Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kosmētikas fiksators- tonālais krēms

 
Reitings 803
Reģ: 16.11.2010
Sveikas :-)
Man jautajums, visām visām kosmētikas blogerēm un ne tikai, meitenes, lūdzu, dalieties pieredzē.

Iesakiet sedzošu tonālo krēmu un konsīleri( tumšo loku maskēšanai) sausai ādai, un vai kāda lieto, un var ieteikt make-up fiksatoru, un vēl birstošo caurspīdīgo pūderi,kas arī var būt kā fiksators, es zinu,jau zinu, daudz gribu, bet man vajag padomus :-D

Pavisam ideāli būtu ja LV pieejams, bet ja ne, lūdzu, uzreiz padalieties kur var pasūtīt ( der gan drugstore gan selektīva) Gribu ko tiešām labu.. toni,sedzamību un skaisti starojoši/matētu sejas ādu visas dienas garumā (l)
04.02.2015 22:01 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Man šķiet, ka tie "fiksatori" - pūšamie uz kosmētika nav tik efektīvi kā bāzes, ko liek apakšā. Un kāpēc gribi ļoti sedzošu tonālo krēmu? Ar biezo tonālo āda izskatīsies vecāka. Kādās cenu kategorijās skaties produktus? Drogu vai profesionālos, vai selektīvos?
No budžetam draudzīgiem konsīleriem, kas der i ādai ap acīm i kādai pumpai varu ieteikt elf. Ja atrod piemērotu toni, tad ir ideāls gan pārklājuma, gan noturības ziņā. Labāk izskatīsies viegls tonālais + konsīleris kur vajag. Nevis pa visu seju "maska".
04.02.2015 22:09 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Man ir MakeUp For Ever fiksators, kad paredzēts visu dienu būt ārpus mājas, tad lietoju, bet sajūta uz ādas ir dīvaina (tāda kā neelpojoša, nedaudz karsējoša), taču savu darbiņu pilda. Es lietoju komplektā ar HD pūderi.
04.02.2015 22:13 |
 
Reitings 803
Reģ: 16.11.2010
Paldies.
Gribu sedzošu, jo vajag iziešanām, ikdienai ir FIT Me- kas ļoti patīk utt., bet vajag arī opciju,kas vairak nosedz,pasākumiem, vakariem, garām svarīgam dienām.
Tikko kā beidzās Clarins,kas bija sedzošāks,bet tajā pašā laikā, izskatījās dabiski, pirmos mēnešus varēju slavēt un slavēt, bet atkārtoti tomēr negribu pirkt, meklēju kādus labākus ieteikumus EL Double Wear būs par traku, masku man nevajag. Ar sejas ādu problēmas, tik cik, ka tā sausa.

Esi mēģinājusi E.L.F. tonālais krēmu Flawless Finish Foundation? Un kā ir ar Rimmel lasting Finish 25h, vai MAC un Make Up Forever, kādi ieteikumi no šīm firmām?

Ar bāzi jau maziet iegrābos, sanāk vēl sausāks rezultāt tāpēc domāju par fiksatoriem ( pūšamajiem) vai arī pūderiem..
04.02.2015 22:20 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
HD pūderis ir laba manta. Man ir no e.l.f., bet cik noprotu, tad no MUF pūdera viņš īpaši neatšķiras (tik cik cena ;-) )
04.02.2015 22:24 |
 
Reitings 803
Reģ: 16.11.2010
Paldies, būs jāaiziet uz to NYX veikalu līdz E.l.f , kāda nezin konsultanti zinoši.. vnk skatos ir arī e.l.f finiša pūderis mineral booster ar toni, ne tikai HD caurspīdīgais
04.02.2015 22:35 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
HD pūderis īpatnēja lieta. To ļoti var redzēt bildēs ar zibspuldzi. Iegooglē celebrities with hd powder un paskaties uz bildēm. Ja domā izejamām reizēm, tad ņem parasto pūderi bez spf. No pūderiem man ļoti patīk Chanel un MAC.
05.02.2015 08:04 |
 
Reitings 979
Reģ: 03.01.2015
No setting pūderiem pievienojos tam, ka elf HD ir labs un cenas ziņā draudzīgs. ;) elf ir arī fiksators, tam nav tāda lipīga sajūta uz sejas, bet es arī neteiktu, ka ļoti efektīvs. Pamēģini pati, elf tiešām nav dārgi un ja būs vilšanās, nebūs liela bēda maciņam.
05.02.2015 08:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits