Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaut ko parādā ģimenei?

 
Reitings 188
Reģ: 09.11.2014
Darba pēc esmu pa visu pasauli, mainu lokācijas 4x pa gadu un lielākoties esmu prom. Kādu periodu biju mājās pie ģimenes un te sākās brīnumi. Aizbraucu atkal, bet te man sāka visi mesties virsū - māsīcas, brālēni, vecvecāki mani kaunina, ka vecāki tik daudz darījuši manā labā, ka ieguldījuši tik daudz manā izglītībā un tā, tāpēc nepareizi izdarīju, ka atkal devos prom. Man ar ģimeni nav tās labākās attiecības un, godīgi runājot, labāk jūtos, kad starp mums ir attālums. Mīlu viņus, bet viņi mani nervozē, liek pārdzīvot un es jau tāpat esmu ļoti nervozs cilvēks, tāpēc labāk izvēlos mieru. Bet tas nosodījums ir nenormāls, tā kā visu ģimeni esmu nodevusi.
Kā lai tiek tam pāri? Tai vainas apziņai, ko visi rada.
02.02.2015 20:14 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
vainas apziņai vispār nevajadzētu būt. pēdējais laiks sevi novērtēt un to, ko dari.
02.02.2015 20:17 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Es tavā vietā vienkārši sūtītu visus dēt. Tā ir tava dzīve un tikai tu vari izvēlēties kā to pavadīt. Gribi ceļot - uz priekšu. Neviena priekšā tev nav jāatskaitās. Dzīvo tā, kā tu vēlies, tā ir tava vienīgā dzīve!
02.02.2015 20:17 |
 
Reitings 49
Reģ: 10.01.2015
Kāds ir iemesls tam, ka viņi vispār kaut ko tādu saka? Vai viņi ir tādā vecumā un kondīcijā, kad ir nepieciešama aprūpe???
02.02.2015 20:17 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
ka vecāki tik daudz darījuši manā labā, ka ieguldījuši tik daudz manā izglītībā un tā


Varbūt tas domāts tādā ziņā, ka neatbalsti un nepalīdzi materiāli?
02.02.2015 20:19 |
 
Reitings 188
Reģ: 09.11.2014
Nē, visi ir sveiki un veseli vecumā zem 50. Viss tas, kas riņķo apkārt, tas man ļoti sāp. Ka es visus pametusi esmu, ka nenovērtēju ģimeni, necienu, nu tādā garā.
02.02.2015 20:19 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Kāds ir iemesls tam, ka viņi vispār kaut ko tādu saka? Vai viņi ir tādā vecumā un kondīcijā, kad ir nepieciešama aprūpe???


Tieši manas domas. Nu forši, ja Tev viņi ir palīdzējuši, tas ir normāli, ka vecāki palīdz savam bērnam. Bet tāpēc taču viņam (šajā situācijā Tev) nav jāsēž viņiem klāt visu laiku :-O
02.02.2015 20:20 |
 
Reitings 49
Reģ: 10.01.2015
Sviests! Ko tad viņi iedomājās, iegūsi labi izglītību un tad strādāsi piemājas pārtikas bodē, dzīvosiet kopā līdz mūža galam? Protams, nevar aizmirst par vecākiem, bet nu.. Es uzskatu, ka katram sava dzīve ir jādzīvo. Neklausies ko apkārt runā.
02.02.2015 20:23 |
 
Reitings 188
Reģ: 09.11.2014
Arī materiāli viņiem viss ir vairāk nekā labi. Nezinu, šodien, piemēram, brālēns man rakstīja, ka es taču mācījos par viņu naudu un tagad aizbēgusi atkal prom tiklīdz kā pabeigusi, necienot nemaz, neieklausoties. Viņi jau grib, lai es esmu tepat ar roku aizsniedzama, bet tā jau ir tā galvenā problēma, jo tuvāk es esmu, jo vairāk saitītē.
02.02.2015 20:24 |
 
Reitings 544
Reģ: 29.01.2009
Ja reiz materiāli viņiem viss ir kārtībā, tad jāsaka, ka pārāk daudz radu skaita tavu vecāku naudu, piemēram, brālēni utt.
02.02.2015 20:26 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Viņi tā runā, jo ļoti mīl tevi!
Kad tu aizbrauc, viņi skumst un izjūt sērām līdzīgas sajūtas. Viņiem tas sāp un tāpēc uz tevi dusmojas, izsakot pārmetumus.
Uz pārmetumiem atbildi viņiem, ka tev arī viņu ļoti pietrūkst, tu viņus ļoti mīli. Un pēc aizbraukšanas piezvani viņiem, uzraksti kādu vēstuli. Pati jutīsies labāk un mazāk tevi kauninās.
02.02.2015 20:26 |
 
Reitings 188
Reģ: 09.11.2014
av tā, ka es ar viņiem nekomunicēju. Sazinos skype ļoti bieži :)
Bet manai ģimenei ir kaut kāda paranormāla uztvere par ģimeniskajām attiecībām un, ja izvēlos nebūt ar viņiem, tad visus esmu nodevusi, necienu, utt.
02.02.2015 20:29 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Es domāju, ka laiks ieguldīt ģimenē, atdarīt vecākiem par labu audzināšanu pienāks. Galu galā, bērni jau ir tie, kas rūpējas par vecākiem dzīves nogalē - vairāk vai mazāk tā ir.
Tev nevajadzētu justies vainīgai par to, ka atstāj sev privāto dzīvi un, ka tev ir pienākumi ne vien pret viņiem, bet arī pret sevi. Kur tad tu vari attīstīties, ja nepārtraukti sēdēsi viņiem blakus?

Kad man bija slima vecmāmiņa, uzmani pusi arī nereti šāvās aizvainojumu pilni teksti un greizi skatieni, ka es redz, savos 20 atļaujos studēt un nebūt mājās, neapkopt vecmāmiņu, lai gan pie viņas biju nodzīvojusi lielāko savu dzīves daļu. Arī, kad vēl nestudēju, man pārmeta, ka pārvācos dzīvot pie mammas, jo grūti ar slimu, čīkstīgu sirmgalvi būt 4 sienās dienu no dienas. Nemaz negribu zināt, kāda es būtu tagad, ja būtu tur palikusi un nebūtu arī devusies studēt.
Ar šo gribu teikt, ka katram dzīvē ir jādara tas, kas nāk par labu, pirmkārt, pašam. Un jaunību, enerģiju (kamēr vēl tā ir aizgūtnēm), nedrīkst izšķiest.
02.02.2015 20:31 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Kad man bija slima vecmāmiņa, uzmani pusi


uz manu pusi, protams.
02.02.2015 20:32 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Man jau liekas, ka tur kaut kas dziļāks slēpjas kāpēc tādi pārmetumi, nevis jocīga uztvere. Esi atklāti parunājusies?
02.02.2015 20:32 |
 
Reitings 188
Reģ: 09.11.2014
Es, protams, novērtēju izglītību, ko viņi man deva un materiāli nodrošināto dzīvi, bet es neuzskatu, ka tas ir viss, kas pieder pie labas audzināšanas. Es savas dzīves garumā neesmu dzirdējusi nevienu labu vārdu veltītu man, strīdi, kašķi, īsumā attiecības mums vienmēr bijušas nu tādas. Tāpēc arī negribu šobrīd daudz kopīga.
02.02.2015 20:35 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Mani vecāki vienmēr ir teikuši tā: Vecākiem ir jāaudzina un jāmīl savi bērni, bet bērniem tas neuzliek nekādus pienākumus pret vecākiem".

Protams, es uzskatu, ka ir jābūt pateicībai, mīlestībai, bet ne pienākumam. Jo pienākumus neviens nemīl.
02.02.2015 20:41 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Tas ir normāli, dabiski (un nevis labi un veselīgi), ka tīri enerģētiskā līmenī viņi vēlas savu atpakaļ. Ja saki, ka esi dzirdējusi maz labu vārdu, tad, visticamāk, savu spēku un laba vēlējumus viņi ir devuši līdzi tam finansiālajam atbalstam, ko daudzus gadus saņēmi. Ne visi spēj paust savu mīlestību verbāli un emocionāli, diemžēl. Tāpēc tagad ģimene, saprotams, vēlas, tādu pašu atdevi no Tevis (domājams, ne materiālā, bet tieši uzmanības ziņā).
Mani spriedelējumi gan attiecas tikai uz tuvākajiem radiniekiem, visdrīzāk, vecākiem. Pārējie, kuri neskopojas pārmetumiem, visticamāk ir vienkārši nogarlaikojušies gardeguņi, kuri meklē izklaides, piemetot pa pagalītei neapmierinātības ugunskurā.

Šī nav viegli un viennozīmīgi risināma problēma. Man diezgan labi pazīstama ir nevēlēšanās dalīties visā savā dzīvē ar tuviniekiem, par pamatu tam visbiežāk ir ļoti atšķirīgi ieskati par laimi un izdevušos dzīvi. Tad nu joprojām atrodos zelta vidusceļa meklējumos - cenšos izrādīt siltu, neviltotu laipnību, regulāri sazināties, bet ne īpaši informējot par saviem nolūkiem dzīves telpas celtniecībā.
02.02.2015 20:44 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Es neljautu braaleeniem, maasiicaam man parmest par manu izveeli. Taa arii pateiktu - katrs dzivo kaa grib un es dzivoju shaadi.

Ja vecaki parmet, tad es pateiktu, ka ljoti noverteeju vinju ieguldijumu mana izglitiba, bet shobrid mana izvele ir tada kaada ir. Arii vecvecaakiem to pashu pateiktu.

Skaidrs, ka vecaki grib kaa labaak, bet mes nevaram dzivot dziivi kaadu citi grib. Manam tevam ilgs laiks pagaja lidz pienjema manu izveeli atteikties no labaas dzives LV un doties prom uz Angliju, kur vinjam likaas, ka sheit visi lasa seenes, bet kad izstastiju kaa es sheit dzivoju, ka man nekas netrukst, ka manam viram labs darbs, es studeju un varu atlauties nestradat - vins saprata, ka jaa, ka nav visi aizbraukushie vienaa maisaa liekami. Varbut arii tava gimene nezin kaa Tu dziivo un uztraucas par Tevi.
02.02.2015 20:44 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
pārāk daudz radu skaita tavu vecāku naudu

++
Un ja jau tu esi, piemēram, vecāku acīs slikta un bez maz vai nodevēja, ka aizbrauci prom savas laimes meklējumos, tad atmaksā savu studiju naudu un Āmen, basta
02.02.2015 20:47 |
 
Reitings 188
Reģ: 09.11.2014
Viņi mani lieliski pazīst, tāpēc zina kur un kā uzspiest, lai mani ietekmētu. Un es īpaši pretoties nemāku. Tikai klusiņām pārdzīvot un beigās darīt kā viņi grib, lai gan tas man ir īpaši neizdevīgi.
02.02.2015 20:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits