Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Padoms.

 
Reitings 9
Reģ: 03.02.2015
Nenāku pēc diognozes, bet gan pēc kada derīga padoma.

ar savu sievieti Dievieti esam kopā jau gandrīz 2 gadus, sakumā viss notika vienā pilsēta, tad sākās skola es paliku vienā un viņa aizbrauca studēt uz citu pilsētu Latvijā, viss bija labi, es braucu ciemos, viņa brauca, pagāja gads... Viņai sākās vasaras brīvlaiks un brauca pie manis, visa šī laika garumā man nebija patstāvīgs darbs un es no tā besījos, talāk kad klāt jau bija vasara, man bija izdevība braukt strādāt uz angliju, sarunājām tā, ka jā vajag braukt pastrādat, nopelnīt un iekrāt naudu jaunam dzīvoklim vai vismaz īrei kopīgā pilsēta. Es aizbraucu, pagāja 2-3 nedēļas, zvanija, raudāja, lūdzās, lai braucu atpakaļ un ka bez manis ir grūti.. es teicu nēē, esmu tikko atbraucis, tev japaciešas.. nostrādāju 3 menešus, atbrauca pie manis ciemos, sakumā kautrīga un ta, nepazīst mani, talāk jau saplūdām vienā veselā, pec nedeļas atkal es anglijā viņai mācības.. kontaktējamies bieži un tā. labi atbraucu tieši uz jauno gadu, atkal sakumā nerunājam vispār, pēc tam saņemamies, izbaudam ka sakas medus menesi :-D un es atgriezos sava vecajā pilsētā, bet draudzene turpina studijas. Sliktākais sanaca, ka man anglija, nesamaksāja loti lielu naudu, un iesakt dzivi kopa ar savu meiteni nevaru.

Resume - strīdamies, nesaprotam viens otru, nevaram satikties, es pats jaunos darba meklējumos, saprotu ka Latvijā neko daudz nenopelnīsi priekš diviem un tā, bet esmu gatavs darīt, lai tik būtu kopā, jo tiešām mīlu. Ja strādāju savā pilsēta par 1000e, tas arī nederot jo neesam kopā. un atkal strīdi un tā.. domāju reali uz priekšdienām, par finansiālo neatkarību, kā arī savu māju, dzīvokli un tā, bet viņai vajag tikai mani, kā būt? (t)
03.02.2015 01:47 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Cik taalu dzivojat viens no otra??
03.02.2015 02:01 |
 
Reitings 9
Reģ: 03.02.2015
200km
03.02.2015 02:04 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Nuu, ja man bUtu tik liela milestiiba, es ierosinatu viritim atrast to darbu pa 1000€, noiret mums dzivokli tajaa pilseetaa, aizvestu tur savas mantas, dienas, kad maacitos butu sava pilseetaa parejas dienas pie viiriesha kopigajas majas :) studijas tak nevilksies visu muuzhu, ar laiku situacija atrisinasies.
03.02.2015 02:12 |
 
Reitings 9
Reģ: 03.02.2015
ja vienigais tas darbs ir taja pilseta, kur es dzivoju, bet draudzene macas cita..

ir ta ka censos darit visu to labako musu abu laba, bet ne nekad nav labi, apmeram ta !

pasam ari gruti ta vienam un vel but attiecibas.. braukt uz to pilsetu kur vina stude, nu diezvai es tur atradisu normalu darbu. :/ tapec ari bail skriet uz turieni
03.02.2015 02:17 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Nu bet noire savaa pilseetaa un lai vinja braukaa.... Man augstskolaa meitene katru dienu (!!!) brauca no Rigas uz Vpili pie viiriesha. Un viss ok, 4 gadus taa nomocija :)
03.02.2015 02:20 |
 
Reitings 9
Reģ: 03.02.2015
ir pasam savs 2 istabu dzivoklis, atbilde ir, man nepatik braukat 3h tur 3h atpakal.. :/
03.02.2015 02:23 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Man nebija problēmu studiju laikā braukāt katru vai katru otro nedēļu uz mājām pie drauga tos 200 km.. Kas ir tie 400 km ceļā?! Toties divas dienas pavadītas kopā.. :)
03.02.2015 02:26 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
nu ja viņai nepatīk, tad lai šķirās! Meklē tādu, kas nebūs tik liela princese uz zirņa
03.02.2015 02:27 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Hmm... tev nebija un nav pastāvīgas darba vietas, bet nevari un nevarēji braukt pie meitenes uz viņas pilsētu, lai būtu kopā? Nu tak brauc pie viņas un tur arī meklē sev darbu!

No otras puses, tik ilga čakarēšanās un mētāšanās man jau būtu apnikusi pamatīgi un es visdrīzāk meitenes vietā jau sen pārtrauktu attiecības. Pārāk ilga mētāšanās, pārāk ilga nenoteiktība, pārāk nekonkrēti plāni un, jāsaka atklāti, neizklausās, ka esi gana nopietns veiksmīgs vīrietis...
03.02.2015 02:34 |
 
Reitings 9
Reģ: 03.02.2015
no viņas piedāvājums ir šads brauc uz manu pilsētu īre te kojas, dzivokli, un meklē darbu, labi, bet man tiesam svarīgi ir saņemt labu atalgojumu, nevis strādāt pa 12h un pelnīt 400eiro.. es vienkārši baidos no tā ka nabūs stabila naudas plusma, tapec es saku, ka domaju uz prieksdienam, nevis ar visam jutam tikai par sodienu..
03.02.2015 02:38 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tu nevari zināt kā būs... Toties vismaz būsiet kopā. Vai tad ir labāk savu baiļu dēļ zaudēt attiecības? Bez tam - nu varbūt iesākumā darbs nebūs gana labs, bet to visu var mainīt! Var meklēt citu ar laiku. Var sagaidīt kopā dzīvojot un nedaudz knapinoties, kad meitenei beigsies studijas un tad pārvākties uz dzīvi citur. Tas tāpat būs labāk, nekā būt šķirtiem un šitā mētāties.
Bet šobrīd, te un tagad, paliekot uz vietas, tu tikai zaudē, nevis iegūsti...
03.02.2015 02:42 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
tapec es saku, ka domaju uz prieksdienam, nevis ar visam jutam tikai par sodienu..


Ehh, butu visi virieshi taadi! :) kuri dzivotu nakotnei, ne sodienai. Es delj taa varetu i gaidit, i braukaat, jaa, man svarigi, ka virietis domaa par nakotni.
03.02.2015 02:45 |
 
Reitings 9
Reģ: 03.02.2015
šobrīd izskatās tā ka ir divi tipu sievietes, tam kurām vajag visu uzreiz, un tas kuras ir gatavas gaidīt vēl to labāko.. mana ir ļoti nepacietīga..


es pats vienkārši laikam varu uz pusēm sadalīties, ehh.. no vienas puses, ja var meiģināt braukt un dzīvot atsevišķi vienā pilsētā, viņa kojās, es arī vai nu arī kāda 1ist. dzīvoklī. labi tiktos mēs tur katru 2 dienu.. Tā jau arī bija planots, teicu 2 dien, nuu šodien bušu Rīgā, bet te man piedavaja darbu vakar, tieši pirms braukšanas, par to viņai nepateicu, jo gadavojos intervijai.. un tad atkal sakas, tu man soliju tu šitāds tu tāds, bļaviens, gribu kā labāk, bet nee..


vienkārši abi laikam nezinam ko darīt, pieņemsim esmu tāds >, kautvai atrados tajā anglija, domāju ka viss bus labi, tieši uz priekšdienam, braucu strādāt ar mērķi priekš abiem, lai abi esam priecīgi, mana gadījumā ir tā ja mana Dieviete ir priecīga, tad es dubultā, nekas cits man prieku nesagadā.. šobrīd nav ne šis ne tas, sedēšana uz vietas dienu dienām domāšana :-|
03.02.2015 02:54 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Zini kā, es neiebilstu pret attāluma attiecībām. Ir tādas bijušas un viss ok. Mans iebildums ir tieši par to, ka nu cik tad ilgi šitā turpināsies?... Tas tomēr ilglaicīgi īsti normāli nav un nevajadzētu ar to tā viegli samierināties, kad patiesībā varianti ir kā tomēr nedzīvot attāluma attiecībās. Pats tak redzi, ka katrreiz tas kontakts ir nopietni jāatjauno, jo jūs pamatīgi atsvešinaties. Kas būs, ja reiz pienāks brīdis, kad nespēsiet atjaunot sākotnējo saikni?...
03.02.2015 03:01 |
 
Reitings 9
Reģ: 03.02.2015
taisnība Tev ir !

vnk nejūtu neko, kas mani vilktu uz to pilsētu (rīga) pats no (liepājas)..

nav tads ka atbalsts, jaa mes to varesim, kopa mes to izdarisim, izskatas ka to visu vajag tikai vinai, un es esmu tas kurs skrien visu laiku pakal..
03.02.2015 03:05 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vai tad tu jau neizdarīji visu pēc sava prāta? Viņa aizbrauca studēt, tu paliki, neskatoties uz to, ka varēji doties viņai līdzi. Nākošais - tu aizbrauci uz UK it kā pelnīt naudu. Viņa palūdza tev atgriezties, tu tā neizdarīji. Naudu tā arī nenopelnīji un atgriezies atpakaļ savā pilsētā, kaut arī bija visas iespējas braukt un dzīvot pie viņas. Viņa tevi grib blakus sev joprojām, neskatoties uz to, ka visu šo laiku tu jau tāpat lažojies, neko nenopelnīji līdz šim bŗidim, tikai soli visu ko un pakļauj attiecības izjukšanai... Kur tad ir tas tavs "visu laiku skrienu pakaļ"?
03.02.2015 03:15 |
 
Reitings 9
Reģ: 03.02.2015
Es jau studet pabeidzu. Nebraucu pakal, jo tas bija tikai pats sakums attiecibam.. Paludza atgriezties. Pagaja divas nedelas , kur nauda bija sapelnita apmeram biletei atpakal.. Naudu nopelniju bet pazaudeju daudz vairak..
Tur jau ta lieta, kad vinja grib. Es ari protams to loti gribu bet, ja nebus nauda, darba.. Kas no ta visa bus.atkal domaji uz prieksdienam.. Nevajag man tagad stastit par to ka riga darbs loti daudz. Kasieri un pardeveji neintrese.
03.02.2015 03:29 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Rīgā darba ir noteikti vairāk, jo lielāks darba tirgus. Vairāk iespēju. Bez Rīgas pastāv arī citas pilsētas, krietni tuvāk tavai meitenei par Liepāju. Un interesanti, kāda tad tev tā profesija, ka vari to darbu tikai Liepājā vai UK darīt?

Par to, kā būs dzīvot kopā, ja ar naudu būs švaki kādu brīdi, jautā savai meitenei. Galu galā, šādas lietas jāapspriež tieši ar viņu un svarīgs ir viņas viedoklis, vēlēšanās un skatījums uz jūsu tagadni un nākotnes perspektīvēm, nevis cosmo foruma dalībnieču viedoklis. Mēs nezinām visas jūsu stāsta nianses un katrai ir sava saprašana par attāluma attiecībām, par to cik ilgi tas ir paciešams nākotnes vārdā un vai vispār var tikt uzskatītas par pieņemamām...

Man no malas izskatās, ka tu pārāk daudz domā, pārāk daudz bremzē, pārāk daudz baidies un nekāda reāla plāna tev nav... Iespējams, smagi kļūdos, bet tāds man radās tas priekšstats.
03.02.2015 03:46 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.07.2013
balons - a tev nekur nepiedāvās neko labāku par kasieri, ja nemācēsi veidot karjeru.
Besī ārā tie kuri grib pelnīt 1000 eur, bet ir pārāk "kruti" lai ieguldītu darbu tajā lai tas tā notiktu. Man tu liecies tāds problemātisks.
03.02.2015 06:10 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
balons - a tev nekur nepiedāvās neko labāku par kasieri, ja nemācēsi veidot karjeru.
Besī ārā tie kuri grib pelnīt 1000 eur, bet ir pārāk "kruti" lai ieguldītu darbu tajā lai tas tā notiktu. Man tu liecies tāds problemātisks.


Kāpēc Tu domā, ka viņam nav izglītības, piemēram? Viņš taču teica, ka Liepājā viņam piedāvāja darbu ar algu 1000eur.

Balon - es Tev ieteiktu darīt tā, kā Tu gribi. Kurš no Jums ir "vecis" attiecībās? Pašlaik izskatās, ka Tava meitene - es gribu to, es gribu šito. Skaties, ja esi vēl jauns, nesačakarē sev dzīvi, nepazaudē kādu iespēju, tikai dēļ vienas izlaistas meitenes. :)
P.S. Bet Tu esi ļoti jauks, sakot, ka esi laimīgs, ja Tava meitene ir laimīga. Bet ja viņa pati nemāk normāli pajautāt, tā, lai vīrietis pats grib pārvārkties pie viņas uz Rīgu, tā ir viņas problēma. Un kojās dzīvot? Peeeee
03.02.2015 08:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits