Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

gribu dzirdēt pieredzi no jums!

 
Reitings 136
Reģ: 07.12.2014
Biju ar puisi gadu, ilgākās attiecības , vasarā būs gads kopš šķīrušies. (viņam ir attiecības, bet sarežģijumi un ne uz ilgu laiku,jo drīz viss mainīsies un viņi nevarēs tikties bieži,diez gan reti). Pret viņu pašu man vairāk nekas nav, nekādu pretenziju un aizvainojuma, tāpēc varētu uzturēt kontaktu, bet ne šobrīd , jo ir pagājuši tikai 8 mēneši.
Pēc pieredzes ir bijis tā , ka bijušie pēc 1-3 gadiem atgriežas iepriekšējie ar vēlmi atkal būt kopā.

Vai jums ir bijis tā , ka bijušie agriežas pēc ilgāka laika ar vēlmi būt kopā? Vai esat mēģinājušas otro reizi? Kā esat aizmirsušas aizvainojumu vai sadarītās muļķības pēc šķiršanās? (l)
02.02.2015 15:49 |
 
Reitings 20
Reģ: 01.07.2013
Gan es no savas puses meitenei esmu iniciējis un "panācis" kopā saiešanu, gan meitene to ir panākusi no manis, taču abas reizes pēc kāda pusgada šķīrāmies. Abi iemesli bija pārāk nopietni, kas arī pēc pāris gadiem nebija pazuduši / nevarēju/a aizmirst.

Tajā brīdī sapratu, ka, ja kādreiz ir beigušās jēgpilnas un pietiekami nopietnas attiecības, tad tam ir bijis nopietns iemesls. Jautājums, vai esi gatava ar to sadzīvot arī pēc pāris gadiem? Es nebiju un nebūšu. Arī paziņu pieredze ar "atkal apvienošanos" nav bijusi pārāk veiksmīga. Šķiet, ka 2 pārus zinu, kas ir sagājuši vēlreiz kopā un tagad dzīvo, ķipa, laimīgi. Vienmēr ir izņēmumi!

Tev, protams, ir savādāk. Tev ir dots laiks no 4 līdz 32 mēnešiem, lai pieslīpētu un izskaustu tos iemeslus, kāpēc pašķīrāties pirms tam. Piesaisti puisi šim eksperimentam, lai uz esošo attiecību bāzes patrenējas un tad jau viss sanāks. :)

Veiksmes!
03.02.2015 08:28 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Jā, man ir bijis tā, ka vīrietis atgriežas pēc pusgada, mēģinājām otro reizi. Joprojām esam kopā.
Aizvainojumu un sastrādātās muļķības kā aizmirsu? Es nezinu...nezinu kā. Bet aizmirsu. :D 3 gadus nevarēju aizmirst, tik ļoti vēlējos dabūt aizvainojumu ārā no sevis, bet ik pēc laika tas atkal un atkal parādījās. Daudz interesējos par to, kā piedot otram cilvēkam. Un piedevu. Kā - nav ne jausmas. Bet ja tagad domāju par to, man nav ne aizvainojuma, ne sāpju, nekā. Es mīlu savu vīrieti šeit un tagad. Kas zina - varbūt tā ir tā beznosacījumu mīlestība, pēc kuras es tik ļoti tiecos? :)
Ar sastrādātajām muļķībām bija vieglāk - mēnesi pārdzīvoju un piedevu sev, ar domu, ka nebiju izaugusi, lai saprastu, ka tā nedrīkst darīt. :D Sevi laikam vieglāk piedot?
03.02.2015 08:56 |
 
Reitings 700
Reģ: 19.11.2014
Gandrīz visi ex ir gribējuši atjaunot ar mani kontaktu, devuši mājienu, ka gribētu atkal sākt no jauna, izņemot pašu pirmo puisi.
Bet otro reizi ne arvienu mēģinājusi neesmu saiet atkal kopā.
03.02.2015 09:03 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Bet man ir jautājums - kāpēc Tu domā, ka Tavs bijušais gribēs atgriezties pie Tevis? :D
03.02.2015 09:05 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Vispār ļoti labi informēta sieviete par viņa tagadējām attiecībām ;-) , pašai savas dzīves nav?
Es domāju, ka ja kāds urķējās cita dzīvē, tad kaut kas jau vēl ir tai sirdī palicis, citādi jau būtu vienalga ;-)
03.02.2015 09:13 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
Vispār ļoti labi informēta sieviete par viņa tagadējām attiecībām , pašai savas dzīves nav?

Nu kapēc uzreiz tā? Es arī diezgan labi zinu par bijušo. Un nejau tapēc,ka okšķerētu. Redzu uz ielas,ka iet ar meiteni,vai kāds pasaka,utt.
Bet vispār jau ir,kas okšķerē. :D
03.02.2015 09:21 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Tur jau detalizētāk viss ir noskaidrots, izlasi iekavās :-D
03.02.2015 09:22 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
ne un ne. Vini neatgriezas un nezinu vai gribetu ko meginat otrreiz, nenormali egoistiska esmu.
03.02.2015 09:23 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Jaa. Mana pirmaa 'miilestiiba'. Man bija tadas rozaa brilles biju gatava vinju preceet savos 17-18 gados. Kaut arii pat gadu nebijaam kopaa un vinsh nemaz neprasija preceeties. Biju visu izsapnjojusi, kad shis pie mijushaas aizgaaja.

Es kaa mulkiite ilgi vel sapnjoju,ka vinsh pie manis atgrieziisies.


Pagaja paaris meeneshi un shis beebi uzcepa meitenei. Es sapratu,ka laiks vinju aizmirst.

Pec laika dzirdeju,ka ir otrs beebis.

Bet tad kaadu jauku dienu sanjemu veestuli (epastu) no vinja sakot ,kaa vinsh nozeelo ,ka laida mani valjaa.

Es pateicu lai iet pie beernu maates. Liedzaas ,ka nesot vairs kopaa utt. Bet es noblokeeju un priecaajos cik veiksmigi izmuku.


Tad vel viens puisis ,lai gan tas neaizgaaja pie nevienas citas teica ka vnk ir 'at a bad place in life'. beidzu satikties bet iekshaa vel niideeja. Pec laicinja saaku tikties ar savu tagadeejo ligavaini. Un pec gada vai diviem dzirdeeju ,ka tas puisis kursh bija 'in a bad place' runajot ar saviem draugiem pa mani, ka esot 'the one who got away''. pec tam ieskreju vinjaa baaraa un vinsh man prasija vai ir iespeeja meginat velreiz uz ko atbildeju ,ka esmu laimiigaas attieciibaas.

Taa ,kaa no manas pieredzes - Dziive iet uz priekshu un viss mainaas. Kaadi tur vel bijushie.
03.02.2015 09:29 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Ar to savu pirmo 'jaa' domaju ,ka ir bijis bet ,nee nesmu njemusi atpakal.
03.02.2015 09:35 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Ar ex izšķīrāmies un nepagāja ne mēnesi,kad viņš sēdēja zem mana loga nakts melnumā. Paņēmu atpakaļ, bet nožēloju. Un grābeklis ir un paliek grābeklis. Ja bija iemesls šķirties vienreiz, tad atradīsies iemesls,lai to izdarītu otrreiz.
03.02.2015 09:38 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Izklausās, ka esi bez pašapziņas, jo centies kaut ko mākslīgi kultivēt. Labāk palasi kādu grāmatu, tas būs lietderīgāk nekā izniekot savu dārgo laiku, cenšoties dabūt pēdējo gabaliņu no puvušas zivs.(t)
03.02.2015 10:01 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
āā,to palaidu garām. :D
03.02.2015 10:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits