vārds. Man ir savs viedoklis, tāpat kā katrai te. Un? Vai tas ir kas unikāls? Atvainojos, bet vIedoklis kā paka*** ir visiem, tur nav, ar ko lepoties un kaut kā to baigi izcelt. Iemācies uztvert citu cilvēku viedokli un tad iesaisties diskusijā, jo jā, šis ir forums un te cilvēki diskutē, bet ne Tu ;) Tu apriori izsaki viedokli, kāds tas nebūtu, man pie kājas, bet ar to savu it kā unikālo viedokli Tu centies no visiem saviem spēkiem likt saprast, ka viedoklis, kas nesakrīt ar tavējo, nav pareizs. Piedod, bet ieskaties vārdnīcā, ko ĪSTI Nozīmē vārds diskutēt. Ja es gribu parunāt ar sienu - man mājās to ir daudz. Jo principā ar Tevi tas pats vien ir. Čau, bambino, diskutē ar visgudrāko cilvēku, sevi :D

P.S. Kubiet, ļoti gaidīju Tevi, starp citu, šajā diskusijā :)
05.02.2015 16:21 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Pirmkārt, tas nebija adresēts Tev Bet kā redzu, katrs mans komentārs Tev vienu vietu plēš. Plēš, nu lai plēš. Vienīga, kura māca kādu (vispār jau visus) esi Tu un bieži runā par lietām, par kurām Tev nav nekāda nojausma. Nu tas tā, garāmejot. Bezviedokļa cilvēks? Agnes, jomajo, Tu esi smieklīga, goda vārds. Man ir savs viedoklis, tāpat kā katrai te. Un? Vai tas ir kas unikāls? Atvainojos, bet vIedoklis kā paka*** ir visiem, tur nav, ar ko lepoties un kaut kā to baigi izcelt. Iemācies uztvert citu cilvēku viedokli un tad iesaisties diskusijā, jo jā, šis ir forums un te cilvēki diskutē, bet ne Tu Tu apriori izsaki viedokli, kāds tas nebūtu, man pie kājas, bet ar to savu it kā unikālo viedokli Tu centies no visiem saviem spēkiem likt saprast, ka viedoklis, kas nesakrīt ar tavējo, nav pareizs. Piedod, bet ieskaties vārdnīcā, ko ĪSTI Nozīmē vārds diskutēt. Ja es gribu parunāt ar sienu - man mājās to ir daudz. Jo principā ar Tevi tas pats vien ir. Čau, bambino, diskutē ar visgudrāko cilvēku, sevi

P.S. Kubiet, ļoti gaidīju Tevi, starp citu, šajā diskusijā



Jūs ar alexxu varētu tikpat labi būt viens cilvēks... ;) Ar acīm pārskrēju pāri... neinteresē tava vāvuļošana ..... kārtējais bla bla bla. Abas sadziedājušās, jo vienādi tupas :)
05.02.2015 16:26 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
sejines sievietes tapat principa pec nepiekritis, lai gan patiesiba doma tapat

Zinu tādas, kas nu nepavisam tā nedomā :D Viņuprāt vīrieša pienākums ir pelnīt, un pelnīt daudz. Otrkārt, lielāko daļu tērēt savai sievietei - dzīvesvietai (arī apkopei, jo sieviete jau grīdas nemazgās), ceļojumiem, kosmetoloģiskām lietām, apģērbiem, masāžām u.tml. Bet sievietes pienākums ir tikai baudīt dzīvi un skaisti izskatīties. Treškārt, bērnu nav un nebūs. Ceturtkārt, pašas nestrādā un ir kategoriski pret strādāšanu. Diemžēl arī tu pats nemaz tik daudz par realitāti, un to, kādās galējībās sievietes iet, nezini :D
05.02.2015 16:27 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
meksikanka sveika:-) bet man vienkārši slinkums lasīt Agnese-m vai ka viņū tur murgus. Cilvēks dzen pilnīģu bulšitu un vienmēr. Pat nav jēga diskutēt. Man pusmuza sievietei dzīve spieredzses ir pilnīgi cita un zinu ka viņa nes murgus. Slinkums piedalītie sīstenībā :-D
05.02.2015 16:27 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Bet nu es nesaprotu dazas sejienes sievietes,kas virietim sanak pec jusu stulbas logikas ka netikai japelna naudum,bet vel ari jadara majasdarbi, kas ir visistakie sievisu darbi?


Tādā gadījumā, naudas pelnīšana ir visīstākais vīrieša darbs. Dari to labi, lai sieviete var nestrādāt algotu darbu, bet savu enerģiju veltīt mājas pavardam.

Sievietei obligati nav japelna tikpat cik virietim, lai gan tas ir visperfektakais ja abi pelna diezgan lidzigi. un strada.


Šajā gadījumā, mājas darbi arī ir līdzīgi izpildāmi. Ja izmaksas dala uz pusēm, tad arī mājas solis ir izpildāms abiem vienlīdzīgi.

Grūti izprast šo dzīves vienkāršību?
05.02.2015 16:30 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
ctn, diez vai tu atradīsi dzirdīgas ausis. Mūsdienās daudzviet sieviešu darbi ir sieviešu darbi, un vīriešu darbi arī ir sieviešu darbi :D
05.02.2015 16:32 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
ctn+


Piemeram manējais pat ja maksātu visu uz pusēm maja neko nedaritu vai pa pusei. Nu rievjas un nesanak vinam. Lidz ar to mamuts vina( ok. ers pielieku ēienam, siamnieciabs precem ) bet maja solis mans. Abi laimīgi. Citadak šis algotu kadu tantuku kas gatavo un kopj maju. :D
05.02.2015 16:33 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Pēc tavas stulbās logikas, dreiks, iznāk, ka sievietei ir
netikai japelna naudum,bet vel ari jadara majasdarbi
, kurus katrs normals puisis/vīrietis, kamēr nav attiecībās, ir darījis pats.
05.02.2015 16:34 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
ja visu uz pusēm, tad visu uz pusēm, vecīt ;)
05.02.2015 16:35 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
ja visu uz pusēm, tad visu uz pusēm, vecīt + bet tadam savam vīrietim visu uz pusēm, bernu es nedzemdetu. Nafig jamokas un jabojaa figura. Samestos uz pusem un suroghātmati mekletu. Un neeee..ari lai baro cita un lai ir aukle. Maksātu uz pusēm:D
05.02.2015 16:38 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
ja visu uz pusēm, tad visu uz pusēm, vecīt + bet tadam savam vīrietim visu uz pusēm, bernu es nedzemdetu. Nafig jamokas un jabojaa figura. Samestos uz pusem un suroghātmati mekletu. Un neeee..ari lai baro cita un lai ir aukle. Maksātu uz pusēm


:-D:-D:-D:-D ++!
05.02.2015 16:40 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Viņa nav tāda. Zinu tadas sievietes, cosmo točna nelielitos un nesēdētu.
Kaa tu tomeer vari zinaat,ka vina taada nav,ja nepaziisti personiigi?
Man liekas,ka visi grib dziivot labi un tiecaas peec labaakas dziives visaas valstiis!Es nezinu nevienu cilveeku ,kurs teiktu preteejo.
05.02.2015 16:41 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Mana pusmuza dzīves pieredze un turklat turīgus, slavenus cilvekus aktieku kateru dienu... zinu 100% ka man ir taisnība !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
05.02.2015 16:43 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Offtopic... Šī uz doto brīdi ir vienīgā sakarīgā diskusija tekošo diskusiju sarakstā. :-P Nu vismaz viena... Ir ko palasīt - tik daudz palagu! :D
05.02.2015 16:44 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
ja visu uz pusēm, tad visu uz pusēm, vecīt + bet tadam savam vīrietim visu uz pusēm, bernu es nedzemdetu. Nafig jamokas un jabojaa figura. Samestos uz pusem un suroghātmati mekletu. Un neeee..ari lai baro cita un lai ir aukle. Maksātu uz pusēm


Bļin, kolu izspļāvu :D Bet patiesi vien ir ;)

meksikanka sveika bet man vienkārši slinkums lasīt Agnese-m vai ka viņū tur murgus. Cilvēks dzen pilnīģu bulšitu un vienmēr. Pat nav jēga diskutēt. Man pusmuza sievietei dzīve spieredzses ir pilnīgi cita un zinu ka viņa nes murgus. Slinkums piedalītie sīstenībā


Nācu pie tāda paša secinājuma un tagad veiksmīgi tinu uz leju. Turpināšu tā darīt arī citās diskusijās :) Parunāt ar sienu varu jebkurā laikā, pēc noskaņojuma :D
05.02.2015 16:46 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
aij, seit strideties nav jegas :D vnk jau citas diskusijas vareja redzet, ja kadam viedoklis atskirsies, bus 10+ komentari kuri visas parejas,kuras drosi vien ir copy/paste viena otrai meginas pieradit savu nepareizo viedokli. :D Nevajag but aprobezotam ;) Manuprat, ari sados, tados gadijumos dzivot TIKAI uz SIEVIETES rekina pat ir loti ok ;) bet tas ir MANS viedoklsi un es to necensos NEVIENAM uzspiest, vnk neesmu aprobezots un varu saprast ka dazadas situacijas ir ok. Jaskatas ir tikai pec apstakliem. Bet seit uzreiz meginas uzpiest savu viedokli, kas nozime ka par savejo nav parliecinatas :)

Nu un runajo par tiem majasdarbiem-ES personigi NEKAD neko neveidotu ar sievieti kas nemazgatu drebes, netiritu maju un nemacetu uztaisit fantastiskas vakarinjas. Tas nekas, ka es macos par pavaru, es vienalga majas nekad negatavotu, jo tas ir viens no tiem darbiem kurus jadara ir sievietei, lai iepriecinatu savu virieti, kamer tas pelna lieakao ienakumu naudu. Kaut ka loti sakarigi un logiski.

Ja kadas doma savadak, nu lai doma, bet tas ka censas akurat pieradit savu viedokli tikai parada ka pasas par to galigi nav parliecinatas ;) jo es tikai IZTEICU savas domas, bet nevienam tas NEUZSPIEZU. Loti daudz viriesu un visp cilvekus pazistu kas doma pilnigi tapat ka es. Un pat ja es vienigais ta domatu, man butu vienalga, jo tas ir tikai manas PERSONISKAS domas.

Zeel paliek, ka to nabaga agnesi seit noliek tikai tapec, ka nabadzitei ir savs viedoklis, kurs atskiras no seit 99&% izlutinatu cacu viedokla... :)
05.02.2015 16:46 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Dreik, parunāsim par to, kad Tev būs būs bijusi attiecību pieredze ar sievietēm. ;-)
05.02.2015 16:49 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
-būs
05.02.2015 16:51 |
 
Reitings 170
Reģ: 31.05.2012
Es nelasīju visu diskusiju.
Mani laikam varētu šajā nosaukumā ietilpināt.
Kāpēc tāda esmu. Tāpēc, ka uzskatu, ka man pienākas viss.
Es esmu tik brīnišķīga, ka man pašai nav sevi jāapgrūtina ar naudas pelnīšanu vai domāšanu par to. Tas ir tik forši.
05.02.2015 16:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits