Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Drauga vecāki!

 
Reitings 19
Reģ: 04.02.2015
Sveikas meitenes !:-)nēesmu es trollis :-PSen jau paziņas un draudzenes šeit jau ir, bet es nolēmu ka ar piebiedrošos kaut nēsmu par to,šeit jau ar vārdiem var nolinčot:-|Tās kuras ir negatīviski noskaņotas lūdzu varbut esat iejūtigākas:-P

Labi ja pa tēmu es nolēmu pajautāt jūsu viedokli un padomu , jūs kā nepazīstamas, jo savējiem nau jēgas!

Es jau 3 gadus dzīvoju kopā ar draugu un 2 meitiņām.Pārdevām dzīvokli ievācāmies dzīvot mājā lai bērniem būtu plašības!Draugs strādā pie saviem vecākiem, jo vņiem ir liela saimniecība, nodarbojas ar lauksaimniecību un zemniecību, lai mazāk strādnieku jāņem viņš tur piepalīdz! Nu vot šeit parādās tā problēma, ka viņš tur strādā! man ir parādijusies jau sen griezsirdība uz viņu vecākiem, ja viņš pēc darba brauktu mājās tad viss būtu labi,bet viņš ieiet pie viņiem ,jūtas tur ka vēl dzīvotu, paskatās tv paspēlē kārtis atpūzdamies, bet viņš jau var braukt uz savām īstajām mājām atpūsties!Es jūtos ar bērniem viena ģimene bet viņš ar saviem vecākiem otra!:'-(Es saprotu ka tie ir viņa vecāki ,bet darbs ir darbs.Esmu teikusi lai meklē oficiali darbu prom no viņiem, bet saprotu ka tas nebūs iespējams, jo viņam tā saimniecība mantojuma paliks un viņam būs tur jāstrādā:-/Pirms 2 gadiem bija ka viņš savas mātes viedokli uztvēra vairāk nekā manu un mums dēļ tā bija nesaskaņas.Mēģināja viņam skalot smadzenes , ietekmēt viņu par bērniem un visu pārējo!Par laimi tagad tas ir beidzies, man ar viņa māti labas atiecības, dažreiz dod padomu kādu, es noklauos un daru pa savam..Draugs ar vairs neņem galvā viņu jo saprata ka mums bija strīdi dēl viņas ,jo es arī esmu ar smagu raksturu un nepiekāpšos kuram katram!Bet to greizsirdību nevaru apslāpēt, kad uzzinu kad viņš ir beidzis darbu ātrāk un ka sēz pie viņiem tāpat vien un nau mājās es no dusmām vāros(e)varbūt tas izklausās slimīgi bet neko sev nevaru izdarīt, ko jūs iesakāt ko man darīt?
04.02.2015 10:54 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Varbūt var sākt ar pašu elementārāko - pateikt savam vīrietim, ka tev ir nepatīkami, ka tik daudz laika viņš pavada ārpus ģimenes? Izrunājieties, varbūt sāks manīt beidzot, ka tev un bērniem trūkst viņa uzmanības.
04.02.2015 11:01 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Ja vīrietis jūtas labi savās mājās, gaidīts, saprasts, viņš vienmēr pēc iespējas ātrāk centīsies atbraukt. Kopīgas vakariņas, sarunas, spēlēšanās ar bērniem, tas ir neatsverami. Jo ģimene jau ir laimes oāze, kas dod spēkus un iedvesmo.

Vai nu Tev neriktīgs vīrietis pagadījies, vai nu pietrūkst kaut kas no augstāk minētā un īstās mājas ar gaisotni ir pie vecākiem.
04.02.2015 11:01 |
 
Reitings 281
Reģ: 29.01.2009
tās meitiņas ir viņa bērni?
04.02.2015 11:05 |
 
Reitings 19
Reģ: 04.02.2015
Ellicia-esmu teikusi, bet viņš tik saka ka viņš ieiet uz brīdi pie viņiem, nu 2 stundas tas nau brīdis!Pa brīvdienām vai kad sanāk brīvs vienmēr ierosina kkur aizbraukt pavadīt dienu kopīgi!neteikšu ka negribētu viņš ar mums pavadīt to brīvo laiku! Biju slima nesen, centās mājās ātrāk tikt jo man ar bērniem bija grūti tikt galā..

Madonna ar ložmetēju- nau sūdzējies ,vakariņas kopīgas ir bieži! Jautāju vienreiz kas viņām nepatīk, ja nevar braukt uzreiz mājās..Viss patīkot, nezinājis ka man tas ir tik svarīgi!
04.02.2015 11:14 |
 
Reitings 19
Reģ: 04.02.2015
tās meitiņas ir viņa bērni?


Jā viņa!:-)
04.02.2015 11:16 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Pieņemšu, ka tu neesi trollis un situācija ir patiesa. :-D
Kā noprotu, meitas ir tikai tavas, nevis drauga bērni? Cik mazas ir meitenes? Nu labi, tas arī nav svarīgi. Redzi, šajā situācijā tu neko daudz nevari izdarīt. Vīrietim ir cieša saikne ar saviem vecākiem, viņš strādā saimniecībā, kas reiz piederēs viņam, tātad viņš strādā sev un savai nākotnei. Lielākā kļūda ir likt viņam to pamest un meklēt citu darbu svešā vietā. Lielākā problēma ir tāda, ka pie vecākiem viņš jūtas labāk nekā savās mājās. Un šeit pajautā sev - kāpēc tā? Mājās ir 2 mazi bērni, kas, lai cik mīļi nebūtu, tomēr taisa troksni, skrien, spēlējas, un nemitīgi kaut ko prasa. Nogurušam cilvēkam var likties, ka viņš nespēj tā atpūsties. Ja vēl tu viņam kaut ko prasi un pārmet, viss rada saspringtu atmosfēru un vīrietis labāk izvēlas atpūsties mierīgākā vietā, kur māmuļa vinu pabaros un ar tēvu var kārtis uzspēlēt. Ieteikumu man tā īsti pat nav, vienīgi vari mēģināt radīt mājās harmoniskāku atmosfēru, kurā būtu patīkami atgriezties. Bērni ir bērni, tiem tu neko nepadarīsi, bet silta māja, kas smaržo pēc gardām vakariņām, smaidīga un mīļa sieviete, klusināta mūzika fonā dara brīnumus.

Un atkāpe no tēmas - priecājies, ka viņš tup pie vecākiem nevis kur citur.
04.02.2015 11:17 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Jautāju vienreiz kas viņām nepatīk, ja nevar braukt uzreiz mājās..Viss patīkot, nezinājis ka man tas ir tik svarīgi!


Aha, tātad svarīgi tas ir tikai Tev
04.02.2015 11:19 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Ah, par agru pievienojās :-O

Un kas viņam ir svarīgi? Kas, viņaprāt, ir ģimene?
Divi bērni....
Manā skatījumā morāli viņš nav nogatavojies ģimenes dzīvei. Savas ģimenes.
04.02.2015 11:21 |
 
Reitings 19
Reģ: 04.02.2015
Kā noprotu, meitas ir tikai tavas, nevis drauga bērni? Cik mazas ir meitenes?

Kopīgas :-)Vecākajai 4 gadi un jaunākajai 2 pāri jau...
Es ar domāju ka varbūt pie vainas ir tas ka viņš grib atpūsties un bērni traucē, jo mums 1 stāvam remonts un mes tagad esam saspiedušies pa 2 istabām:-( bet viņš vēl dabūjis papildu darbu , un tagad vēlu vakaros būs mājās, sākumā padomāju ka tiešām varbūt negrib pie mums uz mājām braukt, bet vakar sakām runāt saka ka nē, vienkārši iespēja vairāk nopelnīt jo liekāka nauda mums noderētu.Nezinu vai tam ticēt:-(

priecājies, ka viņš tup pie vecākiem nevis kur citur.

Viņš nesen tādu ar izmeta, es ļoti apvainojos..Teica ka neizdevies joks:'-(
04.02.2015 11:29 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Kaut kādā mērā es varu saprast tavu vīrieti. Man gan vēl nav pašai savas ģimenes, ir tikai puisis, bet arī man ir līdzīgi - es vienmēr gribu braukt mājās, būt mājās, kad tur esmu un jābrauc prom, gribu palikt ilgāk. Es teiktu, ka tā ir tā unikālā māju sajūta - būt ģimenes paspārnē, ar vecākiem, vietā, kur ir uzaudzis vai kur daudz laika pavadījis. Iespējams, vienkārši grib būt viens, patīk vienatne viņam. Ja vien jums neatrauj uzmanību un rūpes, problēmām nevajadzētu būt. Protams, mazliet interesanti, ka pieaudzis vīrietis tā grib uz mājām, bet tai pat laikā... Nezinu, varbūt tiešām vajag izrunāties, varbūt viņam tur ir emocionāli dārga vieta, laba sajūta, atpūšoties un visu pārdomājot.. Ja tu saki, ka bērniem pietiekami atlicina laiku un labprāt dara lietas kopā, es negribētu domāt, ka ir kādas nopietnas problēmas.
04.02.2015 11:35 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Ļoti labi saprotu, jo arī uzskatu, ka būtu taču pirmkārt jāvēlas tikt pie savas ģimenes.

Pievienojos uzskatam, ka pašu mājās varbūt pārāk liela spriedze. Vari censties to mazināt.

Otrs - runā ar viņu par šo tēmu atkal, bet vairāk koncentrējoties uz pozitīvo, nevis zāģēšanu. "Ļoti gribas tevi satikt, pavakariņot kopā kā ģimenei, uzzināt, kā pa dienu gājis." nevis "Atkal pie vecākiem sēdēji, nevis brauci uzreiz mājās".

Kā arī, vairāk pasākt kopīgas atpūtas nodarbes. Iziet ar meitām kopīgi pastaigā pēc vakariņām, aiziet pabarot pīles (nu piemēram), uzspēlēt uz sačiem kādu videospēlīti utt.
04.02.2015 11:38 |
 
Reitings 19
Reģ: 04.02.2015
Madonna ar ložmetēju- Man jau likās ka es nebūšu gatava ģimenes dzīvei, bet sajūta tiešām ka viņš nau vēl gatavs:-|Bērnus un mani neatstāj novārtā, saka ka strāda ne jau prieks sevis bet priekš mums.Ateicās no jaunas mašīnas iegādes, teica ka ielikšot visu naudu kas domāta mašīnai mājā iekšā, ātrāk grib visu savest kārtība!Šodien nodomāju varbūt ka tiešām mēs daudz viņam nozīmējam un es satraucos pa sīkumiem, jo nedēlas četras atpakal jau bija noskatijies kādu pirks , tagad saka, ka gan jau paspēs nopirkt.Vīrietim jau svarīgi ar kādu mašīnu brauc, es jau ar negribu justies ka nepērk mūsu pēc ,kaut ļoti to vēlas:-(
04.02.2015 11:39 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Un, ja viņš vecāku mājās strādā, tad, manuprāt, tas ir liels ieguldījums, tas ir labi, ka palīdz un grib tur strādāt. Viens ir - nopelnīt, bet, ja tu saki, ka tā māja paliks mantojumā, tad ir tikai normāli ielikt arī savu artavu tajā visā. Bet man ir 2 jautājumi.
Viņam ir brāļi un/vai māsas?
Viņa vecāki ir moderni domājoši?
04.02.2015 11:39 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
teica ka ielikšot visu naudu kas domāta mašīnai mājā iekšā, ātrāk grib visu savest kārtība!

Ahh, tad pieļauju, ka vīrietim vnk ārkārtīgi svarīga māju - tieši fiziski ēkas sakārtotības - sajūta. Kā man riebjas dzīvot remontos :D Tad arī labāk stundiņu kaut kur pie vecākiem māju harmonijā pasēdētu.
04.02.2015 11:42 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Viņš nesen tādu ar izmeta, es ļoti apvainojos..Teica ka neizdevies joks


Neapvainojies, tiešām nevajag. Šī situācija ir pazīstama. Draudzenei arī mājās ir 3 mazi bērni un viņas vīrs katru mīļu brīdi atrod iespēju kur aiziet. Viņš diemžēl netup pie vecākiem, bet nāk pie mana vīra garāžā tupēt un pļāpāt. Draudzene par to katru reizi dusmojas, taisa kašķus, bērni pa vidu bļaustās, trakomāja kaut kāda. Mans vīrs, savukārt grib atpūsties mājās un bieži savu draugu atšuj. Tad nu nabaga vīrietis staigā no drauga pie drauga, jo mājās nespējot atpūsties. Neapskaužama situācija. Tavs vīrietis izklausās labāks, skrien mājās, kad esiet slimas, palīdz ar meitiņām, remontu taisa. Neierobežo viņu, palaid. Un redzēsi, ka viņš arvien vairāk atgriezīsies mājās.
04.02.2015 11:46 |
 
Reitings 226
Reģ: 22.12.2014
Lielākā problēma ir tāda, ka pie vecākiem viņš jūtas labāk nekā savās mājās. Un šeit pajautā sev - kāpēc tā? Mājās ir 2 mazi bērni, kas, lai cik mīļi nebūtu, tomēr taisa troksni, skrien, spēlējas, un nemitīgi kaut ko prasa. Nogurušam cilvēkam var likties, ka viņš nespēj tā atpūsties.


Man tik ļoti nepatīk tāda veida viedokļi. Sieviete taču ar bērniem ir 24/7, viņa ir tā kas ņemās ar bērniem, strādā, vāc, gatavo, un būšana ar bērniem katru dienu, visu laiku manuprāt nogurdina vairāk kā darba diena. Protams, nerunājot par to, ja viņa vēl strādā pati, jo mūsdienās sievietēm jādara viss. Bet vīrieši tiek attaisnoti ar to, ka viņiem ir grūta darba diena un vēlas atpūsties. Un sievietēm viņi jāsaprot. A ko darīt sievietēm, kurām vairākus gadus atpūtas nebūs? Es, godīgi, labāk būtu tā, kas strāda un vakarā atnāk pie ģimenes ar gatavām vakariņām, nevis visu dienu ņemos tikai ap bērniem. Un tad, kā šajā situācijā, vēl jāizturas saprotoši pret vīru. Varbūt viņš pats var izturēties saprotošāk pret sievieti?

Tas nav uzbrauciens, tikai paturpinu tēmu. :)
04.02.2015 11:47 |
 
Reitings 19
Reģ: 04.02.2015
Neiekarota Pilsēta- man ar bijis tā ka aizbraucu pie saviem vecākiem, draugs grib mājās es saku ka vēl drusku pasēžam, bet mani vecāki tālāk dzīvo un pie viņiem retāk braucu un gribās lai bērni padzīvojās ilgāk pie viņiem..

DaYa-tur tā lieta ka es esmu liela čīkstule:-(Man pietrūkst uzmanības pēdējā laikā no viņa, varbūt tiešām tas ir no saspringtajām darba dienām, jo kadreiz tā nestrādāja kā tagad..Mums pirms sākām dzīvot kopā bija sarežģīta situācija un nāk domas varbūt negrib ar mums kopā dzīvot, prasiju viņam tieši to, bet no viņa kko izvilkt ārā ko viņš domā tagad grūti:-|Apvainojusies nolīdumalā , bet atnāca pie manis apskāva un nobučoja un teica ka viss kartībā..kā lai saprot ko viņš domā(t)
04.02.2015 11:53 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
kā lai saprot ko viņš domā


Saprast nevajag, pajautāt vajag! Runā, sieviete! :)
04.02.2015 11:55 |
 
Reitings 19
Reģ: 04.02.2015
Viņam ir brāļi un/vai māsas?
Viņa vecāki ir moderni domājoši?


Māsa, 2 gadus vecāka, kā dabūja pēc augstkolas 2 darbus pilsētā, tāda pilsētniece , ka ļoti reti brauc pie vecākiem un kad atbrauc nepalīdz vispār neko saimniecībā, saka ka atbraukusi atpusties..
Tēvs jā, cienu viņu:-)Mamma nedaudz uz vecmodīgo izpratni, bet visu gadu laikā dodu kādu padomu dažādas lietās un jau ir mainijusies!
04.02.2015 12:00 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Unicorn - es kā mamma uz pilnu slodzi tev piekrītu 100%. Tas ir ellīgi grūts darbs un man ir tikai viens bērns. Nezinu ka tiktu galā ar vēl pārīti. Bet es neuzskatu, ka nogurums ir attaisnojums otra cilvēka "zāģēšanai" un privatizēšanai. Pārmetumi un greizsirdība, vai, pasarg dies, ultimāti neko labu nedos. Tas tikai rada papildus spriedzi abu cilvēku starpā. Es pilnīgi saprotu, ka mammai, sēžot mājās ar bērniem, reizēm uznāk besis un neapmierinātība ar pastāvošo iekārtu (pašai bijis pāris reižu). Mierīgi ir jāizrunājas ar otru cilvēku bez pārmetumiem un jāmeklē kompromiss.
04.02.2015 12:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits