Kāpēc Latvijā meitenes ir Gold diggers ?

 
Reitings 52
Reģ: 05.06.2014
Dzīvoju Francijā šobrīd ilgi neesmu apmeklējusi šo forumu taču palasot dažas diskusijas uzdzen nelabumu. Kāpēc sievietes tik ļoti ieciklējušās lai atrastu vīrieti kurš maksātu par visām jūsu iegribām un dāvinātu dāvanas? Vai tas ir izskaidrojams ar to, ka meitenes nāk no nabadzīgām ģimenēm un viņās ir ''pelnrušķītes sindroms" vai arī vienkārši izlutinātas un izturās it kā pasaule par to būtu jums parādā?
Kāpēc visas sludina, ka vēlās dzimumu vienlīdzību, neatkarību un patstāvību, taču jums nesķiet, ka tas nelīmējas kopā? Manuprāt būt stiprai un neatkarīgai ir tik viegli, it īpaši sajūta, ka tu neesi nevienam parādā. Protams, ja kāds dāvina dāvanas ir jauki tās akceptēt, taču paģērēt un nekad neatvērt maku kaut vai samaksāt par savu kafiju ir pazemojoši.
Mans diskusijas mērķis nav dusmīgu komentāru provokāciju, taču būtu interesanti dzirdēt argumentus kāpēc tā Latvijā tas notiek? Vai tas ir tādēl, ka sievietēm maz maksā, vai arī vienkārši Latvju zeltenēm asinīs ir 'gold diggerisms' ?

Neuztvert šo diskusiju personīgi :-D
04.02.2015 23:38 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
ka trakās naudu kārās cacas iemanto maukas statusu un beigu beigās pinās ar tādiem tipāžiem, kurus ieraugot gribās pāriet pāri ielai


Vai kā nobaidīji! :D
05.02.2015 08:59 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Nesaprotu kapec Tu tik loti uzsver,ka tieshi Latvietes ir mantkaarigas?

Nu nau taa tada iipashiba kura piemit tikai Latvieteem! Ir paaris kuras paniidees,ka puisis neatbrauc pakal ar mashinu vai nenoliek mashinu tuvakajaa stavietaa, bet arii taas uzstver ,ka pashas pelna un pashas gaadaa un vnk sagaida no puisha vairak uzmanibas.

Pati dzivoju UK un bez apvainojumiem meiteneem sheit varu uz 100% teikt ,ka meitenes ir tikpat un varbut pat vairaak mantkarigas kaa muusu Latvietes.

Cik es zinu Latvieteem piemit ne tikai 'mantkariigums' , bet arii stradaadiigums! Bet sheit zinu tik loti daudz daamas kuras saka,ka nemaz negrib straadaat ,jo puishi iet 'offshore' un tapec pelna pietiekami. Daamas zeez maajaas un tik teeree. Nezinu daudzas meitenes Latvijaa kuras negrib stradaat , bet tikai pieprasa.
05.02.2015 09:19 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Man šķiet, ka Latvijā sieviešu - vīriešu lomas ir izteiktākas. Latvietes tomēr labprāt pieņem vīriešu uzmanības apliecinājumus, naudu, dāvanas, kaut vai to pašu aizvešanu uz/no darba. Atbraucot uz Somiju biju dziļi pārsteigta, kāds feminisms te valda! Tas ir pilnīgi normāli, ja sieviete pati stiepj smagos maisus (tas ir pat aizvainojums viņai, ja vīrietis to dara), pati ver durvis vaļā un var mierīgi nolasīt lekciju vīrietim, kurš pacenties viņai tās durvis atvērt (redzēts gadījums), protams, maksā pati par sevi un vēl vīrieti. Tāpat arī nekādas čubināšanās uz ielām, nekādas rokās sadošanās.. Brīvdienas lielākoties pavada atsevišķi, tāpat arī ir pilnīgi normāli, piemēram, Jauno gadu sagaidīt atsevišķi. Es varētu turpināt un turpināt, bet, ko vēlos pateikt, ir, ka ar "visu pati varu" Latvijā situācija nav ne tuvu tai izteiktākajai.
05.02.2015 09:20 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Sievietei ir jābūt izglītotai, skaistai (vismaz ļoti koptai pēc mūsdienu standartiem), ar veiksmīgu karjeru, ar aktīvu sociālo dzīvi, labai draudzenei/sievai/mātei (bieži vien 2in1), jābūt labai saimniecei, seksa dievietei un jārūpējas par vīrieti, bet vīriešiem kas? Pardon, vienlīdzība ir aizgājusi šreijā..


šis ir kaut kas :D sasmējos, bet taisnība jau vien ir :D labi, ka neesmu tajā kategorijā...

+++ Alexxa viedoklim ;)
05.02.2015 09:55 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Miljons +++ Cataleya viedoklis!

Jūs laikam tiešām nezināt, kas ir gold digerisms :D :D :D Ja latvietīšu prasības par tādām uzskatāt Tiešām skaļi jāsmejas...
05.02.2015 10:01 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Latvijas meitenes ar savām 500eur algām nevar vairāk par kosmētiku un pāris reizēm solārijā atļauties, tādēļ arī vajag veci, kurš par visu maksā.

Latvijā vēl ilgs laiks paies līdz tam, ka feminisms būs finansiāli iespējams vai izdevīgs (izdevīgs ziņā, ka būs izvēle - būt ar vīrieti ar kuru tu vēlies, vai būt ar tādu ar kuru ir izdevīgi būt), jo sievietes šeit pašas ne sūda sevi nevar nodrošināt. Un nevajag muldēt ar tiem - es pati pelnu, man vīrietis nav vajadzīgs, lai kaut ko maksātu, bet tas viss ir attieksmes jautājums utt..Nu kas par tukšu diršanu.

Cik no jums dzīvo pašas savā īpašumā? Cik no jums brauc ar savām mašīnām? Un pa virsu tam vēl iet pie friziera pirms katra randiņa un pērk jaunu kleitu? Es minēšu, ka LABI JA 1 vai 2 no visa foruma. LABI JA! Tieši tādēļ arī "attieksmes dēļ" tiek meklēts vīrietis, kurš braukās pakaļ un maksās par vakariņām utt, jo te 9 no 10 meitenēm nevarētu atļauties to, ko prasa no vīrieša.
05.02.2015 10:02 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
agnese_m, Tev kaut kas derdzas, ka jau kurā tēmā raksti vienu un to pašu?
Attopies, būs aitas, būs cirpēji. Paši vīrieši izvēlas tādas sievietes, kuras jāuztur, ne jau kāds viņiem spiež to darīt! ;-)
05.02.2015 10:05 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Un nevajag salīdzināt ar citām valstīm. Londonā meitene Valentīndienā visdrīzāk gaidīs jaunu LV somiņu no tāda puslīdz labi pelnoša vīrieša, no labāk pelnoša ne mazāk kā Chanel 2.55 flapbag, bet atvainojiet, tur pat tā meitenīte, pelnot minimālo algu, katru mēnesi mājās aizies ar aptuveni 1500eur, bet vīrietis ar puslīdz normālu algu ar vismaz 3000-4000eur, tad arī kaut kāda vuitton somiņa par 500-600eur būs tīrais nieks, kas Latvijā tīri finansiāli nav iespējams. Tādēļ to, ka Latvijā "viss ko meitenes vēlas ir vien vakariņas un lai viņām apmaksā taksi", nevar norakstīt uz personīgo pieticību, bet gan realistiskas iegribas, jo diez ko daudz vairāk par to viņas nedabūs. Realitātei acīs mazliet jāpaskatās ;)
05.02.2015 10:07 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Gurri1, kādēļ tu to nejautā arī visām pārējām,kas ierakstījušas šeit to pašu, ko citās līdzīgās diskusijās? ;) Saprotu, ka personīga antipātija, bet paturi to pie sevis ;)
05.02.2015 10:09 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Lai man atvaino visi foršie puiši,kuri vairāk par 500 euro neprot nopelnīt,bet es ar tādu nesatiktos. Lai mani sauc par mantkārīgu,bet man ir svarīgi,lai vīrietis prot pelnīt,jo manā uztverē tas tomēr liecina par negatīvajām rakstura īpašībām,ja viņš turpina sēdēt ar savu mazo algu. Jā,man ir augstas prasības,jo es sevi uzskatu par gana labu,lai man tādas būtu,latiņu zemāk es tiešām netaisos nolaist,tad jau labāk sēžu ar kaķi. Paldies dievam katram podam ir savs vāciņš,un ir tikpat daudz vīrieši,kuri uzskata tāpat kā es un mums saskan. ;)
Lasot klaviatūras ierakstu par feminismu Somijā vispār palika skumji. Es nezinu kam būtu jānotiek,lai es nestu smagos maisus,es varu panest divlitrīgo kolas pudeli,bet maisus nesīs vīrietis. Tad jau ir jautājums,vai šīm sievietēm vispār vīrieši ir palikuši,kā arī-kā vispār jūtas pats vīrietis,ja viņam vairs neļauj tādam būt? (t)
05.02.2015 10:11 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Canis Lupus - gluži tāpat kā sievietei nevajag vīrieti, lai justos kā sievietei (tā gan ir mana pieredze...pēc novērojumiem šeit, daudzām ir pretēji. Bez durvju atvēršanas un maisiņu nešanas, viņu vīrieši viņām neliek justies kā sievietēm, cik noprotu), tieši tāpat manam vīrietim nevajag, lai kāds viņam liktu justies kā tādam. Viņš ir vīrietis un kā tāds arī jūtas. Ja kāds nejūtas kā vīrietis, jo viņa draudzene/vai sieva var pati sev durvis atvērt, tad atvaino, bet kaut kas ar to vīrieti nav riktīgi ;)
05.02.2015 10:16 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
manam vīrietim nevajag, lai kāds viņam liktu justies kā tādam. Viņš ir vīrietis un kā tāds arī jūtas. Ja kāds nejūtas kā vīrietis, jo viņa draudzene/vai sieva var pati sev durvis atvērt, tad atvaino, bet kaut kas ar to vīrieti nav riktīgi


+++
Labi, ka vēl kāda tā domā. Citādi, bieži vien man šķiet, ka esmu vienīgā :D
05.02.2015 10:19 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
agnese_m Katram ir savs uzskats,es tomēr domāju,ka šādi mazie nieciņi tomēr liek justies vīrišķīgākam,vai attiecīgi sievišķīgākai,viss atkarīgs,kuru pusi apskatam. Es,piemēram,nekad nebūšu visuvare,tāpēc man noteikti liek sajusties īpašāk,ja man atver durvis,un,jā,tāpat,tā kā tas ir kaut kas,ko es vēlos,lai vīrietis dara,tad noteikti justies iespējams nenovērtēta vai ne gana laba,īsti neprotu pareizos vārdus atrast,vīrietim,lai viņš par mani tādā veidā rūpētos.
05.02.2015 10:20 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
tad noteikti justies iespējams nenovērtēta vai ne gana laba,īsti neprotu pareizos vārdus atrast,vīrietim,lai viņš par mani tādā veidā rūpētos.
Pārlasīju,es vismaz pati savu teikumu nesaprotu. :D
Doma ir tāda,ja šādus sīkumus es vispār no vīrieša nesaņemt,justos,ka neesmu viņam gana īpaša,lai viņš par mani tā rūpētos.
05.02.2015 10:22 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
agnese, pēc Tevis teiktā, liekas, ka meitenes šeit bez vīrieša dzīvo zem tilta, vai nakts patversmē..
Bet tā pat visas prot nopelnīt(vairāk vai mazāk, bet var!) un par sevi parūpēties ar vai bez vīrieša!..
Un neaizmirsti, ka ir daļa kas pat vidusskolu vēl nav pabeigušas, tad par kādiem tk, Tu runā..?! viņas vēl mācās un tik domā, ko tālāk darīs, kā pelnīs.
Un, tas, ja vīrieši ir gatavi savas sievietes uzturēt.. tā ir brīva viņu izvēle.. neviens jau tā netiek apbižots! izdevīgums, tad jau ir abiem, ja tas kāda attiecības padara labākas, tad tik uz priekšu!
05.02.2015 10:23 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Carpe Diem, nu bet par to jau arī ir runa. Tieši tādēļ jau arī rakstu, ka meitenes no veča sagaida to, ko pašas atļauties nevar.
05.02.2015 10:27 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Louis Vuitton soma par 500-600eur? Tur jau tikai ta pati letaka tasina laikam sanak vai macins.
agnese_m, tev tiesam nav nojausmas par citu pasauli. :-)
05.02.2015 10:29 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Tas laikam ir gan pelnrušķītes sindroms, visas tā gribētu - ko tur liegties.
Manuprāt, tas ir tādēļ, ka lielākajai daļai vienmēr par naudu ir bijis jācīnās, grūti jāstrādā utt. Domāju, ka daudzas sievietes vienkārši grib par to nedomāt.

Es gribētu vīrieti, kurš man ir līdzvērtīgs (miljardieris, protams, būtu lieliski, bet nu..). Uz tādiem, kuri pelna 500 Eur mēnesī, daudzas nemaz neskatās. Kādēļ? - jo vīrieši jūtas nepilnvērtīgi, ja viņu ienākumi ir mazāki kā sievietei. Kamēr būs vīriešiem tā nepilnvērtības sajūta, tikmēr arī būs tā saucamās gold diggeres.
05.02.2015 10:30 |
 
10 gadi
Reitings 892
Reģ: 28.11.2010
Fit-Girl Tev nikā kļūda, tas vārds rakstās ar a burtu :)
05.02.2015 10:30 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Ziniet, ir tads labs teiciens- ista sieviete visu var pati, bet ists virietis vinai visu darit pasai nelaus.
05.02.2015 10:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits